Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fsanyi82

Dátum: 2013.01.16. 09:37:57
Autosajtnál hibás összegeket ír be folyamatosan

Tegnap vettem észre de folyamatosan kevesebbet kapok ,mint ami a csata végére van írva.
Aki teheti figyelje , hogy neki a pontos összeggel gyarapszik-e a Le-je

Jeleztem ügyfélszolgálatnak mindegyik esetet amit észre vettem .

2 nap alatt kb 30-40 autosajtom volt , átlag 6 ezerrel kevesebb le íródik jóvá,mint amit a csata végére kiír ,azért ez már kezd durván nagy összeg lenni
Dátum: 2012.12.22. 09:42:22
Mi az ezöst vegyjele?
Cu
Au
Fe
Ag

Nem hallottam még ilyen kémiai elemről, hogy ezöst
Dátum: 2012.11.25. 19:25:02
Se a templom, se a bolygó ura nem kötelező jellegű

Ha nem bírsz el mindkettővel, hát csináld csak az egyiket. De szerintem ez egyedül a te problémád itt jelen esetben .

A lepontozást meg külön köszi Nem hat meg
A felszerelések ugyanazok mint magyaron Kicsit aktívabb az angol szerver alja , mint a magyaroké, sikeresebben tudok pokoskodni

3 bajnoki, 5 templom 15ös szintre érve ugyan nem sok de Landi miatt "siettem annyit előre"

A miértre mondhatnám azt is hogy a sikerélmény miatt pl

Meg hátha ragad rám valami a koszon kívül pl egy kis nyelvismeret , ingyen nyelvtanfolyam, mivel magyarul tudom mihez mi van írva , így meg is van a szótáram a fordításhoz
eme igen egyszerű küldetés leggyorsabb megoldási módja:
Vadászat közben kimásolsz egy kérdést amit épp kapsz , majd ezt a kérdést felteszed sajátodként , ha kedved tartja a rossz válaszokat meg is változtathatod (ez esetben lehet hogy jó értékelést kapsz )
Elküldöd a kérdést és láss csodát vagy azt fogod kapni , hogy rossz kérdés vagy azt, hogy szerepelt , de az események menüpont alatt azt is olvashatod majd, hogy a küldetés teljesítve

Ennél kevés egyszerűbb küldetés van kicsi szinten

Teszteltem Doomlordon is , elsőre sikerült ez a küldetés ,pedig lövésem nincs mit kérdeztem, mert másoltam (egy szót nem tudok angolul)

mod:Azt elfelejtettem, hogy más esetben meg véletlen se teszek fel kérdést már,-meghagyom másnak ezt az opciót ,s inkább 1-2 ezer vadászat után felmarkolom a LE-t
Dátum: 2012.11.25. 06:16:15
Idézet: Utolsó_Lovag - 2012.11.25. 01:56:09
Na miután ki jojózta a szemem amiket itt olvastam ,,,

Nem érteni:)

Lenne kérdésem ,,MOST végig lehet venni ,,vagy nem ezt a irtóztató csomagot .

Olvasd el mégegyszer az előző hozzászólásokat, de legalább Miklósét

Valamint eléggé kimerítő lesz ( hanem teljesíthetetlen ) VTemplom miatt mert az már fut ,,ugyan olyan feladat lesz nem tudjuk meg csinálni . Pl:Költs el a KUFÁRNÁL 5626LÉLEKGYÉMÁNTOT ( vagy és akár több is lehet,,,)Szerez az Aukciósházban 60 aranydukátot.

Főleg mert ahhoz , hogy ezeket teljesíteni tudjad SZERENCSE IS KELL ,,ad--nem ad ,,a szerver kalandot,,,kapsz--nem kapsz kincset melyet be válhatsz.. SZÓVAL ennél fogva verseny nem verseny hanem LUTRI , hogy ki nyeri meg , illetve egyáltalán tudja-e teljesíteni . Mert lehet , hogy valamelyiket el bukja .

Nem lesz teljesíthetetlen, olyan nincs ebben a játékban , csak lesznek köves feladatok benne , meg olyanok amiket adott szint alatt nem lehet megoldani.

Szerintem mivel ez egy event lesz mindenki ugyanazokat a feladatokat kapja , a szerencsének nem sok köze van ahhoz ,meg tudod csinálni vagy nem.

60 aranydukát szerzés leghamarabb 21 napos 5x5-ös templomban van,-ha nincs térkapud(de tudom, hogy van) akkor is napi 5csp-ért vehetsz 2 dukátot ami már 42 dukát , a többit lehet LE-ért is venni. Persze egyszerűbb ha térkapuzol és nem adogatod el azonnal a kincseket az AH-ban

Kalandokat pedig akkor találsz ha csinálsz valamit , s nem csak belépsz,-ha nem találsz eleget akkor van erre AF képesség és van kalandgömb relikvia , (nekem annyi kaland jön , válogatni is tudok belőle )


SZÓVAL az lenne jó ha ADDIG A Végzet Temlomot abban az állapotban ahogy van LE LEHETNE ÁLLÍTANI és utánna FOLYTATNI .


Szerintem ez hülyeség. Gondold végig mit írtál .Ha szerinted ugyanazok lesznek a feladatok mint a templomban , akkor logikus hogy mondjuk ha 50 et kell vadászni ,akkor nem külön kell majd 50 et vadászni a templomba ,meg 50 et az eventhez , hanem mindkettőhöz beszámolja.
Nekem még nem volt olyan templom amit ne tudtam volna megcsinálni, bár néha küldenem kell egy 300 Ft-os smst , ami 9+9 kő és az fedezi is a köves feladatokat
Dátum: 2012.11.24. 16:13:38
kis fejlesztés ,- mindenkinél így mutatja , hogy tudd mi a következő

az (x) pedig azt jelöli, hogy az még nem aktív vagyis nincs készen
Dátum: 2012.11.24. 15:51:35
Nyertes portyában a rabolt Le összegét emeli 10%-al ha a megtámadottnál van annyi pluszban

EH-t nem emeli a te szinteden , de 60 as szintre érve az energiamester af-et kimaxolva az eH-t is emeli kisebb mértékben

Pontosabb képletet a wikin találod , fejből nem tudom
Dátum: 2012.11.20. 16:44:27
A vadászat során egy kalandra bukkantál: A nagy kicskeresés

De vajon mi lehet az a "kics" ?
Dátum: 2012.11.20. 10:23:00
Csak ha nem engedi akkor várhatok ujabb 10 napot , hogy legyen megint szilánkom(mod. 6 napot )

És a kárpótlás Le-t , illetve az amugy gyüjtögetett Le-t most jó lenne egyben eltolni szakira

Szeretek biztosra menni , inkább nem kísérleteznék feleslegesen
Dátum: 2012.11.20. 10:08:29
erre most én is kíváncsi lennék, hogy max fölé turbózott transzplant szakira engedi-e pluszban a hűségszilánkos +5 transzplantot vagy sem.
Dátum: 2012.11.15. 11:09:53
Az angol szervereken mikor ér véget a Landi? hmm ? mert még mindig lehet sárkányt ölögetni , pedig már 10 óra ,sőt már 11 is elmúlt

Nem igazán emlékszek ott hány órakor indult az egész. az biztos, hogy 1 nap csúszással ...

Valaki esetleg tudja?
Dátum: 2012.11.14. 16:53:11
ok az tiszta, hogy az IV 118 turbóval vagy annélkül ,-mindegy

De ezt a szakit teljesen felesleges (szinted+2)/2 nél magasabbra emelni , mert nem fog nagyobb bónuszt adni

tehát 98 as karakterszinten elég max 50 IV szaki
198-as karakterszinten is még csak 100 on kell lennie

szóval ezért lepődtem meg a 118-as IV szakidon
Dátum: 2012.11.14. 16:37:55
irányított vadászat 118 ???

megkérdezhetem hanyas szintű vagy ? Mert 234-es szintű játékos egy sincs

234-es szinten foghatsz el 232-236-os szintű állatokat amihez 118-as ir vadászat kell

hiába emeled az égbe ezt a szakit nem fog többet adni
Dátum: 2012.11.14. 13:08:20
A gonosz óriássárkányt, Landragórt a végzeturak hosszas küzdelem után végül sikeresen bebörtönözték a Végzetúr online rpg játék minden világán, október 24-én.

A győztes hordák:
V1: rubin
V2: smaragd
V3: gyémánt
V5: rubin
A győztes horda tagjai a medálokat és dukátokat a következő belépéskor ... Tovább
2012. November 14


Ki látja a hibát ebben a pár sorban ?
Dátum: 2012.11.14. 12:56:00
Most 93 as , kezdéskor ha jól emlékszek 86 os voltam majdnem 87 , most meg hogy pontosítsam éppen tegnap léptem 93ra

Tö 2053 ról 2748 lett , ami így a szintemen a legnagyobb TÖ , de nem lettem a legerősebb kari, attól azért messze vagyok , viszont ha eddig szépen el voltam a 2053-al is ,akkor így talán kicsivel még könnyebb lesz a játék
Dátum: 2012.11.14. 11:34:27
V5

Felhasznált LE: 123.990
Effektív töltés: 164.873


Legyőzött sárkányfattyak:
zafír drakón 87 db
arany drakón 102 db
bíbor drakón 82 db
smaragd drakón 119 db
rubin drakón 79 db
fehér drakón 79 db
gyémánt drakón 82 db
fekete drakón 89 db
Összesen 719 db

Ennyire ennyi jár

Plusz 80 at terveztem ez jóval több, szóval én nem számolgatok az biztos Pedig az összes csata egy excelbe van mentve (sajátba ) saját számítás alapján 4-5 napja jártam plusz 64 nél mindenre , vagyis vagy kihagytam valamit , vagy többet kaptam Át is veszem lassan a jutalmat de pont 9:55 re lenulláztam az összes pp, csp, tk pont , lesajtoltam az összes nem harcoló állatot kivettem a kvízből a Le-t lefelejtettem egy felesleges szakit stb szóval totál kinulláztam magam mára

De úgy ítélem meg ,hogy nagyon megérte
Dátum: 2012.11.14. 10:47:03
Én elégedett vagyok
+99 mindenre , ez sokkal több, mint amire számítottam
Dátum: 2012.11.07. 07:59:44
Viszont az entitást ott folytathatod,ahol épp abbahagytad az előző szöviben .Ez is biztos, hogy így van ,-tapasztalat
Dátum: 2012.11.07. 07:56:05
A térkapu pontok biztos, hogy nullázódnak , váltottam már szövit és ami volt TK pontom az odalett.