Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fsanyi82

Dátum: 2013.03.26. 09:36:24
sehogy nem számolja már 3v 4x töltöttem bele és a feladat továbbra sincs teljesítve , mondjuk ráérek, mert keréken még 2x forgatni kell a 10hez
Dátum: 2013.03.26. 09:24:21
V4en hiába töltök akármennyit a szövetség lélek kutjába a feladatok nem érzékeli , ötlet? vagy esetleg van valami minimum összeg ami után észreveszi?

Vicces lenne ezt dekrétumozni .
Dátum: 2013.03.25. 23:05:54
az a kisebbik probléma , ha azon mulik csinálsz egyet ,töltesz kutba 1 le-t aztán jelentkezel egy szövibe ha nagyon sőrgős megoldani

Csak lennének már szövik, mert áll a nép feleslegesen egy helyben , és ezt a feladatot nem vagyok hajlandó dekrétumozni mikor egy alap dolog .

Szövetségi v4 szövetségek nélkül
Dátum: 2013.03.25. 22:51:48
szintén ezért "állok" pedig volna még mit elvadászni, de szövit egyet se fogadtak el ma , úgyhogy jobb híján várni kell egy gyors szerveren
Dátum: 2013.03.25. 22:44:43
Ma, 22:07 A feltett kvízkérdésedet nem fogadták el, de a "tegyél fel kvízkérdést" küldetésed teljesült.
Ma, 22:07 A feltett kvízkérdésed "Rossz kérdés" értékelést kapott!
Indoklás: Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban.
Ebben az esetben nem veszíted el a kérdésfeltevés lehetőségét, írhatsz egy új kérdést helyette.

tehát így is jó:)

Kérdéssel meg szenvedjen aki akar
Dátum: 2013.03.25. 22:42:44
nekem eddig csak egyet engedett mindig ,-utána eltűnt alul a lehetőség ,hogy 10 kőért ...
Dátum: 2013.03.21. 11:22:52
egyéb menü

ott az összes event
Dátum: 2013.03.20. 12:05:08
Nem írtam el

Így garantált hogy egy pontnyit se fog sebezni , mivel egyébként nem tudni a kérdést feltevőről, hogy milyen erős kari
És ezzel a random 10% esély is kizárva teljesen

Egyébként elsőre csupa 1es cuccban próbáltam régen erős ellen de 1-2 ponttal többet sebeztem Fáradtan is mint az állataim , de egy darab buzogánnyal már nem

Persze ha valakinek ez a küldetés felvételekor van 4 dögerős állata akkor lazán megvan a küldi, de nem ez a gyakori , mert ezt a küldetést viszonylag kis szinten el lehet érni.

Persze ez a saját tapasztalatom, nekem így volt a leggyorsabb és a legegyszerűbb , másnak lehet máshogy könnyebb
Dátum: 2013.03.19. 14:04:43
A képletedben valahol amugy hiba van , itt egy példa a szintedről v3on

Démon_úr - 6. szintű végzetúr
Győzelem: Vereség:
Rubin horda ellen 26 32
Smaragd horda ellen 41 97
Zafír horda ellen 11 32
Összesen: 78 161

Zsákmányolt lélekenergia: 5.199
Elvesztett lélekenergia: 7.358

A te képleted alapján ennyi nyertje se lehetne és ennyi vesztettje meg végképp nem (A le diffje is minusz 2,2ezerre jön ki úgy, hogy tőle még kevesebbet lehet elviekben rabolni, mint tőled hisz rosszabb a gyv aránya ,-de vegyük a te számításod és lehessen tőle is 22le-t rabolni , akkor is maximum 161x22 le minusza lehetne plusz minusz pár % , mert valamikor ő is nulla-nulláról indult

a karit nem én találtam ki és találnék ennél rosszabb arányút is ha keresnék gondolom , szóval ...

Számold újra vagy valaki frissítse wikin a képletet vagy nem jól értelmezted a képletet , de ettől még nem a másik a hülye
Dátum: 2013.03.19. 13:36:49
egészségedre

de azért ne merülj bele 16 évesen ennyire a képletekbe , mert belefájdul a fejed, főleg akkor ha rájössz, hogy ha te támadsz többet vesztesz mint amit a fantasztikus képlettel kiokultál

off: Amugy V5ön hogy sikerült női karit alkotni?
Dátum: 2013.03.19. 13:12:58
Akkor javaslat :

De csak azért, hogy nektek legyen igazatok:)

keressen olyat akinek van 10es szint alatt EH-ja főleg v3as szerveren és üsse nullával...

bár szerintem a küldetés még továbbra is az , hogy veszítsen 100le-t s nem pedig az, hogy a másik nyerjen 100at (ellenkező esetben ,- ha ti mondjátok én elhiszem, téves a küldetés megfogalmazása )

És továbbra is 100Le-n megy az agyalás ez ám az unalom netovábbja
Dátum: 2013.03.19. 12:48:58
nem beledumálás ,-de most komolyan egy ennyire egyszerű küldetést ennyire tudományosan levezetni

arra próbáltam rávezetni a kollégát ,hogy hogy ne hajszál pontosan akarjon már 100le-t veszteni , nem dől össze a világ ha többet veszít ,-ehhez 2 dolog kell legyen nála bőven le , meg a támadottnál is ,és a támadottnak ne legyen prevento gyűrűje

Ha ezen a küldin ennyit görcsöl akkor mi lesz feljebb?

De van játékon belül üzenet küldési lehetőség és nem kell vakon lövöldözni ,hogy hátha vesztek már végre annyit , le is lehet beszélni egy aktív játékossal.

Játszok v3-on meg volt már karim , de engem ugyanúgy leraboltak maximumra , mint bárhol máshol , szóval innentől kb nem is érdekelnek a világ képletei , főleg nem egy 100le vesztős küldihez .

Előre látom, hogy mikor majd xy le-t kell(ene) rabolni valakitől küldiben akkor megint jön majd kolléga és megpróbálja tudományosan ki képletelni a dolgot

Lehet lepontozni
Dátum: 2013.03.18. 21:49:46
a másik ha te 100at buksz a másik nyilván egy kivétellel meg is kap annyit (ne legyen rajta prevento bigyusz)
Dátum: 2013.03.18. 21:48:19
hát v3 kicsot más nyílván de ennyire tudományosan belemenni egy egyszerű küldibe kedvem sincs:)

Bárhol játszol egy alényeg legyen sok nálad meg akit támadsz annál is és veszíts a képletelést meghagyom a ráérős kariknak

Eddig ez mindenhol sikerült elsőre , bár van ahol rögtön buktam 300at is ,-na uramattyaisten nem ez a lényeg csak legyen kész, hogy mihamarabb elérd az ismétlős küldiket
Dátum: 2013.03.18. 21:28:49
F...82

szívesen
Dátum: 2013.03.18. 21:00:54
hogy írjam ? [img ] és [/img ] tagok közé tedd be a kép linkjét

a zárójeleken belül nem kell szóköz ,
Dátum: 2013.03.18. 20:47:59
öltözz át buzogány energialövedék kis bőrpajzs stb cuccba (tehát csupa 1es szintűbe , majd menj kufárhoz eladás és a buzogány kivételével el tudsz adni mindent (nem nagy le bukás ) ,-így "pucér" leszel semmi védekezéssel , vidd le magad minimum 30%ra úgy, hogy ebben a szerelésben támadsz ekkor már legyél bármilyen erős nemigen fogsz sebezni semmit .
Ezután jelölj ki annyi állatot harcolni amennyit a hordázás szakid megenged és a lehető legerősebb célpontokat kezd el ütni

ezzel a módszerrel meg min 3 erős (magas szintű) állattal zsinórban meg tudod csinálni a küldit készre , aztán visszaveszed a cuccaid , felmarkolod a le-t , megsimogatod az állatkáid és játszol tovább.
Esetleg a célponttól elnézést kérsz, hogy adtál neki egy kis felesleges tp-t

A válasz természetesen Shimrod85-nek akart menni csak kicsit fáradt vagyok
Dátum: 2013.03.18. 20:38:39
akár 1es szinten is tudsz ennyit bukni

CSak a másiknál legyen elég sok le és nálad is nem pont 100at kell veszteni ha 100 fölött vesztesz se probléma a küldetés teljesített lesz

V5 10 es szinten 26 küldim van meg hajrá
Sajna a többihez mindenképp minimum 11es szintre kell lépni
Dátum: 2013.03.18. 14:51:24
10 es szinttől 3 alkalommal jó megoldás , de az alatt...
Dátum: 2013.03.17. 22:28:37
ezért írtam példának a szerencsét ilyet a legkönnyebb találni kis szinten ami kér szerencsét és általában kicsit többet mint ami normális , hisz már egészen kicsi szinten is sok építő kari van az új szöviknek ,és ők szinthez képest feltolják a szerencse tul küszöbét a kalandokban

Én a mostani templomba így tettem bár nem volt egészen még 250 csp-m de v5ön tuti az életbe le nem vadászok ennyit egyszerre