Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fsanyi82

Dátum: 2021.03.01. 19:23:50
az 1% 2% ra lesz módosítva Familiárisonként és nem az alapLÉ-re fog "pluszt adni, hanem a teljes összegre ,ez az ígéret most

vagyis ha megveszem ezt a tetoválást , bocsánat létrehozom ,-kifejlesztem akármi , akkor 5 familiárissal 10% plusz lé jön SZb-be és a térkapu is szintén 2%ra lesz módosítva a 9. tetoválás

ezt sikerült elérni
Dátum: 2021.03.01. 19:16:59
Az első 6 bármilyen sorrendben választható
a többibe nem vagyok biztos ez a válasz után sem

Szerintem ha megveszed az isteni tetoválást 15 kockáért (előfeltétele a 7. tetoválásnak), majd megveszed megint 15 kockáért másodjára is az isteni tetoválást(két isteni tetoválás- előfeltétele a 8. tetoválásnak) ,akkor szerintem ha minden egyéb teljesül választható akár elsőnek is a 8.

De én ezt már nem tudom le tesztelni , másnak meg lehet költséges lenne , mert inkább a templompálca csomagot veszi meg(amit én már nem vehetek) vagy a familiáris erősítőt , ha másért nem a pálcáért
Dátum: 2021.02.28. 18:04:05
nekünk? jelen formájában egy játékosnak sem éri meg aki 300as szintű , talán első tetoválásnak , de ügye ezt nem tudni, hogy lehet e ezt elsőnek , másodiknak vagy csak nyolcadiknak választani

Nesze semmi is többet ér, mint ez jelenleg , hacsak valaki nem 5-10 év játékban gondolkozik még

amúgy igen Eh eszenciával van
arra nem gondoltam , hogy annélkül számoljam , mert ennyire már csak nem lehet valami még sz@rabb , bár van igazság abban amit mondasz, mert a sajtoló medál sem a teljes összeget dobja meg csak az alap lé-t
Dátum: 2021.02.27. 22:30:54
26496790 lélekenergiát kaptál.

367 es alapszintű 800 lépett szint 171 sajtoló medál, sajtoló anomália

anomália nélkül 13248395 lé lenne

8. tetoválás (Bajnoki tetoválás) ,megérősségi számítás :

jelenleg 366 os szinten egy szb csatára 55667 lé kapok

5 familiárisom van , tehát a tetoválás 5% plusz lét adna de csak szb re
vagyis 55667*1,05 =58450 Lé-t kapnék

a különbözet 2783 lé

8000 templomkristályért 12 állatot tudok feltolni 800as szintre, tegyük fel nem használok sajtoló anomáliat (de nyilván használnék)

egy 800 as állatra jelen szintemen kapok 13248395 lét

na nézzük egy állat esetén hány szb csata hozza ugyanazt a plusz lé-t mint a sima sajtolás
13248395/2783= 4760 vagyis 4760 PP !!!
sajtoló anomáliás sajtolás esetén ez a szám a duplája vagyis 9520PP

és 12 állat esetén anomáliával sajtolva ez a szám 114240 PP!!!

ekkor lenne nullszaldós a tetoválás templomkristály költsége , és csak ennyi csata után termelne plusz lé-t ahhoz képest, hogy nem foglalkozok ezzel a tetoválással és csak sajtolgatok

ha folyamatosan használom a valform eszenciát akkor számoljunk egyszerűség kedvéért napi 100 pp vel amit el tudok használni akkor 1142 nap alatt jön vissza egy egyébként 5 perc alatt összehozható LÉ mennyiség , vagyis ha még használok pp italokat is akkor jó indulattal az 5 perc alatt megszerezhető lét 2 év alatt szerezhetem meg , közbe lépnék kb 100 szintet minimum (magasabb szint több lé -több az 5% -igen de , nagyobb a sajtolt összeg is , alapszint és medálok száma miatt)

igazából kijelenthetjük, hogy ebben a formában kb sosem fog megtérülni a tetoválás ára

Két javaslatom lenne
1, legyen Familiárisonként min 2% plusz lé , de ebben az esetben ne csak szb re , hanem minden olyan cselekvésre adjon 2%ot amire az energiahasznosítás hat (portya , kufár event, verem , stb)

2, Adjon csak szb re de akkor ez esetben 5% ot minden Familiáris esetén , tehát maximum számú Familiárisnál 25% ot . Így is kb egy évnyi PP után térülne meg a tetoválás ára

De!
Mivel így is brutális LÉ kiesést eredményez minden egyes Familiáris(nem sajtolható) így bónusz javaslat ,hogy kedvet kapjanak a népek a Familiárisokra
15000 es szintig adjanak 5% ot
30000 es szintig 6% ot
35000 től 7%ot (és itt már akkor szerepet kap a Familiáris fókusz is )
40000 től 8%
45000 től 9%
50000 után 10%

Térkapusra nincs ötletem de az még inkább halott ügy , s mivel még senkinek nincs meg talán le is lehetne cserélni bármi más értelmes dologra , ami ha nem is lé-ben de valamiben olyan extrát ad ami megér 9000 ezer templomkristályon hízott 10-12 állat vágóértékét.
Dátum: 2021.02.26. 16:34:08
a vadászat akkor is a legveszteségesebb cselekvés jelenleg a vu ba pláne azzal a küldivel vegyítve
Dátum: 2021.02.26. 14:36:36
miért választol ilyen küldit be?

ha vadászol inkább a kiégett kövest válaszd , de amúgy is inkább verembe használnám el a csp mint sima vadászatra

Amúgy ha magas a szerencséd ritkábban jön kisebb szörny meg apró , vagyis nehezebb teljesíteni ezt a küldetést
Dátum: 2021.02.26. 14:33:40
a kutatást volt róla szó, lehet lesz belőle ismételhető fázisok , azt támogatnám , az 500 leölős köröket pl

Én igazából egy már bent lévő új fejlesztésre próbálok rávilágítani, hogy kb 10 év alatt térülne meg ha megvenném a 8. tetoválást , a kilencedik meg soha még az unokáim is tolhatnák a játékot ezt a karaktert folytatva akkor sem

nagyon gyenge az az 1% plusz lé /familiáris szb re

ha lesz egy 800 as állatom csak a számok pontosítása végett le fogom sajtolni ez biztos és úgy újra próbálom az érvelést

8000 templomkristály lenne a következő tetoválás ami szb re adna plusz lé
de 8000 templomkristályból jelenleg (17-5 familiáris) 12 állathelyem van , tehát tudnék csinálni 12 db 800as szintű állatot 5 perc alatt amit ha lesajtolok még eszencia meg anomália nélkül , akkor is többet ad mint az szb re az 1% (sok sok ezer csatát számolva is)
Dátum: 2021.02.26. 10:47:25
nekem 5 van de jelenleg nem sok értelme van

próbálom meg győzni számokkal a JV-t , hogy az új tetoválás sem ad elég értelmet , meg a Familiáris fókusz sem a familiárisoknak, de szerintem ahogy megy a levél üszre ,úgy be is kerül egy jó mély fiók legaljára
Dátum: 2021.02.26. 08:20:04
ha familiárisod lesz alapból azok kerülnek előre
ha sima állataid vannak mindig a legrégebben elfogottak kerülnek előre
ha váltva viszed őket harcba , akkor nevezd át őket az állat képére kattintva ingyen át tudod nevezni és akkor nem lesz zavaró az egyforma név sem

még ha 15 állatod is van elfér egy képernyőn , nagyon nem kell görgetni ha mégse fér bele tartsd lenyomva a CTRL és az egér görgővel kisebbre tudod venni a weblapméretet így az összeset látod egybe , kijelölöd amelyik kell és ennyi
Dátum: 2021.02.23. 11:11:24
Epiket már csak 12x kell megütni

nekem a sebezz tüskés bőrrel című feladat jobban feladta a leckét, mert még portya minusszal is lefele ütve ha az ellenfél be is talált egy egy körbe csak 1et sebzett arra meg nem jön a visszasebzés

Epikus meg egyszerű
béke cuccokba alap gyűrű lánc stb nem sebző vari , csatlósok letesz egy egyes harci szintűt kell kijelölni , aktívnak meg egy nem csatára bónuszt adót
ezen felül lehetőség szerint kevés életponttal (ez sem egyszerű ) meg segítő kezet adtam addig .

így csak 250-300 ezret sebeztem egy körbe és egyszer sikerült 15% életről is megütni úgy csak 90 ezret sebeztem
hajszál híján de kibírta az epikus

a Portya rész az valóban idegőrlő 10 támadás 4 perc semmi ,de a következő BU is hétfőn fog indulni a kiírás szerint , meg szerintem mostmár mindig hétfőn fog kezdődni

Bár a példa mutatja ez sem lassítja le aki le akarja tolni egybe
Dátum: 2021.02.23. 10:51:43
drágul

első 10 őskő vagy lé(szintfüggő mennyi lé)
második 20 őskő vagy kétszeres mennyiségű lé
harmadik 30 őskő 3x os lé
stb
Dátum: 2021.02.23. 02:06:11
1 óra 50 perc 14 másodperckor V3 kész
szoros versenyt futottunk Artemissel de végül 3 perccel később fejezte be

Gratula neki is , nem kis teljesítmény

Du 14:30 kor már az epikust püföltem
plazma egész hamar összejött , igazából ha nem kellett volna a napi ajánlat miatt várakozni összesítve este hétre letudtam volna mindkét piramist
így csak 13óra 50 percig tartott ,4 óra alvással
Dátum: 2021.02.22. 15:21:09
Nem is fog , mert az 5. sorban a sorvégi jutalom a szubplazma detektor

6. sorba kell szubplazmát szerezni leghamarabb
Dátum: 2021.02.22. 12:22:44
Megaeszencia AF képesség maximumának növelése elmaradt

Lélekkufárhoz nem kerültek be a vadászzsákmányok sem a többi ami ilyenkor szokott
Dátum: 2021.02.22. 10:20:22
Évek óta délben indul-és jó ideje már Hétfő délbe , minél nagyobb szívás legyen annak aki meg akarja tolni és letudni egy nap alatt
Dátum: 2021.02.20. 12:50:34
nem csak neked annyi, ezek szerint ennek is van maximuma

Talán a hírekbe ki lehetne mostmár írni mindent minek mi a maximuma , mert egyre inkább kiderül, hogy a játék mégis csak véges
Dátum: 2021.02.19. 15:45:26
-
Dátum: 2021.02.19. 09:55:02
Pedig nagyon egyszerű:)

kiválasztotok pl 10 mezőt amire fejenként vagy összesen (ez mindegy) üttök 10 et
ha összesen ütöttetek 10 et és mind a 10 mező egy nyertes csatát kapott akkor mindegyiken 10% ok lesz
ha összesen ütöttetek 100 at (fejenként 10 et) és sikerült mindegyik mezőre ugyanannyit ütni akkor 100/10 vagyis szintén 10% os lesz mindegyik mező

ha te 10 et ütsz egy mezőre és abból 7 a nyertes csak a 7 számít a 3 vesztes nem számít be sehova
vagyis ha feltételezzük , hogy vagytok hárman a szövibe s mindenki egy mezőt üt (mind a hárman ugyanazt ) akkor akár 1 győzelem is 100% ot ad a mezőre
De ha pl te A1 re nyersz 10et
szövi társad a b1 en 10 et és a harmadik tag c1 en 10 et akkor akkor 33,33% lesz mind a 3 mező

Mi a jó módszer ahhoz, hogy egy mezőt megszerezzünk magas százalékot elérve? Mivel példáról van szó, mondjuk legyen az első mező. A fenti példa szerint összesen 40 ütésből 4 játékos 28 győztes ütést realizált a mezőn (minden játékos 10 ütésből 7-et nyert), másik mezőre nem ütött senki. Ez milyen százalékban kifejezett birtoklási arányt eredményez és miért?


erre fentebb leírtam azt hiszem a választ de a te példádat nézve 4 játékos egy adott mezőt támad az olyan mintha egy játékos 1 et ütne valahova ami nyertes csata ,
tehát az összes ütésszám 28 és nem negyven
de mivel egyetlen mezőre mentetek ez 100% ha az első napot nézzük

ha másnap inenn másik mezőre akartok menni ugyanilyen aránnyal éws teszem azt megtámadjátok a mellette levő mezőt pontosan ugyanennyi ütés számmal akkor lesz az A1 en 28 nyertes és a B1 en is 28 nyertes csata
az összes győzelem a héten eddig 56 ez egyenlően oszlik el két mezőn vagyis mindegyiket 50-50% ba fogjátok birtokolni

ha első nap van 28 nyertes az a1 en és másnap támadtok pl b1 re és c1 re fejenként 7 et vagyis ketten az egyikre 7 et ketten a másikra hetet akkor így fog kinézni
a1 28 győzelem 50%
b1 14 győzelem 25%
c1 14 győzelem 25%

nem tudom mennyire érthető

De azt javasolnám ha nyerni is akartok vagy nem mindig 1 pontot szerezni akkor valami jobb taktikát csináljatok, mint egy mezőt támadtok , itt nem az a cél, hogy 100%ot szerezzetek , hanem akár 1 tizeddel jobb % otok legyen mint a másik 3 szövinek az adott mezőn , így arra a mezőre ti kaptok pontot aznap , és így tovább hat napon keresztül
Dátum: 2021.02.16. 22:43:28
én úgy emlékszek oda van írva hogy soronként tudod teljesíteni , mint a bolygó ura feladatok ,-ott sem csinálhatod előbb a felső sort majd az alsókat
Dátum: 2021.02.15. 21:28:14
Idézet: Fsanyi82 - 2019.12.10. 20:10:45
4. sor feladatlista:

- használj fel 20 kalandtérképet
- vadássz 500 alkalommal
- szerezz 75 eszenciát sajtolással
- győzz le 20 szörnyet a szörnykihívásban
- vásárolj 10 KÉK Kristály ital(ősköves! )
- forgass 60 alkalommal a szerencsekereken
- oldj meg 150 kalandot
- növeld meg a karakterlapon kattintva a mágia tulajdonságodat 35 ponttal


35 ponttal kellene vagyis kellene legyen számláló