Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fsanyi82

Dátum: 2013.07.16. 17:29:29
Lehet venni kavicsért , bár szerintem teljesen felesleges ha minden nap portyázol, kihívásozol, vadászol valamennyit
Dátum: 2013.07.16. 17:10:20
V5 -tel kapcsolatban érdeklődnék, hogyha az építési energiából épülnek az épületek, az növeli-e a szövetség építési átlagát? Itt ügye ez is fontos kis szöviknél
A topicot végigfutottam , de erre nem találtam választ (vagy csak elkerülte a figyelmem )

Ja és még ami nem teljesen tiszta egyenlőre: Ha pl ma szerzek 100 energiatéglát akkor azért éjfélkor vagy 3kor ( ?) kapok építési energiát amit másra ügye nem lehet elhasználni. Ha másnap is szerzek 100 energiatéglát , akkor következő hajnalban is ugyanannyi építési energiát kapok,-vagy függ attól,hogy a nagy szövik mennyit építenek összesen adott szerveren és mennyire volt aznap aktív a szerver kisebb szintű játékosállománya?
Még vmi: az építési energia halmozható? vagy ha a ma szerzett energiát nem építem el , az másnapra esetleg elveszik?

Egyenlőre első nekifutásra ezek nem tiszták nekem
Dátum: 2013.07.16. 17:00:18
V5 2x ment le, egyszer írja, LE jutalom 1x vehető fel , a bajnoki oldalon a kategóriáknál ennyi olvasható

Kategóriák

Válaszd ki, melyik kategória eredményeit szeretnéd megtekinteni. (Ha a karaktered is indult a viadalon, akkor sárgával van jelölve az a kategória, amelyikben harcolt)

de nincs mit kiválasztani...

Ja és plecsniből 2db jött

Egyéb hiba nem volt
Dátum: 2013.07.14. 22:05:26
60 as szinten 2 esre tudod fejleszteni
70esen 12re
...
100 as szinten 42 re
...
141 en 83 ra ,

59+x karakterszint ebből kimaradt egy egyenlőségjel
59+x =(te)karakterszint(ed)
Dátum: 2013.07.13. 17:36:16
A V5ön nem lesz holnap -holnapután kvízolimpia?
Templomhoz kellene és nem tudom már dekrétumozni, mert a 3 lehetőséget már elhasználtam a TP zabáló feladatokra.

Viszont ha nem lesz olimpia bukom a templomot őskövestől, dekrétumostól .

A többi világon már az eseményeknél bent van, hogy holnap lesz ezért kérdezem

mod: közben megoldódott (remélem)
Következő kvíz olimpia: holnap kezdődik!
Dátum: 2013.07.13. 12:55:39
Valamiért volt bolygó ura event V4-en is .

kérdés az ha a V4-es bolygó ura át akarja vinni a karakterét valamelyik világra véletlen akkor az adott világon két bolygó ura lesz egyszerre ? Vagy majd megküzdenek a címért egymással
Dátum: 2013.07.02. 09:30:27
tegnap kvízmedál volt ,annak akinek még nem volt 8 medálja besorolásból akinek megvolt annak volt helyette a szuper lötyi
Dátum: 2013.07.02. 03:08:20
V5 megint bugos

1. kör Heimdall vs Georgia Te győztél! Csata megtekintése
2. kör Heimdall vs Takewandos Te győztél! Csata megtekintése
3. kör Heimdall vs Csdori Te győztél! Csata megtekintése
4. kör Heimdall vs Rebel Te győztél! Csata megtekintése
Gratulálok, Te nyerted meg a viadalt a kategóriádban!

Átveszem a bajnoki viadalon való részvételért járó 1800 lélekenergiát
A következő, sima bajnoki viadal időpontja: Ma, 03:00
A viadalra már beneveztél.

csata megtekintése:

Nincs ilyen csata!
Várom h 20 perc mulva lemegy még 1x megint , mint 2 hete
Dátum: 2013.07.02. 02:27:31
magyar szerveren sehol se kaptam napi ajánlatot,- biztos a tegnapi kvízmedállal kiürült a raktár

Angol szerveren van napi ajánlat. Lelakatolt ládikó 70 kiégettért
Dátum: 2013.06.29. 22:28:13
V5 este 10 óta csak tölt de nem lehet belépni.

Ez az új szerver egy kalap ... nem ér semmit kár volt bolygatni a régi legalább működött rendesen

Mod: ahogy ezt leírtam rögtön belépett, mindössze 29 percbe tellett de sikerült ...éljen
Dátum: 2013.06.28. 08:10:45
már elhasználtam mire éjfél lett , gondolván, hogy majd találok szubplazmát az új detektorommal, de nagy fityiszt találtam egyet sem , és óriás állatot sem kaptam el 50 csp-re
de csak azért mert most ez lenne a feladat a piramisban ... már megszoktam
Dátum: 2013.06.28. 00:10:45
Napi ajánlat
Vadászzsákmány
Vadászzsákmány
Megveszem 8 őskőért

milyen szuper, hogy most vettem a kufárnál 10 kőért pár perccel éjfél előtt

jól van ez így ?
Dátum: 2013.06.27. 20:31:12
egy előző kérdésedre válaszolva meg erre is egyben , csak ha magyar FT-ért veszel őskövet attól fog a kiégett átváltozni igazivá
ha pl smsben veszel 9 követ és van melé 9 kiégetted vagy több akkor 9 kiégettből is igazi lesz,- tehát lesz 18 ősköved amit elkölthetsz

Viszont ha hűségszilánkért kérsz 2 követ vagy templomkristályért 10et azzal nem változik át a kiégetted és nem duplázódik az ősköveid száma
Dátum: 2013.06.27. 20:27:46
Átvitt értelemben a bolygó urában Le-ért kapsz követ ha Le-ből dekrétumozol s sikerül egy sort megcsinálni
Dátum: 2013.06.27. 18:47:38
nem mondtam, hogy kővel fogom dekizni Ha a Le ből megélnek akkor megyek tanácsért hogy lehet

ha nem vehetem meg akkor fel se ajánlja a kufárnál, mert így átverve érzem magam, beterveztem hogy lesz 10 kő kidobásom , de láttam, hogy meg tudom venni mert engedi, csak vásárlás helyett kiírja a hülye szöveget, na ezt hasonlítottam össze a gyógypiával , ha érted .

A másik , hogy még mindig titok , hogy az utolsó sorban lehet-é majdan 4 dekit használni mint az előzőn .

mod: amúgy meg annál jobb bizniszt mondj nekem, hogy adok 10 követ a semmiért ennél jobb üzlet fejlesztői oldalról alig hiszem, hogy van , szóval én szeretnék 10 követ adni az inspirátorért akkor is ha semmit nem fog csinálni
Dátum: 2013.06.27. 18:36:25
nem ez a lényeg ugyis dekizni fogom.
Nem érted az alap problémát, ha a kufárnál meg tudom venni a tárgyat , mert engedi mert van 10 felesleges kövem akkor rákattintás után nekem ne írja ki hogy felesleges , azt majd én eldöntöm nekem mi felesleges .
Ennyi erővel amikor max ép-on vagy minek enged gyógyitalt venni hisz felelsleges nem ? Most a játék takarékoskodik helyettem? nem kértem ...
És ne mindig mindenhol , templomba , feladatokba, bu-ba a dekrétum legyen már a joker, legyen vmi alternatíva ugyanugy lehet köves de lehessen választani .

familiárist is vehettem volna ja csak nincs kb semmi értelme max kis szinten spórolsz vele egy idomítást .És majd veszek ha nyerek ultrainplantot
Dátum: 2013.06.27. 18:14:38
a problémám hasonló hadd én döntsem már el ,hogy elköltök 10 követ a semmire

Írtam üszre is ezügyben , majd holnap meglátjuk milyen válasz érkezik
Dátum: 2013.06.27. 13:48:44
Tudom, hogy felesleges volt de nem kér enni

maradt még Af bőven de BU kért 30 költést hát költöttem a maradék megy hasznos dolgokra
Dátum: 2013.06.27. 13:20:12
Karakterszint 75
Varázslat elnyelés: 209
Mágia:243(+35)

Sikeresen fejlesztettél a Varázslatelnyelés AF képességeden.(1 szintet)
Mágia:243(+35)
Varázslat elnyelés: 252

nem tudom megérte-e nem sokat dobott rajta

Mágia:243(+88)(átöltözve manakonstra)
Varázslat elnyelés: 265

plusz 53 mágiára adott plusz 13 elnyelést .

jó-jó de nem ez fogja eldönteni továbbra se a csatákat
Dátum: 2013.06.27. 08:04:27
Az irtózat piramisában nincs 10 pörgetéses feladat csak 9 , talán ezért is állt meg 9-en, mivel 9x kell megforgatni a kereket

vagy nem a piramisban kaptad a feladatot, hanem templomban , V4en nem is kellene menjen az event

közben benéztem 4esre és tényleg van event ez még nekem is uj de kereket akkor is csak 9x kell forgatni a 4. sorban