Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fsanyi82

Dátum: 2013.07.25. 17:04:04
Ebből kiindulva a Landragoros csp-s csatákat miért számolta be a templomba is vadászatnak, meg a feladatokba is? ott meg igen hamar belementek a dologba , szerintem most is lehetne , mert főleg V5ön vadászok annyit mint a szintem , meg közbe üssem a xenokat is,- ha az ember nem is tör toplistára akkor sem jó így .( nem mellékesen ha vadászok pl 40es szinten 40 et a jelenlegi inspiráció mellett és az előző szint feladatjutalmát is szintlépéssel vettem át , akkor már alig kell pár TP és ismét szintet lépek tehát nem is nagyon marad miből ütni a xenókat)

nem mondanám magam gyengének de kaptam már ki Xenoktól és kis szinten nincsenek maxon a pp illetve csp szerző szakik szerintem (legalábbis nálam nem ez az elsődleges) így a 400 győzelem is van akinek igen nehezen jön össze , de ha még a feladatokhoz el kell vadássza a csp-i nagy részét , (és még a PP-ből indított csatákat sem számolja be portyának,-ok ez dekizhető )akkor tényleg valamiről le kell mondjon a karakter és ez szerintem erősen kedv romboló dolog .
Dátum: 2013.07.25. 07:28:05
Mit nem csinálhatsz első szinten?
portyázás
vadászat
pihenés
kalandozás *

ez a kérdés már hibás, hisz ezek közül mindet lehet 1es szinten csinálni , tehát nincs jó válasz megadva
Gondolom mikor évekkel ezelőtt bekerült a kérdés akkor kalandozás nem volt ,-ezt a logikát követve eltaláltam a "jó" választ , de ezt a kérdést ki is lehetne törölni az adatbázisból
Dátum: 2013.07.25. 00:24:46
V1 en igen megugrott az energitégláért kapott Le

minden téglámért 10ezer Le-t kaptam azaz összesen 3,4 millát na ez így igen tetszik

ellenben V5ön meg nagyon gyatra 850 Le 41 es szinten egy téglára
Dátum: 2013.07.24. 18:10:35
Én nem vettem észre a növekedést , bár lehet az kavart be , hogy az elmúlt időben sokan jöttek -mentek, beléptek, töröltek stb

Mondjuk nálunk lényegtelen, mert épít mindenki rendesen.


Tudás fája.(wikiről)
"50. szint alatti karakterek "csökkentett" aránnyal kapják az építési energiát"- ezt viszont most olvasom először .Ezt az infót honnan vetted?
Amúgy köszi a wikis oldalt , így végre be tudom linkelni a szöviben.

még egy sort idéznék wikiről.
"Az éjfélkor lezajló átváltások során az energiatégla és építési energia minimum 1000 és maximum 10000 arányszámmal váltódhat át stb…" V5ön még egyszer sem jött egy téglára 1000 Le (kivéve tegnap) , azoknak sem akik 50 szint felett vannak .
Dátum: 2013.07.24. 14:50:39
Nem növeli , legalábbis több, mint egy hét alatt nem növelte , mint ahogy a kutat sem növeli;)

De ha növelné is akkor csak annyit kell csinálni, hogy a szöviben megpróbáltok egyforma mennyiségű téglát összeszedni s mindenki egységesen beépíti . A karakterlapodon ez az építés hozzáadódik tehát közelebb kerülsz az átlag feléhez (V5) konkrétan olyan dologért cserébe amit eddig is csináltál csak nem járt érte semmi plusz
Dátum: 2013.07.24. 14:48:32
Ha az egyik kimúlik ütheted a következőt, számolja tovább ,-tapasztalatból írom .

csak arra figyelj, hogy 3 naponta kapsz új entitást s ha hamarabb leölöd az egyiket akkor nem tudod egy napon két entin megoldani a feladatot.

De ha sürget az idő vakítófény ,-buzogány mielőtt kivégeznéd , mert megtámadni kell 20x nem legyőzni
Dátum: 2013.07.24. 11:53:31
ne lefelé görgesd , hanem felfelé s ott találod az ujra támadás gombot;)
Dátum: 2013.07.24. 11:42:41
A krit ütés is elég necces van , hogy 6ból 6 , van , hogy 6 ból egysem , ezt sem értem de nem is izgatom rajta magam 400 győzelemig megyek aztán felőlem belephetik a bolygót is

Aki szereti a TP-t főleg v5-ön az egy toplistás helyezésért léphet most 10-20 szintet is , szerintem megéri

Mod: krit ütést direkt számoltam.
eddig 90 krit ütést vittem be a xenoba ebből jelenleg még nincs készen a 60 as küldi

Okozz kritikus ütést 60 alkalommal portyázáskor úgy, hogy te támadsz!
Küldetés állapota: Eddig 52 kritikus ütést okoztál.

röhejes kicsit én itt be is fejeztem a szenvedést ezzel az eventtel
Dátum: 2013.07.24. 11:23:38
nem számolja sem feladatokba sem templomba , ellenőriztem. Legalábbis nálam nem
Dátum: 2013.07.24. 11:22:40
Kérdésem az lenne, hogy valakinek sikerült-e már kábítani a Xenókat? mert kábítós ismétlős küldit felvéve ,-gondolván ez is portyás küldi, 109% kábítással 10 pp-s csatával egyet sem !!! kábítottam

Most alapból nem lehet kábítani a Xenokat vagy kevés vagyok mint mackósajtban a brummogás ?

Másik kérdés: Az hogy lehetséges, hogy v1en 77es szintről a 75 ös királynőt ütöm és annak csak 67 es a varija
V5ön pedig 41 es szintről a 45 ös xenot ütöm annak meg 55 ös varija van és emellé még negatív aurája és tüskés bőre is van

szerintem azért jó lett volna a realitás talaján maradni , mert 45 ös szinten legjobb tudomásom szerint nem lehet egyszerre tüskés bőre és negatív aurája senkinek, akkor a xenonak se legyen már , sebez annélkül pont eleget
Dátum: 2013.07.24. 10:08:00
viszont V5 ön nem lehet támadni a Xenokat csak építeni a többi opció meg se jelenik ...

Elsőre azt hittem, hogy azért , mert épp pihenek , de azt megszüntetve sem tudok támadni , mert nincs ilyen opció, sem pp-ből, sem csp-ből, és azt sem írja mennyi kvízre van válaszom

Nem is v5 lenne ha nem lenne hiba már ebben is

mod: megjavult kb 10 perc kellett neki
Dátum: 2013.07.24. 10:04:03
2114 LE árán építem a taumaturgikus csapdát
41 es szinten

51,56Le jön ki ha a szintemmel osztom
Dátum: 2013.07.23. 09:50:59
Az állatelfogást számolta eddig is , sőt a wikin is úgy van írva, hogy a templomban fogj el egy napon 5 állatos feladatot lehet xenos csata közben elfogott állatokkal is teljesíteni
Dátum: 2013.07.23. 09:49:37
Elvileg holnap reggel 10-kor
Dátum: 2013.07.23. 09:48:49
Ezt biztosra tudod, vagy szerinted nem fog beleszámítani?
Elvileg Landragorba sem számított aztán mégis . Jó lenne, ha most Xenoba is a csp-s csaták számolódnának vadászatnak feladatokban legalább .
Dátum: 2013.07.22. 20:22:01
Azért nem , mert a láncok és gyűrűk nem emelik max fölé a szakikat
Próbáld ki ha egy pontot emelsz az Af képességen 10et fog adni, vagy ha nincs most 5 af pontod akkor emelj egy pontot az ellenálló bőr szakin s az írtózat nyakas egyből csak 4 et fog adni
Dátum: 2013.07.22. 09:39:51
Azért, mert annak az eventnek már régen vége van
Dátum: 2013.07.18. 10:29:04
Értem . Kár .

De v1-en és V5ön is ugyanúgy kipróbáltam , egyformán jött mindenhol az energiatégla .
Dátum: 2013.07.18. 10:17:59
Kisebb szintű karakterek minden tevékenységre kapnak egy energiatéglát.

Megnéztem és valóban mindenre jön egy energiatégla
kihívásra, portyára, vadászatra (úgy tudtam csak ezekre jár de nem )
térkapura is , entitás csatára is , és kalandra is kaptam ,sőt kalandra annyi téglát kaptam amennyi csata volt a kalandban
már csak epikus csatára nem néztem meg de gondolom akkor arra is jár egy-egy db energiatégla
Dátum: 2013.07.16. 17:50:08
Azt a részt még nem látom át attól még fényévekre vagyok, hogy a szövinknek legyen vagy olyan szövibe be tudjak lépni

Persze ha megérős lesz 1 kőért pl 1 téglát venni akkor nem kizárt, hogy veszek néha