Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fsanyi82

Dátum: 2013.08.29. 14:14:37
igen ha mindent csinál egy karakter, de ha mint mondtam rááll kihívásra nem sok szintet lép a kalandokra kap némi tp-t azaz kimondhatjuk egy helyben játszva majdnem nulla tp mellett kap plusz tápot.
Volt amikor én is egy régebbi karimmal csak kihívásoztam havi 1300 at sikerült nyernem ebből jócskán potyogott kaland ,pedig 60 as szint alatt voltam se kalandgömb, se af amivel még nagyobb eséllyel jött volna kaland , és ha ennek csak egy része epikus kaland ...

Mindegy engem nem tud meggyőzni senki , hogy ez miért jó csak 100 szint felett
Tudom fent nincs célpont meg játékélmény stb , bár célponthiányra is azt tudom mondani nem minden 100 szint feletti szenvedhet ezzel főleg ha megnézzük pl V1-en Marcsát 181 es szinten célponthiányban szenvedve majdnem 16 millió rabolt Le ebben a hónapban

egy szónak is 100 a vége nincs ésszerű kifogás vagy érv , hogy ne lehessen 100 szint alatt is epikus kalandozni
Dátum: 2013.08.29. 13:44:29
Eszemben sincs szinthuszárkodni
De ha veszünk egy példát nem ekkora szinttávra . csak legyen az egyik karakter pont 100 as szinten már csinálhatja az epikus kalandokat, a másik legyen 90es szinten még nem csinálhatja.
90-ról elérni a 100 at sem 1-2 hónap ügye még akkor sem ha plusz TP-s cuccban vadászik egyfolytában és addig mondjuk aki épp 100-on van neki áll kihívásozni 1-2 hónapot , ez idő alatt mennyi kalandot tud megoldani? nem 10-20 at szerintem.

Minden kalandra kapja a templomkristályt ha relikviaforgácsot nem is , meg egyéb raktározható tápokat, pp, csp ital stb
Nekem ne mond, hogy ezzel nem szerez előnyt a másikkal szemben mert igen .

szövimbe van aki eddig nem nagyon templomozott mert nem akart rá költeni most kalandozik mint eddig és gyűlik a templomkristálya, addig én meg vehetem kemény Ft-ért akár templomban szerzem , akár feladatokban, akár napi ajánlatban akár keréken pörgetek.

Már ez a része sem igazságos az meg végképp nem , hogy szintkorlát van egy fejlesztésre.

ha pl feladatok csak xy szinttől lennének elérhetőek vajon hányan reklamálnának?
Dátum: 2013.08.29. 13:14:42
Én is szívesen vagyis szívesebben kalandoznék ha nem csak 100-as szinttől lehetne epikus kalandokat megoldani.

A kristálypont kifogásnak elég gyenge , 49es szinten tartok most az egyik karakteremmel és 900 kp-om van úgy, hogy még mióta elkezdtem a játékot egy fehér kristályitalt sem használtam el a napi hűségbónuszból, és ezenkívül a feladatok állandóan kérnek 3 zöld kristályital vásárlást , így ebből is már van 51 db azaz 51!!! , szerintem igen hosszú ideig nem lenne gondom kristálypontügyileg és nyilván nem csak én vagyok elárasztva kristálypontokkal meg italokkal aminek jelenleg semmi értelme , hogy vannak.És ha ez mind elfogyna még mindig ott a kihívás amivel gyorsan kockázatmentesen és ingyen lehet szerezni kristálypontokat.

Minden epikus kalandra jár minimum 1 templomkristály is ügye? Ebből a kicsik miért is vannak kizárva ? Ok lehet a relikviaforgács nagy táp lenne meg kis szinten még senkinek nincsenek mithrill relikjei , de a templomkristályokkal szerintem nem kellene tömni a 100 szint felettieket ha a játékosok nagyobb része meg nem szerezhet csak templomból, illetve napi ajánlatból 1 őskő/db áron

Bátran ki lehetne terjeszteni ezt a fejlesztést kisebb szintekre is , aki akarja csinálja , aki meg nem az nem de ne legyen már a játékosok nagy része kizárva egy remek fejlesztésből.

Én mire elérem a 100-as szintet addigra pl egy most 100as kari aki csak kihivásozik pl csak templomkristályból akkora tápot szerezhet amit nem tudnék behozni .

Mire gondolok? pl 24 epikus kaland és ingyen idomt állatot (állatok szeretete 24 tk)
vagy 30 kalandonként kér 10 őskövet
vagy 10 kalandonként szintet lépteti az állatait(küldi nulla tp-vel, időben hamarabb sokkal erősebb állatok)

Stb ,-szóval szerintem ez a kicsiknek erősen játékkedv romboló lehet
Dátum: 2013.08.28. 09:26:31
Nem, meg se veheted , és licitálni se lehet rá ha már megvan.
De nem csak erre nem tudsz licitálni ha pl van a tulajdonodban egy vagy több kisebb térkapu stimulátor és az aukciós házban ez a tétel van , akkor arra se tudsz licitálni .
Dátum: 2013.08.26. 15:54:38
mindig 3 köves feladat van egy templomba még a 4x4esben is

persze van olyan, hogy hosszabíts prémet , meg nevezd át az állatod ez nézhetjük egy feladatnak is de ez is 2 külön feladat és emellé még mindig van valamilyen köves , pl gyógyital,vagy manaital vásárlás, szimuláció, és stb

3 nál több viszont még sose volt nekem benne pedig láttam már pár templomot
Dátum: 2013.08.26. 14:26:44
aham már látom

köcce akkor ma még sok dolog vár rám
Dátum: 2013.08.26. 14:15:05
Kérhetnék egy pontos indulási időt az eventre ? valahogy terveznem kellene az egészet újra , de ehhez szeretnék egy dátummal okosabb lenni

Köszöntem
Dátum: 2013.08.26. 13:38:48
Köszönjük, én elégedett vagyok a kompenzációval .

Off: Akkor mostmár mondjuk du 2 tól elindulhatna esetleg a kufáros EP gyűjtés ?
Dátum: 2013.08.26. 12:25:04
Hát erre megint azt tudom mondani , hogy keress egy kicsi szövit , ez az épület álltalában minden szöviben megépül az első épületek közt , vagyis akár már egy 10 ezres kuttal rendelkező kezdő szöviben is megtalálhatod , ha csak a kémgömb a problémád, de egymagad is alapíthatsz szövit s különösebb erőfeszítések nélkül lazán fel tudod építeni magadnak akár .
Lélekkút: 5000LE
Őrtorony 2: 25000LE
Mágustorony 1: 5000LE
Kémgömb1 :30000LE
---------------------------------
65000LE
ha teljesen egyedül építed fel ez hány szintlépéssel lenne meg?
és ide is mehet az építési energi a LE mellé meg van minimális kútból építés is tehát kevéssel is lehet okosan

Ha kell gyaktér-védfal 5-5ezerért már plusz 3at kapsz támadás -védekezésre ami szerintem kezdésnek elég olyanokkal szemben mindenképp akik egyből a milliós kutas szövikbe ugranak be
Dátum: 2013.08.26. 11:22:09
azért ezzel is vitába szállnék, mert pont a v5 az ahol eddig sem lehetett 10-100 ezres építéssel maxos bónuszokhoz jutni , még az elején sem volt ilyen mikor indult a világ.

Kezdésnek nézni kell egy kisebb szövit , pontosítanék a legkisebb kúttal rendelkező legjobb épületbónuszokkal rendelkező szövit, és amikor megvan a kellő építésed akkor meg lehet váltani .

Én nem hiszem, hogy V5ön van olyan akinek 1-200 ezer le építés mellett 60 támadás 60 védekezés meg 15 iq ja megvan bónuszba, mert ha még lassúzik is és kivárja , hogy szorgalmas társai vakoljanak , akkor is ott az építési átlag ami lekorlátozza az épületbónuszokat

V1,V2, V3 on persze 1000 le építéssel is lehet (meg 1-2 év semmit tevéssel) maximális bónuszod , ha találsz pár olyan magas szintű karit akik szépen körbevakolnak, de a V5-ön ilyen nem lehetséges (szerencsére)
Dátum: 2013.08.26. 11:15:20
ettől még az eseménypontgyűjtés elindulhatna , gondolom az nem terhelné túlzottan a szervert de mindegy , toplistára úgysem törekszem csak egyszer próbáltam nem "feleslegesen" elégetni az erőforrásaim

Viszont a hét többi napján meg napi fél-egy órám lesz játékra meló miatt így ez az event most nagyon lightosan fog lemenni részemről
Dátum: 2013.08.26. 10:55:33
én is tudnék bármikor EP-t gyűjteni de feladatokhoz még ott van a 80 vadászatom , meg a templomba az 50 vadászat 10 sajtolás 5 elfogás . Eddig nincs is gond, de ma 300pp-m meglesz tul fog csordulni, ha ma nem vadászok 80at nem tudok portyázni sem , mert a 80 vadászattal 10 tp-re leszek a szintlépéstől .
tudom nem kellene ennyire kicentizni , de a terv megvolt napra pontosan kiszámolva.
Most vadásztam volna 80 at felmarkoltam volna a feladat le-t majd vadásztam volna 81 et a köv feladatsorhoz , ezzel meg lett volna bőven az 5 elfogás a 10 sajtolás a feladatok le-je készen lett volna a templom , és máris szereztem volna 161 eseménypontot

De jelenleg meg nem tudok megmozdulni és a pp szépen tul fog csordulni .

kelleen egy pp-s memóriaszelence is a játékba akkor nem volna gond az ilyen 1-2 napos nem tervezett csúszás...
Dátum: 2013.08.26. 10:35:45
nem arra nincs hatással a szakértelem
1 építési energia =pontosan 1LE építéssel

Idézet: Little Richie - 2013.08.26. 08:43:23
Alacsony szinten még rosszabb a helyzet. A fixnek tűnő szint x 20 lé / tégla iszonyat kevés. És közben még a szerencsefejlesztést is bukja az ember, hiszen amíg van építési energiád addig nem töltheted a kutat léből. (Az energiát viszont inkább gyüjteni érdemes, amíg nincs kifejlesztve az építés.)


aki még kút töltésre használja az építési energiát annak előbb csak ebből lehet tölteni a kutat, de ha elépítette akkor ugyanúgy LE-ből is tud építeni és kell is ha templomozik meg feladatozik valaki vagy csak egyszerűen szerencsét akar növelni.

ez nem helyettesíti a Le-ből építést csak segít telelökni a kutat.
Ez esetben szerintem teljesen mindegy mennyit kapsz , mert eddig ez sem volt
Dátum: 2013.08.26. 10:07:21
Akkor most 80 vadászatot le kell toljak a semmibe a feladatokhoz és a templom miatt , mert azzal már nem tudok 1-2 napot várni , direkt beterveztem, hogy nem vadászok feleslegesen a semmibe , de megint besz..tam ez van itt nem lehet előre tervezni semmit , maradok katába ez az event nekem így kimarad, holnaoptól már időm se lesz a játékra ugyhogy jó volt a kufár event
Dátum: 2013.08.26. 10:02:53
ez a tipp nem jött be
Dátum: 2013.08.25. 20:14:14
http://vegzetur.wikidot.com/vilag5

nem árt néha olvasgatni ezt azt a játékról
Dátum: 2013.08.22. 09:13:26
Azt nem lehetne valahogy beszabályozni a feladatokban, hogy ne kapjam meg minden szintlépésor ugyanazt a feladatot , itt konkrétan a vásárolj 3 zöld kristályitalos feladatra gondolok, kezd unalmas lenni és már tele van a padlás kristályitalall

48 db Zöld kristályital
és még most nem vettem meg a 3at azzal már 51 db lesz , az elején még elhasználgattam , de már nem kell kristálypont a kalandokhoz sem , vagy csak minimális az meg kihívással lazán összejön.

Legalább azt be lehetne valahogy állítani , hogy mikor szintet lép egy karakter a feladatok nézze már miből mennyi van nála s ha ilyen brutális mennyiségű itóka van legalább akkor ne kérjen már megint , hogy vegyek 3at ismét .Az életben el nem használok ennyit és ami még bosszantóbb, majd ha 60 as szint felett a templom kéri, hogy szerezzek 300 kristálypontot italokból, rákattolok s mindet egyszerre elhasználom a semmiért
Dátum: 2013.08.21. 15:12:21
szerintem nem vagy tiszta fialás
Dátum: 2013.08.21. 15:07:23
Fejezd már be !!
Dátum: 2013.08.21. 15:03:55
ezt direkt csinálod? Csak azért is belemásolod már ki tudja hanyadjára ezt a kalandos okosságot, de akkor legalább az írási és fogalmazási hibákat javítanád ki.
Mellesleg talán ha a JV-nek szántad ezt az ötleted olvasásra akkor nekik küldd el a segítség menüpont alatt játékon belül.

Az Adblock -ot ha feltelepíted nem fog ugrálni az oldal sehova csak mondjuk add meg, hogy a VU oldalain ne töltsön be reklámokat vagy általánosan sehol se töltsön be semmilyen reklámot a böngésződ