Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fsanyi82

Dátum: 2013.09.13. 11:17:06
A wikin nem jól van írva az ultra-inplant pechpont értéke
225 re van beírva , nekem viszont csak 120 at vett le
Dátum: 2013.09.12. 20:52:50
Én csak EH-s vagyok , eddig megérős volt, mert halott környezetben toltam , vadászni meg vadásztam feladat meg templom miatt eddig is ezután is

viszont most pár szintlépés óta vannak körülöttem portyára alkalmas célpontok , ma is volt kufáron kívül több 30-40ezres portyám , szóval a következőt már lazán kihagyom , a relikvia már nem vonz , arra ott a kupon
Dátum: 2013.09.12. 15:51:03
Az eventes LE-TP arányba azért számold bele a csatához tartozó vadászat LE-TP-jét is , mert egy vadászat egy portya kufár alatt

Szerintem meg erre gondolhattak, hogy sima EH-s portya jobban megéri (bár igaz felfelé EH-val csapkodni nem okos dolog , mivel lefelé 3 szintre ad a legtöbbet a legkevesebb TP mellé)

Corina: A legnyomibb kufár alatt azt értem amelyiknél a legkevesebb győzelem van, ha ahhoz beállsz akkor hidd már lesz a másik 3 kufárnál annyi célpontod amivel teletömheted a kínzókamrádat(ha mégse hát kevesen neveztek az ütőtávodban vagy annyira kevesen aktívak amúgy is ,-akkor meg mindegy, hogy a kamrádban nem csinál semmit vagy alapból nem játszik)

Bárhogy próbálod elmagyarázni amit akarsz én konkréten nem értem mit akarsz kihozni az egészből.

Ha a kínzó a bajod megoldás a legkevesebb győzelemmel rendelkező kufárhoz beállás
ha célponthiányod van akkor is
Dátum: 2013.09.12. 12:27:52
És ehhez miért kellene minden kufárnál közel azonos játékosnak lennie? azt továbbra se értem/értjük.

Ha célpont kell beálsz a legnyomibb kufárhoz és a másik három vezető kufár csatlósait egész nap bucira verheted
Dátum: 2013.09.12. 11:08:18
Köszi , ahogy sejtettem .

akkor még nem adom oda a jószágnak , veszek egy kígyót ha lesz rávaló
Dátum: 2013.09.12. 10:17:21
Most nyertem egy Ultra-inplantot keréken . Kérdésem az lenne, hogy ezt többször is oda tudom adni az állatoknak vagy csak egyszer lehet ?
Dátum: 2013.09.11. 18:02:36
kufár eventen szerintem teljesen mindegy melyik kufárnál vagy

400 győzelmet 3 hét alatt egy gyengébb karival is össze lehet hozni ha máshogy nem a klonokon , és ehhez azért szubplazma sem kell és játékostársaid se fognak szidni, hogy 35 percenként őket vered le vagy óránként , a kristályoknak nem fáj

a győztes csapathoz egy okból lehet érdemes tartozni ,-ha nagyon hajtasz a kufár medálra amiből a 2. már csak Le gyémántra ad kedvezményt

tegyük fel már a 4. vagy 5. ilyen medálod szerzed be sokkal nagyobb előnyt nem szerzel vele azokkal szemben akiknek csak 1, 2 ilyen medáljuk van vagy annyi sem .

Ha sikerül összekaparni a 400 győzelmet(ezt csak a 4. helyezett kufárnál kell) akkor mindenképp arany relikviát választhatsz vagy ha az van akkor platinát kapsz.

hol ebben a hiba?

Én magam is első fél órában végignéztem melyik kufárnál kik vannak, és ugy álltam be éppen a győztes kufárhoz,- de ha a másik oldalon lettek volna jobb célpontok , akkor másikoz csatlakoztam volna.

ez egy taktika , ha mindenki átmenne egy kufárhoz vége lenne az eventnek hisz a nem maradna célpont
ezért van aki ugy dönt nem kell neki a kufár medál ,és vagy megszerzi a 2 toplista valamelyikével, és választja a több célpontot a vesztes kufár oldalán harcolva .

szerintem ez így nagyon jól van kitalálva .
Dátum: 2013.09.11. 16:06:23
pluszban V5-ön vagy és az inspiráció még jobban belekavar a dolgokba
Dátum: 2013.09.05. 16:57:00
akinek jobb egy kicsit a memoriája mint nekem annak ki sem kell irni csak végiglapozni a toplistát és kész , az ismerős nevek ugyis egyből beugranak mikor majd meglátja őket a portya ablakban.

Egyébként ez csak időspórolás, hogy kiírom, hisz ugyis rájövök hamar ha valaki nem aktív elég pár napig nézegetni változik-e nála valami, de ha van lehetőségem akkor meg miért ne írnám fel, rengeteg időt megtakarítok magamnak.

Na mindegy engem nem izgat az összevonás lehetősége , nem látok benne semmi pozitivumot.

Egy kérdés még amire válaszoljon az akit érint:
-aki 200 kavicsért átvitte magát egyik világról a másikra az vajon most mit szól ehhez a világegyesítési tervhez? Visszakapja a 200 kövét?
Dátum: 2013.09.05. 16:40:03
A szövink 20 fős...

A tesztvilágon is ezt írja de az inaktív karik nincsenek bent a szöviben azaz 8an vagyunk

ebből egy piros tag van most aki kb 3 hete volt belépve utoljára, tehát azt gondolom az elmult 3 hétben belépett karakterek lettek átmentve a tesztvilágra.

Gyorsan kiderül, mennyi is az így-ugy aktív karakter. A portyásoknak ez jó, már annak aki ezt most kihasználja.
A másik most büntetlenül ki lehet próbálni olyan karikon magadat akiket eddig ugy érezted necces betámadni, megint csak nagy segítség , de mindemelett visszaélés is.

Szerintem egy az egyben kellett volna az összes karaktert átrakni, hogy ilyen kiskapu ne maradjon,-mondom ezt ugy, hogymár ki is másoltam az aktivakat magamnak , event után majd rájuk nézek
Dátum: 2013.09.05. 16:25:04
bár Miklós azt írta a v5 kimarad a mókából majd ha tényleg sor kerül az összevonásra, de a v1es karim abban a pillanatban törlöm.
Ha a v5 is mégis egybe lesz olvasztva a többivel akkor pedig véglegesen befejezem a játékot .

Szerintem ebből több törlés lenne, mint játékélmény.

Másfelöl nézve :Aukciós ház ,-még ritkábban vagy még töbért tudsz megvenni bármit is
Bajnoki , lehet saját világodon nyernél lazán, de egyesített bajnokin meg földbe vernének
Eventek és Lady alvariel lista, kevesebb dijazott,

ugyanmár mi értelme van? Most a teszt szerveren jó poénkodni , meg legalább aki szemfüles most kimásolgatja kik az aktívak , de mindenki azért regizett adott világra, mert azt találta szimpatikusnak.
Dátum: 2013.09.05. 16:05:30
El is jutottunk oda, hogy más szabályrendszerű világokat egybeolvasztani nem egészen jó ötlet
Marad a v1 és a V2 de mivel itt sem egyforma a játékosállomány így adott szintekre nem ugyanazok az esélyek még az erősebb pok kariknak sem, Pl v2 mikor volt még karakterem ott eléggé kihalt volt kis szinteken , gondolom feljebb se volt más ott nem is tudtam rabolgatni, nem volt kitől, addig v1en meg több aktív kari volt akiket néha le lehetett farmolgatni

tudom, hogy nem csak az egy bevételi forrás van , de ez csak egy példa

egyik világ sem hasonlít a másikra semmiben (kiv v1-v2 a szabályrendszerében)
Dátum: 2013.09.05. 15:47:18
Vagy tudok jobbat:)

Mint a legutóbbi fejlesztés , legyen ez is csak 100as szint felett:)

100. szint alatt én nem szenvedek célponthiányban , viszont bármely világon 100as szintre lehet erős karit csinálni és ugyis csak ott nincs célpont a nagy kariknak.

Kezdésnek meg mindenki eldönthetné milyen játékstílussal akar elérni lvl 100 ig
ha gyorsan akkor v5re regel, ha biztonságosan akkor v3 ra , ha pedig mindegy neki akkor v1-2
Dátum: 2013.09.05. 15:39:09
Azt hiszem ha megtörténik az összevonás én lehuzom a rolot

Kapnék olyan fincsi karikat a nyakamba , hogy öröm lenne nézni ,hogy megy a kukába az eddigi munkám.

Nem tudom kihogy fejleszti magát , de én konkréten a környezetmehez igazítva próbálom a lehető legjobbat kihozni a karakteremből, viszont ha most kapok egy olyan v1 vagy v2es karaktert ne adj isten egy v3ast aki eddig Vf-es volt akkor lehuzhatom magam a wc-n kb , mert a v5 insipiráció mellett alacsonyabb szinteken nem lehet tartani ugyanazt a fejlődést.Nem beszélve ,hogy az első 3 világon regelteknek megvan(volt) a lehetőségük, hogy körbeépítessék magukat,ameddig ez v5-ön nem lehetséges .

És a v3, ahol meg büntetlenül tarthat magánál bárki milliókat megint egy másfajta fejlődési vonalat eredményez.
szerintem nem kellene öszevegyíteni mindenkit mindenkivel.

Lehessen átportyázni másik világokra , de aki nem akar így támadást kapni az tudja kikapcsolni ezt a funkciót.
Dátum: 2013.09.05. 15:28:30
nekem a teszt világon is , meg a rendes v5ön is ugyanaz a regszámom , ebből gondoltam, hogy mindenkinek ugyanaz maradt
Dátum: 2013.09.05. 15:17:36
V1-en van egy olyan nevű karakter , mint amivel játszok V5ön , véletlen egybeesés.

A másik kérdés ugyanez a probléma ha a karakterek regszámát nézzük, lehetnek ütközések
pl v1en a 43210 meg a v5ön ugyanezzel a számmal regizett karakterek biztosan nem egy karaktergazdát takarnak , tehát adatlapot így sem lehet elérni közvetlenben:)
Dátum: 2013.09.05. 15:13:13
Mi a helyzet azokkal az esetekkel, mikor két különböző karakternek azonos a neve két eltérő világon.

Egyiküknek majd másik nevet kell választani vagy kap egy sorszámot?
Dátum: 2013.09.05. 10:49:06
Címzettnek levélíráskor add meg saját magad
az üzenetbe elég egy karaktert írni elküldöd ,-abban a pillanatban megkapod magadtól a levelet és a feladat készen van
Dátum: 2013.09.04. 18:06:19
1300 kihívásról írtam nem 1300 kalandról

összesen nincs 1300 kalandom megoldva jelenleg egyik karimnak se ,bár nem is mindig foglalkoztam vele.

Templomkristály akkor is jár "ingyen" minden epikus kalandra, és nekem továbbra több 10ezer TP kell a 100as szinthez, addig is vehetem kemény magyar Ft-ért ha tetszik ha nem igazam van

Napi ajánlatban 10 templomkristály 10 őskő(platináért nem vehető)
Feladatokban is van ,de vagy megcsinálok mindent vagy dekiznem kell, ha nem akarom pl elengedni az állataim mikor majd minden szinten idomítgatni kell (kis szinten a másik karimról beszélek, még nincs ismétlős küldim)
Vagy a templom a legjobb pénz zabáló gépezet
És a kerék (ritkán lehet persze az ingyen pörgetésre is kapni 1 templomkristályt mostmár)

Kalandozzon mindenki 100 szint felett bátran , nyomja mindenki az epikus kalandokat , kapja az ingyen tápokat , a kicsik meg azért vannak tartva, hogy fizessenek, és rohanjanak felfelé

igaz kell a farm fent

Na mindegy ugysem lesz változás e-téren de akkor sem érzem jogosnak, hogy egy fejlesztés csak a játékosállomány kb 10%-át érinti
Dátum: 2013.09.04. 15:10:24
igen onnan is próbáltam

adatbázis hiba felirat egy nagy fehér lapon, innen forumról be tudtam lépni de minden második oldalbetöltés adatbázishiba