Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fsanyi82

Dátum: 2013.10.04. 14:15:21
Nem szállok veled vitába , te otthonosabban mozogsz a képletekben v5-re mint én , nekem érzésre akkor is sokkal silányabbnak tűnik mint máshol a vadászat épp ezért csak a kényszer visz néha rá vadászatra most, hogy letudtam a 100 küldit , nem is izgat a vadászat , majd talán pár év mulva ha játszok még és már nem lesz inspirációm

Egy szintre mindenből kevesebb jut elfogásból is .A kevesebb befogott állat emelt sajtolt összege sem pótolja a több elfogott állatot .
Kalandot nem találok többet , mint normál világon , arra szerintem nincs szorzó, meg ha a lady alvariel listát megnézzük kb 250-300 kalanddal szoktak elsők lenni a karik bármelyik világon

De off vége .
A lényeg ez az event egyenlőre nem tűnik megérősnek , aztán remélem majd kellemeset csalódok
Dátum: 2013.10.04. 13:57:38
Eddig akkor annyi biztos, hogy max annak éri meg ide elhasználni a pp-ket akinek nemigen van más célpontja
Nekem eddig nem tetszik , a jutalmak "nemismerete" miatt sem.

Xeno:Ha rossz is a vadászat LE/TP-je legalább van egy ismétlős küldi a csp-s csatákra , tervezhető,-bevállalható Lehet váltogatni akinek az fekszik VF-eH közt (kiv v5)

Kufár: Csp-ket el lehet VF-el tolni előre EH-val lehet tolni a csatákat , mindhárom ismétlős küldivel, nem beszélve arról, hogy a leggyengébb csapatban is elég 400 győzelem egy max relikviához , tervezhető,-bevállalható

Landragór, igaz itt sincs csp-ből küldi, de legalább itt megéri eltolni a csp-ket az event végi jutalom miatt

És volt a térkép event ami unalmas , lapos volt sokak szerint, de ott egy most induló karakter is legalább tudott magának szerezni egy arany relikviát bármelyik csapathoz állt is be a max jutalomhoz nem kellett megszakadni.Mellesleg 30 as szint fölött akár kihívással is teljesíthető volt az event .

A hordámtól előre is elnézést V5-ön én tutira kihagyom ezt az eventet
Dátum: 2013.10.04. 13:47:49
Tehát akkor kritvari és krit ütés az teljesíthető az event alatt , a kábítás a Xenóbol kiindulva nem.
Viszont itt csp-ből nem támadunk , így a xenos 50 csp-s küldi sem lesz ,
a vadászós küldik 100-200 vadászattal teljesíthetőek , így mondjuk nekem ez is kiesik . Legalábbis nem minden nap tudom belőni a két krites küldi közé.Ha meg egyik nap vadászok sokat , akkor időm nem lesz csatázni ,úgy, hogy a küldik is menjenek (Bár a krit varis küldi is csak max kényszerből menne) Ha viszont minden nap nem tolom bele azt a 40-50 pp-t akkor felhalmozódik és bünti mellett tudom elhasználni.

A v5ös LE/TP vadászatra biztosan nem éri el egyik más világ LE/TP-jét még ha a sajtolásokat nem veszem figyelembe akkor sem

V5
55-ös szinten (+4172). +94 TP egy normál állat ennyit ad 5 kvízmedál és helyes kvízválasz mellett 100 spekivel Ir vadászattal.
ez 44, 38 Le/TP
100 vadászatra levetítve se jön sokkal jobb eredmény ki

Sajnos V1-el nem tudom összehasonlítani, mert ott 87 es szinten vagyok és hasznos vadászat af is 30 plusz relikvia ,több medál stb , de ha van valaki 55-ös szinten aki nem VF-es az bemásolhatná mennyi ott az annyi
Dátum: 2013.10.04. 12:33:42
A megszerezhető relikviák, illetve egyéb apróságokról lehetne valami pontosabbat tudni?
Melyik mit tud és kb mennyit kell érte teljesíteni majd.

Pl V5 re nagyon jó lenne ha tervezhető lenne, mert az inspiráció miatt TP az majdnem 3x-os jön egy vadászatra ellenben kimaxolt vadász szakikkal LE meg kb 1,5-2x-es csak

100 vadászattal 50 es szintig egy karakter már szintet is lép, szóval elég tápos valaminek kell lennie a jutalomnak, hogy megérje csörtetni fel a biztos karakter törlés irányába .

Láthatatlan vadászért itt is csak fél eseménypont fog járni?

És még egy kérdés:
Az eventes portyákkal teljesíthetőek-e a portyás küldik vagy sem?
Dátum: 2013.10.02. 08:10:01
Mikor tudunk már meg végleges verziót és időpontot erről az eventről?

Lehet, hogy a térkép event unalmas volt , de legalább biztosra meg lehetett szerezni egy arany vagy platina reliket,-ezzel ellentétben itt semmi ilyen nem lesz , ha lépsz vagy 10 szintet az event alatt, akkor lehet, hogy sikerül annyi akármit összeszedned amivel lehet 15 kalandod betárolva .

V5-ön inspiráció miatt eleve halott vállalkozás egy friss karinak a napi vagyis minden napi 50 vadászat 50 portya , ez ott felér 15-20 szintlépéssel is.
Dátum: 2013.09.27. 11:44:15
És ez ekkora probléma? nem hiszem, hogy bárki is azért a pár ezer Le-ért aprítja az entitásokat a TP-ért meg végképp biztos, hogy nem

Egyébként jár érte akkor is Le ha többet sebez amikor épp kivégzem, legalábbis én kaptam eddig minden alkalommal(bár ne kapnék érte semmit ..)

Lehet még lejjebb pontozni
Dátum: 2013.09.27. 11:11:32
Entitás csatáért Le és TP ??? na ilyet se halottam még

ha kivégzed akkor kapsz LE-t meg TP-t (utóbbit a VF szaki felezi)
Ahhoz, hogy teljesen kivégezz egy entitást nem feltétlen kell minden körben többet sebezni ,mint az beléd...

Szerintem egész másra gondoltál, talán térkapura vagy nem tudom, de entitásért soha nem járt semmi egy-egy csatáért
Dátum: 2013.09.26. 09:11:13
És valóban junius 6 ig visszamenőleg egyszer sem volt kristálygömb a V5-ön

V1 en pedig volt , tehát az 5-ösön is lennie kellett volna

2013.09.15. Maedhros az aukción megvásárolta a következő tételt: Kristálygömb 2601 aranydukátért.
2013.06.29. Pixapa az aukción megvásárolta a következő tételt: Kristálygömb 2221 aranydukátért.
2013.04.02. Rammstein az aukción megvásárolta a következő tételt: Kristálygömb 2551 aranydukátért.

kb 2,5 havonta lennie kellene ...
De V5-ön valóban nincs ilyen tétel az archívumban
Dátum: 2013.09.25. 08:37:49
V5-ön 67 téglára 670 ezer Le-t kaptam;) Eddig ilyen ott soha nem volt
Dátum: 2013.09.23. 10:26:26
A tudás aranytőrét választottam jutalomnak,-meg is kaptam, de megmaradt a bronz tőr is a relikviák közt

Gondolom nem adódik össze a kettő
Dátum: 2013.09.23. 09:08:31
Egészségedre

20 ezret akkor se költenék a játékra ha tehetném, így engem az ilyen akciók hidegen hagynak:)
Az 5200 ft os befizetés is max ilyen esetekben szokott becsúszni, amúgy elvagyok havi 2 max 3 sms-sel .

A szerencsejáték káros az egészségre és lassan a VU is
Dátum: 2013.09.23. 08:44:33
Én az 5200 as csomagra pályáztam de ma hajnalban még szerencse megnéztem az őskő oldalt , így inkább megpótlom magamnak és veszek télire egy jó kabátot (lehet hasznosabb, mint versenyt futni a milliomos ,-nem tudom hova költsem a pénzem játékosokkal )
Dátum: 2013.09.23. 04:45:59
Idézet: Miklós - 2013.09.19. 18:43:08
Szeptember 22-én ünnepli a Végzetúr az 5. születésnapját. Jön a tortaözön Jövő hét hétfőtől vasárnapig minden nap belépéskor minden karakter kap ajándékba egy Végzetúr tortát.

Lesz befizetési akció is, szintén hétfőn indul és 2 hétig fog tartani (szept 23-tól okt. 6-ig). A befizetések mellé ajándékot adunk.

Az első vásárlásra jár csak az ajándék, tehát ha valaki többször vásárol, akkor is csak az első alkalommal kap, az első vásárlás összegének megfelelő bónuszt.
Az ajándékcsomagok a következők:

20 Őskő vásárlása utalással/paypallal vagy 30 őskő vásárlása sms-sel:
1 sorsjegy, 1 torta, 2 kisebb vadászzsákmány, 2 hűségszilánk


-Őskő oldalon ehhez a mennyiséghez nem ír jutalmat.

2080 Ft befizetés, azaz legalább 100 őskő vásárlása esetén:
1 bűvös állateledel, 1 torta, 1 kisebb térkapu stimulátor, +1 IQ, 3 sorsjegy, 5 kisebb vadászzsákmány, 5 hűségszilánk

-Születésnapi ajándék:
1 sorsjegy, 1 torta, 2 kisebb vadászzsákmány, 2 hűségszilánk

5.200 Ft befizetés, azaz legalább 350 őskő vásárlása esetén:
2 bűvös állateledel, 2 torta, 1 templomi pálca, 2 kisebb térkapu stimulátor, +2 IQ, 10 sorsjegy, 12 kisebb vadászzsákmány, 1 barátság kristály

-Születésnapi ajándék:
1 bűvös állateledel, 1 torta, 1 kisebb térkapu stimulátor, +1 IQ, 3 sorsjegy, 5 kisebb vadászzsákmány, 5 hűségszilánk

10.500 Ft, azaz legalább 750 őskő vásárlása esetén:
5 bűvös állateledel, 5 torta, 1 templomi pálca, 4 kisebb térkapu stimulátor, +5 IQ, 25 sorsjegy, 25 kisebb vadászzsákmány, 2 barátság kristály

-Születésnapi ajándék:
2 bűvös állateledel, 2 torta, 1 templomi pálca, 2 kisebb térkapu stimulátor, +2 IQ, 10 sorsjegy, 12 kisebb vadászzsákmány, 1 barátság kristály

21.000 Ft, azaz legalább 1600 őskő vásárlása esetén:
10 bűvös állateledel, 10 torta, 2 templomi pálca, 8 kisebb térkapu stimulátor, +10 IQ, 50 sorsjegy, 50 kisebb vadászzsákmány, 4 barátság kristály

-Születésnapi ajándék:
5 bűvös állateledel, 5 torta, 1 templomi pálca, 4 kisebb térkapu stimulátor, +5 IQ, 25 sorsjegy, 25 kisebb vadászzsákmány, 2 barátság kristály

Az ajándékakcióval egyidőben a barátságkristályok 20 db-os korlátját is fel fogjuk emelni.

Mindenkinek jó játékot kívánunk!


Így már nem is érzem kényszernek a vásárlást

Így egyben megnézve olyan,mintha nem a 20 köves befizetéstől indulna az ajándék:)
Lehet lesz 42 ezres csomag is 4000 kővel
Dátum: 2013.09.21. 19:24:37
ha aznap még felvesznek másik szövibe nem törlődik sem a gyűjtött téglád, sem az el nem használt építési energiád.

Kipróbálva (én is meglepődtem)
Dátum: 2013.09.20. 10:59:17
köszönöm,-megjavult
Dátum: 2013.09.20. 10:46:13
http://kep.ivpicture.hu/761255.N.jpg -mozzilla

http://kep.ivpicture.hu/761258.N.jpg -chrome

V1 ből ennyi jön be (katt a linkre)

többszöri frissítés és újbóli belépés után mindkét böngészővel
Dátum: 2013.09.15. 12:11:49
feldobtam ujra a Fox-ot mostmár jó és rendkívül gyors az oldalbetöltés is .

De nem vágom mi lehetett a baj , na mindegy a hiba a gépembe volt nem a VU-ban
Dátum: 2013.09.15. 10:52:51
chrommal megy , Mozzilával továbbra se tudok v5 re belépni ... ötletek? utálom a chromot
Dátum: 2013.09.15. 10:35:34
nekem továbbra se lép sehogy se rendesen , se innen forumról , csak tölti az oldalt már vagy 20 perce.

már töröltem az előzményeket a sütiket mindent az szokott segíteni de most totál behalt az egész v5
Dátum: 2013.09.15. 10:30:09
nekem is kiirta , sőt v5 re nem tudok belépni

de v1 egy frissítéssel megjavult