Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fsanyi82

Dátum: 2013.10.16. 09:29:46
csak a v5 van titkosítva
Dátum: 2013.10.16. 09:08:01
No a Rubin 3 helyet javított
így már más
Dátum: 2013.10.16. 08:40:00
ilyet hol látsz?


Rubin:3

Smaragd:7

Zafír:9

Gyémánt:3

Én meg ezt látom , ahol döntetlen ???(kizárt, hogy pontosan azonos győzelemszám van egy mezőn két hordánál is szerintem)oda nem adtak pontot senkinek
Dátum: 2013.10.16. 07:22:52
V5-ön én nem látom a toplistát , már az egyéni részt, mint ahogy a bajnoki eredményfát sem(bár ez nem ide tartozik)

V1 2x 65 csatara 11 hordatrófea 11 templomkristály,3 dukát,8 kiégett meg küldik most már jól teljesíthetőek, csak az a cumi, hogy állat nélkül kell harcoljak, mert ha magammal viszem , nem tudok nyerni
És rubin hordában esélyes vagyok csapatszinten a 4. helyre, pont, ahogy sejtettem az elején
Dátum: 2013.10.16. 00:14:10
24 pont lett kiosztva 36 mezőre? tehát 12 mezőn hajszál pontosan egyforma győzelme lenne 2 hordának kicsi az esélye ,

Azért mégiscsak sokat számít a hordalétszám , szóval rubin horda max 3. lehet

már csak 22 pont van kiosztva
Dátum: 2013.10.15. 23:55:10
Az acsarkodás nem lett kivéve
Dátum: 2013.10.15. 22:00:19
80
Dátum: 2013.10.15. 17:49:58
A másodlagos varija nem szünt meg a klónnak, jól jártam, mert nem 72es klónokat kell üssek , hanem 67 est(megjegyzem portyában még mindig csak 66 ig látok fel ) , de ! a 67 es majmoknak tértorzítás varija van ami eredményeképp nem tudok rajtuk kritelni, hála a magas iq-m leklonozásának.

2 gyógyital kell továbbra is 2-3 csatához

3500 at kapok egy csatára , a gyógyital 1600 ,
az állataim most léptettem szintet templomkristályból de már fekszenek , nem fejlődnek így sehova , mellesleg ha viszek állatot magammal , még mindig csak éppen nyerek , állat nélkül lazán.

Még mindig nem látom hol éri ez meg, ha se küldit nem tudok rajtuk pörgetni még részben sem, és állataim se tudom hízlalni , mert pár csata után fél napig lehet őket gyógyítani..

Ok tudom huzzak tt-t 200ra , meg sebgyógyot is 100ra vagy magasabbra , persze majd egyszer lesz annyi ,de nem 59 es szinten

szóval összefoglalva , ezért nem fogok vadászni , hogy még ki is kapjak és állatokat se tudjam napközben használni semmire

a hordatrófea pottyanását meg nem kellett volna randomra bízni , mert így egyik nevet másik meg a fogát szívhatja
Pl v1-en 66 csatából 7 trófeám lett (lehet ez a sok) de v5ön 40 nehezen kiizadt portyából 2 és más egyéb sem esett

szóval köszönöm , izgalmasnak tűnt az event , be is vállaltam érte 2 szintnyi vadászgatást eseménypontért de most be is fejezem

Még annyi, hogy az sem normális dolog, hogy az állatok szakijai is le vannak klónozva.acsarkodást aki fejlesztett , mert miért ne tette volna , most a klónállatok is visszaacsarkodnak.
Nem lehet 10 csatánál többet lenyomni , mert az állatok megdöglenek

Így egész nap itt lehet csücsülni és gyógyítgatni magamat meg az állataim , ahhoz, hogy bele merjek fogni egy kétes kimenetelű csatába.

Ok még 30 pp-n vagyok , már nem sokáig ,-sajnos nem gondoltam, hogy az van büntetve aki az "erősebbet" akarja támadni , hanem már megint az van támogatva, ha a kisebbet gyepáljuk
Dátum: 2013.10.15. 17:03:39
köszönjük, így már elviselhető a balhé

máris nem sebződök 4-5ezreket 59 es szinten , csak 800-1500at .
mod: tévedtem: állattal esélytelen
Dátum: 2013.10.15. 14:51:45
kattints is rá és akkor kiírja

amúgy 25 HT egy relikvia kupon és 80-80 HT a relikviák darabja
Dátum: 2013.10.15. 14:35:19
kattints rá a hordatrófeára, mint a templomkristályra szoktál , s látni fogod mi mennyibe fáj.
Dátum: 2013.10.15. 13:41:57
talán egy picivel könnyebb lenyomni a célpontot, de 59 es szinten 72es ellenfél jön továbbra is
Rendes portyában nem érnék el 72 es karaktereket

A célpont maximum szintje szerintem elég lenne, ha a max támadható karakter szintje lenne , de mindegy így is hatalmas pofonokat kapok, öröm olvasni:D
Dátum: 2013.10.15. 13:02:35
Győzelmeid száma: 8
Megivott gyógyital: 6

ez meg a másik amiért értelmetlen tolni az eventet

amit nyerek Le-t költsem el gyógypiára? hol itt a haszon?
Dátum: 2013.10.15. 12:58:26
Na én tuti egy csomagot se veszek meg:) hasznosabban is el tudnék verni 400 követ, az már erős tulzás hogy minimális tápot vegyek ennyi pénzért , inkább játszok lassabban és majd meglesz ami kell apránként,
De mint írtam ha ettől lesz valaki erősebb nálam aki most nem az , annak gratulálok.
Dátum: 2013.10.15. 12:54:50
őrjöngés itallal is hajszálon múlik egy-egy csata

10-14 sebzéskülönbséggel nyerek vagy vesztek.Kábítós cuccban

És csak állat nélkül, ha viszek állatokat , akkor a klónnak is vannak nagyobb állatai, mint nekem úgy már esélytelen nyerni.

Nem tudom megéri-e erre el lövöldözni azt a 80 db örjöngés italom , mert azzal még nem leszek előrébb sokkal és még mindig nagyon random a végeredmény .Mellesleg az állataim se fejlődnek.
És mivel a tt-m nincs még 200 így a krites küldik is felejtősek

Mindent összevetve ha nem lesz változás ,akkor nem fogom magam idegesíteni ezen az eventen.
Ha valaki ettől lesz erősebb nálam akkor neki gratula előre is
Dátum: 2013.10.15. 11:59:56
amúgy nem tudom észre vette-e valaki de 1 ép-al is lehet támadni a célpontokat persze sok értelme van 15% alatt portyát indítani , de lehet

biztos ez sem hiba , mert a külön ablaknak hála ezt sem biztos, hogy észreveszed , és jól becumizod

(egy építő karival próbáltam ki, és 1 ép-al 10x is tudtam zsinórba támadni:D vicces és az eseménypont meg a portyapont szépen fogyott is .)

Jéé na ezt csinálja utánam vki:D A csatában összesen 330 sebzést okoztál, és 0 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 2036 lélekenergia és 24 TP!
Az ellenfelednél kincset találtál: Horda trófea!
szóval az eventen a gyenge harmatgyenge tö szegény rabszolga karik vannak támogatva oks vettem akkor én meg befejezem és az építővel elökörködök
Dátum: 2013.10.15. 11:51:45
És ezt a titkos öltözéket amiben le lehet nyomni őket el is árulod vagy megtartod magadnak?
Dátum: 2013.10.15. 11:34:49
Árulja már el valaki , hogy a faxomba lehet nyerni legalább egy csatát?

Vagy ebből az eventből az erősebb karik direkt ki vannak zárva, azzal, hogy sorra föld alá vannak verve? nem értem az egész lényegét
59 es szinten nem tudok egyet nyerni semmilyen cuccban sem állattal sem annélkül , a kritekről már ne is beszéljünk az be se talál pedig nem kevés .

emellé még köveim is lopkodják ha vesztek.
Ha állat nélkül megyek ,akkor a célpontnak sincs állata egysem , de akkor se lehet kifingatni


nem értem ha felfordulok sem, miért jó ez így
Dátum: 2013.10.15. 11:08:46
A csatában összesen 7863 sebzést okoztál, és 8155 sebzést kaptál. A csata hevében ellenfeled ellopott tőled 3 kiégett őskövet!

Na még ez is

Itt valami nagyon el van battva
Dátum: 2013.10.15. 10:47:13
A kábítást nem is fogja számolni, de a kriteket sem számolja jelenleg , már feltéve ha sikerül kritet ütni a célpontokba
eddig nem látom értelmét , az eventnek

Relik kuponok nélkül azt hiszem még tudok élni, erre biztosan nem fogok elverni napi 20 követ , 10 nap alatt 2000FT-ot 21 nap alatt majdnem egy 5ezrest (csak erre) hol van még a játék többi köves dolga...

Ügye, hogy ügye? a térkép azéé csak jó lett volna most még