Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fsanyi82

Dátum: 2013.10.19. 08:35:11
Már Rubinba sincs értelme tolni Hiába kicsi a rubin társadalom
V1 en még gyógyital kategóriában se lehetséges már top 1 nek lenni mert van aki már 3 nap alatt több, mint 700 gyógyitalt hörpintett fel egészségére , biztosan megéri a plusz 8 mindenre ilyen áron
Dátum: 2013.10.18. 21:28:42
v5-ön ezt láthatatlan vadászattal oldottam meg , így igaz fele le jött de a tp is csak a fele volt.

De nemrég Miklós írta, hogy talán megoldható lenne v5 re is , hogy kikapcsolható lenne az inspiráció.(Reméljük nem felejti majd el )

Egy ideig volt értelme, de már nincs, mert 1 hónap alatt akár 30 szintet is léphetsz ha most kezded de egy kezdőnek nincsenek meg vadászathoz rögtön a szakértelmek és a többi világhoz képest , vagy az 5ös világra régebben regisztrált játékostársai ellen nem sok esélye lesz , főleg ha pl 2 landragór event közt regisztrál be .
Dátum: 2013.10.18. 20:58:38
Azért furcsa , hogy aki kicsit is jobban fejlesztett a környezeténél, vagy 1-2 tulban erősebb, mint körülötte mások , az most sorra szedi be a vesztes csatákat , nem egy ember panaszkodott itt fórumban, és az erősebb karimmal nekem is gondot okoz "magamat" elvernem.

A másik meg az állataim nem tudom használni , mert fejlesztettem nekik acsarkodást, és magam szívatom ha harcba viszem őket, mert 16 ezer életpontjuk leszalad nagyon gyorsan ájulás közelbe, és még ha viszem harcba őket nem is nyerek .

Egyik eventen sem volt senki azért büntetve , mert értelmesen fejlesztette a karakterét.

De ott van a másik oldala a dolgoknak, tegyük fel nem vesztek csak 20ból egyet, ok na ez még beelfér , de ez esetben is olyan sebzéseket kapok , amit hiába gyógyítok vissza sebgyóggyal részben , az még mindig kevés, vennem kell a rengeteg gyógyitalt, miért? mert nem tudok a nap 24 órájában gépnél ülni magamat pihenőre tenni félbe hagyni egy megkezdett küldetést, meg gyógyítgatni az állataim
Ez van amógy maga az event jó lenne, de nem magunkkal kellene harcolni és ennyi a véleményem
Dátum: 2013.10.18. 19:57:42
az , hogy ez az event a gyengusz kariknak jó és ennyi , aki erős az most szívhat még 15pp-n is lazán buktam ma 3at , be is fejeztem azzal a karival , mert nem fogom legyengíteni napi 20-30 gyógyital vásárlással mikor azért lazán tudok 1-2 TÖ-t fejleszteni.

a másik karimmal ameddig van pp-m beletolom a napi 65 csatát (meg amit azzal is bebukok és ma nem keveset bukdácsoltam, mert már nem kristályok ellen kell nyomulni) de ott meg jó lenne ha a 66. csatánál már nem 1pp-1csp-t írna a térkép mellett , mert amikor rányomok 2pp-t von

Most direkt figyeltem frissítettem előtte , néztem mennyi győztes csata van és biztosan a 66,-nál direktbe rosszul volt kiírva
Nem nagy valami az az 1 pp de azért 21 nap alatt az 21 pp a sok elbukott csata mellé még ez is nem hiányzik
Dátum: 2013.10.18. 10:50:40
Mi ez az újítás, hogy nem kristályok a célpontok ? legalábbis az elmúlt 3 csatám alatt kaptam zafír klónt és smaragdot is.
Persze a nevük az kristály maradt.

Kérdés amikor random kapok pl egy zafírt akkor annak megvannak a zafír bónuszai is? vagy ez csak azért lett bevezetve , hogy karakterlapon beleszámítson a nyert csatákba hordánként, mert ügye eddig növekedett a nyert csaták száma de ha összeadom hordánként a győzelmek számát akkor nem stimmel az összes nyert csata számával

ellenben ha a random célpontok rendelkeznek az adott horda bónuszaival, akkor ez tovább nehezítheti pl a küldizést, vagy alapból azt, hogy tudjak nyerni.
de lehet rosszul látom , mindenesetre én kezdem unni az egész eventet , mert nem látom értelmét 3 héten keresztül annak, hogy állatok nélkül kelljen csatáznom(vagy ha viszem csatába az állatokat gyógyíthatom éjjel nappal őket, és nem is biztos, hogy úgy nyerek), nem tudom telepakolni a kínzókamrát, 30pp-n saját döntésem alapján szeretnék többet vadászni az eseménypontokért és többet csatázni, de nem tudok ha 20 csatából minimum 2-3 biztosan vesztes.
alapból ki az a hülye aki mondjuk direktbe neki menne egy erősebb ellenfélnek, direkt veszítsen?
És a végső jutalom, meg ami minden 5. csata végén esik elég gyenge , így mindent összevetve ez az event részemről a legjátszhatatlanabb lett és az utolsó helyre sorolódott.

nem tudom miért ne lehetnének ugyanolyan célpontok, mint pl a kufárok csatájában, mert szerintem mindenki ilyesmire számított nem pedig arra, hogy 3 héten keresztül saját magával kell bokszolnia aztán majd dönt a random mikor nyerek , mikor nem .
Dátum: 2013.10.18. 09:06:29
Íme, egy példa hogyan verjünk halottabbra egy már leölt állatot

varázslatkör:
1436 sebzést okoztál. Kritikus sebzés! Ellenfeled állata 181 életpontot sebződött.
közelharc 1:
559 pontnyit sérült. Kritikus sebzés! Ellenfeled állata 14 életpontot sebződött.
Ellenfeled állata 64 életpontot sebződött.(acsarkodás)
közelharc 2:
630 pontnyit sérült. Kritikus sebzés! Ellenfeled állata 17 életpontot sebződött. őrjöngő vérfarkas elájult.!!!!!!!
És sebződik tovább a halott állat
Ellenfeled állata 64 életpontot sebződött.
közelharc 3:
Ellenfeled állata 64 életpontot sebződött.
közelharc 4:
Ellenfeled állata 64 életpontot sebződött.
közelharc 5:
Ellenfeled állata 64 életpontot sebződött.
közelharc 6:
Ellenfeled állata 64 életpontot sebződött.

Miután elájult a célpont egyszem állata még tovább marcangolták az állataim a tetemét

Kicsit hibás szerintem ez így nem ?

Most vajon mínuszba ment az állata élete?
Dátum: 2013.10.17. 17:24:47
Már látom nemsoká mindenki elmegy láthatatlanba
Dátum: 2013.10.17. 13:05:29
Bug volt javítva lett...

Éjfélkor indul a számláló, ahogy az oda van írva.

A másik topicba ha beleolvasol , érteni fogod
Dátum: 2013.10.17. 10:33:05
ha plazmával támadnak akkor kapsz egy színes csataleírást aztán ennyi, nem rabolnak le, nem sebződsz, és az állataid sem sérülnek
Dátum: 2013.10.17. 10:26:38
nyílván szubplazmával támadtak , ezért nem ment le az ÉP-od
Dátum: 2013.10.17. 10:04:03
nem lettél megbüntetve , nehezen érted

Csak amit elhasználtál pp-t azt levonták, ennyi, az meg hogy nem tudsz vásárolni a kufártól gondolom azért van , mert egy olyan helyzet állt elő a karakterednél ami normál esetben soha nem állt volna fent , pl a minuszba szaladt pp.

gondolom ez soha nem volt a játék története óta probléma mivel nem lehetett minuszba menni semmilyen erőforrással .

Ha tegnap hallgatok rád most várhatnám én is , hogy pozitívba menjen a pp-m
Dátum: 2013.10.17. 06:55:37
Az még a tegnapi toplista

És még továbbra is 2 pp-be kerülne egy csata.

Mint a legtöbben,-én is visszatettem magam 15 pp-re , de még nem tudtam kipróbálni, hogy gyengébb ellenfeleket kapok-e vagy sem .
Már nem érdekel a relikvia megszerzése sem, egy relikviakupont kiszedek , ehhez 20 csatát kellene nyernem naponta , ami még mindig 20 vadászat (v5 re ez is sok minden napra )

A csata nem nagyon megérős , nekem a küldik nem tudnak még pörögni, mert nincs 200 tudatturbóm amivel "garantáltan" sikerülne a klonomba kritikusat ütni, a kábítás meg teljesen felejtős a szintemen elérhető cuccokból 53% kábítást tudtam egyenlőre összevakarni azzal 30-40 csata ha a random nekem kedvez.
Ha minden pp-t ide költök el , nincs kamrabevételem sem , ami halott környezetben nem hiányozna , de jobb napokon 40-50 ezer jön kamrából ami már eléggé szép összeg a "semmiért" Ezt nem akarom eldobni minden nap .

kufár eventen legalább lehetett kínzóba vinni igaz nem a kristályokat,és 10-ed ennyi gyógyital elfogyasztásával is meg tudtam nyerni a szükséges számú csatát a saját időbeosztásom mellett.

Amúgy tetszene maga az event csak szerintem sokat kell még ezen finomítani.
Ja és én mindenképp kivenném a napi ajánlatos kavicsos csomagot , legalábbis naponta csak 1x tenném megvehetővé , és nem 10 kavicsért annyi érték nincs a csomagban max 5-öt ér
Dátum: 2013.10.16. 12:44:48
hát akkor kívánom, hogy ne legyen tőle lecsípve majd minuszba a pp
Kipróbáltam és nekem levonja a 2 pp-t és levonja nem írja vissza , 2pp-ért meg egy csata már semenyire nem éri meg.
1ért se nagyon lassan
Dátum: 2013.10.16. 12:22:44
Jó kis Bug, akkor végképp nem kísérletezek

A toplista akkor is érdekes v1en 200 feletti győzelmekkel

V5-ön meg még érdekesebb , mivel ott nincs toplista , lehet senki nem csatézott vagy csak jól titkolja mindenki
Dátum: 2013.10.16. 12:15:02
nekem levonja a 2őt nem próbálgatom
de a 9pp támadott azt nem értem
Dátum: 2013.10.16. 12:09:07
bocs de 65. csatától 2 pp egy csata nem tudom mennyitől meg 3pp, tehát semmiképp nem 290et költött el ez fix , vagy a toplista ír baromságot

És inkább nem próbálom ki, mert bárhogyx is ha 400 csatát vagy 290et lenyomott valaki vagyis ennyit már nyert akkor az sehogy sem 290pp vagy 400pp be fájt neki
nekem már a 66-67. csatánál levonta egy csatára a 2pp-t
tehát már a 67 csata is 69pp be került (plusz a vesztes csaták )
Dátum: 2013.10.16. 12:00:02
Ehhez napi 77 nyert csata szükséges. Ezt nem nagyon lehet összehozni, ha nem törlitek el a napi 65 csatás korlátozást.


sőt a 65 csatát sem lehet minden nap összehozni:D

Egy átlag "júzernek" 30pp-n 42 pp-je jön egy nap, de 30 pp-n nem nyersz minden csatát fixen , már itt is el kell lövöldözni egy rakat pp italt, aztán akinek mondjuk tonna számra áll a pp- itala az meg a korlátozás miatt duplán vagy triplán tolhatja bele az eventbe

V1-es toplista nem tudom jól van-e írva de, hogy valakinek már 290 győzelme van első nap

khmm , ki se merem számolni mennyi pp-t nyomott el teljesen feleslegesen
Dátum: 2013.10.16. 11:48:45
teljesen kizárt a döntetlen egy mezőre

Barathy meg írta reggel, hogy majd tesz bele tizedest is a %os kijelzéshez .
Dátum: 2013.10.16. 11:35:42
mert 14 mezőn van jobb győzelmi arányuk, mint a többi hordának, még akkor is ha csak hajszállal jobb az arány .
és ez nem a v1 eredménye, hanem a 4 világ összesített eredménye
Dátum: 2013.10.16. 11:05:18
Tehát minden 20. csatára fixen hordatrófea esik
az a napi limitál támadási lehetőség mellett 3db és minden 4. nap plusz 1
tehát összesen 65db hordatrófea eshet ha minden nap be tudja valaki tolni a 65 győztes csatát (a mai naptól számítva)

25 trófea egy relikviakupon , így maximum 2 db relikviakupon szedhető ki, kavics nélkül, és nulla db relikvia

A térkép event végén azért egy aranyat össze lehetett vakarni vagy abból platinát csinálni, de ebbe már ne menjünk bele , 2 relikviakuponért hajtani nem tudom érdemes-e