Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fsanyi82

Dátum: 2013.11.05. 10:28:47
Aki meg jobbat kapott , annak meg meg is lehetne hagyni úgy se ér sokat zárójelbe
Dátum: 2013.11.05. 10:11:18
nem csak a medálok bugosak

10:00 kaptatok ... energiatéglát lehet már éjfél van
Dátum: 2013.11.05. 09:21:35
amúgy már 10:00 óra elmúlt ügye...

csakhát szenvedünk a hülye óraállítgatással

biztosan ez a gond...

jutalmazás ugyfest maradt .

Azért jobban megnézve elég durva különbségek vannak jutalomban , már amennyit dolgozni kell érte attól függően, hogy épp melyik hordában tolod...

alap példa egy zafírnak elég volt 50 vadászat 50 csata egy bronzért..
nekem rubinként ehhez 6x többet kellett teljesíteni... 6x teljesen igazságos

v1, ahogy sejtettem annyi vesztes csata sikerült, hogy 1016 győzelemnél kifogytam szó szerint minden létező erőforrásomból nullára, de ügye így is csak a 700as díjat kapom , mert 1100 és 700 közt a nagy űr tátong csak és persze ott s rubin ja szereztem 2 relik kupont ,-megérte

aki jobban tolta grat.
Dátum: 2013.11.05. 09:09:56
Az eseményből még 52:34 idő van hátra.

és kint van az ikon is
Dátum: 2013.11.04. 20:26:25
Felhörpintesz egy őrjöngés italát

A csatában összesen 2202 sebzést okoztál, és 2234 sebzést kaptál.

tényleg nem értem miért kell szívatni a népet
Dátum: 2013.11.04. 17:38:59
Felhörpintesz egy őrjöngés italát. Rohanni kezdtek egymás felé.A csatában összesen 2346 sebzést okoztál, és 2805 sebzést kaptál.

Grat , gondoltam v5re mégiscsak megcsinálok 300 csatát, nem sok hiányzik hozzá,

tessék kérem nekem megmondani hogy az őrjöngés italt mire találták ki? díszítő szöveg?

Direkt úgy van belőve az event hogy csak azért is legyen vesztes csatája a parasztnak .

tényleg siralmas, komolyan.

És miért küzdök , belegondoltam most , ideiglenes plusz 1 mindenre? hahahah , de adjam fel pár győzelemmel a cél előtt
, kénytelen leszek mert elfogy a pp , lehet még 2 vesztes csata és akkor 299 el zárok az a nagy cumi

Ok magamnak köszönhetem mer nem toltam eléggé

Reggel 10 kor szerencsére vége ennek az őrületnek. haleluja

ui:lehet 5pontot osztogatni
Dátum: 2013.11.01. 14:51:32
olvass vissza okoska:)

és fejezd be a fórum szennyezést
Dátum: 2013.11.01. 12:23:56
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,836.0

még mindig ott van pedig , ahol eddig is
Dátum: 2013.11.01. 10:56:16
idén kimaradt valami...

A mai napból nem hiányzik valami? Tavaly mindenki tökfej volt ezen a napon, és az elmúlt években lehetett fogni vadászatkor élőholt plüss állatokat, irtóztatószellemet, meg végzet banyát

Most semmi, se különleges állat, se tökfej

vagy rosszul emlékeznék?
Dátum: 2013.11.01. 01:19:59
A csatában összesen 7712 sebzést okoztál, és 7724 sebzést kaptál.
Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 0 lélekenergiát.

utolsó 20 csatából 4 vesztes , hasonló eredménnyel, mint amit másoltam...
Horda utolsó (bombabiztos 4. hely), holnapra már vörös mező se lesz a térképen
erőforrások minden nullázva folyamatosan
Gyógyitalt fél év alatt nem ittam ennyit , pedig aktívan játszok
a 700 győzelem már megvan , de az 1100 sehogy sem lesz, így az erőlködés vége esetleg besz@rás lesz

Kőért nem vettem csomagot , talán meglesz az 50 hordatrófea, így nyertem egy templomnyi relikviakupont , meg dísznek(zárójelbe) plusz 3at mindenre (21) fél évre

tanulság: a következő ilyen esemény részemről messzire kerülendő, majd megveszem kőért (már spórolok rá ám )

ezt hívják úgy nesze semmi fogd meg jól

Tudom kaptam dukátot(más is), kiégetett(rendes portyával sokszorosát loptam volna), templomkristályt(na jó ez talán ér nekem vmit)
Dátum: 2013.10.31. 16:01:52
Ha az esemény végéig minden nap az összes pp-m elhasználva minden csatát megnyernék akkor összesen 1080 győzelmem lenne a végére , szilánkból még addigra tudok 10 pp-t alkotni és ezzel a létező összes lehetőséget kimerítettem ami a pp-ket illeti

De mivel vesztes csaték is jönnek , az 1100 győzelem szépen elúszik.

mellé mától a hordám első helyre került csak az a baj hátulról számolva , tehát nyomtam, mint a hülye gyerek és kb semmit nem kapok csupán pár csata hiánya miatt.

Szóval egyet értenék a 900-as oszlop beszúrással, mert 700 és 1100 között hatalmas távolság van , és biztosan sokan lesznek 800-900-1000 győzelemmel a végére akár az utolsó helyezett hordában is.

Nem beszélve arról, hogy ha 4. a horda akkor a 700 és 1100 győzelemre kapható medál bónusza csak kettővel ugrik meg, ameddig ha 3. a horda ez a 400 győzelem plusz 3at ér mindenre

Kérdem én , azért mert valamikor választottam egy hordát magamnak miért van büntetve a teljesítményem a hordám teljesítménye miatt?

400 plusz vadászat és 400 plusz csata az utolsó helyen hogy érhet kevesebbet, mint a 3. helyen ? pl a többinél nincs különbség azért meg se említem
Dátum: 2013.10.30. 20:50:44
Doomlordon úgy tűnik ki lett véve az állatok acsarkodása a klónozásból .
De itt magyaron ugyanúgy megvan , mint eddig.
Sőt a kinti szerveren az ellenfél állatai az én állataim ép-jét is leklónozzák , mert az egyiknek van vagy 200ép-je egy kis szintű állat , az ellenfél állatát meg egy varival kifektetem

Vagy bugos ott és itt megy rendesen, vagy kivételezve van a kinti játékosokkal.
Dátum: 2013.10.30. 18:04:05
Én nem érek rá gyógyítgatni, mostanában kevés időm van .
És nem lehet mindenkinek 50 ezer ép-os állata az enyémek még nemrég vannak nálam.
Nekem a templomkristályt se sz@rják, hogy napjában 10 esével költsem

A szopatás meg nyílván azért van , hogy ne legyek annyira kényelmes célpont ha valakinek eszébe jutok 35 percenként.

Célpontnak simán be lehetett volna tenni mindenkinek olyan ellenfelet , mint a térkapus szörnyek, azzal gyenge is erős is ugyanúgy élvezné a játékot .

Az eventnek inkább a klónok támadása címet adtam volna
Dátum: 2013.10.30. 16:19:01
A térkép szakiddal nem lesz bajod 390es szintedig

Amúgy 20 csatánként kapsz hordatrófeát nincs mit ezen számolni, neked azért jött ki jobb eredmény, mert első nap kihasználtad a pp- bugot és akkor még nem fixen estek a kincsek csata végén , hanem random

Én magam részéről 300pp-vel kezdtem napi 42 pp-m van , gondoltam az 1100 győzelem így lazán meglehet, de prsze annyi csatát buktam már , hogy éppen nem leszek meg 1100 győzelemmel, hacsak nem találok pár pp italt valahol elrejtve magamnál

V1 es karimnak egy előnye van az eventből. 10-20 percet játszok egy nap , és amikor vadászni kell eseménypontért azt tudom ráérősebb napjaimra halasztani.

De a sok bukott csata továbbra is lehangoló, és nem kell jönni azzal, hogy vegyek jobb fegyvert meg varit , mert 240 es(245 ha pontos akarok lenni ) kereskedelem mellett az elérhető legmagasabbat használom .
Hátrányom , a Blökik nem jártak harctéren lassan egy hete , mert van acsarkodásuk és nem vagyok hülye, hogy leöljem a saját állataim kb 10 csata alatt
Dátum: 2013.10.30. 14:02:48
közben abbahagyta a vadászatot akit kémleltem , és ahogy befejezte ugrott a TP-je jó néhány vadászatnyit:)

Most használtam ilyen kütyüt elsőnek, de majd kitapasztalom , ezt a TP frissülést , mondjuk önmagában a tény, hogy vadászik is már egy kedvező kiírás, főleg ha ezt bőven 15-50% ÉP felett teszi

hasznos kis relikvia lesz ez amikor több időm van gépnél ülni
Dátum: 2013.10.30. 13:03:57
Ha kristálygömbbel kémkedek valakit a TP változást nem frissíti ?

ki van írva hogy a karakter vadászik, de eközben 10 perc alatt a TP-je semmit nem változott

Lehet minden vadászattal állatot fog be?

De amúgy komolyan kérdezem akinek van ebben tapasztalata, hogy a TP nem frissül?
Dátum: 2013.10.29. 07:37:50
el is felejtettem ezt már h ide írtam
Akkor annyit vont le kevesebbet hisz éppen 100 fölött voltam és csak éppen mentem nulla alá vagyis minuszba, de ahogy beírtam ide , s gondolom olvasta valaki ,- mindegy szóval pár nappal később meg már minusz 110 pechpontnál jártam pedig nem forgattam semmit

a 225 a jó nyílván , csak nem nem egybe vonta le ,-azóta nem forgattam kavicsért , , hasznosabb helyre is el tudok tenni napi 2-4 követ
Dátum: 2013.10.28. 06:55:47
Te tudod

Sok sikert rukkolok, ne legyen még vagy 2-3-4 versenyző aki megpróbál túlszárnyalni "ivásban"

De a végén add majd össze mennyi volt (esetleg köves ital ment-e közbe) És fél év múlva mikor lejár az ideiglenes plusz 8 mindenre , lehet mégis kidobott LE-nek fog tűnni

Ha nem akkor grat Önmagában ennyit kattingatni se tudnék napok alatt(minden gyógyital megivása 3 katt:) ) plusz meg kell venni max 20asával az ujabb 3 katt.

Terheled a szervert rendesen
Dátum: 2013.10.26. 18:27:36
2pp-ért miért éri meg tolni a csatákat??? nem nagyon vágom le mi ebben a menő, jó utolsó pár nap ha toplistára hajt valaki nagyon bevállalja

de egy portyára kidobni 2pp-t és nem egyszer hanem egymás utánba ki tudja hányszor..
hmmm én nem fogom megérteni ha megőszülök sem mire jó

Mondjuk nekem piszok mód nincs tartalék löttyöm , mert xeno, majd kufár(ahol korlátozás nélkül lehet sokkal könnyebb ellenfeleken gyakni ugyanennyi LE-ért) már elvitt mindent

Nem tudom akinek nem érte meg pl kufárba betolni akár halál gyenge karikba a pp-t annak mivel jobb ide duplán , readásul sokkal több beszivott sebződéssel elkölteni.EH VF váltogatás nélkül ügye
mert ritka aki naponta 2x tud váltani

És hogy lehet 2600 gyogyó italt benyakalni pár nap alatt az se semmi teljesítmény de az a plusz 8 mindenre már nem fedezi a pia árát


jól van ám csak hangosan gondolkoztam
Dátum: 2013.10.26. 12:17:06
nem is neked volt címezve a nem lehet hordát váltani hsz