Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fsanyi82

Dátum: 2013.12.24. 12:27:52
Neked is Boldog karácsonyt

De ott van az már tegnap óta

nézd csak

http://kepfeltoltes.hu/131224/vuu_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Dátum: 2013.12.24. 10:22:47
Dec. 24. és 25. dél között béke honol a Végzetúrban: a játékosok nem tudják portyában egymást támadni és lelekenergiát zsákmányolni, így békében fejlődhetsz. Az állatok morálja sem csökken ezen időszak alatt.

Mikor megnyitod a böngésződben a Vu-t még belépés előtt legörgeted az oldalt mondjuk kb 5-10 cm-t akkor el is olvashatod a választ , de azért bemásoltam
Dátum: 2013.12.23. 23:23:04
gondoltam sima alap cuccba teszem be véglegesre , mert az véletlen sem adom el azért a 100-200 le-ért máskor meg ugysem venném fel , csak amikor szakizok

Puding próbája az evés , reggel letesztelem
Dátum: 2013.12.23. 22:29:09
A két szakis fókuszt próbálta már valaki? működik is bármilyen szintű pajzsban illetve páncélban?
Dátum: 2013.12.23. 17:15:01
irj az üsz-nek és visszakapod , sajnos ha nem írsz ugyfest nem írják vissza .

Szerintem rajtad kívül még pár százan így jártak csak ük esetleg voltak olyan bátrak, hogy írtak az ügyfélszolgálatra s Barathy vissza is írta a 16 platinát , pl nekem is mert jószokás szerint éjfélkor meg szoktam venni ami megtetszik
Dátum: 2013.12.23. 12:41:52
A két szakis fókusz bent marad véglegesre 50-50 kőért , vagy csak 30. ig megvásárolhatóak ?

Mert konkrétan most nem tudom megvenni de hasznát venném nyílván .
Dátum: 2013.12.23. 11:15:57
nem mondjuk engem a 100 kő költés se hozott lázba van karácsonykor fontosabb kiadásom is de most ha valaki maximumot akar akkor... 1500 kő
És ha jól értelmeztem amikor elérsz egy csomagot átveheted , majd költesz tovább és azt is átveszed

De 1500at akkor sem lehet elverni csak ha egy halom felesleges dolgot veszel

báár 750db gradulátum is megteszi :)az egy ideig elég lenne
Dátum: 2013.12.23. 10:52:23
tehát vegyek 250 hétre prém tagságot

Aha értem jogos felvetés jó ötlet,- végülis 5 éve fut a játék , lehet még menni fog 5 évet

De én tudok jobbat , venni kell 1500 energiatéglát és mindenki happy lesz
Dátum: 2013.12.23. 10:45:36
valaki árulja már el mit kellene néznem a 60as és a 20as fókuszkristályokon? mert nem tudok így nyugodtan aludni majd este
Dátum: 2013.12.23. 10:37:19
A mindenre 20% nem pontos , mert csak a köves cuccokra van 20% kedvezmény...

20-as 60as szinten ha megvakulok se látok semmi különös fókuszt vagy újat csak ami eddig is ott volt.

-Mire lehet elkölteni 1500 követ egy hét alatt 20% kedvezmény mellett , meg úgy amúgy általában se hiszem , hogy értelmes dologra el lehet ennyit szórni

És reggel megvettem 80 platináért a napi ajánlatból az 5 sütit , most pedig csak 64 be kerül, akkor most visszakapom a 16 platinám igaz? vagy így jártam, mert nem volt előre információ?
Dátum: 2013.12.23. 08:03:13
ebben nincs semmi kedvezmény ,-pontosan 5x annyiba kerül, mint egy süti

legtöbben kiégetett váltanak csak eddig 5 hónap alatt kellett 5x16 ot nélkülözni, most egyben 80-at

Másik oldala a dolognak , hogy hetekig ismét felesleges szakértelem lesz a lopás, főleg , ha esetleg holnap meg 5 tojás vagy ilyesmi lesz

ha azt veszem alapul, hogy mostmár max 200 platinád lehet , akkor lesz ott hamarosan drágább tétel is
Dátum: 2013.12.20. 11:17:51
Mert Madártejen prevento gyűrű van és nyílván EH-s így ő nem kapott egy fityisz le-t sem csak elvesztetted és ment a máltai szeretetszolgálatnak adományként olyat támadj akin nincs ilyen faszányos gyűrű, mert nem elég elvesztened a LE-t hanem a másiknak meg is kell azt kapnia csak szokás szerint félig van megfogalmazva a küldi szövege

sok sikert
Dátum: 2013.12.15. 19:39:10
Melyikük nem lett öngyilkos?
J ó z s e f A t t i l a
A d o l f H i t l e r
K u r t C o b a i n
K o s s u t h L a j o s

ezt miért kellett ilyen hülyén beírni? és ki engedte ezt így be ? egybe írva a neveket nem értem mire jó így ez ...
Dátum: 2013.12.13. 13:46:54
Melyiknek nagyobb a belső szögeinek összege: 2 háromszög és egy négyszög?
egyenlő mert mindkettő 360°
a négyszögnek
a 2 háromszögnek
változó, az alakuktól függ


ööö mi a kérdés akkor itt ? és alakuktól?

de mijaza alakuk?
Dátum: 2013.12.13. 11:23:15
tavasszal v4en ugy emlékszek nem kérdezett rá csak az eseményeknél ott volt , hogy kaptál xy tol ajándékot , sőt ment is az agyalás, hogy vajon ki mekkorát vesz és kinek küldjünk egy kis csomagot

A végén meg mivel smsben veszegettem a köveket már nem volt kinek küldeni így elküldözgettem olyanoknak akik nem vettek semmilyet de ők sem jeleztek , vissza, hogy el is kellett fogadják az ajándékot .


Biztosabb előre letisztázni, nehogy később probléma legyen belőle
Dátum: 2013.12.13. 09:54:47
csak mielőtt meglepsz valakit kérdezd meg , hogy ő nem-e akarja magát egy nagyobb csomaggal elkényeztetni, mert ha te valakinek kuldol egy 20 köves ajándékcsomagot és ő meg mondjuk egy 5ezres csomaggal szeretné saját magát ajándékozni akkor jól kitolsz vele
Dátum: 2013.12.10. 21:46:00
Pár hiba ami idegesítő kicsit v5-ön:

1, szövetség epikus oldalról a kincseskamra nem elérhető helyette...
-"Bad Request

Your browser sent a request that this server could not understand.".. ez jön be .

2,Eddigi csatáid menü,-egy csatát megtekintve az ellenfél karilapján a szövi nevére kattintva a szövetségi adatlapja helyett egy üres oldal jelenik meg a következő linkkel a címsorba
http://images.vegzetur.hu/##INDEX_PATH?m=szovetseg&vilag=8&szovi=660

3,Lady Alvariel oldalon nézegetve a az eredményeket ha egy karakter nevére kattintok az adatlapja helyett azt írja ki nincs ilyen karakter sárgával egy üres végzetur lapon

pl Legtöbb megoldott küldetés

1. Kiaphet 94.. na rányomva a nevére ő nem létezik pedig ... de a többi is ugyanez csak azért másoltam egy ismert karit , mert jött volna az , hogy lehet törölt már azért nem láthatom ..

Hirtelen ennyi , ha találok még jelzem.

És komolyan ez a v5 egyre jobban játszhatatlan sebességű már egy portya több, mint fél percig tart mire elolvashatom a csata leírást kissé nevetséges közben meg az ember bekaphat hatalmas cumikat mert nem tud hova átkattintani sem az életpontját megnézni mennyi maradt (ez eddig nekem tizen pár ezrembe került az elmúlt 1-2 héten ami az össz vesztett le-m több, mint 10-15% a nem öröm )


Nem tudom másnál jelentkeznek e ezek az idegesítő hibák de utálom a plusz oda-vissza kattintásokat meg a kerülő uton való elérést mikor eddig minden jó volt .
Dátum: 2013.12.10. 10:09:59
Akkor ha a relikviákat nézem , pl a Xeno Február 31-én fog kezdődni mivelhogy akkor jár le a xenos relikvia mindenkinek ami fél éves

de ha a BU event féléves relikjeit nézzük meg ami 6 hónap helyett 5 hónapig volt érvényes , és plusz 1 hónappal később kezdődik az a következő BU akkor jogos a kérdés .
Melyik event mikoris lesz akkor pontosan ? a fél év ez esetben is 5 hónap vagy esetleg február 31 én is kezdődik a xeno?
Dátum: 2013.12.09. 18:47:28
a vesztes csaták is
Dátum: 2013.12.09. 18:32:09
igen