Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fsanyi82

A teszt világon semmit nem lehet kisajtolni

Csak szimplán egy hibaüzenet jön és aztán frissítve az oldalt eltűnik az állat a semmibe

Én csak meg akartam nézni vajon mennyit kapnék LE-ben ha hirtelen felindulásból lesajtolnám a jószágaimat
Dátum: 2014.01.26. 09:10:02
200 ból jött 3db maxos af képességgel , így dekrétum lett ebből is .

De végezvén a piramissal gondoltam pottyan majd néha 1-1 db plazma , vagy portyára ősdrágakő, de továbbra se esik egyik sem

Ez a 2 detektor és a fétis volt a cél ami miatt agyatlanul végigtoltam a piramist, de azon felül, hogy a maszkkal megszívattam magam , mert nem tudok küldizni plusz 50 kivégzés mellett semmi értelme nem volt eddig
Dátum: 2014.01.25. 23:22:29
Nekem v5-ön nincs kérdőjel az állatoknál az említett helyen , ellenben V1en ott van ,-ezt sose figyeltem eddig, de egyébként ha van vásárolva bármilyen állatfelszerelésed amit nem adtál még oda az állataidnak , azt az állatok oldalon legalul található

"Itt olvashatsz az állatoknak adható felszerelésekről bővebben." nevezetű menüre kattintva az összes állatfelszerelésed részletesen meg tudod nézni és akár azonnal az állat nevét kiválasztva oda is tudod adni az óhajtott állatodnak
Dátum: 2014.01.25. 23:13:53
Pontosan semennyit

ingyen el lehet adni , jó biznisz
köszi nem nyert biciglit

Tegnapi állapot szerint csak 26 templomkristályom van , úgyhogy számomra majd meglepetés lesz

De aki csinál is valamit tesztelget az megoszthatna egy-két dolgot .

Egyébiránt kivárom a következő hetet.

Igaz már kérdeztem de megpróbálom újra:

Szóval ha az írtózatos fétist felteszem egy hagyományos állatra akkor mi történik?
Rendes állatfelszerelésként működik és ad 14TP-t portyákra csatákra kennelben stb ? vagy hogy is van ez? vagy ha ráteszem csatlósítani kell azonnal?
a portya ablakban ezek a számok meg zárójelek meg pluszok minuszok , számomra roppant idegesítően hatnak .

Mivel a tesztvilág élesítésekor még nem szereztem be a fétist így meg a csatlós dolgokat sem látom vagy nem tudom , hol kellene keresnem

Ugyhogy ma is okosabb lettem

Ha így marad a portya ablak azt hiszem toplistáról támadok csak , ha ott is át nem írkáljátok a tö-ket , ez így követhetetlen , valaki fejleszt valamit átöltözik két támadás közt akkor minden számadat megváltozik , kérdés milyen gyakorisággal fogja ezt frissíteni a rendszer...

mert ha 10-30 percenként akkor aztán valóban semmi értelme így kiírkálni a TÖ-t

Na mindegy majd ezt is megszokjuk , de kinek kellett ez ...
Csak egy kérdés.

Ráérősen öregapókásan holnapután megszerzem a fétist .
Van ehhez egy blökim 96 os szintű most arra rátenném, mint állatfelszerelés
Elviekben néztem 14TP-t ad jelen formájában, nos a kérdés az, hogy ameddig nem lesz az állatból csatlós , tehát rendes állatként használom addig ezt a plusz 14 tp-t megkapja csatákban , kaland csatákban, térkapuban, győztes epikus küzdelem, kihívás alatt és kennelben ? Vagy a tárgy jelenleg egy díszítő elem csak és semmit nem csinál ?

Terv, hogy ezzel a 14TP-s tárggyal kicsit még feljebb tornáznám a blökit mielőtt nem tudom hogyan csatlós lesz belőle
Dátum: 2014.01.21. 12:08:08
A szöviben majd mindenkinek kaland kellene , és csodák csodája most nem esik egysem

most nem kell idomítanom érdekes 10ből 3 at fogtam be , legutóbb mikor kellett volna 4et idomítanom meg templomhoz kellett az egy nap 5 állat akkor átvadéásztam egy teljes szintet és nem fogtam be 1et sem nem 4et egyet sem

V1en meg a plazmával szenvedek kimaxolt af képesség mellett kb 200 vadászat 3 plazma

Az előző detektorommal af nélkül is sokkal jobban potyogtak a plazmák

Vadászatnál ha sokat vadászok , akkor fel szoktam venni a 15 kisebb állatos küldit , mert akkor legalább azt tutira nem fogok egyet sem ...

Nevezhetjük randomnak , csak érdekes, hogy nem 1-2 embernek tűnt ez már fel , hanem lassan mindenki átesik ezen
Dátum: 2014.01.20. 11:25:34


Akkor sem veszek familiárist, mert nem tud annyival többet, hogy kidobjak 100 követ rá, meg kedvem sincs hosszú hónapokat nevelgetni mire vmi értelmes szintű jószág lesz belőle , marad a deki .

Bár az nem lenne rossz, ha az ilyenre lenne valami alternatíva , de úgysem lesz .

Azt amúgy nem hiszem, hogy sokan megvennék csak úgy véletlen , mert azért csak 10 kő , köves cuccokra nemigen szoktak rányomogatni teljesen véletlen emberek:)

Viszont ha én el akarok költeni 10 követ a semmire akkor azt hadd tegyem meg szabadon ...

Így olyan érzés, mintha valaki beszabályozná nekem , hogy a saját pénzem mire költhetem el és nem szabadon szórhatom ki az ablakon ha épp nekem úgy tetszik.

kieg:
Vásárlásnál sem lehet úgy megvenni hogy kattintasz és már meg is vetted , mivel rákérdez , hogy valóba szeretnéd megvenni? Na ide a felugró ablakba még ki lehetne egészíteni egy sorral, hogy pénztártól való távozás után reklamációnak nincs helye
Dátum: 2014.01.19. 21:29:29
Nincs értelme megvenned a Stimulátort, mert nincs familiárisod!

ez még egy akkora baromság

Hadd döntsem már el nekem mit éri meg meg mit nem megvenni
Dátum: 2014.01.19. 20:41:49
nem fejlődik, a következő eventen majd a szintednek megfelelőt kapsz, ha esetleg nem lépnél annyi szintet akkor meg egyel jobbat, legalábbis , ahogy néztem 95-100 szintű karikat, van akinek 110es lánca van van akinek 110es és 130 as is
Dátum: 2014.01.19. 14:38:42
akinek maxos és szerintem 100-150 es szint könyékén már mindenkinek maxos az semmit nem spórol és nem kap bónuszt a láncból

Ne legyél mán értetlen
Dátum: 2014.01.19. 14:10:58
És annak úgy mi értelme van?

Azért húzok az af-en, hogy meg tudjam emelni a szakimat , mellesleg magas szinten, ahol a nyakasok 5 ellenállóbőrt adnak már nagy valószínűséggel maxos mindenkinek az af és a szaki is tehát semmilyen bónuszt nem a lánc . Azaz csak díszítő szöveg és haszontalan ..
Dátum: 2014.01.19. 12:51:19
Az írtózat nyakékek ellenálló bőrre adott bonuszaik csak kiírások semmi értelme nincs, mert nem növel maximum fölé

Ha az emberfia meg fejleszt az af-en vagy már maxos , akkor feltehetőleg a szakit is hozzáemeli, de lehet csak én vagyok ilyen elvetemült .

Nem mintha sokat számítana 1-2-3-5 ellenállóbőr pluszban de akkor lenne igazi értelme ha max fölé is emelne így esetleg lehetne a tüskés bőr relikvia sebzését is csökkenteni ..

Lőjetek ha baromságot mondok ,

Ez csak egy észrvétel, vagy akkor valami másra adjon bónuszt a kapott lánc
Dátum: 2014.01.18. 21:42:15
A feladatok elfogadja ha kll pl 5 állatot idomítanod feladatokban akkor 24 templomkristályért megvehető állatok szeretetével egyben beidomíthatod az állataid és a feladatoknál készen lesz

Pár napja próbáltam ki , ha itt visszaolvasol az előző oldalra téboy is ezt kérdezte és neki is ezt válaszoltam és neki is elfogadta azt hiszem
Dátum: 2014.01.16. 14:05:26
73x4 az 292 nekem 293 pluusz egy zárójelben

Az 5x ös szerencse v5ön erre a szintre nehezen érhető el bár nem lehetetlen csak jó farm kell hozzá
Dátum: 2014.01.16. 13:06:19
egyik csatában 2zer sebzéssel nyertem elfogyott az életpontja

a másodikban meg meg se szagoltam nagyon az ellenfelet és nekem fogyott el az ép-om holott 7zerrel több volt a max ép-om

egy tulja nagyobb csak a szerencséje 320 nekem 293

ezekszerint ennyit jelent a többi meg minden mindegy alapon lényegtelen, hogy 100 al nagyobb vagy kisebb
Dátum: 2014.01.16. 10:57:58
az még semmi:)

Én elsőnek nyertem , aztán meg első körben elvertek , itt azért egy medál játszik vagy elveszik vagy nem , bár csunya volna
Dátum: 2014.01.16. 10:28:17
Igen kaptam Medált

És 2 azonos csatában rohadt nagy random volt ha megnézed a sebzéseket:)
Én írtam üszre , hogy hagyják meg mindkettőnknek
Dátum: 2014.01.15. 23:49:53
Működik és elfogadja a feladatok, most próbáltam ki