Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fsanyi82

Dátum: 2014.01.30. 13:11:53
szint+150-es tárgyakkal rohangáltak.


olyan egyik szerveren sincs vagy nem is volt és a közeljövőben nem is lesz

150es szinten lehetett(volna) felvenni 300as cuccot , de ilyen cucc még leprogramozva sincs
miről beszélsz?

Én csak a 7%-os szakis gyűrűm buktam 5 szintlépésig és rohadtul nem vagyok Pok , de 220000 tp-t akkor sem holnapra bogarászok össze , és addig akkor ne szakizzak?

Akkor kérek helyette egy szintemnél max 90-el nagyobb ugyanilyen szakis gyűrűt , a többi bónusza amit ad engem eddig is hidegen hagyott
Dátum: 2014.01.30. 07:47:19
Mutatok jobbat V1-en portya ablakban van egy karakter akinek konkrétan nulla a TÖ-je nem tudom valaki látja-e még ,de csináltam egy képet róla

és már 2 napja ennyinek írja ki

http://kepfeltoltes.hu/140130/n_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Dátum: 2014.01.29. 20:12:48
hurrá nincs szakis gyűrűm mert volt egy 195 ös szintű , most nem hordhatom mert 95 szint a különbség , most komolyan lépjek 5 szintet még cca 220 ezer tp csak , azért, hogy tudjak szakizni újra vagy várjam meg , hogy mikor esik visszahívott epikusból ilyen pici szintű gyűrű ami ismét megadja a 7% kedvezményt?

És nem nincs már meg az 5% os gondolván már semmire nem használom, mnt a bu eventen belül eladásra
de nem 10 szintenként ad több vari elnyelést
most léptettem 68ra a csatlóst 100as szinten és 136 ra nőtt a vari elnyelése

minden szint után kap egy vari elnyelést 100 as szinten 2őt 150 en 3at stb Majd nézd meg a sajátod ha szintet lépett
fetis1.jpg

Írtóztató fétis
Viselése +14TP ad harcban, valamint 10 csatlós szintenként karakterszint/50 varázslatelnyelést
Bolygó Ura event végső kincsében szerezhető

helyesen úgy van , hogy a csatlós szintje számít és nem 10 szintenként

pl nekem 99es szinten lett egy 67 es csatlósom ami ekkor 67 vari elnyelést adott
amikor 100ra léptem ma , akkor pedig dupláját tehát most 134 et ad

*******************

A csatlóseledel alapvetően 2 őskőért vásárolható tárgy, valamint 10 hűségszilánkért is beváltható 2db. Ezen felül napi ajánlatban is megvehető 10 csatlóskristály havonta egyszer 10 őskő / 33 platina áron és a feladatok végső jutalmában 60. szinttől van 5.

itt csak elírás

És köszönjük az összefoglalást
mostmár bent van , amikor írtam nem volt

sunyiba be lett téve
Idézet: Miklós - 2014.01.27. 14:01:14
Ami még elkészült:
- 10 hűségszilánkért kérhető 2 csatlóseledel is
- szerencsekerék 60. szinttől gyakori kincs lehet már csatlóseledel (ill. ezután kapott templomban is lehet jutalom)
- a Feladatok végső jutalmában 60. szinttől van 5 csatlóseledel
- A napi ajánlatokba bekerült 10 csatlóseledel ill. 10 csatlóskristály 10 őskő / 33 platina áron

Lesz egy mini-eseményünk is: Az elkövetkezendő 2 hétben, ha valaki térkapus ellenfelet öl, és abból nem esik más tárgy, akkor van 50% esély, hogy talál egy csatlóseledelt vagy csatlóskristályt (a teszt szerveren ez már működik).

Mivel hibajelzéseket már nem kaptunk, a holnapi napon beélesítjük a csatlósok fejlesztést.


Nem nincs benne , most léptem 100-as szintre és nincs a feladatokban ilyen jutalom csak a szokásos
Én úgy vettem észre, hogy csak kihívásra nem kap TP-t , ami most nm tudom véletlen vagy direkt

Bár ritkán szoktam kihívásozni de volt tervben 1-2 hónap állatfejlesztés , így akkor újratervezés
A csatlós harcban nem vesz részt, viszont tulajdonságaidat megnöveli, erősségétől függően:
+ csatlós szint / 10 minden tulajdonságra (lefelé kerekítve, a szerencsét kivéve)
Dátum: 2014.01.28. 18:10:13
v1-en 99es szinten lazán tudom hordani a 195-ös gyűrűt és m hónapokkal ezelőtt szereztem

Ez 96 szint , szóval ez a 90 szintes korlát megcáfolva
200
kémkedésnél kiírja külön, hogy csatlósbónusz

pl így

...
...
+2 mágia (Nekrofun fókusz)
Csatlós bónusz: +8
A bolygó ura eventet gy darab kavics befizetése nélkül megcsináltam 77s szinten (is) mi itt a gond , vettem Le-ért ugymond őskövet , abból meg vettem pár olyan reliket amit amúgy mostanában nem tudtam volna megfinanszírozni.

Mellesleg nem lettem ettől gyengébb Bár erősebb sem , megkaptam a fétist, fillér nélkül , ezenfelül most térkapuzzál és esik csatlós eledel, meg csatlóskristály is amikkl meg a megszerzett csatlósod gyorsan fel tudod hízlalni, még mindig nem került egy FT-ba se
Dátum: 2014.01.27. 17:39:13
Köszönjük
Dátum: 2014.01.27. 17:10:26
eddig maszkja se volt

De mindegy furcsa aztán ennyi , az event előtt meg amúgy is eltűnt minden előző Bu-s relikvia , és volt belépve na nem minden nap
Dátum: 2014.01.27. 16:24:53
103 as szintű az illető így nem nem az a mgoldás, egyszerűen nincs neki két detektora ellenben maszkja meg van
amúgy egy nagyon gyenge kariról van szó ami persze nem zárja ki , hogy végig tolta BU- eventet csak éppen hiányzik a két detektora
Dátum: 2014.01.27. 16:05:14
Ez már javítva lett a gömb végre normálisan működik pár hete.

amiért egyébként ismét köszi Miklós.

ez a Teljes Tö kiíratás a portyások végső halálos döfése lesz

eddig kémkedni se kellett ha megnéztem változott-e a töö-je tudtam , hogy mozgásban van esetleg költött
emelett a kristálygömb végre rendesen kiírja ha valaki vadászik nem addig ameddig nem lép be, hanem addig ameddig megy a vadászata

Most majd leshetem 10x annyit a karikat ha támadni akarok valakit , mert egyszerűen nem fogom tudni mire megtámadom nem-e átöltözik és már másik TÖ kiírást látok .

egyáltalán milyen időközönként fog ez portya ablakban frissülni? már a teljes TÖ bónuszokkal, ha teszem azt valaki ezután azzal szórakozik , hogy átöltözik egy kattintással kényelmi funkcióval egymás után 10x mert épp unatkozik...

soha az életbe meg nem tudom mennyire erős vagy gyenge minden egyes alkalommal a karilapjára kell menjek és megnézem , esetleg le kell kémkedjem , mielőtt támadom

És igen egyébként a környezetemről egy excellt vezetek pl v5-ön , mert minek támadjak olyat aki évek vagy hónapok óta nem mozog? nem kell ehhez semmiylen script , hogy megtanuljon valaki hatékonyan portyázni csak képben kell lenni ki mikor mocorog

Lehet lepontozni bátran , de megint azokkal lesz kicseszve akik portyából szerzik a bevételeiket.

kieg:
Sehol ezen a fórumon egyik topicban sem olvastam olyat, hogy ezt valaki , akárki , bárki kérte volna , ezt a fajta TÖ kiiratást, de hagyjuk
Dátum: 2014.01.27. 07:18:58
Ha alulról felfelé csinálod a piramist akkor elsőnek a szubplazma detektornak kellene ott figyelnie, majd az ősdrágakő detektornak, és végül a maszknak

de a 2 detektor nincs neki sehol , ergo nem lentről kezdte , hanem fentről
Dátum: 2014.01.26. 17:15:26
http://kepfeltoltes.hu/140126/relikvi_k_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ki látja meg mi a hiba?

Most akadtam rá V5-ön

A kép szerint lehet felülről lefelé is csinálni a piramist
A dicsőség piramisa 199.

Ha felépül a 200. szint akkor egy szint rombolódik, hogy legyen mit építeni még?