Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fsanyi82

Dátum: 2014.08.13. 13:49:58
Idézet: DOMAKUTYA - 2014.08.13. 13:26:33
Valószínűleg úgy, hogy ezeket minden nap megcsinálod, és így naponta kapsz nyolcat. .


az a 8 jó lesz 7 ek is persze ha a csomagot is megveszed amit sokan nem fognak akkor a pontosabb számolás érdekében elég lesz azt 7 tel szorozni ha már a számoknál járunk
Dátum: 2014.08.13. 13:46:14
Idézet: DOMAKUTYA - 2014.08.13. 13:26:33
Valószínűleg úgy, hogy ezeket minden nap megcsinálod, és így naponta kapsz nyolcat. Szorozni tudsz.
Ha olvasni is volna kedved, akkor láthatnád Miklós bejegyzéséből, hogy a visszaszámláló arra vonatkozik, hogy meddig lesz bent ez a típusú feladat.


Miklós őrülten hosszú hozzászólására gondolsz , vagy arra amiket előtte Honda írt, hogy szerinte ...

na mindegy éjfélkor úgyis kiderül

A feladatok többsége naponta egyszer végrehajtható, ezek jutalmát még aznap át kell venni! Ha a feladatot csak részben hajtod végre, vagy elfelejted átvenni a jutalmat, és a feladat él még másnap is, akkor befejezheted, de aznap a feladatot nem teljesítheted még egyszer, és az elveszett jutalom utólagos pótlására nincs lehetőség.

nos ez a leírás azért annyira nem teljesen így értelmezhető , de lehet csak nekem nem egyértelmű, mint a játékban sok más leírás sem.

Legyen igazad ez esetben persze, hogy tudok szorozni

na de akkor egyszerűbb lett volna a számlálókat 24órásra állítani azt sehogy nem lehetne félreértelmezni aztán ha x napig ugyanaz a feladat akkor sincs gond , minden nap látja a játékos, hogy még ennyi ideje van arra a feladatra .

Ládika esésére viszont ha kifolyik a szemme se találok semmi konkrétat , hogy mikor mennyi pp csp után vagy milyen időközönként esik , max mennyi stb

vagy ez is random és nincs maximalizálva egy napra

miért fontos , azért mert ha csak teszem azt 5 ládika eshet minek pocsékoljak egy nap el 100pp-t meg csp-t
ha ugysem kapok azután többet?

LEhet ennyire értetlen vagyok, de szeretem tudni mit miért csinálok nem csak vaktában elnyomkodni az erőforrásaim pont xeno event előtt
Dátum: 2014.08.13. 13:14:35
egyik feladat ami már teljesítve van:

Őskő mester
Költs el egyszerre legalább 1 őskövet! (kivéve az eseményhez kapcsolódó csomag megvásárlása)
Számláló: 1
Hátra van: 16 nap, 10 óra, 48 perc


jó lenne már konkrétan tudni , hogy ez a feladat akkor egyszer volt bent és ennyi? mivel a lejárati ideje pont az esemény vége , DE A többinek is kemény 4 napokat meg többet ír , akkor valóban érdekelne a dolog , hogy lesz ebből 100 napkristályom a végére ?
Dátum: 2014.08.13. 04:04:42
ha esemény induláskor nincs semmilyen leírás magáról az eseményről, hogy mikor és hogy eshet ládikó pl , tehát nincsenek leírva szabályok erre vonatkozóan akkor nem tudok kihasználni bugot , hisz én mezei otthon gép előtt ülő virrasztó játékos , nem tudhatom, hogy ez a rendes tervezett működési elv vagy sem:D

Lehet pont így van tervezve , gondolván azokra akik nem nagyon portyáznak vagy gyengébb karik , vagy akármi
Dátum: 2014.08.13. 04:00:29
kinyitok 10 ládikót egymás után :
Nézzük mennyire random

1, Kinyitottad az arany ládikót: 3 energiatégla
2, Kinyitottad az arany ládikót: A portyázás itala
3, Kinyitottad az arany ládikót: 3 energiatégla
4, Kinyitottad az arany ládikót: Energiakoncentrátum
5, Kinyitottad az arany ládikót: Kútgerjesztő
6, Kinyitottad az arany ládikót: 3 energiatégla
7, Kinyitottad az arany ládikót: Kútgerjesztő
8, Kinyitottad az arany ládikót: Kútgerjesztő
9, Kinyitottad az arany ládikót: A portyázás itala
10, Kinyitottad az arany ládikót: A vadászat itala

ahogy amellékelt ábra mutatja semmi sorrend nincs benne és mondhatom hogy ebből nekem a 2 pp ital ami ér valamit az nergitégla az egy vicc , na de minden jó minden apróság persze de ha a random nem szeret akkor rettegj végzetur
Dátum: 2014.08.13. 03:52:00
Idézet: LanMaffia - 2014.08.13. 03:49:38
Én már kaptam portyára és vadászatra is. A kihívás viszont tényleg bugos, írtam is üsz-re.


Pontos játék leírás nélkül mitől gondolod, hogy bugos?

portyára milyen arányban adta a ládikót, mert nekem 20ból semmi ellenben 12 kihivás 12 láda
Dátum: 2014.08.13. 03:36:42
az arany ládikára kattintva ne te választasz a jutalmak közül , hanm még csak nem is sorban adja valamelyiket ami bele van írva

lehet valaki olyan máker lesz, hogy csak napkristályokat kap, a műsik meg lehet kap gy talicska csp italt


8 db Napkristály
2 db Energiakoncentrátum
2 db Kútgerjesztő
10 db Arany ládikó
3 db Kézikönyv

a napi teendőkkel 7 napkristályt adott

portyára még véletlen sem kaptam ládikót, vadászatra 10 ből egyet találtam , nem tudom ez az arány jó e nem vadászok fölöslegesen , viszont kihívásra teljesen mindegy mennyit nyomok egymás után , vesztem vagy nyerem minden egyes kihívásra ad egy ládikót
Dátum: 2014.08.11. 20:17:31
nekem nem , ki be lépés bu oldal megnézése után sem . mindegy jeleztem az illetékesek felé , hogy valami már megint kimaradt

Nem szeretek ebben a játékban kapni mert általában azért írni kell üszre , hogy valóban meg is kapjam , de lehet ez amolyan v5-ös nyavalya
Dátum: 2014.08.11. 18:26:18
Bu event 6. helyezés... jutalom nem jött érte semmi zéró nulla

biztos csak megint én jártam így na nem mintha nagyon hiányozna az az 5 sorsjegy meg a 3 tk pont de na ami jár az jár

biztos forrásból tudom a 4. helyezett sem kapott semmit , más megkapta akinek ami járt a helyezéséért?

Vagy csak a bolygó urai kapták meg a címet újabb fél évre ?
Dátum: 2014.08.02. 14:39:25
Valaki esetleg nem tudja , hogy az ősi fétist meddig lehet megvenni 150 kőért a relikviáknál?
Dátum: 2014.08.02. 14:38:19
Idézet: brfkkbto - 2014.08.02. 14:06:54
Köszönöm szépen az meg van de mire jó a Platina?


Előbb írta Azazel

Abból is meg tudod venni a napi ajánlatokat nagyobbrészt
Valószínű nincs a szövidnek alkimista laborja így te nem vehetsz katalizátor eszenciát sem

helyette a szokásos van az isteni ital
Dátum: 2014.07.20. 21:02:24
te akkora gyökér vagy , hogy ha nem volnál ki kéne találni

nem is értem miért vagy még engedve, hogy a fórumba írkálj

látom a napod nagyrészt azzal telik, hogy fórumot olvasol aztán keresed , hogy mibe tudsz belekötni , és arra teljesen értelmetlen hozzászólásokat generálsz amit rajtad kívül nagy ritkán ért meg bárki is.

amire válaszoltam és nem neked kedves csökkent képességű combora az az volt, hogy a a vadászzsákmánnyal kevesebb a le mint rendes vadászattal , na igen ha nem figyel az ember akkor a fentebb vázoltak miatt lehet kevesebb sőt drasztikusan kevesebb is a le.

A másik meg a platina volt

és az rád is áll ha szerinted a platina szemét és csak helyet fog a karidnál akkor te se vágod, hogy egy csomó tápot nulla ftos játékod mellett is meg tudsz szerezni vele..

A többit nem kommentálom , de az életben jobb ha messziről elkerülsz , mert ott nem vagyok ilyen nyugis ha beszól valaki

kieg:

És sehol nem idéztelek de főleg ebben a topicban nem egy mondatod sem

Talán kevesebbet kellene inni

jah és itt egyedül te kötekedsz ha még nem tűnt volna fel neked

Sikerült beállítanom, hogy az 5 pont alatti tagok hozzászólásait ne is lássam , így már lovag combora a te irományaid számomra rejtve lesznek itt a fórumban

végre
Dátum: 2014.07.19. 11:43:26
kisebb vadász zsákmányra mielőtt rányomsz ellenőrizd
1, speki turbózva van-e
2, van-e szabad állat helyed
3, van e szabad kaland helyed (ha akarsz kalandot találni pl epikusat akár )
4, válaszoltál-e előre minimum 10 vadászatra?

egyébként a 2,es-3as pontot (prémmel tuti) kiírja a vadászat oldalon, hogy x állatot foghatsz be és y kalandot találhatsz .
Valószínűleg ezeket figyelmen kívül hagytad mikor rányomtál a vadász zsákmányra , mivel a vadász zsákmány semmi egyebet nem csinál csak 1 kattintásra vadászik neked 10et v 50 et tehát nyilván csp-t használ nem pedig ajándék erőforrást amiről nem tudsz

Platinát ugyan hogy nem tudod semmire sem használni?
2db volt most van 9:)
és nekem meg van 200 még mikor lehetett kiégettért venni bevásároltam telire magam vele .
Próbáld meg az oldalt reggel jobban megnézni mikor első belépésnél a napi rutinok oldal feljön és amennyiben valamilyen script nem csukja be a napi rutin oldalad , ha nincs elég ősköved vagy platinád az aznapi napi ajánlat megvásárlásához
Tehát a platina nem kacat sőt mostmár olyannyira nem, hogy egy nonprémes játékos mint szerintem te örüljön ha tud szerezni és a napi ajánlatokban a cuccok többségét meg tudja venni belőle őskő nélkül is
Dátum: 2014.07.19. 11:15:38
ennyi zagyvaságot egy posztba

nem vagy te rokona utolsó lovagnak?

most már két trollunk van a fórumon
Dátum: 2014.07.18. 13:55:32
és ha valakinek van pár száz vagy 1000 kristálya akkor kapásból egy állatot felvihetne 1000 szintet

na ilyen biztos nem lesz
Dátum: 2014.07.18. 11:46:33
ha az első 1000Le akkor a következő 2000 , a 3. 3000 le és így tovább

plusz ha közben szintet lépsz az alap összeg növekszik , mint templomban az első deki ára és ennek a fentebbi szorzataira áll be a deki ára
Dátum: 2014.07.17. 08:58:07
pont az a baj, hogy nullás a szakid

emeld min 1re a szakit és akkor már megy is rá a 15 plusz
Dátum: 2014.07.16. 15:51:12
én ugy hallottam , hogy relikviaként lesz vehető
de majd Miklós elárulja ha másnem az akció kezdetén .
Dátum: 2014.07.16. 14:25:40
kilépsz és görgess le hírekben van

az irtoztató csomag pedig napi rutin oldalon a v5 ön nem látható de a kufárnál már bent van

csak kérdés az elmult 2 napit miért nem lehet megvenni ha már késve lett berakva?