Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fsanyi82

Dátum: 2014.11.09. 07:18:17
Tapasztalt vadász
Szerezz 2144 TP-t vadászat során.
Számláló: 2144
Hátra van: 5 nap, 16 óra, 43 perc

az számol szerencsére , csak az új relikvia nem működik , mondom ezt lassan 60 vadászat után

Megint csak be lett téve valami ami semmit sem csinál de jó sokba került

tudom majd a legközelebbi mini eseményen már szuperül fog működni, vagy nem ,de az biztos
Dátum: 2014.11.09. 07:10:31
A szkarabeusz nyílván nincs leprogramozva , mert anélkül több korsót találtam vadászat közben mint ezzel , ugyanis tegnap óta (mióta megvan) vadászatra egy db korsó sem esett szóval nem úgy tűnik, hogy plusz 4% esélyt ad , hanem inkább úgy, hogy semennyit vagy mínusz 4-et
Dátum: 2014.11.08. 07:24:25
nálam sem .

bár én kivettem amit szerettem volna
Átvetted a jutalmat: Kincskereső szkarabeusz a többi hab a tortán lenne
Dátum: 2014.11.07. 12:53:48
na igen , csp ital van kismillió de mondjuk engem jelen helyzetben nem érdekel a fétis , ráér egy év múlva is
valaki itt összeadta , hogy 140 körüli embléma szedhető össze ehhez egy 50 es csomag még mindig kevés lenne

a korsókra alapozni meg nem lehet 9% esély mellett is a random kegyeibe kell bízd magad ,és ha nem jön be még így sem a dolog akkor meg mehet a sírás
nekem pl naponta jó ha 2-4 korsó esik úgy, hogy már nincs erőforrásom és abból embléma pottyan a legkevesebb meg pp ital, csak a virslik jönnek meg a támadás italok jah és ezidáig egyszer már kaptam egy isteni italt is

De mint írtam templom pálcát mindenkinek

Előző mini eventben lehetett venni napi 20 szüreti kosarat azt se felejtsd el és ott volt a lehetséges jutalmak közt templom pálca is amiből én pl a fétis mellé kivettem 3db ot , mert ott éreztem úgy, hogy beleáldozzak minden létező erőforrásom
Dátum: 2014.11.07. 12:23:49
Az eredeti kiírás szerint 2 feladat kellett volna naponta

Templomos lovag
időtartam: nov 7-nov 14
Teljesíts 2 feladatot a Végzet Templomában!
jutalom: 1 ünnepi embléma, 1 templomkristály

jó előre ki volt írva és könnyítve is lett

a szkarabeusz meg a fétis úgysem vehető ki egyszerre , az a lehetetlen kategória , 100-110 embléma pedig a templomos lovag feladat nélkül is összejön (ez mínusz 8 embléma ha egy feladat sem maradt a templomodban)
Gondolom pont ezért nincs pálca napi ajánlatban .

Nekem volt egy arany tartalék pálcám , de ha lenne napi ajánlatban megvenném biztosan még 50 kőért is
Dátum: 2014.11.05. 17:52:29
ha így nézzük a tudás fát mint jutalom igen értékesnek tűnik

De kiszámoltad már hogy meddig kellene nem szintet lépned ha arra várnál , hogy a tudás fa annyi szintet épüljön amennyivel csak pl eggyel több relikvia forgácsot kapsz ? ha ezt az oldalát nézed, hogy sok szint után vagy nagyon magas szintű top lassított kari esetében ad némileg több tápot a fa szintlépésnél , de ez elenyésző ha azt nézzük milyen sűrűn lép egy top lassított kari szintet és mennyi fa szint kell a több tápért
Dátum: 2014.11.05. 17:48:41
mit? én napi 5 csatát beletenni azért a 11 ezer le és 42 tp-.ért nálunk a végső jutalom sem nagyon izgat senkit, és nem azért mert nem szövetségi szinten játszunk , hanem azért , mert onnantól ha meg van valakinek szabva mikor hova mennyit és ha nem akkor retorzio , az már nem szövetségi játék de legfőképpen nem szabad játék

elején ki lett jelölve 12 mező azt annyi azon felül meg menet közben látni hol van kevés % oda lehet menni , de ez nincs kiadva utasításba
amiért ha több csatát tol nálunk valaki, az csupán a jobb le(eh -nál több) és a végtelen életű célpontokon való küldi pörgetés miatt van

én konkrétan a kábítós küldit nyomom ide , mert rendes portyához képest majdnem dupla LE-t kapok , de kritikus ütést tudok portyás cucban közben meg kínzókamra is megtelik és kiégett is jön

Soha nem tolnám az összes PP-m bajnokiba , mert több a veszteség rajta, mint a nyereség , teszem azt a legalább, hogy nincs kiégett , ami hiányban dupla áron lehet követ venni
Dátum: 2014.11.05. 17:28:26
27. Tébolyult Mágusok 10 228

ehhez táblázatot gyártani lehet felesleges volt

mi meg nem nagyon agyalunk az egészen van egy pár mező azon elkezdjük, aztán lesz ami lesz , a jutalmak annyira elenyészőek, hogy szinte felesleges azzal bajlódni, hogy napi taktika meg számolgatni ki mikor mennyit hova üssön, bár ettől még támogatnám azt, hogy látható legyen mennyi támadás ment egy mezőre , ha esetleg ránézésre az én napi 5 csatám segítene egy mezőn a %ot megfordítani picivel is akkor megbeszélés nélkül is oda támadnék
Dátum: 2014.11.04. 19:03:19
133.szintű végzetúr:Tulajdonságösszeg: 5333 (6189)

ez én vagyok Heimdall ha rólam beszéltél ezen a szinten közel sincs ehhez hasonló statokkal senki

azt kötve hiszem, hogy ma akár egy percet is 97 ezer élet alatt voltam , mivel nem játszottam ebből kifolyólag mivel nem is támadott senki nehezen ment volna le az életpontom

ha zavar , hogy hajnal három és reggel hat közt kamrázlak , akkor olyankor ne tarts magadnál LE-t ennyi a megoldás

EH-ra is kapok 7 ezret nekem bőven jó az is

kivégzésem nem magas de segítek számolni nekem az irtózatos maszk-kal egyben 100 körüli a kivégzésem (feleslegesnek tarom ezt is ) af -em kifejlesztve tehát a tiedből ez lejön ha kivégzősdit akarsz rendezni

azért ha mégis rávetemednél légyszi milla le alatt ne támadj
Dátum: 2014.11.04. 15:42:53
Szia

Nos figyelj én pont úgy játszok, hogy nem a nálam kisebbeket csesztetem hanem mindig felfelé támadok

Téged napi max 2x támadlak le-t nem hozok, mi a gond?

Kábítós küldetésre pont jó vagy, mert kibirsz 6kort és kabitani is tudlak meg kritikus is megy rajtad

Ha zavar hogy 90 ezer élet pontról nem tudsz kivégezni, akkor szólj és ha sikerül oda figyelnem majd téged nem támadlak.

50% élet alatt szinte sose vagyok sőt max életről is alig megy le az életem pihenés nélkül is

Ennyivel kisebb vagyok, mint te én nem felesleges szakik ra költöttem a le-t, hanem arra hogy erős legyek és gond nélkül tudjak kuldizni

Inkább te is fejlesz tö-t

És sorry
Dátum: 2014.11.03. 22:09:00
persze ez alap portyás dolog , kezdetek óta így van csak ha van energiahasznosításod mindig egész tp-t kapsz
Dátum: 2014.11.03. 22:04:22
a célpont portya %a 80 60 v40 % volt ez esetben mivel nincs energia hasznosításod a tp is kevesebb
próbáld ki ha van olyan aki 100%os azt támadd arra teljes tp t kapsz
Dátum: 2014.11.03. 21:00:37
Hordák harca 2014. november 18. – december 9.

Ha már írtam ide : Lesz valami változás jutalmazásban ? a jelenlegi célszámok nemigen érhetőek el ha az ember nem jó színekben tolja
a hh event alatt is futni fog szövibajnoki? már csak azért mert az úgy egyre jobb lesz lustaság zálogával is kiesik heti 6x5 pp ami 3 hét alatt 90 pp legkevesebb És mostanra szerintem már legtöbben felélték a pp ital tartalékokat is , meg leállni sem nagyon lehet , hogy az ember max 300 pp-vel fusson neki , mivel egyszerűen akkor se mini eseményt se a bajnokit nem tudja minimumon sem teljesíteni

szóval a hordák harca eventen ha maradnak a szükséges csata számok az első helyezett hordán kívül elég necces lesz azt összevakarni
Egye fene kínzókamrát nem tölt az ember és alap játékosról beszélünk van neki mondjuk 42 pp je egy nap amiből kapásból 5-10 kiesik a szövibajnokira marad 21 napra 32 pp naponta a hordák harca eventre , ahol az erős karik ismét cumiznak, mert az elcseszett klónjaikat kell verni , és ott figyel a vesztes faktor , tehát jó esetben 600 csata hozható össze ha semmit nem akar valaki kihagyni és már semmilyen tartalékja nincs .

ötlet, igaz ez a fejlesztési javaslatokba illene : az őrjöngés italt egy az egy arányban lehessen pp italra váltani
az őrjöngés ital az 2 kő a 3 pp ital meg ügye 1 kavics szokott lenni ha nagy ritkán napi ajánlatba bekerül , szerintem ez egy jó megoldás lenne egyenlőre pp hiányra . Az őrjöngés itala amúgy sem ér egy kalap ... t sem , nemhogy 50 támadást de még 1et sem ad pluszban
Dátum: 2014.11.02. 12:10:56
korsóból nemigen akar portya ital esni csak virsli meg sör meg a támadás italok jönnek elvétve egy vadász ital egy ünnepi embléma és ma esett egy isteni ital is

be is húzom a féket ha nincs pp ital
Dátum: 2014.11.01. 23:33:28
Átvetted a jutalmat: 10 ünnepi embléma, 5 Relikviaforgács, 100 Fehér kristályital

most nézhetem még 5 napig hogy átvetted

tuttira nem lehetne még egyszer lezavarni 50 kalandot? 5 nap alatt még lehet a 100 is menne
Dátum: 2014.11.01. 15:07:29
10 kiégetett lehet áldozni is ha a feladatban rá kattintasz , persze ettől még ez egy rossz feladat de ingyen is megoldható
Dátum: 2014.11.01. 11:25:57
jah v5 ön természetesen azt hittem ez egyértelmű , mivel 6oson két állathelyem van teli állattal ugyanis semmit nem lehet csinálni max elengedni , azaz pufferba tenni és majd ha kell 10 kőért vissza állítani mondjuk ez hasznos lehet akár a legyen 3 állatod küldihez , mik eszembe nem jutnak
Dátum: 2014.11.01. 10:50:14
23 at vadásztam 30 at kell ügye remélem még befogom ami kell ha nem akkor sajna csinálnom kell állathelyet nem optimalizált módon azaz be kell zabáltassak egy 14est állatkát
Dátum: 2014.11.01. 10:34:50
ha nekem szólt, hogy 10 őskővel kilőhető , akkor a válaszom ne az legyen a cél, hogy mindent dekrétumozni kelljen, mert egy új játékos hamar beleun ha semmit nem tud teljesíteni csak a követ kell szórja , lesz még ott mire költeni a játékban ahogy lépi az ember a szinteket , gondoljunk csak a megvehető relikviákra és stb

én már 3 féle állatot kaptam el eddig
bolygófaló cica
rettentő manó
Hallowen varjú

de még megy a vadászgatás szeretném mindet befogni rendes világokra egyéni hülyeségem , de majd jók lesznek csatlósnak , persze nem v6 on

v6 nálam is "kiakad" de nálam akkor, ha olyan oldalt nyitok meg amit előtte sokáig nem
Dátum: 2014.11.01. 08:56:56
10 es szintre lépve feladatokban megkaptam a harcolj az arénéban nevezetű feladatot

ezen is el lehetne gondolkozni egy kezdő világon, mert jelenleg teljesíthetetlen

ehhez kell egy lélek kutat húzni 5000LE
majd kettes őrtornyot ami 25000 LE
aztán 4 es gyakteret ami 185000 le és végül egy arénát ami még újabb 50000 LE

persze ha csak ebben az irányban épít a szövi ügye ez a maximálisan befogadható 11 fő esetén is fejenként 24000 le építés amire van kb 3-4 nap mire 10 szintet elérik a juzerek

ha nem az a célja a játéknak, hogy mindenki építész legyen és csak az ehhez szükséges dolgokat vakolja , akkor ez jelen formában a kezdő 11 nek egy hatalmas szívatás , a később érkezők meg egy minimális kb 4 ezres kutat betöltve élvezhetik, hogy kb semmit sem tettek és gond nélkül kész lehet a feladatuk

De ez csak egy észrevétel