Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fsanyi82

Dátum: 2015.01.05. 14:13:14
Köszi a nyomozast

Nem zavar vizet az eredmény akkor is majdnem ez lenne ha nem birtokoltak volna mezőket kivéve persze, hogy ha üres maradt volna a mező rá nyom az ember 1-2 csatát, de nem gond.

Ami furcsabb inkább ha már megszunt a szövetség és nem ma, akkor hogy kaptak ma is 10 pontot
De mondom nem változtat az eredmenyen nekem csak az tűnt fel,hogy nincs ilyen nevű szövetség. (mostmar tudom, hogy egy hete még volt)

Nem hibáztatom őket,természetes hogy jobb helyre váltanak a játékosok csak a program működik érdekesen.

A rangsorban most is ott szerepel a 2 pontos szövik közt, tehát vszinu holnap másik 3 szövi vel össze lesz sorolva egy már nem létező szövetség.

Ez még akkor is hülyén jön ki, ha ebben az esetben már csak max 1 pontot kapnak
Dátum: 2015.01.05. 11:02:07
jó kérdés, de a bajnokin a szövik nevénél ezt írja Chuck Norris Légió

ha változtattak nevet akkor itt is csak átíródna , vagy nem ?
Dátum: 2015.01.05. 10:52:02
v1-en olyan szövetséggel kell versenyezni szövibajnokin ami a v1-en nem is létezik, nemhogy 3 db 20as tagja nincs, hanem ilyen nevű szövetség sincs az egész szerveren

Chuck Norris Légió ***
51
Lélek Seb Klán
64
Fehér sziklák
0
Fortune
57

csillagoztam , nos aki talál ilyen nevű szövit v1-en igen aktív tagokkal , hisz 51 pontot össze vakartak maguknak (nem rossz teljesítmény egy nem létező szövetség nem létező tagjaitól ), az nyújtózkodjon vendégem egy pohár italra

csak úgy érdekességképp másoltam be persze , sokat nem változtatna a bajnoki állásán ha nem lennének csak nulla ponttal , mivel azokon a mezőkön egy két kivételell csak nekik van elért %-uk amelyikek most az ő szineikben pompáznak

de azért vicces , szellemekkel harcolni
Dátum: 2015.01.04. 23:25:03
Telefonnal is azt írja szafari böngésző vel

Adatbázis hiba

Jöhet kompenzáció
Dátum: 2015.01.04. 07:42:32
Jelenleg zajlik a kvíz olimpia, és ma éjfélkor véget ér.

most ezt írja, de tegnap is ezt írta viszont éppen sikerült elkapnom azt a pár percet amikor ment igaz 47 válasznál elszállt de a le-t megkaptam ennyi válaszra , ez az első a 3 illetve 4 olimpiából mikor legalább eddig el jutottam vele
Dátum: 2015.01.03. 20:27:36
fő karakterem 141es szintű , ha most elfogok egy pl 140es alapszintű állatot és felnyomom 50 es szintre ami kennelben jelenleg 14tp-s cuccal 21x48 óra alatt érhető el tehát 42 nap minusz az utolsó kennel nél levonhatom a két napot, mert nem kell megvárni , össz 40 nap ha csak kennelezem és semmit nem csinálok vele , kiképzést nem számolom, mert egy nagyobb adag templom kristályt most költöttem a többi fétishez

40 nap alatt tehát lesz egy 140es alapszintű 50 lépett szintű állatom amiből ha a hűség fétissel csatlóst csinálok kapásból bukik a csatlósom (28+25=53) 3 szintet ami 6ezer tp tehát 6 csatlóskristály vagy durván két 20as állat zabálás .

nálam magasabb karik még nagyobbat buknak ezzel a fétissel , lehet azért ezen változtatni kellene már a fétis max szintjén , mert így a nagyobb kariknak ez elég bukó az elején
Dátum: 2015.01.03. 19:50:48
speki 70 turbóval
csapda 20 simán, sajt 50 turboval, mi a problémád ezzel 21 es szinten ?

amugy se nagyon vadászok és prém tagság sem él mivel nincs szükségem több csp-re egyenlőre

nem mindenki vf-es világon nevelkedett fel elsőnek ahol ezek nélkül halott vagy

mellesleg most egy portya mondjuk két szintre lefelé hoz 209 le meg 6 tp kreaff nélkül , akkor minek vadásszak? nem célom holnapra elérni az 50es szintet mivel még a normál karaktereimnek elébb olyan állatot is kellene gyártani amire majd megy a fétis

bajnokin meg ennek többszörösét fogja adni egy nyert csata

na meg akkor miért nem bivaly erős a karim ?
ugyan minek ?
hogy magamat szívassam majd a bajnokin ?
nem egyformán gondolkozunk nekem a vadászat mindig is sak pótcselekvés lesz egy EH-s világon
Dátum: 2015.01.03. 17:53:31
Azt nem mondtam hogy speki nincs fejlesztve

Egyébként meg mire vége a landinak addigra kell maxos legyen a speki

Sőt addigra bőven az ultraspec is meglesz meg a sajt csapda stb, én se ma kezdtem

Viszont bajnokihoz nem kell a kreatív szaki ameddig rendes portyahoz kellene, de 100 -ra húzni feleslegesen eszembe sincs
Dátum: 2015.01.03. 17:17:35
kedden elindulhatna a szövi bajnokság végre, az hülye kifogás, hogy fiatal a világ ehhez, mert akkor a hordák harcához miért nem volt az?

7-én a landragor is indulhat ehhez aztán tényleg nem fiatal a világ

ha élvezhető lenne a szerver nyilván nem 50 szint lenne a cél sok játékosnak ..

Ha esetleg valaki vagy valakik egojat sértenék ha indulna a szb az meg vessen magára , szerintem a többség végre tudna rendesen játszani nem órákat várni pár csata közt

Mellesleg kimaxoltam az energia hasznosítást, úgyhogy szeretném kamatoztatni a belefeccölt le-t
Dátum: 2015.01.02. 09:41:39
A kvízolimpia jelenleg nem fut
Jelenleg zajlik a kvíz olimpia, és holnap éjfélkor véget ér.

naná, hogy már milliomodjára se tudom megcsinálni az olimpiát

biztos azért van , mert még fiatal a világ és gyermekbetegségben szenved vagy influenzás a szerver vagy alapból nem egy selejt szervert kellett volna lemásolni mint v5

BUÉK asszem többet nem gyakorlok ezen
A bajnokság végeztével a szövetségek és a résztvevő tagok jutalmat kapnak.
Az első 3 szövetség jutalma +1 szint a Tudás fájára (ha nincs Tudás fája, akkor a dicsőség piramisára, ha az sincs, akkor a kútjukba kapnak annyi LE-t, amekkora a kútjuk - így a max fölé is mehet). A további helyezettek LE-t kapnak a lélekkútjukba.

most tényleg ekkora jelentősége van annak, hogy ki az 5, vagy a hatodik helyezett? mennyi lLE-t jelent ez a kútba egy fél napi termelődést vagy egy napit? vagy annyit sem ..

még ha a 3. helyen lenne holt verseny és azon menne a vita kinek nőtt a tudás fa egy szintet.., vagy az első helyre lenne döntetlen ami meg nyílván nem lehetséges , és azon menne a vita melyik szövi neve után legyen a bajnok odaírva
Dátum: 2014.12.30. 12:12:50
és valóban csak azért sem indult el, pedig szerintem sokan csak ezért léptek minél gyorsabban 20as szintre nem törödve azzal, hogy nem marad erőforrás landragor eventre
jah lehet az sem lesz még akkor v6 ra ..

bezzeg a mini event ami többnyire teljesíthetetlen volt az elindult..

ki érti ezt
Dátum: 2014.12.29. 10:02:49
57 db Zöld kristályital
629 db Fehér kristályital
24 db vörös kristályital

meg napi min 200 jön küldikből ,kalandok már nem vagy csak ritkán visznek kristálypontot..

és persze most szintlépés után is megkaptam a vegyél megint még 3 kristályitalt , veszek persze , már indulok is

Nem azzal van a gond ha venni kell meg ha sok van , hanem azzal, hogy az égvilágon semmire sem lehet használni
Dátum: 2014.12.27. 20:20:24
Idézet: Buildermann - 2014.12.23. 12:27:48
Sajnos nincsenek meg a szovetsegi bajnoksag feltetelei: "...A bajnokság 3-6 fordulóból áll..."
Ennek megvalosulasahoz minimum 8 szovetseg kellene.
Dátum: 2014.12.25. 21:09:51
ha van besorolandó kérdés ,akkor első belépéskor megkapod mikor kvízelsz annyit amennyi van
2 eset van
1, nem sorolod be , akkor ki be lépésnél újra felkínálja , hogy besorold
2, ha besoroltad , akkor 50 megválaszolt kvíz után(az elsőtől számolva) újra be sorolhatod )

ne oda sorold, ahova te jónak gondolod , hanem szépen várd meg az este 7-8 órát és a vu.helenakozmetika.hu oldalon 90%--ban kidobja az új kérdésekre a besorolást is(ahova addig a legtöbben besorolták)

jó sorolgatást

Oksa tudom , hogy nem ez lenne a kvíz lényege , de ha megnézed a kérdések nagyobb része hibás, rossz és rossz helyre van már alapból sorolva , pl lásd azt amit itt feljebb vázoltak, hogy a scriptesek besoroltak mindent a biológia csoportba aztán azóta van ami javítva lett van ami mai napig ott van, és van rengeteg olyan kérdés amit egyszerűen semmilyen kategóriába nem tudsz beletenni

Jó szenvedést vele , max 8 medált szedhetsz össze ezzel azaz csak 2000x kell jól sorolnod , a maradék négy medált nyerheted keréken , veheted 31 napos hónapokban a napi ajánlatokból 50 kőért , illetve agyatlan mennyiségű dukátért vehetsz 3 medált is egyszerre az aukciós házban.

Volt egy szerencsés réteg akinek megadatott, hogy minden kvízt annyiszor sorolt be egy nap amennyit elbírt az idegzete ki-be lépés után egy időben vissza adta minden alkalommal az összes besorolható kérdést
nos ezek az idők elmúltak , most hamarabb megszerzed ha megveszed vagy megnyered keréken .

V6-on amúgy ne is gyakorold, mert a kvíz ahogy van sz@r egy este neki feküdtem és eddig az 1000 kérdésből kb amit megválaszoltam 14 helyes besorolásom volt , jah persze egy kérdés már hetek óta bent van, ez sem tűnt fel senkinek még eddig ..
A kvízes toplista meg sose frissül , márpedig ha az nem frissül akkor a besorolásért járó LE is manuálisan lesz beirkálva majd egyszer

kieg: kihagytam, hogy kvíz olimpián is szerezhetsz , de ezt se v6ra , mert ott vmiért a kvíz olimpia is kettőből kétszer nem indult el rendesen
Dátum: 2014.12.23. 11:56:40
karakterlap
bónuszok lenyitod és elviekben ott van ha van inspirációd , hogy mennyi a szorzód
legalábbis v6-on ott van , v5 re nem tudom , mert ott nem írja

ki-be kapcsolni meg a beállítások menüben lehet(ett)

mod: most épp kiírja a v5 is nekem 1,12 a szorzóm
Dátum: 2014.12.23. 11:23:03
Ki szeretném kapcsolni az inspirációt
Inspiráció: A vadászatért és sajtolásért több LE-t kapsz, és több TP-t a vadászatért attól függően, hogy a szerver indulásához képest mikor regisztrált a karaktered.

ehhez képest v6-on mégis ki-be kapcsolható maradt ...
Dátum: 2014.12.22. 16:31:38
igen , innentől nem kapsz több le és több tp az inspiráció miatt, hanem több csp és több pp illetve majd több térkapu pontot kapsz és kevesebb ideig kell mindenre várni
rövidebb a vadászat ideje az inspirációd mértékével csökken minden várakozási idő a játékon belül

hogy ez a jobb vagy az hogy brutális tp mellé több le jött egy vadászatra azt nem tudom , kinek mi

egyet tudok, hogy be akartam kapcsolni az inspirációt most ujra mert kb egy hónapig még lenne nekem , de már nincs ott a beállítások alatt ilyen funkció
Dátum: 2014.12.22. 16:16:51
- Az 5-ös világon is most már a 6-os világ szabályai szerint működik az inspiráció: nem a vadászat LE-t és TP-t növeli, hanem a naponta regenerált CSP-k, PP-k és térkapu pontok számát.

ez történt egészen pontosan , végzetúr friss hírek topicot ajánlom néha olvasásra

viszont ami hiba mert erről nem volt szó a beállítások alatt eltűnt az inspiráció kikapcsolhatósága v5-ön legalábbis
Dátum: 2014.12.22. 12:35:12
nem kell prémium tagság a sonkához csak minden nap be kell lépj legalább egyszer és át kell vedd a hűség bónuszt
ha ezt megteszed , akkor lesz sonka az állatnak ami 5% morált ad neki ha megeteted vele , és csak az állatok oldalon az állatod képe mellett az elnyelése alatt valahol lesz egy ilyen ikon na azt a bezonyos sonkát etesd meg az állatoddal, mellékesen akkor is oda tudod neki adni ha a morálja 100%-on van