Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fsanyi82

Dátum: 2015.02.18. 17:03:47
adatbázis kapcsolódási hiba!

V5 V6

adatbázis kapcsolódási hiba!adatbázis kapcsolódási hiba!adatbázis kapcsolódási hiba!
Dátum: 2015.02.18. 16:18:34
összesen 4et enged venni avagy egyszerre 4et?
mondjuk nekem van ilyen stimulátorom annyi amennyivel dunát rekesztek , de ettől még veszek:)
Dátum: 2015.02.18. 14:41:02
kukk be a kufárhoz , már csak őskő kérdése az event
lehet venni apró tk stimulátort
és csatlóskristály csomagot is
Dátum: 2015.02.18. 12:04:57
60 hűségszilánk
egy perces feladat
Dátum: 2015.02.18. 10:28:46
Esetleg, ha már délben indul a dolog , addig a kufárhoz be lehetne tenni a bolygó ura alatt vásárolható tárgyakat, nehogy lemaradjon az induláskor (volt már rá példa )
ha véletlen hibás , meg van idő délig javítani
Dátum: 2015.02.18. 07:56:52
nekem megvannak, nem lehet , hogy eladtad a kufárnál ?
Dátum: 2015.02.18. 07:31:53
tehát nem lehet beváltani;)

nem gond , igazából mint az eddigi mini eseményeken, azzal számoltam, hogy az utolsó napig eshet még láda amiből még akármi kijöhet pl v6 kettő maszk kellene még , de ha nem is lehet már többet találni azért akkor beváltanám más valamire , ha lenne ilyen opció, de nincs , maximum egy évig gyönyörködök a farsangi maszkjaimban , elférnek porfogónak
Dátum: 2015.02.16. 16:42:45
hát akkor 120 még jobb ..

igazából erre nem emlékeztem, mert előzőn eszembe sem volt pörgetni mivel nem is lett volna még miből meg rá sem értem első nap

de ha a randomot kizárjuk ez esetben sem sietek , mert 120 ütés az 2 óra különbséget eredményez ami azért már elég jelentős időelőny
mondom abban az esetben ha nincs random, és pontosan azonos feladatok mellett azonos erőforrás áll rendelkezésre , ami persze nem tudható kinek mennyi van .

Na mindegy az irreális célszámok helyett is jobb megoldás lenne azonos feladatokkal mindenkinek egy egy sor rész idő eredményeit összegezni , mint egy több napos versenyen (pl tour de france)

Offs: ettől elindulnék sőt szerintem vagyok olyan hülye, hogy letojom az optimális erőforrás égetést , de az epiken mindenképp bebukom a témát bármennyire is gyors vagyok ehhez nem kell 10 diploma, hogy kiszámolja bárki
és gondolom aki első akar lenni azzal ne számoljak , hogy majd véletlen el alszik meg hasonló
Dátum: 2015.02.16. 16:11:29
nem 30 perc az ha első nap neki lódulsz akkor ha jól emlékszem 60 v 90x kellet megütni az epiket

igaz nem csak ezen múlik az idő különbség , hanem a nagyon szuper randomon is miből mikor mennyi ráfordítással találod meg a kellő mennyiséget (állatbefogás, kaland, stb)
Dátum: 2015.02.16. 16:03:50
Ehhez azért hozzátenném, hogy rendszerint tudni a vizsgán a feladatokat, ezt hívják tételsornak, és rendszerint rendelkezésre is áll a megoldása, ezt hívják kidolgozott tételsornak. És mindezek ellenére 1-1 sikeres vizsga után én hajlamos voltam úgy érezni, hogy szép teljesítmény volt.


megint kifordítod amit írtam:)
ha van 100 tétel egy vizsgára és mindet megtanultad mondjuk úgy random mit húzol és abból vizsgázol ez esetben szép teljesítmény , tudom van pár szakmám

De ha úgy mész vizsgázni, hogy tudod hogy a borítékban csak az az egy kérdés lesz benne amire pontosan 100%ban tudsz válaszolni az ugyan sikeres vizsgaeredményt hoz , de ettől még nem teljesítmény

jelen esetben a bu-n van x mindig állandó feladat , a megoldás meg előre kiszámolható fix dolog csak tartalékolás és kattingatás kérdése az egész téma
amiről meg te írsz vizsga legyen 100 tétel , nem tudhatod mit fogsz kihúzni így mindegyikre készülsz és akkor szembesülsz a tényekkel mikor kihóztad a tételed
Dátum: 2015.02.16. 15:47:14
Nem sajnálom és most magam ellen is beszéltem ugyanis rendelkezem elég erőforrással egyedül amin bukhatom ha lesz kedvem egyáltalán rajt cél győzelem miatt versenybe szállni, hogy nincs tudás könyvem és az epik ütésén alkalmanként egy percet vesztek
ebből kifolyólag nem biztos, hogy rohanok az első helyért mert ezen lazán el is bukom meg egy halom erőforrást feleslgesen ez esetben , mivel a második hely már olyan mint a nagyon sokadik hely

és ez nem egy futóverseny, hanem egy event egy játékban ami 3hetes , és nem egy alkalmi lehetőség

egyébként szabit is kaptam egész véletlen meg ügye be van tárazva mindenből több, mint elég eszenciákat is ezért nem csináltam meg , hogy majd itt entitást ezért nem vertem

De az nem tetszik, hogy fixek a feladatok
mi abban a teljesítmény, hogy tudsz előre mindent?

ennyi erővel a játékban, mindenhol feljöhetne egy kis ablak pl mikor elmész vadászni ki irja előre , sorry most a következő 20 vadászaton nem fogsz majd állatot , vagy portyánál a karakter nevére ki írná hogy most jó ütni mert ez tejelni fog vagy ezt ne üsd nincs nála semmi meg amugy is valószínű kikapsz, esetleg ennyi erővel kalandokra ki írhatná előre mennyi le és tp fog jári ha teljesíted majd meg kérdezné egy kis ablakban biztos el vállalod ennyiért ?

lehet nem a legjobb példákat hoztam de mint írtam ugy elmenni egy vizsgára , hogy fixen tudod az összes feladatot és a megoldást , nem teljesítmény

igenis minden piramisban legyenek meglepetés feladatok , nem tervezhető sorrendben

lehet utálni ezért de a verseny úgy verseny ha akkor tudod meg a feladatokat amikor elindulsz nem hónapokkal előre

jah és nem sajnálom senkitől az első helyet, tudom mennyi áldozattal jár tök feleslegesen , grat nekik nem értetted alényeget
és nem 21 napról beszéltem , hanem naponta egy sor legyen teljesíthető maximum , hogy legalább egy hétig meglegyen a verseny szaga a dolognak
Lan írta, hogy előző bu-n a második helyezett 3 nappal később fejezte be mint ő
na de miért vajon?
mert tudta, hogy Lan nyomja és ugyis lepipálja , innentől kezdve nem volt kedve pocsékolni az erőforrásait gondolom , hanem kicsit kisebb ráfordítás mellet beérte a második hellyel

meg egy utolsó gondolat
az összes többi event három hetes , az utolsó nap van eredmény hirdetés nem az első nap dől el ki a menő aki eléget minden tartalékot vagy java részt

bocs még egy
a random faktor meg egyenesen jó nagy cumi két teljesen azonos karakter elindulna egyenlő mennyiségű erőforrással akkor Fortuna kegyeltje nyerne nemde?

na mindegy ha többség szerint ez így teljesen jól van , akkor nem erőlködök itt
Dátum: 2015.02.16. 14:11:05
szerintem akkor is úgy lenne igazi verseny ha nem ugyanazok a sablon feladatok lennének, ne legyen már ennyire megtervezhető az egész ok pont neked írom , aki eddig mindig nyerte v1-en

Az első bolygó ura event még meglepetés volt legalábbis a játékos állomány 99%-nak, akik nem tudták előre az összes feladatot , mert ügye volt aki tudta mire készüljön (vagy legalábbis mit tartalékoljon a csp pp tk ponton kívül)

azóta meg semmi változás nincs , csupán ha első nap akarod telesíteni több erőforrást elvisz

köztes jó megoldás lenne esetleg ha a piramis valóban piramis lenne , és egy nap egy sor lehetne teljesíteni max de összesen 21 nap lenne ugyanúgy felérni ez esetben a leggyorsabbak (sorok rész ideje számítana független attól mikor csinálod meg) valóban versenyeznének

meg mondjuk azok is eséllyel indulnának akik nem kapnak szabadságot , hogy reggel 10kor bekészítsenek két gépet meg vagy 6 egeret a minél gyorsabb kattingatáshoz

De mindegy ez több embernek lenne jó megoldás mint a jelenlegi viszont az a több ember véleménye annyit sem ér mint pár másiké

azzal meg egyet értek, hogy az első helyért járó jutalom nem arányos a beleölt erőforrásokkal, de aki első lesz az összes sorvégi jutalmat átveszi közben


ilyen szemszögből nézve az első 10 hely sem ér sokat
Dátum: 2015.02.16. 11:32:15
Nem a cím a lényeg, hanem az hogy ez nem verseny így, hanem egy rakás kattingatás, ki a gyorsabb alapon, gyorsan is lehet okosan kuldizni közbe
Dátum: 2015.02.16. 09:00:31
egy óra múlva meglesznek az eszenciák

Én meg majd ma melo után hazaérve átveszem a két napja kész feladatot és megúsztam az üsznek való irkálást
Dátum: 2015.02.16. 08:53:43
az a feladat egyszer teljesíthető több nap alatt , ha átveszed a jutalmat akkor már nem teljesíthető még egyszer

volt a zabálásos feladat, azt lehetett pörgetni ha nem sajnáltad a csp:)
Dátum: 2015.02.16. 08:48:37
picit lassította a küzdő játékosokat de megfelelő mennyiségű erőforrás birtokában teljesen mindegy, hogy 30 kaland kell vagy 70 , és stb

ez az event csak arról szol jelenleg kinek van több tartaléka és azt milyen gyorsan bírja el kattingatni
ezt egy szellemileg visszamaradott is meg tudja csinálni már bocs a kifejezésért ha a mini eventekben kis millio csp pp italt sikerült betáraznia, főleg ha szövinbajnokis csatákat elfogadja majd , akkor a portyaás feladatok sem lassítanak már le senkit sem

Jelenleg két egyforma erőforrással induló karakter között két dolog döntheti el a csatát vagyis 3

1, ki tud gyorsabban kattolni
2, a random mennyire szeret című mutatvány, mert egyiknek 30 kaland eshet akár 100 cselekvésre is ameddig a másiknak lehet 500 ra sem , mert éppen peches
3, epikust üss meg 30x (vagy többször, ha gyorsan oda érsz) ez esetben a tudás könyv relikvia dönt , hisz minden ütésen nyer a delikvens egy percet azzal szemben akinek nincs

De ez ettől még nagyon messze van a versenytől!

Az ha egy vizsgára tudom az összes kérdést a helyes válasszal előre és 5öst kapok rá nem ér ötöst max egy gyenge kettest mert foglalkoztam vele egy kicsit
Dátum: 2015.02.16. 08:23:13
Ez az event akkor lenne izgalmas , ha minden alkalommal teljesen új feladatok lennének más sorrendben más kiszámíthatatlan mennyiségben kérve p vadászat portya sajt stb

mert nem attól lesz valaki jó játékos, hogy hteket hónapokat spórolva előre ismert feladatsort ledarál 1-2 nap alatt, hanem az aki a váratlan dolgokat leküzdve jutna fel az első helyre
nameg ennek így semmi verseny szaga sincs , ahogy most van , csupán annyi, ha van két egyforma erőforrással rendelkező tag , akkor az nyer aki gyorsabban kattingat , aki mellé oda áll a random a kaland találás állatbefogás stb dolgokban , meg esetleg jobb számítógépe illetve gyorsabb nete van

És az is hülyeség, hogy egy nap alatt teljesíthető egy három hetes event egy dekrétummal
ezzel is kellene kezdeni valamit , hogy legyen verseny helyzet, ha nem is ezen a bolygó ura eseményen , de a következúre szerintem egy nap egy sor legyen teljesíthető akár kicsit nehezebb feladatokkal de legyen teljesíthető, így legalább egy hétig versen ylenne a verseny, mert senki nem lenne akkora kocka egy héten keresztül nonstop ébren legyen
Dátum: 2015.02.16. 07:29:19
igen tudok , akár ebben a pillanatban vagy bármikor ha van egy zöld kereskedelem ultra eszenciám , és ne gyere nekem a 19es szinteddel , jah és olvass is már ezen a fórumon ne csak böfögj , hisz tegnap pont itt írtam , hogy a max ker az 306 nullás fertő és tudás könyv birtokában

na legyen életcélod , hogy ezt elérd

Holnap meg ha egy 50es szintű tárgyat kell majd venni , ne is kezdj bele, hogy 410 es kereskedelem kell neked , mert NEM KELL

Mellesleg szólok előre, hogy 100as szint felett(nem karakterszint, hanem tárgyszint) 20 kereskedelem kell majd ,ahhoz hogy eggyel feljebb láss a kufárnál vagyis ha én valami agymenés miatt elnyomnám a zöld eszenciám 18 óra élvezet kedvéért , akkor is csak 15 szintet látnék fel ami neked csupán 150ker amit nevetve össze lehet hozni
Dátum: 2015.02.16. 07:14:49
te hol látod azt , hogy neked ezt ezen a szinten teljesíthetőnek írja az event?????

nem kell hozzá sehanyas kereskedelem , fogd már fel ez egy feladat aki meg tudja csinálni megfelelő szintű
amúgy mi a szart rinyálsz ezen az egy feladaton itt, mikor azokat a cuccokat sem vetted meg amiket megvehettél volna az event elejétől kezdve, mondván nem ér annyit a jutalom

csak azért, hogy neked legyen igazad feleslegesen idegeled itt a normális embereket

én meg tudom venni ezt a pajzsot is nulla kereskedelemmel , mert játszok olyan régen, hogy szintben régen túl vagyok ezen
játssz inkább csendben , ahelyett, hogy napról napra a hülyeségeid fújod itt
Dátum: 2015.02.16. 06:10:00
v5;V6 bajnoki nem futott le