Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fsanyi82

Dátum: 2015.02.22. 13:56:55
.
Dátum: 2015.02.22. 13:55:36
Ez van

Nem fogok rinyálni sem üsz-el utána nézetni
beleőltem mindenből min kétszer annyit mint az illető és így második lettem
az a fasza dolog, ő meg röhög a markába , hát legyen
Én meg itt és most befejeztem a játékot

karakter átadó v5-Heimdall

Napi egyszer nézek be ezután ha valaki rámírazt ne a fórumon tegye , komoly érdeklődők a v5-ön írjanak üzenetet

Köszi

És mindenkinek további kellemes játékot
Dátum: 2015.02.22. 12:21:36
hát kíváncsi vagyok kollega v5ön mennyi dekrétummal tört a csúcsra, úgy, hogy 3 órája még a top listán sem volt a 15 ben
megelőzött pár perccel

ez a cumi

grat neki a pénztárcájához asszonja 5. nap akkor 5 dekrétum ha jól sejtem

tehát feleslegesen elégettem közel 2500 csp

hurrá


LEsz ez még szarabb is
Dátum: 2015.02.22. 09:02:00
hát ha már kimaxolta , akkor mindegy a másik amit még tehet, hogy húz 100 alap kritkust és mellé 200 turbót ami ugyan nem kevés de a kritikust turbózva minimális a vesztes csata
Dátum: 2015.02.22. 08:59:36
Idézet: Quellon - 2015.02.22. 07:48:37

Mellesleg, ha mégis gyengíttetni akarod őket, akkor ott a fizikai és mágikus gyengítés szaki (nem tudom hatásos-e, én nem élek velük, de jó magasra lehet húzni, csak jó valamire) -


én 209ig húztam mindkét szakit v5-ön ami ha a szaki leírása alapján nézem 20+25+3 tehát 48 ponttal csökkentem a klón erejét és tauját is

most mondjak valamit? az csunya lenne , mert ez a két szaki vagy semmit se csinál(nincs leprogramozva) vagy ezt is klónozza az ellenfél , mert többet bukok mióta van ez a két szakim

Mindkét esetben egy cumi az egész
Dátum: 2015.02.22. 08:54:05
azok a szakik egyfelől 15 ös akadémiát kívánnak és 60as tanulás szakit aztán ha jó magasra is húzod az drágítja a töbi szaki fejlesztését

nem életképes v6 ra

Gtr2 :ha saját magad ellen buksz annyi a dolgod magasabbra húzod a támadásod mint a védekezésed , és a szintednek megfelelő vagy annál jobb öltözékben támadsz esetleg ha prémes cuccba teszed ezt még kisebb % ban buksz saját magad tükörképe ellen
Dátum: 2015.02.22. 08:50:03
Grat

Tedd a többi vacak közé porosodni , a héten talán le is programozzák
Dátum: 2015.02.21. 19:36:18
Nem győzködni akarlak, ez tény mivel csatlósnak maximuma van medalnak jelenleg nincs
Ne Egy évet gondolkozz, láss távolabb, az aki most fizet most előnyt szerez ki mennyit mert hiába tolod a pénzt ha mellé nem ésszel használod.

És nem hiszem hogy a jövőben meg marad ez a csatlós szerzési sebesség, mert lassan kimerült a lehetőség, hogy mire járjon. Onnantól meg csak idő kérdése, persze ez sovány vigasz annak aki most akar jobb lenni de nem tud vagy akar érte csengetni.
Én hobbi nak fogom fel ameddig nem lesz más hobbim addig ha tudok fizetek, ha nem gondolkozok mit ne csináljak, hogy ne érje kár a karit.
Az olyanokkal meg semmilyen játékban nem tudsz versenyezni akik havonta be tudnak tolni egy fél minimálbért., de offolas vége, ha szeretnéd privátban cseveghetunk, tudd mellé hogy 60-as szintig egyáltalán nem vettem prémium tagságot sem és csak templom miatt toltam be pár követ néha, nem volt csatlós nem volt szb, és ennek ellenére szintemen többnyire elsők közt toltam akkor is.

Sokat kellett gondolkozni, most csak kattingatás van mert mindegy mit fejlesztel elég ha szb be portyazol bármilyen gyenge vagy pont annyit nyersz mint aki sokat gondolkodva jól fejlesztett neadj isten pénzzel vagy anélkül

Igaz vagy nem?
Dátum: 2015.02.21. 18:31:29
Nem ért hátrány de előny sem, ugyanis minden csatlós max 25 pluszt fog adni, fizethetsz te egy milliót is annyit érsz el hamarabb maxos lesz a csatlós

Ellenben mivel a medáloknak nincs maximuma, tehát elviekben végtelenül gyűjthető így a csatlossal csak átmeneti előnyt szerez akárki is és ha csatlós hizlalsz, többnyire aktív játékot kíván, mind a meg szerzése mind a szintleptetese, ameddig egy szb medál passzív módon is meg szerezhető akárhányszor bármilyen szinten

Milliomos meg nem vagyok csak ha tehetem fizetek egy keveset de sokszor csak egy két kis sms re futja nekem is
Dátum: 2015.02.21. 17:15:22
egy idő után igen sokat kell költs ha akarsz a csatlósaidon annyit fejleszteni pénzért vett tápon amiből majd kapsz mindenre plusz egyet

lásd nekem pl van 9 csatlósom a legkisebb 120 a legnagyobb épp a duplája

Átmeneti előnyt szerzel csak ha megveszed az összes csatlós kistályt, hisz egy 200 feletti csatlósnak már jócskán adni kell az arcába csatlóskristályt, hogy lépjen 10 szintet és adjon mindenre plusz egyet

Én ritkán költök nagyobb összeget 5-10 ezer ft a játékra de nem szúrom magam t..., ha nem tudom megvenni a csatlós kristályokat , ebben az esetben elmegyek vadászni és a pár nap alatt 20asra hízott dögeim darabját 4500-5500 tp /db értékben bezabáltatom valamelyik csatlóssal
álltalában mindig a legkisebbel, hogy adott tp re hamarabb lépjen szintet a csatlós, de nekem ha így megállna a csatlósok fejlődése örökre sem jelentene semmit , mert csatlósok előtt is okosan kevés pénzzel vagy sokszor ingyen játszva (még prémet sem mindig vettem) , meg szbajnoki előtt is eventezve mindent csinálva is megállta a karim a helyét(persze ujrakezdtem két éve nem ugy indultam, hogy nulla tapasztalattal)

Bocs a offért

a ballanszot ógy értettem , aki nem fizet ügye álltalában prémet sem vesz vagyis kevesebb erőforrással gazdálkodik , lassabban halad , egy fizzető játékos meg java részt nem azért fizet, hogy minél lassabban haladjon , hanem hoyg szinten tartsa magét a rohanás közben

vagyis fizető és nem fizető játékosok elmennek egymás mellett , azt a kis időt meg minimálisra fogott játékkal ki lehet bírni illetve bele is lehet tojni
Régebben volt értelme a hagyományos havi két bajnokinak is
mindenre egy ügye (+7) de ez most jelenleg kevesebbet ér mint egy szövi medál ami +8 és a sz medálért nem kell vért izzadni sem pénzt áldozni sőt még nagyon játszani sem , na ez van nagyon rosszul kitalálva nem a csatlós

Lehetne ez is egy pont, hogy max mennyi medál szerezhető bajnokin vagyis tokenért, esetleg legyen valami másra is beváltható
Dátum: 2015.02.21. 16:08:48
írtóztató fétis (Szint: 200)
Viselése +14TP ad harcban, valamint csatlós szintenként ad karakterszint/50 varázslatelnyelést
Bolygó Ura event végső kincsében szerezhető

ingyen is megszerezhető nulla kavics ráfordítással , még ha dekrétumot is tol valaki azt teheti le-ből is

*******

Templomkristály fétis (Szint: 100)
Viselése +14TP ad harcban, valamint 10 csatlós szintenként +1 transzdestrukció szakértelmet
200 templomkristályért vásárolható (Tárgylistában a templomkristályra klikkelve!)

szintén ingyen beszerezhető, csak nem kell másra költeni a templom kristályt ameddig ez nincs meg , viszonylag kis szinten is elérhető fétis (pl v6 26-os szinten már ki tudtam váltani ha lenne mire raknom)

*********
Xenó fétis (Szint: 150)
Viselése +14TP ad harcban, valamint 10 csatlós szintenként +1 kritikus ütés szakértelmet
120 Xenó kitindarabért vásárolható (Tárgylistában a kitindarabra klikkelve, amit a Xenó event során szerezhetsz!)

ezt még egy 10es szint körüli kari is össze tudja hozni, ha nem egy xeno event alatt de kettő alatt teljesen ingyen lazán összejön

**********

Hordafétis (Szint: 150)
Viselése +14TP ad harcban, valamint 10 csatlós szintenként +1 kritikus varázslat szakértelmet
100 Horda trófeáért vásárolható (Tárgylistában a horda trófeára klikkelve, amit a Hordák Harca event során szerezhetsz!)

ez ismételten egy ingyenes fétis csak persze döntés kérdése, hogy erre vagy más jutalomra költöd el a horda trófeákat
ha egy event alatt nem megy kettő alatt lazán összevakarható a rávaló ingyen

*********
Ősi fétis (Szint: 150)
Viselése +14TP ad harcban, valamint 10 csatlós szintenként 2%-kal csökkenti az állatokat ért varázslatsebzést
2014 nyári VU találkozós befizetési akció keretében volt szerezhető, a Relikviák között 150 őskőért
na ez igen ez fizetős, de semmi olyat nem ad amiért mindenkinek meg kell vegye feltétlenül

*********

Bajnoki Fétis (Szint: 150)
+14 TP győzelmenként, +5 regeneráció minden 10. csatlós szint után (max 125)
300 Bajnoki tókenért kapható

megint csak teljesen ingyenes és a legbénább karakter is meg tudja szerezni aki egy csatát sem tud nyerni bajnokin ugyanis akár napi 10 vesztes csata mellett is 10 bajnoki hét alatt megszerezhető, ha persze nem a szövimedált szedi ki valaki halomra elsőnek

ezen felül a mini események fétisei mind megszerezhetőek ingyen , persze nem minden szinten , minél kisebb valaki vagy minél kevesebb feladathoz füllik a foga , ugy annyival több kőért szerezhető meg , de alapjáraton ingyen összejön egy egy ilyen fétis

és van a kényszer fétis a hűségfétis , ami meg csak v6 ingyen letolt 50 szinttel elérhető bárkinek

tehát öszze vissza egy fizetős fétis van amit nem lehet ingyenes játékkal kiszedni

nos ha neked van pl kettő csatlósod és nem költesz rá követ, hogy gyorsabban fejlődjenek, akkor is lehet előrébb vagy kapott tö-ben egy ideig mint akinek van 9 csatlósa , hisz mindet egyzserre nem lehet fejleszteni.

itt lép be a fizess vastagon a több tö-ért, kötelező? nem
felméred a környezeted mit segítene rajtad ha mindenre kapnál plusz 1-2... 10 ...20 at
számítana e , változna e valami az erőviszonyokban?

szerintem a csatlós téma nem akkora probléma mint az, hogy szövimedálok száma nincs korlátozva , azzal ugyanis ha valaki kiszedi a lustaság zálogát és leáll pihenni , napi 5 vesztes csatával 15 naponta kap mindenre egy tö
csatlóssal ezt az átlagot nem tudod tartani még ha vastagon fizetsz akkor sem , és a tokent ingyé kapod

Szerintem megvan a ballansz a fizetők és nem fizetők szinten tartására

Csak, hogy érthető legyen aki fizet sokat az álltalában nem azért fizet, hogy egy helyen tötyogjon
tehát ha valaki erősebb akar leni bukik napi bajnokit kockázat mentesen és jönnek a medálok érte havi két darab ami 16 tö

egy idő után ez elég brutálissá tud majd hízni főleg ha már semmit sem lehet kiszedni csak a pp italt vagy a medált
Dátum: 2015.02.21. 14:49:43
nem számolta nekem sem a felemelkedés gyémántot bele

lépj ezen túl csatlóskristállyal , amit vehetsz templom kristályért is nem feltétlen csak őskőért
Dátum: 2015.02.20. 18:05:43
de a három hét alatt bármelyik hét napod rá szánhatod, ha érted
ben egymás után kell.
de most nem tudom jobban leírni telefonnal , melo közben
Dátum: 2015.02.20. 17:30:03
Felvetettem egy ötletet Miklósnak, hogy soronként legyen egy részidő és egy nap max egy sort lehessen megcsinálni aki akarja így hét nap alatt lenyomja kényelmesen , aki akarja három hét alatt , de nem igazán értette a lényegét, mert szerinte az nyerné aki éjfélkor a gépnél van
ezt nem is értem, mivel délben van fordulónap, másfelől meg úgy indulna, mint kviz olimpia minden sor elején feljönne egy ablak amiben ott a kérdés felkészültél-?
ha igen akkor elindul az óra , amikor a sor végén felmarkolod a jutalmat megáll az óra ez lesz az idő eredményed
Persze nem konkrétan ezzel a feladatsorral ami most van . Ez esetben mondjuk vadászatra nem lehetne zsákmányt használni stb de tovább gondolni már nem hagyta Miklós , ez nem járható út .

Jelen formájában csak arról szól, hogy mennyire NEM játszik valaki fél évig csak alapjáraton , és itt mekkora puttonnyal indul el

Bár magamból kiindulva nem nagyon spóroltam erre az eventre most mégis az utolsó sort csinálom

de csak vasárnap délben lesz kész, mert kár sietni, sárga eszenciát meg akkor sem használnék el 10-20 db ot ha hegyekben állna nálam , nem is értem minek lett le cserélve ez a feladat a katalizált eszenciáról arra, hogy használj el sok sárgát , és readásul még csillagot is kapott

egy feladat ki lett cserélve az entitásos , ezt utólag is köszönöm szerintem mindenki nevében .
Dátum: 2015.02.20. 08:50:09
Az ősdraga kő nem szivat ha több,mint 100 db van nálad a hatalmas lények re is elhasznalsz egyet, kB 40-50vadaszat elég volt erre

Plazma az szivat, 250csp eddig és csak 11 db, így ezzel sem kapkodok nagyon.
Dátum: 2015.02.20. 04:15:53
Grat neked , nem semmi

Én az 5. sorban szenvedek a plazmával még mindig . mint új csúcsra törő, még nem vagyok rutinos piramis mászó
Dátum: 2015.02.18. 21:33:19
kb 150-200 ládát nyitottam ki ma

egy db felemelkedés gyémánt sem esett ennyiből

thnk random jocakkát
Dátum: 2015.02.18. 21:32:08
Jelenlegi pontszámod: 1950

holnap délig elteszem ezt a témát , mert 50 kisebb vadász zsákmány az már baromság
Dátum: 2015.02.18. 18:00:54
valószínű, mert többet nekem sem enged , vagy csak ma nem enged , mint csatlóskristályt sem már

ha jönne pár kaland még a 4. sor is készen lenne mindjárt
Dátum: 2015.02.18. 17:50:09
hat nem tom
nekem volt 21
Megvetted a következő tárgyat: Apró térkapu stimulátor (20x).

Most van 41 , úgyhogy szerintem bármennyi vehető, de lehet csak azért vehettem ennyit mert már a 3. sorban tul vagyok a kapus feladaton