Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fsanyi82

Dátum: 2015.04.01. 08:08:12
továbbra sem lehet senkit kínzókamrába vinni
Kérdés szándékos április elsejei tréfa vagy vmi gubanc van ?
Dátum: 2015.04.01. 00:35:19
beholder szeme nem lehet forgatni:) vagy azt be se akartátok tenni?
Dátum: 2015.04.01. 00:11:51
Vásárolj őskövet február 14. és február 23. között és megkapod Valalentin-napi ajándékunkat, vagy akár meglephetsz vele egy általad választott karaktert is!
Dátum: 2015.03.31. 21:59:16
v5 sem lehet senkit kamrázni jelenleg sem 14/15 nél kiakadt a rendszer , szövi tagoknak meg 7/15 nél

Építési átlaggal nincs gond több, mint 700 milla építéssel 300as átlaghoz csak du óta nem működik a kamra
Dátum: 2015.03.30. 18:56:59
v5-v6 is egy hét szünet

vajon miért is?

A szövetségi bajnokság véget ért, de jövőhét kedd délben kezdődik a következő!
Dátum: 2015.03.30. 09:30:41
kapja teszteltem

ahogy a fétis leírásában is benne van akkor íródik be a plusz tp mikor csata után csatlós oldalra belépsz
Dátum: 2015.03.30. 09:07:45
9-kor megjavult a dolog mindkét világon , v5 v6
Dátum: 2015.03.30. 07:17:37
v6 on sem lehet felemelni az állatot

Jelenleg nincs olyan állatod, amelyik felemelkedhetne
-Pedig van hát nem vagyok hülye se vak ott virít az állaton a elcseszett fétis

a gyógyital vásárlás is reggel hatkor javult meg
Dátum: 2015.03.29. 15:38:33
nem csak az állatoknak, a csatlós az csatlós nem állat
Dátum: 2015.03.29. 15:37:20
és ha 1000tp se járt volna a isteni dekrétum mellé hányas szinten lett volna meg

amúgy küldiként 6000LE és elég nehezen pörgethető küldik lévén kábításhoz nincs nagyon cucc , kritikushoz kellene egy marha nagy szaki összeg állatok kennelben nem nagyon lépnek őrült sokat , térkapu még nem okádja a fuxot , vadászni meg eddig se sokat vadászott szerintem

ügyes játékkal az a napi kb plusz 12 ezer LE tartható

Ettől független szép teljesítmény
még őskövet sem kell tolni , ha bajnokin pörgeti a küldiket nulla kockázattal minimális szakival
Dátum: 2015.03.29. 08:14:42
Le van , állat van , fétis van , minden van , meg türelem is van ... majd elfogy,---főleg ha más világon meg működik a fétis csak v5-ön má 'megint vajon miért működne magától bármi is
Dátum: 2015.03.29. 05:54:53
Jelenleg nincs olyan állatod, amelyik felemelkedhetne

Húsvét
51. Szint

Alapszint: 155
Elnyelés: 386
Új nevet adok neki

Felszerelés:
Húsvéti fétis

Az állat aktuális tárgya: Húsvéti fétis
+16 TP győzelmenként, +25 max. szakértelempont

lehet nagyon hamar összeszedtem a 120 hímes tojást de nem engedi felemelni az állatot a prog , mivel azt írja nincs olyan állatom ami fel emelkedhetne
örülök, hogy nem csak én látom így ezt a fehér nyavalyát

box meccsre sem megy senki elektromos sokkolóval , hogy azzal lebénítva az ellenfelet kiütéssel nyerjen ...
5.) Valamilyen módon, ha ritkán is, de lehessen +esélyt kapni nálunk nagyobb TÖjű játékos legyőzésére portyában, ha erre áldozunk: fehér mytokronitok.

fehér. Időről időre, csatlósaid képesek bénító asztrális robbanással lesújtani ellenfeledre, ha elsajátítják a robbanás képességet. Haragod minden vadászat és portyázás során töltődik eggyel, és ha legalább 20-as, használhatod a robbanást soron következő portya ellenfeledre. Fehér mytokronitokat a kalandok során szerezhetsz, ha megfelelő szintű a mytokronit robbanás AF képességed.

mondjuk ez úgy izgalmas lesz , majd ott egy évek óta jól játszó sokat fizető taktikus játékos aki nem véletlen lett erős és most hagyjuk a pok karikat kis szinten hisz ott af sincs , aztán jön egy építő vadász kari , akinek mondjuk van csatlósa is , mert miért ne lehetne naponta 40 vadászattal szerez kétszer 20 ilyen mitobigyót aztán gondol egyet és csak úgy heccből rá támad valami erős karira ..

mekkora eséllyel nyer így ? és mekkora eséllyel ha még emellé kilövi az állatait , illetve a variját is az ellenek a többi színű mitobigyóval?

Tényleg ki akarjátok nyírni a évek óta jól játszó karikat vagy mi a végcélja a játéknak?
emellé még v5 pl megint felhozom az inspirációt , ezzel együtt meg az inspirációs gyenge szbajnokin felnőtt karik ellen én aztán majd csinálhatok akármit meg fizethetek bármennyit de egyenes útjára lépek mindenképp a törlésnek .

Jelenlegi vonal azt diktálja minek fejleszteni magad hisz szbajnokin nincs kockázat ha nyersz ha nem nincs veszteséged , mellé mindegy milyen gyenge karid van pontosan akkora , ha nem nagyobb eséllyel tudsz bajnokizni kevesebb ráfordíts mellett , és ennek tetejébe ha most regisztrálsz vagy az elmúlt egy két évben tetted azt egy fika karival nagyobb játék élményed lesz majdnem ingyen sokszoros erőforrással mint egy régi játékosnak az új dolgokkal egyben is

hab a tortán, hogy innentől nem érvényes a portya rendszer sem hisz mihelyt valakinek van 20 fehér akármije azt támad meg akit akar garantáltan nyerni fog

érdekes irányban halad a játék .

Nagy kérdés minek karaktert fejleszteni ezekután ?
időközönként minek regisztrálsz újra és újra és újra és tolod itt a marhaságot , azt nem értem ...

Mint ahogy eddig is ugyanúgy most 1-2 munkanapon belül meglesz a szövid amit majd valameddig építesz , aztán törlöd magad és kezded előröl új néven.

Ez a topic egyébként sem erre van , és nem hiszem, hogy Quellon tudna neked ebben segíteni, mivel ugyanolyan játékos mit te vagy én , tehát semmi közünk ahhoz , mikor lesz elfogadva a szövid
Talán próbáld jobbra fent a segítségre kattintva az üsz-nek írni
Dátum: 2015.03.27. 09:04:09
mióta megvettem a vörös krónikát, most értem el az ezer kaland teljesítéséhez.

eddig jegyeztem mennyi epikus kaland esik

990 teljesített kaland 149 epikus ebből valamint raktáron van 10 kaland amiből egy epikus vagyis 1000 ből 150 ami hajszál pontosan 15% ,-amennyinek lennie kell

kb a 800.ik kalandig olyan 12-13% közt mozgott az epikus kalandok száma , sőt nem egyszer volt, hogy 30 kalandba sem esett egysem

lehet csak véletlen de azt hiszem 1000 cselekvésre van belőve a különböző vackok találati esélyének %-a amelyet a random kinek hogy oszt ki


a 149 teljesített epikus kalandra kb minden harmadikra esett relikviaforgács ha átlagot nézem , persze volt , hogy 10 re se aztán kettőre egymás után

a következő ezer kalandra feljegyzem a kieső tápokat amit ad
Dátum: 2015.03.27. 08:52:30
v5-ön elég ritkán vásárolható tér lötty
Dátum: 2015.03.27. 08:24:36
kvíz kulcs, elad megvesz elad megvesz
érdekesen hangzik ez az újítás, de félek erősen zsebbe nyúlós téma lesz a már meglévő dolgok mellé.