Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Milka

Oldal: 12
Nem, nem Faust... Ez a topic úgy látom arra van, hogy az olyan okos emberek mint Cirip leírják a nem túl okos válaszaikat.
Gratulálok!!!
Én is ajánlom figyelmedbe. Egy teljesen jó kérdést nem fogadtak el. Se nem Hkk-s, se nem Harry Potteres, stb. általános, amit mindenki tudhat, és még a gugli sem kell hozzá. Szerinted?
Hát látom mennyire képben vagy. Odaírtam zárójelben, hogy 2009 szeptember. Gratulálok! És az elsőnél is ott volt az időpont. Ha ilyen okos emberek értékelnek, akkor már mindent értek.
Mi bajod van? Mi az, hogy miért ide írtam? Ide tartozik, nem?
Hol hallottál arról, hogy az Kékes magassága változik? Főleg ennyire. De persze ez benne van a kérdések között.
Az Áfa pedig ha nem lennél képben az idén változott, és szerintem semmi baj a kérdéssel, mivel amikor még 20 % volt akkor is feltettem, és azt el is fogadták. Úgy látszik, most hogy már 25 % már nem jó a kérdés. Talán az értékelő nem volt tisztában a dolgokkal.
Minek kellene kiírni, akinek így nem mondanak semmit a nevek, a teljes névvel pláne nem fognak. Ez csak kekeckedés volt szerintem.
Sziasztok!
Én ezennel eldöntöttem, hogy nem teszek fel több kérdést.
Miután az a kérdésem, hogy ma Magyarországon hány százalékos az általános áfa kulcs, rossz értékelést kapott. Miért? Ki tudja. Hozzáteszem ugyanez a kérdés a V2-ön átment még az év elején, a változás előtt. Ha ma ezt Magyarországon nem tudja senki, akkor ez nagyon szomorú, és ezért tart itt az ország.
Valamint fel vagyok háborodva, hogy olyan hibás kérdés viszont a kvízolimpiában is benne van, hogy milyen magas Kékestető. Hát nem 1014, ami a válasz volt, hanem 1024. Ja és hozzáteszem, hogy a tényleges jó válasz még csak a lehetőségek között sem volt.
Szóval ennyi inkorrektség alapján ki is vehetitek a kvíz menüt a játékból. Csak nem tudom, hogy ha ennél az egyértelmű résznél ilyennel találkozik az ember, akkor a játék többi része mennyire lehet korrekt. Nagyot csalódtam, mert nagyon tetszett a játék, különösen, hogy inteligenciára alapuló része is van. De így nem ér semmit.
És megértem azokat a játékosokat is, akik a karakterlapjukon elég papírt nem tűrő szavakkal illetik ezt a részt. Valószínű Ők is nagyon csalódottak.
Oldal: 12