Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mancs

Oldal: 1
Dátum: 2015.10.28. 21:15:19
nekem az nem tetszik a kalandokba ami a kvizben is hogy jön egy kérdés amire tudom a választ pl: melyik tulajdonságtól nől meg a max épéd.. az egészségtöl namár most rámegyek a kviznél hogy egészség mert az a jó válasz erre ezt kapom: a jó válasz a következő lett volna: egészség és az a röhej hogy pont azt jelötem meg...
Nem lehetne a csatlós kikapcsolást annak elérhetővé is tenni akinek 1 csatlósa van mert a többi állatomat nem engedi fejlődni.
Dátum: 2015.04.29. 15:00:20
Jó lenne ha az entitás vadászatnak lenne maximuma mert úgy az elfuserált karik mint az enyém több adag Le-t szereznének apropó ha már az entitásnál tartunk.. Szolnék hogy észre vettem egy bugot amit könnyen ki lehetne használni ha gondoljátok irjatok a karimnak: diablo123 és mondom a bugot..
Dátum: 2013.09.03. 14:46:34
nagyon kevések a gyenge karik eddig 4 győzelmem van több gyengébb ellenfél kellene az én szintemen
Dátum: 2013.08.15. 11:20:37
mire jó a feltámasztás esszencia? csak azért kérdem mert sokan gyüjtik és most nekem is van egy belőle.
Dátum: 2012.11.25. 16:24:27
Csak az akarom kérdezni hogy hogy lehet megóvni a végzetúron az üziket? Mert ugyanis valaki kártékony kóddal belenézett az üzenteimbe! Kértnék majd választ.üzibent
Oldal: 1