Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Hujegyerek

Oldal: 1
Dátum: 2011.11.24. 19:35:07
Csak még egy gondolatmenet, már igazán belefásultam.

Kétféle ember játszik a végzetúrban.
A prémes csalók és a nemprémes játékosok (gyk. prémiumos-nem prémiumosok)
Az őskövesek fizetnek azért, hogy ”legalizálják” tetteiket, így büntetlenül használnak fel sokkal több erőforrást (csp-t, pp-t, AF pontot), kevesebb LE-t veszítenek egy-egy vesztes portya után, nagyságrendekkel jobb tárgyakat vásárolnak a lélekkufár egyik hátsó szobájában, stb., stb.
Mindegy mit csinálsz, akkor is „jobb” vagy.
A nemprémesek, akik ugye sokkal többen vagyunk, bármit csinálunk, sose érhetünk az elit nyomába, mindig is csak a játék töltelékei lehetünk, mert ugye kivel szórakozhatnának a prémesek, kiket győzhetnének le, kiket alázhatnának meg nap mint nap?
Mindegy, mit csinálsz, akkor is alsóbbrendű maradsz.

Mi, nem fizetők csak két dolgot tehetünk, amikor ez világossá válik: abbahagyjuk, mert semmi értelme az egésznek (törléssel vagy egyszerűen inaktivitással), de a kitartóbbak nyelnek, mert tetszik nekik ez a játék. Aztán azt is tűrni kell, ha játékvezető azért is büntet, hogy nem ősköves sapka van valaki fején.
Mindegy, mit csinálsz.

Ez a játék is csak a pénzről szól, ha van, akkor „becsületed” is van, ha nincs, akkor húzd le magad…
Mindegy, mit csinálsz.

Egy a baj, ahogy észrevettem ez a fórum is a prémeseké, ők ráérnek itt lenni naphosszat, míg a nemprémesek pénzt is keresnek a napi betevőért. Így a hozzászólásomat se sokan fogják érteni, mert miért is értenék egy töltelék gondolatait.
Mindegy, mit csinálsz.
Dátum: 2011.11.24. 10:33:29
Idézet: Baraty - 2011.11.23. 14:21:16
A minusz csp-s, pp-s bugról pedig:
Csak annyit tudtam, hogy az event elején középső gombos kattintással több csatát is el lehetett indítani, mint amennyi csp-je, pp-je volt a karakternek. Ez le lett kezelve valamennyire, amikor minuszba is mehetett egy kicsit a csp. De azt csak az event vége felé tudtam meg, hogy a konkrét linket kimásolva, új böngészőfülben megnyitva minusz csp-vel, pp-vel is lehetett csatázni. Ez nyilvánvalóan nem szándékos, bug volt, aki lement vele -200, -300 cselekvéspontra, és nem szólt, az ezt tudatosan kihasználta.


Kedves BARATY!

Jó pár hozzászólással ezelőtt is megírtam, megint megírom! Minden napomat 0 vagy pozitív csp/pp-vel zártam, aznap az első fellépésem a kizárás utánra esett (volna), így semmiképpen nem lehettem mínuszban, se 1-2-ben, de semmiképpen több százban.
„amikor minuszba is mehetett egy kicsit a csp" nem zároljuk, ha nagyon, akkor igen. Vagy csak ráböktetek a karakteremre, hogy na ez biztosan csal, zároljuk. Miről beszélünk????

Nem tudom, másnál hogyan volt ez, én csak az én esetemet fejtegettem. Lehet, hogy jogtalanul zártatok ki???
Dátum: 2011.11.23. 11:47:10
Idézet: Isten Kardja - 2011.11.23. 11:40:25

Majd akkor beszéljen belőled a sértett büszkeség, ha nem csalsz. Felháborodni azoknak van joguk, akik tisztességesen tolják a játékot.


El is olvasod, amire válaszolsz, vagy csak az értékelésekre hajtassz?
Dátum: 2011.11.23. 11:27:15
Tudja egyáltalán valaki, miről is van szó???
Dobálóztok itt a nagy szavakkal, így büntessünk, úgy büntessünk, de néhány (egy) bennfentesen kívül itt talán senki nem tudja, pontosan miről van szó!
Nem volt több száz mínusz csp/pp, én pl. minden nap nulla (vagy pozitív) csp/pp-vel zártam a napot, még ha le is mentem mínuszba, még aznap vissza is töltődött. Mit is használtam ki? Az event alatt nem használtam fel több „erőforrást”, mint lehetett volna.(Igaz én nem is kerültem a TOP10-be.) Ennyit az okostojásokról.

Egy zárolt. (Mielőtt megkérdeznéd, ki vagyok, találd ki)

Tiltás oka: Programhiba kihasználása

A játékvezető megjegyzése:

3 nap, xenó csaták csp/pp nélkül
Dátum: 2011.11.22. 19:48:54
„A csp egy erőforrás ami jön idővel, "hitelbe" előre használni bármilyen módszerrel egyértelmű cheetelés, és komoly szankciókat érdemel az aki kihasználja!”

Miért is?
A pénz is egy „erőforrás”, „ami jön idővel”, ha dolgozol, kapsz fizetést, de ha megszorulsz vagy hirtelen szükséged van egy nagyobb összegre, veszel fel hitelt, pl. hogy beruházhass egy új autóba.
A szabályzatban nincs kiírva, hogy nincs hitel.
Ha adnak fogadd el, ha ütnek szaladj el 
A játék szintjére „lesüllyedve”, Ghalla újra veszélyben van, megtámadták a xenók, tennünk kell valamit, ha kicsik a forrásaink, szükségünk lehet arra a bizonyos hitelre amit játékvezetők meg is adtak. Sokan nem éltek vele, mert nem érdekelte őket Ghalla sorsa annyira, hogy adósságba verjék magukat, ráadásul az is riasztott sokakat, hogy mínusz csp/pp mellett semmit nem vásárolhattak, így gyógy/manaitalt sem és ha nem tartalékolhattál előre, nem is ért sokat az a bizonyos hitel.

Azért én megnézném, ki vagy kik csalnak igazán. Mondjuk a toplistában a szerzett közel 100 milliós LE differencia hogy is jön össze vagy éppen Lady Alvariel kitüntetettjei (pl. több tízmilliós zsákmányolt lélekenergia különbség növekedés 1 hónap alatt) hogyan képesek ilyen teljesítményre.
Oldal: 1