Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - VaBene

Oldal: 1
Dátum: 2008.10.15. 08:42:37
a szerver lassulásról tudtok?
volt ma olyan emiatt, hogy css nélkül jött le az oldal vadászat közben, frissítettem az oldalt, erre meg azt kaptam vissza, hogy rossz választ adtam az előző kérdésre, pedig nem is jelöltem be választ. valószínűleg az előző kérdés válaszának sorszáma maradt paraméterként a frissítésben és ezért fogadta be válaszként.

esetleg nem tudnátok úgy megoldani az oldal frissítést, hogy a képek ne töltődjenek be mindig újra? ("Ajaxos" frissítés is lehetne csak az oldal tartalmi részének frissítésére, de ez már extra lehetőség... :-) )

remélem jó helyre írtam...

ui.: Ajaxban tudok kicsit segíteni, ha nem ismernétek :-)
Dátum: 2008.09.29. 11:02:39
Szerintetek ez rendes kérdés:

Hányadik szinttől kapsz komolyabb küldetéseket a hordaparancsnokodtól?

véletlenül eltaláltam, hogy 12. de több okból nem jó szerintem:
- átlagban 5 szinten van a legmagasabb karakter most, így csak tesztelők tudhatják a választ
- mit jelent, hogy "komolyabb"? benne van a szövegben, hogy ez már komolyabb? :-)

ja, és ez "eredeti" kérdés volt
Dátum: 2008.09.23. 18:27:45
ilyen hogy kerülhet be???
Melyik a kakuktojás: ARANY, EZÜST, PETŐFI?
a, arany
*b,nem dölök be!*
c, ezüst
d, petőfi
Dátum: 2008.09.23. 12:05:27
vagy arra, hogy 1. Vajda, 2. Kovács-Janics, 3. férfi vizilabda...
de nem tudom a pontos szövegét a kérdésnek :-)
Dátum: 2008.09.23. 12:00:51
éppen ezt akartam én is jelezni... :-)
Dátum: 2008.09.23. 08:46:40
ha így van, akkor bocsi...
de Napóleon akkor se volt ott
Dátum: 2008.09.22. 17:27:40
ismét egy szar Kvíz kérdés:
Ki győzte le Napóleont Waterloonál? hát persze, hogy Nelson admirális!!! aki egy teljesen más korban és földrészen volt katona...
ez kicsit köcsögség. jóvá lesz írva az ilyen hibákért valamennyi LE?
Dátum: 2008.09.22. 15:52:11
ha egy Kvíz kérdésre rossz a jó válasz illetve több jó válasz is lehetséges, akkor kinek és hol lehet szólni, hogy javítsa?

pl:
- melyik a legnagyobb sivatag (itt a Szahara a jó megoldás szerintetek, de akkor vagy a kérdést kellene kiegészíteni az "alábbiak közül" szavakkal, vagy a megoldásban az Antarktisz is szerepelhetne...)

- hány évig élnek a Grönlandi bálnák? 60 a helyesnek mondott, de 150-200-at is el kellett volna fogadnia. (még a válasz kiértékelésben is benne van mellesleg...)
Oldal: 1