Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Quellon

Dátum: 2013.05.31. 12:52:59
Az állatok LE-szívó felszerelése az csak fogalmazásbeli hiba. Igazából nem LE-szívó cuccok, hanem LE-rablók.
TKP-ban és portyában is a csata végi LE-t növelik, mint az ékszerek +X% LE rablása.
Dátum: 2013.05.31. 12:04:29
Szerintem arra gondolt, hogy sohasem egyezik a teljes tételsor, mindig van valami változás benne az egyezéseken kívül.
Dátum: 2013.05.31. 00:03:34
Hát ez jó, már megérte az egész szócsata Majd terjesztem
Dátum: 2013.05.30. 23:24:23
Nem tudom mi az, ha leszel a Lángban elmondhatod miközben megtárgyaljuk, hogy mennyire szóltam be
Egyébként a Lújzi által linkelt hsz-ből idézek a pechpontról:Idézet: Miklós - 2013.04.10. 14:32:12
Tehát a pechpont nem egy táp, egy erőforrás, ami gyűjtesz. Egyyszerűen csak egy matematikai modell, amivel a kevésbé szerencséseket segítjük.
Úgy tűnik változott Miklós és/vagy a beho álláspontja ebben a kérdésben (napi ajánlatok, élő befizetéses ajándék).
Dátum: 2013.05.30. 22:00:59
Sosem volt garancia, hogy minden alkalommal lesz a csomagban pálca. Előző talis befizetéskor ÜSZ-en rákérdeztem és azt mondták minden alkalommal külön jutalomcsomagot állítanak össze és mindig akkor találják ki, hogy mi legyen benne. Egyezések lehetnek és vannak, de egyik része sem fix örökre a jutalmaknak.
Dátum: 2013.05.30. 20:27:35
Szívesen
Egyébként, ha másképp öltözöl fel akkor sincs több közelharci LE-szívásod? Mert elég hasznos bónusz ám és ha 125-ös varit vettél, akkor legalább 112-es szintű vagy, én 65-ös és 119% a közelharcim, ha ráöltözök, varázslatból még csak 5% érhető el.
Térkapuban Lélekszívással jelentősen több LE-t lehet szerezni és a portyacsatákból is bejöhet, ha jól célpontokat tudsz megcsapolni, tehát mindenképp ajánlott a minél magasabb LE-szívás.
Dátum: 2013.05.30. 20:17:59
Mivel gyakran elmélkedem, nem megterhelő és nem igényel sok időt, néhány kivételtől eltekintve.
Próbáld ki te is, lehet tetszeni fog és egy egész új világot tapasztalsz meg
Dátum: 2013.05.30. 16:41:16
Szerintem a felsorolt kategóriák random összetételben.
Dátum: 2013.05.30. 16:40:13
Minden 10 kereskedelem szakértelem után a lélekkufártól eggyel magasabb szintű tárgyat is megvehetsz, mint a szinted engedné, ez azonban a 100. szint feletti tárgyak esetén módosul 20 szakértelemszintenként egy szintre.
Forrás
Dátum: 2013.05.30. 16:36:02
Bizonyos okokból nálam is volt tartalék LE a landi kezdésekor amit nem tettem be és közben is elég sokat bele tudtam volna tenni, ha akarok és/vagy tudom, hogy külön ajándékosztás lesz a végén. De mivel nem akartam erő-egészség-mágia-tau-ra többet költeni a muszájnál, ezért nem töltöttem semmit a minimum felett és csatát is csak annyit vívtam, hogy meglegyenek a relikek, majd kiegészítettem még 150-re a +5 szerencséért és a LE-met arra költöttem amit fejleszteni akartam.

Akárhogy is zárul le az ügy nem fog földhöz vágni, csak a működési elvek nem tetszenek.
Dátum: 2013.05.30. 16:22:21
Gradulátum? Állatfelszerelés, kétlem, hogy sosem találkoztál volna velük, de ha mégis: amivel sajtoláskor esszenciához lehet jutni állatszinttől függő mennyiségben.
Dátum: 2013.05.30. 16:18:57
Még mindig nem érzem magam annak.
Én nem azt mondtam, hogy kevés a jutalom, hanem hogy a pechpont nem kellett volna bele, mert így hamis hiányérzetet kelt.
Dátum: 2013.05.30. 15:23:13
Putty, Legacy, ha viszont nektek van igazatok akkor ez egy olyan hiba ami előre nem jelzett plusz-plusz jutalmat osztogat azoknak akik nem minimumtöltéssel csinálták, tehát akkor megint ott vagyunk, hogy valamit elb tak, az event előre kiszámíthatónak tűnt, utólag meg kiderül, hogy nem aszerint történik a jutalmazás, mint ami meg volt hirdetve és egyesek jól járnak mások meg jobban Miklósék nem tudják mi és hogy történt, azt meg végképp, hogy most mi legyen.
Ha visszaveszik a LE-t akkor hőbörög akitől visszavették annak ellenére, hogy nem volt rá jogosult. Ha nem veszik vissza az igazságtalan azokkal szemben akik nem tartalékoltak és töltöttek pluszban.
Dátum: 2013.05.30. 15:15:54
Pedig érdekelne
Dátum: 2013.05.30. 15:14:58
Egész jó csomag lett, köszönjük!
Egyetlen dolog ami (ki)szúrja a szemem: Pechpont!? Inkább ne. Az elmúlt hetekben sorra írtuk mínusz hány százon állunk. Nem mindenki fog ám 20 ezret bedobni, amiért jár +100. -4-800 pechpontnál meg +25-50 semmi. Ha annyival több sorsjegyet adnátok az azt hiszem osztatlan siker lenne, vagy ha csak felével több sorsjegyet, mint amennyi pechpont lenne. Ez a pechpont ajándék olyan nesze semmi fogd meg jól, csak akkor számít, ha azzal éppen a +100 környékéről felugrunk +100 fölé. A másik, hogy ha sorsjegyeket kapnánk a pechpont helyett is és elpörgetnénk, de nem piros lenne a jutalom, akkor is járna érte pechpont, de biztos lenne mellé valami, akár csak a legapróbb zöld jutalom.

Nem akarok telhetetlennek tűnni, mert egyrészt nem is érzem magam annak másrészt ha pechpont nincs a felsorolásban egy rossz szót nem szóltam volna, teljesen elégedett lettem volna, de a pechpont ajándék számomra olyan mintha az ajándékból csak a csomagolást kapnám meg
Dátum: 2013.05.30. 15:01:51
Bár alacsony szintű vagyok, tehát nem tapasztaltam, csak látom a nagyok karakterlapjait, de szerintem azért, mert a bónuszoknál a közelharcból származó LE-szívást jegyzi ami nem adódik össze a varázslatéval.
Dátum: 2013.05.30. 14:57:32
Igen. Nem látok más lehetőséget.
Dátum: 2013.05.30. 14:56:53
Ne értsétek félre, ez nem csak úgy ajándék LE. Csak az kaphat így vissza LE-t, aki minimumon felül töltött be (és elért valami mennyiséget is, amit a múltkori Landinál írtak is, hogy csak annak jár, aki legalább ennyit töltött pluszban, de nem emlékszem a határszámra), tehát nem csak úgy ingyen LE-t osztogat a rendszer, hanem aki úgy dönt, hogy nem akarja a minimumon felül töltött LE-jét Landragór jutalom formájában minden tulajdonságra szétosztva kapni, az 10 hűségszilánkért a saját maga által megtermelt és betöltött LE-jét kapja vissza, majd arra költi amire akarja.
Azért 10 hűségszilánkért, mert a minimum töltésen felüli extratöltésre annyi a bónusz, mint ha 10 szilánkért kérnénk +3 ultrapsecet és úgy fejlesztenénk saját magunk a tulajdonságaink.
Szerintem csak ennyi történt, nem Karácsony van

Ha így van, akkor aki pluszban töltött be és utána visszakérte, annak abszolút fogalma sincs arról, hogy hogy működik a Landragór és bukott 10 szilánkot miközben a LE-jét megtúráztatta. Mintha betennétek a megtakarított pénzeteket a bankba, aztán visszakérnétek mielőtt kamatot adnának rá, de közben a kezelési költséget kifizetitek.
Vagy csak nekem tűnik ilyen viccesnek a helyzet?
Dátum: 2013.05.30. 07:51:46
Kösz
Mivel nem jelentős már elfelejtettem és nem is olvasom el minden event teljes körítőszövegét félévenként újra. Tegnap este pedig már nem fogtam neki a keresgélésnek, csak ide írtam, nehogy elfelejtődjön.
Dátum: 2013.05.29. 23:02:34
Idézet a hírekből:
A győztes horda tagjai a medálokat és dukátokat a következő belépéskor kapják meg.
Milyen dukátokat kapnak? Most nem tudok valamiről vagy hibás a kiírás?