Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Quellon

Dátum: 2013.06.21. 14:46:57
Nem, az élő kerék nem számít bele a küldibe.
Dátum: 2013.06.21. 14:46:14
Kevesebb lehet 5-nél csak több nem.
Dátum: 2013.06.21. 14:44:20
A mindenből gyűjtögetés elég, tervezgetni nem kell fél év, ha átrendezik és új küldik is lesznek 2 perc alatt át lehet nézni az egész piramist és további ~5 perc (tehát pl amíg a fáradtságra várunk két portysorozat közt) bőven elég arra, hogy kombináljuk a sorokat. Már, ha valaki topX helyre hajt, ha nem , akkor kényelmesre lehet venni ahogy most is. Megjött 10:00-kor, 10:02-re már látszott, hogy minden ugyanaz és otthagytam, hogy majd pár óra múlva elég lesz nekiállni, addigra a terhelés is kisebb lesz és még mindig lesz 20 és háromnegyed nap.
Dátum: 2013.06.21. 09:28:50
Idézet: Birka - 2013.06.21. 00:06:50
Továbbra sem értem mi a fenének erősíteni a térkaput, amikor jelenleg a masszív pókosokodáson felül messze annak a legjobb a le/tp-je még mindig.
Vagy ez is ilyen őskőért szívóság öv mozgalom?

VF jellemzői
- csökkentett TP vadászatból, kalandból, TKP-ból
- kevesebb AFP
- nincs LE a portyákban azoknak akik bármi okból nem tudnak zsíros áldozatokat fosztogatni

EH tükörválasza a VF-re
- több AFP
- van LE a portyákban, nem is kevés, ha az AFK maxosak és megvan minden erősítő felszerelés
- teljes TP a vadászatra, TKP-ra, kalandot nem tudom mi van vele, az olyan mostoha gyereknek tűnik a játékban, kevés és/vagy bizonytalan infót olvastam róla
- az EH TP többletét a vadászatban LE bónusszal kompenzálják (hasznos vadászat), viszont a TKP-ra nincs bónusz semmi formában

VF-es kap X LE-t és Y TP-t a TKP-ból
EH-s kap X LE-t és 2Y TP-t a TKP-ból
És ez független a LE-szívástól, mert ez ott is így van ahol nullára szívják 3 harci kör alatt meg ott is, ahol még teljes csata alatt sem szívják ki a dögöket.

Múltkor is ezt magyarázták neked páran és olvastam a hsz-ek közt valakitől, hogy a VF eredetileg csak vadászatra hatott és a TKP-ra nem, csak pár éve kikönyörögték, hogy TKP-ra is hasson, akkor pedig az EH-soknak is jár/na az AFK-s ellensúlyozás. Szerintem.
Dátum: 2013.06.20. 23:10:02
Igaz nem tudom mi a "rég" definíciója, de ~3 hónapja listán van már az EH-s TKP erősítő AFK is. Nem lett volna egyszerűbb ebben az AFK-packban megvalósítani azt is agy elfelejtődött vagy egyelőre még csak névleg létezik ötlet szintjén?
Dátum: 2013.06.20. 21:33:42
A hasznos vadászatot miért nem lehet egyszerre a végcél szintre emelni ahelyett, hogy párhavonta növelgetik?
Dátum: 2013.06.20. 15:57:17
Pedig (a méhésznek/darazsásznak? /) bele kéne nyúlni és rendet rakni a darazsak közt, akkor is, ha nagy a pofájuk, ha nagy a fullánkjuk és csípnek... ez a dolguk. Viszont gondolom a háttérben valami olyasmi van, hogy ha a pénz beszél, akkor a farok csóválja a kutyát, ami nem ugat.
Dátum: 2013.06.20. 10:07:29
ma, 09:28
Quellon
Üdv!

Hibás a "szavatossági" ideje a szubplazma és ősdrágakő detektoroknak. Az van ráírva, hogy fél éves, de csak 5 hónap a dátumozás szerint.
Most nem 05. 20. van, hanem 06. 20.
ma, 10:03
István
Szia.

Köszi, hogy jelezted, hamarosan javitjuk a kiirási hibát.

További jó játékot!

Dikó István
Végzetúr Játékvezető
Dátum: 2013.06.20. 08:41:01
Dehogy, csak fizess folyamatosan (minél többet) és minden egyszerű
Dátum: 2013.06.19. 17:23:34
Ahha, köszi! És hol kezdődik a magas szint?
Dátum: 2013.06.19. 09:06:41
A számolgatás ilyen mélysége most nagyon nem akaródzik, ha kifejezetten a számadatokra vagy kíváncsi, akkor majd remélhetőleg valaki más is válaszol neked

Én azt tudom mondani neked és mindenki másnak is, hogy nincs értelme kifejezetten 1 lényre állítani a csapdát, mert akkor kevesebb lényt fogsz el amíg ki nem kapcsolod a beállítást, viszont, ha nem állsz rá egy állatra, akkor is tuti, hogy elfogod ami kell, mert tegyük fel kell egy 20-as szintű, azt 18. szintre lépéstől kezdve 22. szint elhagyásáig foghatod el és ez így van minden lénynél: 5 szinten keresztül van rá esély.

Ha épp unatkoztam és meg akartam nézni mire cseréljem majd egyszer a lényeimet, ha arra adom a fejem, akkor itt elég sok lény előre látható akár tervezgetés céljából, akár csak érdekességképp. Azt sajnálom, hogy bizonyos szinttől hiányos a lista, de nem tudom, hogy csak elfogyott a feltöltök motivációja vagy a lények száma csökkent.
Dátum: 2013.06.18. 12:57:24
Szerintem 2 perc is elég volt ama tény felmérésére, hogy nem változott semmi.
Dátum: 2013.06.17. 20:53:43
Azt gondoltam, hogy 1 ütésnyire vertétek, én is addig öltem a sajátom és tartalékban hagytam BU-ra amikor 1 ütés közelbe értem vele. Persze a sok gyógyital a magyarázat, csak erre nem gondoltam, mert nekem nincs raktáron annyi ital, hogy én kivitelezni tudnám a 2 entit ilyen gyorsan és őskőből sincs feleslegem egyelőre, hogy napi 2-t italra költsek, de nem baj, nem is tervezek BU lenni, csak kíváncsi voltam
Dátum: 2013.06.17. 18:36:27
Egyrészt gratulálok, másrészt elég lekvár az entitásod, nincs szükséged semmi ékszerre, azért nem foglalkozol velük BU-n kívül?
Dátum: 2013.06.17. 18:01:28
Értem, köszi
Dátum: 2013.06.17. 15:58:42
Ha nem lesz elég jelentkező 12-re és 14-re, akkor még a kettőből egyet össze lehet talán hozni. Ha a résztvevők belemennek az összevonásba, inkább mint mindkettő lefújásába.
Dátum: 2013.06.17. 15:57:04
Mindig is 15 valódi őskőbe került a 30 kiégett. Amikor először volt, valami olyasmit olvastam valakitől, hogy ez így üzlet, mert 15 igaziból befizetéssel kombinálva 30 lesz.
Kérdés, hogy akkor most Legacy neked mit írtak vissza? A valódi köveid visszaadtak és a 30 kiégettet visszavették? Vagy azt megtarthattad?
Dátum: 2013.06.14. 08:39:07
Idézet: Miklós - 2013.06.12. 14:06:46
A szerencsekerék reformja az, amin épp most dolgozunk. Tehát pont megszünik a védelem ital, mint ritka nyeremény, és jóval több sisakszilánk lesz a gyakori. Szóval nagyjából helyrerázódik az árazás is akkor Itt a teljes doksi:

UR:
kivenni: 30 őskő
változás: ultra-implantból ha valakinél legalább 3 van, ne találhasson többet
változás: 1 helyett 2 kisebb térkapu stimulátor
berakni: sajtoló medál, barátság kristály

R:
kivenni: védelem ital
változás: 1 helyett 2 apró térkapu stimulátor
berakni: 15 hűségszilánk

GY:
kivenni: fehér kristályital
változás: 3 sisakszilánk helyett 7 sisakszilánk
berakni: 1 templomkristály, 1 ősdrágakő

A sajtoló medál és a barátság kristály pechpont értékének meghatározásában is segithettek. Az eddigi pechpont értékek alapja az volt,hogy mi mennyi aranydukátért ment az AHban, de ezt a 2 tétel ott nem árulják.
Miklós szándékosan így akarja, az okát nem tudom, elfelejtettem, de nem fog változni - eddig ez volt az álláspont minden felvetéskor.
Dátum: 2013.06.13. 11:06:04
Ez kinek szól?