Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Quellon

Dátum: 2013.06.25. 09:00:02
Üdv

Kösz! Akkor hülye voltam, hogy nem kapcsoltam ki addig, míg az 5 ősdrágakő elhasználós küldihez nem érek. Több volt raktáron, mint ami 400 CSP esetén 3%-os óriásvadászattal elfogyna, ezek szerint a legjobbkor jött átlagon felüli mennyiség
Na nem gond, ráérek 5 napnál tovább is, az utolsó sor az csak pár percet igényel.
Dátum: 2013.06.25. 02:10:06
Had ne keresgéljek, mondja meg valaki legyen szíves: ha a 6. sorba lépünk a piramisban, akkor automatikusan törli a korábban meglevő ősdrágaköveinket? Vagy bármi hasonló effekt amiről nem tudok? Az előzőn nem mentem a 4. sornál tovább, még nem volt szerencsém a detektorok működési elveit kitapasztalni.
Idézet: Miklós - 2013.06.24. 16:25:26
További játékos ötletek: lehetne olyan ősköves funkció, ami nem termelne lét, de segítene egyes dolgokban és élményszámban menne, pl:

- 5 állat viselése egy napra egy hónapban egyszer ****
- 1,1-1,2* TP szerzés egy napra egy hónapban egyszer
- +1 kör entitás és epik ellen egy napra egy hónapban egyszer *
- dupla vastag bőr entitás és epikus ellen egy napra egy hónapban egyszer *
- 55-ös kronokompenzáció egy hónapban egyszer
Egyetértek Viszokkal, nekem sem tetszenek. Az 5 állat, +1 kör LE-t is termel az aláhúzott szöveggel ellentétben. A +TP sem élmény, hanem előnyszerzés, csak nem feltétlen LE-ben mérve. 55-ös krono csak tudatos játékosoknak hiányzik, ők pedig már elérhetik nagyon hamar, kivéve, ha kifejezetten nem akar szintetlépni.
Dátum: 2013.06.23. 21:45:05
Kösz
Dátum: 2013.06.23. 21:22:10
Cras és miért pont Lord Leinád volt az irtózat ura? Nomisnak van valami köze a feladatsorhoz vagy maga a BU event megalkotásához, esetleg tisztelgés előtte? Vagy csak véletlen egybeesés?

Viszok, dobnál linket? Érdekelnének az idei betyárok, de nincs facebookom.
Dátum: 2013.06.23. 16:41:40
Miklós, hová tűnt innen a hsz-ed? 2 perce még volt itt egy reagálás Glaci70 számára, amit valószínűleg azelőtt kezdtél gépelni, hogy én írtam volna a 16:29:15-ös hsz-em, így bár a tiéd csak megerősítette az enyém és lényegében tárgytalanná válhatott, de azért törölni nem kellett volna.
Ugye te sem vagy az a szőnyeg alá söprő fajta?
Dátum: 2013.06.23. 16:31:40
Biztos volt egy kiló sorsjegye neki is. Lannak pl 150 volt félretéve a BU-ra, ha össze nem keverem valakivel.
Dátum: 2013.06.23. 16:29:15
Nem veszik el Én is feliratkoztam rá - bár jobb lett volna, ha nem kell - és még akkor mondta Baraty, hogy bár nem valószínű, hogy elfelejti, azért írjak majd rá. ez pedig tegnap a hazaérkezés után már megtörtént, szóval nyom nélkül nem tűnünk el, de szerintem Baraty nem is az a szőnyeg alá söprő fajta.
Idézet: Abigele - 2013.06.23. 13:42:23
Tp és Le ért persze hogy azokat támadom 20-30x is!!!!
A gondom pont az,hogy a 30-40szintnél nincs aktív szinte senki...Egyébként tényleg takaJrítani kéne picit,nem???
Ha kitakarítanák az inaktívokat, akkor kit ütnél LE-ért meg TP-ért?
Idézet: Abigele - 2013.06.23. 14:11:26
...nehéz az élet alacsonyabb szinten......
Én 2011 novemberben indultam v1-en első szintről Quellon-ként, végigjártam a szamárlétrát, ismerem a jelenlegi alacsony szinteket, hogy mit lehet mit nem. Persze a többi világot nem.
Amikor 55 körüli szinten megcsináltam a 10x50 állatsebzőst 2012 novemberben, akkor az egész ütőtávom 600 karakterét 1-esével néztem végig 2 óra alatt, kb 10 állatost találtam, abból 1-2-t nem tudtam megverni, a maradék fele katázott, a többit aznap 2x leütöttem. Nem volt nehéz küldi, csak rá kellett szánni az időt és odafigyelést. Feltétel nélkül elhiszem, hogy van rosszabb, nehezebb helyzet és lehet az egyik ilyet éled át, de nem az a megoldás rá, hogy töröljük az inaktív karaktereket. Ezt meg te hidd/fogadd el, ha már az egyéb észérveket, hogy mire jók az inaktívak nem veszed figyelembe.
Sok sikert a küldidhez!
Dátum: 2013.06.23. 15:53:58
És a random barmolja el.
Dátum: 2013.06.23. 12:30:42
Elájulsz. De ez korábban is így volt.
- Haláltánc előtt:
Ha valaki ájult és a másiknak volt kivégzése, akkor az ájuló ki is lett végezve. Valamint, ha senki sem ájult, de "A" beért "B" kivégző zónájába ÉP-vel, akkor azt "B" kivégezte "A"-t és "B" nyert függetlenül a sebzésektől.
- Haláltánccal:
Minden a korábbi, csak minden esetben amikor kivégzésre kerülne a sor, akkor az AFK-val rendelkező karakter esetében az ellenfél kivégzéséből levonódik az AFK-val rendelkező kivégzése és így meghiúsulhat a kivégzés, egyik, másik vagy mindkét oldalról, akkor továbbra is a sebzés dönt és esetlegesen előfordulhat, hogy egyik beájul, de kivégezve nem lesz.
Dátum: 2013.06.23. 12:09:06
Ugratsz vagy tényleg el lehet adni? Ilyet még nem hallottam.
Dátum: 2013.06.23. 12:04:15
Igen, akkor csak ájul kivégzés nélkül.
Tény, hogy nem sok, de aki kifejleszti annak több lesz, mint aki nem. Így már egyszerűbb a képlet, ugye?
Dátum: 2013.06.23. 09:29:43
Azt se felejtsük el, hogy LanMaffia, aki jórészt VF-es, megvette 3800-ért (ha jól emlékszem az árra) az Inspirátort, mert úgy emlékezett - talán a sok sör hatására - , hogy amíg van VF, addig nem működik az Inspirátor hatása, de a valóság fordított: akinek van Inspirátora, annak nem működik a VF.
Talán most is vadászik még VF-en, mert amint beírják a tételeket új korszak köszönt rá
Dátum: 2013.06.22. 21:53:12
Azt hiszem még nem hangzott el: köszönet a találkozó és a programok megszervezéséért az abban részt vevőknek!
Nekem tetszett minden, nem is volt időm enni kezdéstől délután 4-ig. Köszönet a srácoknak is akik befogadtak a csapataikba és ezzel hozzájárultak a nyereményeimhez meg az élményekhez
És persze jó volt újabb arcokat megismerni akiket eddig csak egy felhasználónévről ismertem
A szerencsekerekes baki remélem legközelebb már nem jön elő, de azon kívül minden flottul ment, mióta találkozókra járok talán még nem is volt ilyen, hogy nem volt csúszás vagy csak minimális.
A 4v4 csocsó is jó volt , bár azt hiszem a jövőben inkább olyan versenyzési/szórakozási lehetőség lenne jobb ami egyszerre kisebb létszámmal működik, mert akkor kevésbé kötött, pörgősebb. Gondolok arra, hogy bajnokságon kívül nem igen csocsóztak, mert 2-en egy ekkora pályán elvesznek, 8 tagot meg nem olyan könnyű random leakasztani a többi program közt. A korábbi egyszerre kevesebb személyt igénylő játékok folyamatosan használatban voltak.

Összegezve: nagyon pozitív volt
Nem. Az ismétlőzés sokkal nagyobb részben hárulna az aktív állományra. Jelenleg sokan akik ismétlőznek és megtehetik azok inaktívakat ütnek, hogy kevésbé rontsák a játékélményét a még aktív állománynak.
Idézet: Abigele - 2013.06.22. 09:01:07
Öld meg az állatát a megtámadott ellenfélnek.......jah,de 20-30 támadás után sincs nekije, mert nem játszik.......
Komolyan megtámadtál valakit 20-30x úgy, hogy nem volt nála állat? Ezért nem az inaktív a hibás.
Egyébként meg bármilyen küldit le lehet beszélni - ha más ötleted nincs, akkor a bajnokira nevezettek között keress társat, ott látni leginkább ki aktív - ha anélkül nem találsz alkalmas célpontot.
Dátum: 2013.06.21. 22:22:14
Az első mondatod értem és egyetértőnek tűnik velem, de a többi az kicsit ködös, hogy alátámaszt, vitába száll velem vagy hogy is értsem.
Dátum: 2013.06.21. 20:37:08
Idézet: Birka - 2013.06.21. 17:27:12
A gond az a szemléletek közt, hogy a VF-et és az EH-t hasonlítgatjátok egymáshoz.
Ha a "tiszta" VF-et nézed, akkor annak a vadász lé/tp-je valahol 145 környékén van, ugyan ez EH-nál portyában 180-200 közt. Ilyen alapon vergődhet a VF-es, hogy neki miért nincs erősítve a vadászata, ha az EH-s portyája jobb...
És ha hozzáveszed a TKP-t? Akkor hogy alakul az arány?
És kéretik NEM elfelejteni, hogy sokkal kevesebb világ van ahol van VF, mint ahol eleve nincs is bevezetve ez a játéktervezési baki! Azon világokon egy térkapu lé/tp-t erősítő képességgel elérnétek egy VF2 összhatást, ami elég ha csak 4 vagy 5 szerver rendszerét keseríti meg...
Azt sem tudom még/már, hogy hány és milyen nyelvű világ van már és megmondom őszintén nem is érdekel. Én a magyarokon agyalok a magyarok problémáira, az oroszok megoldották a saját problémájuk - lásd átburjánzott Hűség Záloga eset. Különböző szabályú világokra nem is lehet azonos a megoldás, de attól még meg lehet oldani a problémákat. VF nélküli világokra akkor nem kell EH-s TKP erősítés, de ahol VF van a TKP-ra is, ott az EH is kapjon valamit TKP-ra ami kb kiegyenlíti a kettőt.
Te V5-ről beszélsz, hogy nem kell, mi meg akik ezidáig felszólaltunk ellentétes véleménnyel mind olyan világon játszunk ahol van VF. Miklós egyetértett, listára került. Ha úgy gondolod VF nélküli világokra káros, keresd meg vele, én abban nem vagyok kompetens, se azt nem tudom elmondani neki, hogy kell oda is, se azt hogy nem, csak azt tudom, hogy a VF-es világokra kell.
Dátum: 2013.06.21. 17:10:53
Idézet: Alendaar - 2013.06.21. 16:34:19
A segítő kéz miatt sokkal több rinya volt anno - jogosan! -, mégis egy eléggé szájbetömés jellegű AF jött csak rá megoldásként.
Abszolút egyetértek! Az SK-t kifejezetten csaló módon használják sokan és csak egy gyenge látszat megoldás volt rá... Azzal kellett volna foglalkozni, mert az csalás, ha elfekvő karakterektől folyamatos SK-t magára pakol/tat/, ellentétben a kemény LE-ből fejlesztett kivégzéssel.

Ja és még valami:Idézet: Miklós - 2013.06.21. 16:19:34
Egyébként sokat számolgattunk, alapvetően lehet csinálni egy karaktert, aki csak 2 dolgot fejleszt: egészséget (hogy túlélje a varázslat kört) és kivégzést. Hiába van neked 800-as IQ-d, nekem van 20-as, és mégis kinyirlak.
Tudtommal nem elég a vari kört kibírni, hanem végig az összes harci kört kell kibírni és csak akkor végzi ki az egyik a másikat, ha a kivégzés szaki hatósugarán belülre ér az ÉP-je. Harc közben csak egyféleképp van kivégzés: ha valaki elájul, mert nem bírja ÉP-vel, arról meg nem a kivégzés tehet, mert akkor is kiájulna, ha az ellenfél kivégzése nulla lenne.
Tehát a kivégző taktikának sem elég egy abszolút fejletlen karakter, mert ha mindenben gyenge, akkor a "sokkal erősebb kari" ájultra veri a kivégzőt mielőtt kivégezhetné.
Szerintem. Eddig ilyesmiket tapasztaltam csak közvetve, de ha valaki bizonyítani tudja az ellenkezőjét én szívesen áttanulmányozom a tényeket amivel alátámasztja a véleményét.