Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Quellon

Dátum: 2015.03.17. 15:32:23
Úgy emlékszem Miklós 1-2 napja kerek-perec leírta, hogy ne vegyük, amint lesz Baraty javítja.
Dátum: 2015.03.17. 15:17:58
Nem hiszem se rólad se Bpetyáról hogy (buta) csalók lennétek (csak nem voltatok elég meggondoltak az ügy rendezésében). De megmondom őszintén azt sem hiszem, hogy ezt a bugot ne lehetett volna észrevenni kipróbálás nélkül. Azt készséggel elfogadom, hogy vannak olyan bugok, amit csak belecsúszva vesz észre az ember.
Azért gondolom, hogy ez nem az a fajta, mert tudja az ember, hogy teljesítette-e a feltételt vagy nem, ha elfelejted, hogy csatáztál-e vagy átvetted-e a jutalmat, akkor eddigi csatáknál és eseményeknél mindkettő megnézhető.

Pontosan mi zavar a hozzáállásomban? Próbáltam minél finomabban közölni a véleményem, mert gondoltam, hogy nem fog tetszeni, ezek szerint nem sikerült, mi az ami szerinted már sok abban amit írtam?
Úgy gondolom én már csak a só vagyok a sebben, de a sebet az okozta, hogy 2 jogos átvételed volt, meg 8 "jogtalan" és mégis 12-t vontak le tehát így magán a feladaton nem volt nemhogy 2 tojás hasznod, de -2 levonással a normál álláshoz képest 4 tojás hátránnyal állsz.

Ne haragudj rám, mert nem bántani akar(ta)lak, de azt se várd, hogy én érezzem köcsögnek magam( ), mert megmondtam a másiknak, hogy hibázott és rápacsált.
Dátum: 2015.03.17. 12:31:31
Ha többet vontak le, akkor többet vettél át, pedig tudtad, hogy bug-ot használsz ki. Lehet, hogy jobb helyeken jutalmazzák a bug bejelentést, de miért jutalmaznák azt, aki ki is használta? Ha kihasználtad és aztán jelentetted, akkor örülj, hogy nem büntettek. Nem akarlak ledorongolni, de nem érzem jogosnak, hogy jutalmazást hiányolsz amikor, bár lehet nem használtál ki szándékosan bugot, de erősen ez jön le abból amit írtál.
Dátum: 2015.03.17. 12:26:59
Néha van lehetőség bejelentkezni hozzá, de még nem volt rá szükségem. Lényeg, hogy van amikor nem azt írja ki, hogy jelenleg nincs operátor.
Dátum: 2015.03.17. 09:11:52
Nekem normálisan működött.
Dátum: 2015.03.15. 16:09:49
Hogy vegyük
Dátum: 2015.03.14. 08:06:31
Csak én látom szétcsúszottnak az utolsó pár HSZ-t? Tudja valaki javítani?
Dátum: 2015.03.12. 19:56:12
Idézet: Miklós - 2015.03.12. 12:48:01
Épp ezért úgy néz ki, nincs más megoldás, mint amit a V5-nél csináltunk, hogy költöztetjük a szervert egy jobb, gyorsabb, újabb gépre.
Ha költözésre kerül a sor, kérlek ne csak fórumon jelezzétek előre, hanem legalább napi rutinoknál is a kis hírfolyamban, mert nem mindig van az embernek ideje fórumot böngészni.
Korábban már mi is próbáltunk Miklóstól segítséget kérni ebben és a másik nem fair dologban, amikor 1 személy visz egy szövit. Nem tudnak megoldást, de várják a javaslatokat.

Nem mi választottuk az ellenfeleink, eddig mindig mi voltunk a f*** rossz oldalán, most maximálisan a mi kezünkre játszott a random.
Dátum: 2015.03.06. 13:30:46
A számolgatás után felmerült egy kérdésem. Oké, hogy a +150 támadás és +150 védekezés épületbónusz, csak akkor jár, ha épp portyázok, vagy rám portyáznak, oda is van írva, de a +35 mágia folyamatosan jár, míg a +15 IQ a nekrofunból mikor jár? Nem látom hozzáadva a bónuszokhoz, mint a mágiánál, de nem látom a leírásában sem, hogy csak portyázáskor vagy mikor jár, mint a tám/véd-nek.

A többi értékem jó, bár még nincs SZB medálom
Dátum: 2015.03.06. 12:33:12
Gondolom elküldted ezt ÜSZ-re is hibaüzenet jelzéssel, akkor Baraty biztos megnézi. Mivel nagyon nem vagy kezdő elhiszem úgy ahogy írtad és nagyon kíváncsi leszek a válaszra, Most meg megyek megszámolom minden bónuszom addig is, hogy stimmel-e, eddig nem foglalkoztam ilyesmivel

Ha mégis te tévedtél volna valamiben, az se gáz, akkor is érdekel mi volt a hiba, talán akkor mi nem esünk bele.
Dátum: 2015.03.04. 13:19:07
Idézet: Rosten - 2015.03.04. 10:58:21
kénytelen vagyok a fejetekbe verni

A vitáitokba nem szóltam bele és nem is fogok, de jobb ha tudod, ahogy neked nem tudják a fejedbe verni a többiek az érveiket, úgy te sem fogod tudni itt senkinek. Még ha szent küldetésednek vagy életed értelmének tekinted akkor sem. És fordítva sem. Még ha az egyik fél fel is adja idővel a szócsatát, az igazatokról mindig meg lesztek győződve, bárki téved is (van véleményem, de nem folyok bele) és csak az időtök megy egymásra. Egyébként teljesen feleslegesen, biztos vagyok benne, hogy pusztán az, hogy vitatkoztok ezen, az nem fogja kiváltani a játékveeztés reakcióját, se szóban, se tettben, ahhoz valami más kéne (magam sem tudom mi, talán nem is tekintik problémának amit te igen és így nem is fognak moccanni sem).

Egyébként köszönöm a választ az Arénával kapcsolatban neked is Rosten és neked is Fsanyi.
További jó szórakozást mindannyiótoknak, akik hetek óta ebbe fektetitek időtök és energiátok.
Dátum: 2015.03.04. 10:38:11
Nem akarom végigolvasni, csak egy dolog érdekelne, ha valaki volna szíves válaszolni: mihez kell az Aréna?
Dátum: 2015.03.02. 17:54:56
Idézet: Miklós - 2015.03.02. 15:34:35
Lezajlott a V6-on az első szövetségi bajnokság. Tartunk most 1 hét szünetet, és várjuk észrevételeiteket, mennyire "tömény" a játék a szövetségi bajnoksággal, mennyire kötelező táp a V6-on, jó-e az, ha van 2 bajnokság között legalább 1 hét pihi.
Teljesen egyértelmű, hogy a vezetőség akar szünetet, nem a játékosok.
Én előbb szoktam kérdezni és utána cselekedni, ha érdekel a másik véleménye.
Tök egyszerű a helyzet:
- tartjátok magatok a szünethez, mert ti ezt eldöntöttétek, hogy kell nektek, hogy ne mehessen mindenki 50 felé ahogy bír és akar
- figyelembe veszitek, hogy a játékosok nem akarnak szünetet és így holnap délben indul az újabb bajnokság

Ja és nem hiszem, hogy célravezető lenne eljátszani megint azt, hogy úgy csináltok, mintha nem látnátok, hogy mit szeretnének a játékosok és megpróbálni a "jóhiszeműség" álcája mögé rejteni azt, hogy nem akarjátok figyelembe venni a játékosok véleményét.
Van hogy éjfélkor is itt vagytok, nem kéne azt játszani, hogy holnap délig nem reagáltok és közben azt "hiszitek", hogy milyen nagy húzás és mindenki örül a szünetnek.
Dátum: 2015.03.02. 13:28:20
Szerintem negyedelik már az első fordulót felezés helyett a legutolsó hőbörgés óta, akkor még kaptatok is 0,5 pont bónuszt
Dátum: 2015.02.26. 14:12:04
Magyarán mindenben ugyanannyit érhetne el mindenki adott szinten? Az elért szint lenne az egyetlen mértékegység?
Dátum: 2015.02.26. 13:17:53
Gondolkodtam megoldáson, de arra jutottam, hogy nincs.
Minden világon, ütőtávban, bajnoki kategóriában és szinten megvannak a bebetonozott "királyok" akik ha abba nem hagyják a játékot vagy legalábbis azt a színvonalat amivel a környezetük csúcsragadózójává váltak, akkor nincs esélye másnak érvényesülni - ez nem azt jelenti, hogy nem érhetnek el eredményt, csak azt nem amire igényt tart(anak) az adott környezet topkaraktere(i).
És ez mindenhol így van, nem csak 60. szint alatt, ugyanúgy 1-től 230+ szintekig, nem tudom hol a tető az 5 világból.
És valljuk be, senki nem akar önként lemondani a hegemóniájáról "csak" azért, hogy más is kipróbálhassa.

Nem állítom, hogy ez mindenek felett álló igazság, de talán közel áll hozzá.
Dátum: 2015.02.24. 15:04:50
Idézet: Miklós - 2015.02.24. 14:49:17
Valójában elég pontos elképzelésünk van már. (...)
A koncepciót azért nem véglegesítettük, mert még elég sok idő, amíg ezekből egy pár darab összegyűlik, addig van idő alaposan átgondolni ezt, nem láttuk értelmét, hogy elhamarkodott ígéretet tegyünk, amit utólag megváltoztatunk.
Ez pozitív.

Idézet: Miklós - 2015.02.24. 14:49:17
De természetesen szívesen fogadunk javaslatokat!
Javaslattételhez szerintem szükséges lenne ismerni a tervet. Az együttműködés lehetősége is pozitív. Remélem nem lesz egyensúly romboló hatása.

Idézet: Miklós - 2015.02.24. 14:49:17
Minden alkalommal, amikor egy olyan fétst kapnál, ami már megvan, kérhetsz helyette fétisszilánkot. Az új fétis jelentősen erősebb lesz, mint a többi.
Ez nem tetszik. Amit már írtam is fentebb és ÜSZ-en is tárgyaltunk róla, nem látom a zárkózás lehetőségét. Főleg, ha az új fétis (és esetleges tárgyak) még-még erősebbek lesznek.
Dátum: 2015.02.24. 13:57:13
ÜSZ a forrásod? Miért pont szerdáig? Lehet lecsúsztam valami infóról, van valami szerdán vagy szerdáig? Egyéb tudnivaló?
Dátum: 2015.02.24. 13:55:39
Igen, pont ez a lényeg. Sokáig kösse le a játékosokat, tartsa bizonytalanságban, mert ha tudnánk mi az, tudnánk azt is kell-e, így valószínűleg többen fognak eventeken aktívan tevékenykedni, hogy nehogy kimaradjanak a jóból, csak aztán tényleg valami jónak kéne kisülni a szilánkokból különben hörgés lesz... bár lehet úgy is hörgés lesz, ha jó lesz, mert akkor akiknek nem lesz az elsők közt 10 darab, azok lesznek szopóágon.
Ez a szilánk is menet közben került be a jutalomba, először csak úgy volt, hogy Irtóztató fétis, akinek még nincs, aztán hozzákerült az, hogy fétis, de akinek az már van az kap szilánkot.
Megmondom nyersen-nyíltan, qrvára nem tetszik, hogy aki még a fétist szerzi meg, az már megint nem kap a következőből, jelenleg a szilánkból. Hogy-hogy megint? Mert ez a játék lett a farsangi kristályból is. Aki nincs 80-as, az nem szerezheti meg, majd csak másik eventen, de akkor a másik event jutalmáról kell érte lemondani.

Tisztelt Vezetők, nem értem miért jó ez? Nincs lehetőség a felzárkózásra. Szándékosan lehetetlenítitek el vagy csak ennyire nem gondolkodtok?