Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Quellon

Dátum: 2015.04.10. 10:48:30
Én vagyok figyelmetlen vagy tényleg nincs feltüntetve sehol a Xenó esemény játékbeli 3 oldalán, hogy mikor lesz vége?
Dátum: 2015.04.10. 06:46:39
Sajnos nem, ha egyénileg ki e sírod valahogy, de 0 közeli esélyt látok rá, ha csak nincs valami nagyon ritka szerencsétlen körülmény ami más elbírálás alá helyez téged. Én 3.-a körül próbáltam kitolatni a határidőket, udvariasan de mereven ellenálltak és megmondták, hogy csak a kiírtak szerint járnak az ajándékok, tehát 8-án beérkezőkig és 9-én már nem. Nem számít kinek mikor jön a fizu, mert van akinek nem 5-ig, 10-ig, hanem még később és nagyjából tudni lehet mikor vannak/lesznek akciók, tegyen félre az ember, sörözzön kevesebbet az ember vagy spóroljon ahol tud és akkor amikor akció van be tud fizetni, nem kell a havi bérére várni.
Ennyi a lényege annak amit nekem válaszoltak
Dátum: 2015.04.09. 18:58:40
Szívesen
Dátum: 2015.04.09. 17:13:06
Csak xenó királynő által agyoncsapottak számítanak.
Viccet félretéve, én komolyan gondoltam azt, hogy változtassanak képet. Az a csúnya szar irritál ami most a mytokronitnál van. Mellőzni szoktam az olyan felszereléseket is amelyeket nem tudok tolerálni. Itt van 2 (3) jó alternatíva és még csak nem is kell a szomszédba nyúlniuk érte, az is saját termékük. Ezért fizetünk, hogy olyan legyen a játék amivel szívesen játszunk.
Kérem szépen, legyen változás. Vagy mondjanak egy okot, hogy miért nem, de ne az legyen, hogy nem jön ki órabérbe.
2 lett, maradhat?
Nem lehetne ezek valamelyikéből szerkeszteni mytokronit képet kis vagdosással, átméretezéssel és színezéssel a csúnya 3 szemű Jabbák helyett?


Grat
Akkor megvan az új csatlós-park? Majd megnézlek milyen kis nyeszlett vagy
Dátum: 2015.04.06. 11:08:26
Nem függhet ez valami LE/TP-től, EH-tól? Portya csata és SZB csata közt különbség van LE-ben és karakterek EH szintjei közt is vannak különbségek AFK és relikviák miatt is.
Dátum: 2015.04.06. 09:00:43
Én pedig biztosan tudom, hogy nekem v6-on szb klónokból jön a tojás LE, mert eltorzultak ellen esélyem sincs, csak *klónok* ellen tudok nyerni. V1-en meg szb-ből nem jön a tojás LE, csak portyából. V6-on nem tolok sima portyát, olyan tapasztalatom nincs.
Dátum: 2015.04.05. 21:15:49
Nekem egész nap különböző időpontokban és világokon mindig jól adott sima és szb portyában is, egyszer sem volt nullás. Fura. Ettől lehet Baraty hülyét kap majd, hogy látszólag nincs benne rendszer, kiszámíthatatlanul jönnek a hibák.
Dátum: 2015.04.05. 12:50:11
Érdekelne mi váltotta ki belőled ezt
Dátum: 2015.04.04. 14:10:33
Szívesen
Dátum: 2015.04.04. 12:59:06
Xenó event leírása
A xenó esemény alatt elfogott állatok beleszámítanak a Végzet Templománál kért állatelfogásokba.
Ha vadászat közbeni autosajtra gondoltál, akkor gondolom elfogadja, ha az elfogást elfogadja. Viszont a csatát nem fogadja el vadászatnak a VT-ben, ez fontos. Egyéb tudnivalók a fenti linken.
Dátum: 2015.04.02. 12:16:48
Most bugot használtál ki, levonásra fog kerülni tőled 2db kék mytokronit
Dátum: 2015.04.02. 09:29:08
ma, 09:18
István
Szia.

Az akció dátumát nem változtatjuk, viszont nem a pénz megérkezése számit, hanem a feladás dátuma, tehát teljesen mindegy a bank zárva van vagy sem, a lényeg, hogy az akció lejárta előtt feladd a pénzt.

További jó játékot!

Dikó István
Végzetúr Játékvezető


VS.


Idézet: Baraty - 2015.03.30. 10:53:58
Húsvéti befizetési akció
A lehetőség április 1. szerdától él. A banki utalásoknál és csekkeknél először az április 1-én beérkező vásárlásokra, az őskövek beírásakor adjuk meg a jutalmat, és utoljára az április 8-án beérkezőkre. A paypal, bankkártyás és SMS fizetések azonnal megérkeznek. Az ajándékot akkor adod át, amikor szeretnéd, de legkésőbb április 30-ig.


Csak szerintem ellentétes a két állítás vagy tényleg nem egyezik a 2 határidő? Olvassam el figyelmesebben vagy írjak újra ÜSZ-re?
**************************************
ma, 09:55
István
Szia.

Elnézést kérek, téves volt az információ amit adtam neked. A beérkezés dátuma számit az akciónál, vagyis 8-áig meg kell kapnunk a befizetést, hogy az még akciósnak számitson.

További jó játékot!

Dikó István
Végzetúr Játékvezető
____________________
Ez a végleges verzió.
Dátum: 2015.04.02. 08:30:45
Idézet: Yeplis Majodonx - 2015.04.02. 08:12:34
Ha szimulációban 13-7-re veszítek, akkor az azt jelenti, hogy van esélyem nyerni ellene portyát. Ez a valóságban még soha sem működöt.
Igen, elméletileg 35%-ban te nyernél 65%-ban meg ellenfeled. Vívtál már ellene azonos körülmények közt 20 vagy több csatát (tehát nem változott se felszerelés, se állatok, se TÖ, se SZÖ, se turbó használat, semmi ami csatát befolyásol)?

Idézet: Yeplis Majodonx - 2015.04.02. 08:12:34
Amúgy azt látom, hogy van 5-6 karakter akik mindig nyernek
Ennél azért többen vannak, de tény, hogy vannak bebetonozott állandó győztesek, akiknek semmi más nem számít, csak hogy minél több bajnoki medáljuk legyen, lehetőleg mindig ők nyerjenek.
Dátum: 2015.04.02. 07:44:58
Valószínűleg sokszoros bajnok volt a 87-es szintű viadal ellenfeled, aki kinőtte már a saját kategóriáját (annyiszor nyert a saját kategóriájában, hogy ha újra ott nevez, akkor negatív módosítókat kap az értékeire), ezért feljebb nevezett, hogy ne kapjon büntetést és így a te kategóriádba ért. Ha nyert ellened, akkor őt illeti a medál.

Bővebb információ itt, érdemes átolvasnod.


*Ja igen, hogy érted azt, hogy 6x-os szorzód van a randomra? Szinted x 6 a szerencséd? Ha igen, az hasznos vadászat közben, harcban, térkapus és egyéb kincsszerzéshez, de kb ennyi. Mi az amiben szerinted a random mindig ellened dolgozik?
Dátum: 2015.04.01. 15:42:48
Én ezt már előre javasoltam még amikor először szóba került, hogy majd lesz akció, vagy nem olvasták vagy nem tartották jó ötletnek. De azért ma írtam újra külön ÜSZ-en, hátha... Én sem vagyok benne biztos, hogy 8-áig megjön a pénz és el is tudom utalni és be is érkezik meg jóvá is írják. Főleg, hogy az akció közepén van egy ünnepi hosszúhétvége, amikor bank és utalgatás nincs is.
Dátum: 2015.04.01. 14:30:10
Idézet: Offsboy - 2015.04.01. 14:15:57
Nem értek egyet abban hogy nehezen elérhető a könnyítés. Ha ráfekeszik valaki, akkor fél-1 év alatt le tud faragni 30-40 mp-et is a vadászatból
Hogy kinek mi nehéz az sok mindentől függ. De szerinted az jó, ha egy játékban fél-1 évet (ha meg nem fekszik rá, csak kényelmesen csinálja, akkor akár jóval tovább is tarthat) azért dolgozol ("kényelmetlenül"), hogy aztán kényelmesebben játszhass tovább?
Kivesézve