Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Quellon

Én 43 vagy 44-es voltam v6-on a mytokronitok eljövetelekor és kaptam 10 ládát ajándékba. Át kellett venni.
Kompenzáció
Megérkeztek a játékba a mytokronitok! Ez alkalomból átveheted az alábbi ajándékcsomagot (az ajándékok egy része csak 50. szinttől jelenik meg).

2 asztrális kő, 10 asztrális kincs, 3 Csatlóskristály, 3 Energiakoncentrátum
Ugyanezt kaptam v1-en 75-76-on és v6-on 43-44-en. Bug?
Akkor épp nekem sem volt prémem a fétisgyáron, azóta már tettem hűségszilánkból, de most nincs ládám tesztelni
Vicces lenne, ha a prém nélküliek kapnák nagyobb eséllyel a szilánkokat és a prémesek meg agyba-főbe a mytokronitokat, amikor pont a szilánk az értékesebb a ritkább beszerezhetősége miatt, aki pedig prémre költ az többnyire úgy játszik, hogy a mytokronitok ládák nélkül is dőlnek a zsákba

*De szerintem ez csak vicces véletlen, komolyan nem hiszem, hogy meg lenne különböztetve a random prémes és nem prémes közt - hát még a prémesek hátrányára
Nálam is minden random alapú dologból jobban kap a fétisgyáram.
Érdekes véletlenek ezek
Idézet: Buildermann - 2015.04.18. 23:44:12
Kivancsiva tettetek, ezert leteszteltem. Adja vadaszatra a +1 %-ot.
Tehát azt mondod, hogy már 26%-ot kapsz a hűség fétisből vadászatra?
Szerintem a max 25% azt jelenti, hogy ha a csatlósod már 300-as szintű lesz, adhat +30 TÖ-t, de akkor sem adhat +25% LE-nél többet. De majd beszámolsz a tapasztalataidról pár nap múlva
Érdekesek amiket írtok, remélem lesz még több játékos akinek van véleménye és megosztja. Én most hirtelen csak 2 dologra válaszolnék:


Idézet: Fsanyi82 - 2015.04.18. 11:56:24
vadászat le-t lehet növelni immár "korlátlan" csak kell a hűség fétis azzal 250re felugrasztasz egy csatlóst 1410db csatlóskristály árán majd asztrál utazás(akár ingyen ? ..) addig ameddig a kék hatalom képességet meg nem szerzi és onnantól csak a te karakter szinted szab határt a csatlós szintjének azzal együtt annak, hogy hány % pluszt ad vadászatra

Hűség Fétis
Típus: felszerelés állatoknak
Szint: 50
+14 TP győzelmenként
A csatlós minden 10 szintje után +1% LE vadászat során (VF-esnek 0,5%, láthatatlanságban nem működik, és max. 25%). A csatlósnak nem kell aktívnak lennie.


Idézet: Ariel - 2015.04.18. 12:35:32
A LE/TP számolgatásról megvan a saját véleményem, amit most inkább nem fejtek ki.
Ne ítéld el csak azért, mert te más utat jársz. Én szívesen lennék szinthuszár és taposnám a sarkad, de se időm se pénzem nincs annyi amivel tudnék lépést vagy színvonalat tartani. Tudom, lehet kevés idő és/vagy pénz ráfordítással is, de más az eredmény is. Aki a LE/TP-re figyel azok sem követnek el szabályellenest, nem csalnak, más úton járnak szabályos keretek közt. Bizonyos szemszögből kényelmesebb. Nem cselekvési kényszer hajtja őket, hanem a nemcselekvés kényszere szorongatja sokszor e játékosokat.
Bárki véleményét szívesen olvasom, de akiknek van/nak karaktere/i mely/ek már mytokronizálhat/nak azoké főleg érdekelne: mégis mi a véleményetek általában a mytokronitokról, az általuk megnyíló lehetőségekről és a velük járó többletráfordításról valamint a kényszerített vadászatról? Vagyis kényszerített-e a vadászat vagy nem? Kihagyható egy karakter életéből a mytokronit vonal? Elég jutalmat adnak a vadászatért a LE-n kívül, hogy kompenzálják a kevés LE-t sok TP-ért? Én a vadász LE növelését támogatnám. Nem baj ha nem értünk egyet, de érdekelne a véleményetek ezekben a dolgokban, ha másként vélekedtek, mint én, akkor annál inkább. Kíváncsi vagyok mi játékosok álláspontja a változásokkal kapcsolatban.
Dátum: 2015.04.18. 06:40:21
Abszolút jogos.
Szerintem kérdezd meg ÜSZ-en (hétfőn várható a válasz) és majd oszd meg velünk az eredményt.
Én is csak azért szóltam, mert 2 egyforma kivitelű (majdnem?) iker-relikviáról van szó és az egész fejlesztés használhatósága hangsúlyosan 65. szintre volt kihegyezve és ez nagyon kirívó és ellehetetlenítő volt. Mondhatni gyanús.
Más relikviák, tárgyak árait sosem vitattam.
Fent ez nem volt gond, csak 65 és 80 között. Talán ezért egy "ottani" vette észre és szólt
ma, 12:43
Quellon
Üdv!

Fórum leírásban:
narancs (védelem). A lélekkufárnál, a relikviák alatt LE-ért és lélekgyémántért megveheted a 65. szintű narancs mytokronit detektort.


Lélekkufárnál:
narancs mytokronit detektor
Típus: relikvia
Szint: 65
Állatok gyakorlatozásakor találhatsz narancs mytokronitot, ha van mytokronit észlelés szakértelmed.
Ár: 268000 Lélekenergia, 700 sisakszilánk

Itt valami hiba van. Remélem nem fórumon, hanem a kufárnál.
A vörös is LGY-be és LE-be kerül, a narancs miért lenne LE és sisakszilánk, amint nem is tudunk szerezni 80. szintig? Ez teljesen meglőné az elvet, hogy 65. szinttől lehet használni.
Ha a narancs is LGY-s akart lenni, akkor kérlek javítsátok, hogy meg tudja venni aki már elérte a 65. szintet, de még nem 80-as (+ ha valaki 80-ra ér attól még nem is lesz rögtön 700 sisakszilánkja), viszont ha a fórum leírás a hibás, akkor magyarázzátok el legyetek szívesek, hogy miért sisakszilánkért lehet venni a 65-ös narancs mytokronit detektor relikviát.

Más: az aztrálkő 10 őskő, de az azonnali befejezés ami szintén 10 kő, az más funkciót nem lát el, csak azonnali befejezést és nem ad új asztrálkövet vagy semmi mást ugye?


ma, 13:20
István
Szia.

Hamarosan átirjuk a költséget lélekgyémántra, köszi, hogy szóltál.

Az azonnali befejezés nem ad újabb követ, csak nem kell várnod 45 órát.

További jó játékot!

Dikó István
Végzetúr Játékvezető
Remélem elszámoltatok/félreértettetek valamit, mert ha ez tényleg (csak) így működik és ennyibe kerül, akkor gusztustalan és a játékvezetésnek elméjét elborította a Fertőzés 120%-osan.
Eddig csak kb félévente "kellett" ~1000 őskövet elpörgetni pár nap alatt, most már naponta? Vagy én értem félre? De ha nem naponta, csak egyszer induláskor akkor is eszelős és még ha "csak" 750 a kötelező 18 nap várakozással az is undorító, főleg, hogy mekkora különbséget generál a 18 naposok és az azonnal utazok közt.

Ha ez tényleg így van inkább töröljék az új fejlesztést a játékból mielőtt a játékosok törölnek, mert hallottam már a költségek felfedezése nélkül is olyant akinek a mytokronitok első látásra betették a kaput már a költségei nélkül is.

Pedig érdekesnek tűnt és vártam, hogy kipróbálhassam majd, de ha ezek a feltételek és a lehetőségek, akkor ez abszurd. Remélem mire estére hazajövök a melóból kiderül, hogy valami banális tévedés történt.
------------------------------------
Mód: A játékosok infó csorogtatása és fiktív számolgatásai megtévesztőek voltak. Miklós részletes leírása alapján és az egész újra átgondolása után nem ilyen szélsőséges már a véleményem, mint ami fentebb olvasható. Az idő és őskő ráfordítást kicsit soknak találom azoknak akik nem tudnak havi 5000 ezret fizetni, mint Matex [Nysa] vagy én (szóval nem magamért
vinnyogok
kedves játékostárs), de egyébként értem, hogy a cél a hosszútávú foglalkoztatása a játékosoknak.
Azért az is vicces kicsit, hogy az új fejlesztést kimaxoljuk (nem én vagy mindenki, de minden részére - épület, szaki, afk - van valaki) még mielőtt elindulna.
Dátum: 2015.04.12. 16:11:03
Lehet igazad van, de nem vagyok benne biztos, mert a nyelvtani szabályok úgy változnak, mint a széljárás.
A kedvencem: általánosban nekem elválasztani így kellett Vesz-prém, ~10 évvel később: Veszp-rém, jelenleg? már nem is érdekel ilyesmi, ha úgy is folyton másképp kell.
Dátum: 2015.04.12. 13:55:19
Igen, néha mindenkivel előfordul ilyesmi, más-más mértékben
Esetleg megmondjam mennyi a csillagidő?


Ne haragudj meg érte, csak nem bírtam megállni, olyan jót mosolyogtam ezen a pár napon, de minden rossz szándékot mellőz ez a kis ugratás.
Dátum: 2015.04.12. 10:35:56
Valami más...: már vége a Bolygó Ura eseménynek. Most a Xenó háborúk folynak, nézz be oda, ott is jó jutalmak vannak.
Dátum: 2015.04.12. 09:19:52
Ha szeretnél emelt fővel sétálni Ghalla napfényesebb oldalán az árnyékban csetlés-botlás helyett, akkor bevezetőként javaslom kattints az aláírásomban kéken szereplő szavakra és tanulmányozd át az ott találtakat!
Sok sikert kívánok a játékhoz
Nem Redlips volt az a 30-as?

*Utána néztem, 35 volt az a 30, de szerintem Redlips. Ludmilla élmenő volt és maradt, nem totyorgott annyit, már Landi alatt 30 fölött volt, tehát nem lehetett húsvéti jutalommal meg neki a 100 küldi.
Dátum: 2015.04.10. 15:25:14
Jól kib***tál velük, ezaz
Dátum: 2015.04.10. 12:47:27
Kösz a válaszokat
Azért kérdeztem, mert a kb 3 hetet tudom én is, de azt is, hogy úgysincs sötét korszak, mert az idő végefelé magától épülnek a csapdák és nagyobb szorzóval sebezzük a dögöket. Ezek alapján azt hittem van azért valami hivatalos zárás.
Ilyen alapon lehetne inkább úgy a szöveg és megoldás: hogy x hó y napjáig tart az event vagy fixen 3 hétig és a szerepjátékos körülírás a leírásban meg az lenne, hogy olyan elsöprő győzelmet arattunk hatalmas erőfeszítéseinkkel, hogy a (kiírt dátumig) meg nem halt királynők megfutamodtak. Így legalább lenne értelme a félévenkénti visszatérésüknek is, mert ugye hiába írtjuk ki őket, mindig vannak. És így tervezhető is lenne, hogy meddig kell elérni amit akarunk. Landragór is így működik nem?