Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Quellon

Dátum: 2015.04.28. 19:52:24
Az LGY-vel óvatosan dobálózzunk, nem mindenkinek áll hegyekben.
Dátum: 2015.04.28. 15:22:32
Ha PP-t vagy TKP pontot tárolsz el memóriaszelencével azonos módon az oké. Ha venni lehetne őskőért CSP, PP vagy TKP pont italokat napi ajálaton kívül, korlátok nélkül, annak szerintem előre beláthatatlan következménye lenne és a legkisebb eséllyel pozitív.
Dátum: 2015.04.28. 15:10:40
És valószínűleg minden alkalommal amikor eddig fétist lehetett szerzni, akkor lehet majd szilànkot szereznie annak akinek az adott fétis màr megvan. Ezzel csak az a baj - ahogy már korábban is jeleztem - hogy nem lehet zárkózni a fétisekkel, hanem konzervàljàk a lemaradást azoknak akik bármi okból nem szerezték meg mindig elsőre az összes fétist.
Dátum: 2015.04.28. 14:59:13
Akkor nem az italokat szeretnéd tárolni, hanem a belőlük származó erőforrásokat ugye? Tehát szeretnél úgy PP-t, TKP pontot tárolni, ahogy a memóriaszelencével a CSP-t lehet?
Dátum: 2015.04.28. 07:16:20
Egyéb:
Ne fusson egy időben eventekkel.
60-as szintű V4-ről az AH-s relikek valamilyen formában áthozhatóak legyenek - ez sem az én ötletem

Az alapötlet jó a díjazás változásában a motiváltság érdekében Az idézett rész viszont szerintem nem. Folyamatos az eventek sora: nagy, mini, nagy mini, ez a része kivitelezhetetlen.
V4-ről AH-s relikeket hozni más világi kariknak ez szerintem igen rossz ötlet. Pár tíz-száz dukátért több ezres tételek, nem lenne igazságos sehogy sem.
Esetleg lehetne magasabb szintről indulni 60 helyett. 100? Persze, ha lenne egyáltalán érdeklődő.
Dátum: 2015.04.27. 13:10:49
Délelőtt még nem reagált az átvevő rituáléra, most már igen, köszi.
Dátum: 2015.04.27. 12:14:35
Sikerült?
Dátum: 2015.04.27. 06:37:32
Offs, ezt nem igazán értem. Az egy egyszerhasználatos cucc nem? Ha kérésre nem törlik ki, akkor miért tennék manuálisan kérés nélkül? Mi köze a kufárhoz?
Dátum: 2015.04.26. 04:35:20
Nem feléd volt kritika, hanem a működési elvre
mytokronit tudás:

Ennek a szakértelemnek a segítségével a vadászat során van esély, hogy szürke mytokronitokat találj. A szürke mytokronitok kulcsfontosságúak csatlósod tudásának növeléséhez. A szakértelem minden szintje 0,1%-kal növeli az esélyt.
Menj be egy kaszinóba, tedd meg a zöldet jó sok pénzzel és minden 37 pörgetés után reklamálj, hogy qrva sok lovád elment és mégsem jött be az 1:37 esély.
Ha kötelezően esni kéne a szürkének akkor az lenne a szöveg, hogy 200-as szakival minden 20. vadászatra esni fog egy. Oké, szar hogy random, mind szopni fogunk vele, de ez egy jól érthető előre lefektetett szabály szerint működik, még ha nem is tetszik senkinek és mindenki e szerint kapja a szürkéket, kár úgy csinálni, mintha nem értenéd a randomot vagy felette állónak éreznéd magad.
Az esély nem bizonoysság és nem hiszem, hogy túlzottan magyarázni kéne, hogy minél kisebb a mintád, annál valószínűtlenebb a pontossága.
Dátum: 2015.04.25. 19:08:15
Az építés magától megy, nem a játékosok teljesítménye ez.
Dátum: 2015.04.25. 08:14:31
Szívesen
De ha túl vagy a 600-on, akkor megvan a 20 db is ugye? És majd még kiveheted a másik 50-50-et a jutalmakból.
Elméletileg lesz majd AFK ami az EH-soknak növeli a szürke mytokronit találási esélyét.
Ezzel nem azt akarom mondani, hogy ezért nem érdemes robbantást fejleszteni, csak ha már szóba került, hogy várható-e avagy nem új AFK, hát akkor elméletileg igen. A mikorról még semmi infó.
Dátum: 2015.04.24. 12:48:28
Nemrég a mytokronit topicban olvastam, hogy az állatok bizonyos körülmények közt mindig találnak és sebeznek + kritet ütnek, ha elég magas a szakijuk és hogy ez az erő tulajdonságot fontosabbá teszi, mint kellene. Tényleg van ilyen probléma? Ehhez nem értek, de érdekelne.
És ha ez így van + probléma is, akkor nem lenne célszerű az állatsebzést más alapra helyezni a saját erő tulajdonságunk helyett?
Van összefüggés azzal, hogy sokan panaszkodtak, hogy a SZB klónok a jól fejlesztett karikat szivatják, rengeteget sebeznek vissza és így alig pár csatát tudnak vívni a max ÉP-jükből italozás nélkül, pont azoknak akik egyébként általában szinte legyőzhetetlennek érzik magukat, míg a "gyenge" karakterek lazán SZB-zhetnek italok nélkül rengeteget.
Helyesek egyáltalán ezek a félinformációk amiken merengtem vagy téves dolgok jutottak el hozzám?
Dátum: 2015.04.24. 07:21:39
50-50 kitin választható jutalomként a 400 győzelemért és 1600 építésért, a +20 pedig 400-600 csata közt minden 10 győzelemért 1 db esik, tehát a 410-re első, 420, második ... 590-re a tizenkilencedik és 600. győzelemre a huszadik, utána több kitint nem tudsz kiütni a xenókból.
Így működik, szerintem neked is. Ellenőrizd és ha mégsem, akkor ÜSZ-en kérj segítséget, hogy szerinted hiba történt - de nem tartom valószínűnek, mindenki másnak jól működik, szerintem csak pont az(oka)t a csatá(ka)t nem vetted észre amikor a kitint kaptad.
A golyóimhoz és a varázsvesszőmhöz csak akkor nyúlhatsz, ha Elenios papnőinek egyike vagy
Egyébként Wyhetrquaxx képzőgyűrű, ha jól emlékszem és a térképkereső varázsvessző szerintem azért nem tűnt el a relikviáim közül, mert törlésemkor még mindenki másnak is megvolt, a visszaállításom óta pedig már nincs térkép event, előfordulhat, hogy a helyettesítő HH indulásakor eltűnik majd nekem is. Ha nem, akkor lesz egy relikviám ami még Nysának sincs
És a kristályoknak nincs robbanásuk, tehát ellenük mindig hatékonyabb lesz, mint olyan játékosok ellen, akiknek szintén van. Nem biztos, hogy félteni kell a PvP-t, PvE-ben nagyokat fog durrogni a robbanás, de játékosok egymás közt lehet bagatell kategóriába redukálják egymás robbanását _amennyiben_ mindkét félnek közel azonos az AFK-ja, csatlósok szakijai és max ÉP-je, önmagában az AFK értékét kémlelni nem is lenne érdemes, az összes összetevő együtt adja meg a hatékonyságot. Ha jól értem
Dátum: 2015.04.20. 14:08:47
Fingjuk nincs, bedobták a jokert meggondolatlanul, másodszor ígérik, hogy erősebb lesz a többinél, de mégis hogy és ha tényleg akkor (szinte?) kötelező, de blindre gyűjteni?
Mindent visszaadok...esküszöm, semmit nem használtam el... ááá...ja de, az energiakoncentrátumok... mindent visszaadok, még többet is vonhattok le... nee... csak a lábamat ne...
Őőő Ok, kösz.