Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Quellon

Dátum: 2015.05.07. 21:23:33
És miben lenne más/jobb a kaparós? Viccelsz? Ha komoly akkor fejtsd ki mit értesz ez alatt. Ne kerüljön újabb kövekbe, elég relikvia és költség fűződik a kerékhez. Ha csak az a probléma, hogy nyitogatni kell, akkor bekerülhetne a VIP funkciókba a ládák egyszerre nyitása is.
Dátum: 2015.05.07. 06:28:02
Köszönöm
Dátum: 2015.05.06. 19:28:18
Köszi
Dátum: 2015.05.06. 19:18:36
Rendben, ez a te felelősséged
Csak a két azonos bejegyzésű 1 hozzászólásos felhasználóból azt hittem, hogy több karakterrel játszol egyszerre egy világon és nem vagy még teljesen tisztában a szabályokkal, azért népszerűsíted a szövid több "fronton".
Dátum: 2015.05.06. 17:35:28
1 világon egyszerre egy karakterrel játszhatsz a szabályok szerint.
Javaslom olvasd el a játékban balra lent a "Fórum" és a "Kvíz" gomb közt a "Játékleírás"-ban az utolsó menüpontot (is) "Játszhatok-e több karakterrel" címmel!
Dátum: 2015.05.06. 17:26:57
Hát ha a sejtéseinket ténynek vehetjük, akkor igen, a fesztiválos kérdések megválaszolódtak.
Nekem volt még egy mytokronitos:Idézet: Quellon - 2015.05.02. 08:29:54
Narancs mytokronit szerzéshez, ha kennelbe küldök x db állatot egyszerre, akkor mindegyikre számolja az esélyeket és adja a narancsot vagy egyesével kell kenneleztetni őket, különben csak egyre számolja ki, ha egyszerre küldtem kennelbe mondjuk 5 állatot?
Itt is, ott is jó a válasz, talán ott jobb, hátha mást is érdekelne és akkor ott kézenfekvőbb.
Dátum: 2015.05.06. 14:33:12
Indulás előtt én is arra számítottam, hogy a "csomag" az több darab, de ha a ládából jövő "csomag" egy darabos, akkor 99%, hogy a kristály mytoaffinitás is egy darabos "csomag"-ot ad.
Miklósék sajnos péntek óta nem válaszolnak az itt feltett kérdéseinkre.
Remélem mihamarabb megtörik e jég.
Dátum: 2015.05.06. 10:25:34
Mi a tapasztalat mytokronit csomagokkal? Nekem 4 vagy 5 volt és mind vöröset adott.
Dátum: 2015.05.03. 11:26:30
100 kehelyért 200 szürkét nem kristály mytoaffinitással gondoltam, hanem 20x5 kehelyért 10 szürke.

Azért jobban örülnék, ha a kristály minden nap adná a hűségbónuszhoz a mytokronit csomagot és akkor beleférne a vegyesség is, ha egyenlő az eloszlás. Azt nem szeretném, hogy "random" dob és természetesen abból adna sokat ami nem kell és abból keveset/semmit ami kéne.

Mostmár annyi verziót kiötlöttünk, hogy mindenképp kell a hivatalos helyretétel mi hogy is fog működni.
Szerintem most nem extratápot kaptak az EH-sok, hanem egy kis szépségtapaszt a kényszerített vadászathoz. Mert ugye szürkén alapszik minden más, ha a VF-es nem szerez pirosat, attól még a többi képesség mehet fullon akár, de ha az EH-s nem szerez szürkét, akkor meg van lőve az egész.

*A példa szélsőséges, nem állítom, hogy egy EH-s sosem vadászik, csak kisarkítottam a helyzetet.
Dátum: 2015.05.03. 11:14:35
Vitathatatlanul van különbség, csak szeretek kötözködni, élcelődni, kicsit gúnyolódni - ha az elmegy viccnek és nem rosszindulatú
Dátum: 2015.05.03. 07:44:20
Jó gondolat , de azért várom Miklós mindent eldöntő végszavát.

Az "aprólék" jutalmakat nem is néztem jóformán, csak futólag. Akkor akinek megéri 100 kehelyért lehet 200 szürke mytokronitja vadászat nélkül. Ez így lehet jobb, mint 2 random kristály csomag. Persze annak aki, 1) nem akar pluszban vadászni a szürkékért, 2) nem akar mytokondenzálni.
Dátum: 2015.05.03. 07:34:43
Idézet: Azazel - 2015.04.05. 12:48:20
Qrvára elegem van a ki..ott harcrendszerből.

Ja bocs, a zöldet nem itt kérdeztem , meg vagyok kavarodva, de az is érdekelne.
A narancsot azért nem tudom tesztelni, mert a harci állataimon kívül mindegyik épp kennelben van és pont azért merült fel a kérdés, mert az elküldésükkor nem volt egyértelmű, hogy most mennyi után kaptam, mennyi után nem és mennyire számolt egyáltalán %-ot.
Igen, ha épp adott hozzá minden feltétel. Őskő elfogyott, pénzt fizetés előtt többet nem költök ide, az eddig megkapott 6 képesség egyike sem zöld volt.
Dátum: 2015.05.02. 10:50:33
Idézet: Offsboy - 2015.05.02. 09:59:25
Mondjuk remélem nem csak 1 db, mert azt csomagnak nevezni necces.
Igen, én is úgy gondolom, hogy ha csomag, akkor több db, de vajon többféle is vagy egy nap egyféléből több és ha több kristályunk van, akkor ugyanolyan csomag jön mindből vagy azok is különbözők lesznek?
Köszönöm, hogy megválaszoltad amit tudtál, de ezt most szándékosan Miklósnak címeztem, mert ezeket az információkat még nem osztották meg hivatalosan mindenki számára elérhető helyen.
Pedig jó lenne, mert mérlegelendő, hogy kinek mi éri meg: 1 smaragd mytokondenzátor vagy 2 kristály mytoaffinitás. És hogy megéri-e a kényelmes stílust megborítani pluszteljesítménnyel a több jutalomért és/vagy őskövet áldozni.
Dátum: 2015.05.02. 09:46:11
Idézet: Miklós - 2015.04.30. 17:44:25
kristály mytoaffinitás: 50 életkehely
leírás: 65. szintű tárgy. Ha kapnál hűségbónuszt, kapsz egy mytokronit csomagot is. Több kristály mytoaffinitás hatása összeadódik.
2 kristály 2 csomagot, 3 kristály 3 csomagot ad naponta?
Mi(k) várható(k) 1 csomagból?
Narancs mytokronit szerzéshez, ha kennelbe küldök x db állatot egyszerre, akkor mindegyikre számolja az esélyeket és adja a narancsot vagy egyesével kell kenneleztetni őket, különben csak egyre számolja ki, ha egyszerre küldtem kennelbe mondjuk 5 állatot?
Van erről infó/tapasztalat vagy kérdezzem az ÜSZ-t?
A régi időkben amikor még előszele sem volt az állatok evolúciójának, akkor többen is hívták az álltaikat csatlósoknak, ahogy mások szolgáknak, stb. Mára a csatlós külön fogalom lett, innen a tévedés. Egyébként Offsnak igaza van.
Dátum: 2015.04.29. 20:28:25
Jó ötlet
Csak nehogy félresikerüljön: költs 3 nap alatt 6 őskövet 9 fehér kristály ital jutalomért.