Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Quellon

Dátum: 2015.08.11. 08:26:51
Akkor helyesbítek, nem lehúzás mert nem vettem meg, hanem pofátlanság, telhetetlenség, szemtelenség, a másik hülyének nézése, lekezelése, avagy kényelmetlen figyelmetlenség ami a kapcsolatok elhidegüléséhez vezet, ha folytonossá válik és elméletileg nem megengedhető a kereskedelemben vagy szolgáltatói iparban, mert a kuncsaftoktól és az elégedettségüktől függenek.
Dátum: 2015.08.11. 07:16:49
Nyári csomag 3 kőért. Benne 1 kőért napkristály és 2 kőért kisebb vadászzsákmány.
Napi ajánlat 20 kőért 10 napkristály.

Nem is értem miért nem a parlamentben ülnek a játékkészítés helyett. Az ígérgetés meg a lehúzás a fő profil itt is meg ott is.
Dátum: 2015.08.09. 12:26:04
Hogy lesz-e egyben Xdb-os csomag, azt nem tudom, de a napi 1 vehető még, szerintem az is lesz a jutalomátvétel zárásáig.
Dátum: 2015.08.09. 08:44:16
Szerintem csak viccel. A küldetések "mennyi van vissza számlálóból" már 1 hete tisztán látszott, hogy mikor lesz vége. A jutalom átvétel meg még 1 hét - amiből 6 nap x óra van vissza.
Dátum: 2015.08.08. 07:07:56
Korábban már érveltem/levezettem szépen, most csak jelezném, hogy én a Farsangi kristályt szívesen látnám viszont.
Dátum: 2015.08.07. 16:03:54
Ámen.
Köszönjük Turul
Dátum: 2015.08.07. 09:10:25
Ugyanezekkel álltunk mi is (v1 Laraxians) és mások is a játévezetés elé korábban, szinte minden turnusra jutott egy hasonló ügy.
A válasz mindig ez:
- ha kizárunk szöviket, nem lesz elég résztvevő, így is teljesen inaktív (nullát ütő) szövik is vannak a mezőnyben
- vannak szép számmal nagylétszámú bajnok szövik, tehát lehet sok taggal, rengeteg ütéssel is nyerni
- tény, hogy nem a legjobb a rendszer, de nem tudunk jobbat, viszont vevők vagyunk javaslatokra

Mindhárom pontban igazuk van, még ha ettől nekünk nem is lesz jobb és előfordulnak igazságtalan(nak tűnő) helyzetek.
Dátum: 2015.08.05. 23:18:20
Ariel, lehet hogy teljesen igazad van és hülyeségeket javasoltunk vagy olyanokat amiket úgy sem fognak megvalósítani, csak szerintem sokaknak az újdonság iránti vágya fejeződik ki át nem gondolt, át nem látott dolgok leírásában és próbáljuk egymást inspirálni, hátha születik egy jó ötlet is.
Látok egy problémát abban, hogy amik már vannak kombináljuk őket összébb, azok halál unalmasak, semmi értelme már, állandóan csak 1-2 %-al, ponttal nagyobbat szerezni. Szerintem ezért értünk ide, hogy gyengének tartják a 290 felettieket, mert igazából már sokkal lentebbtől nagy nulla az egész, semmi értelme mindig csak frissíteni a már meglévőket. Ez egy spirál ami nem vezet sehová, csak tapossuk a mókuskereket.
De ha más nem várható, akkor megoldottátok a problémát: veszitek a javasolt listádat beleteszitek 2 garnitúrába és minden tábla eggyel nagyobbat ad valamelyik vagy mindegyik képességből.
Dátum: 2015.08.05. 20:15:50
Csak az egy aktív csatlós narancs képessége csökkenti a találatukat, a passzívak plusz elnyelést adnak.
Úgy gondolod/tapasztalod, hogy ez az egy aktív képesség is eleget fog vissza az állatokon?
Milyen tapasztalatokra alapozod? És mekkora narancs képesség kell ehhez? Mekkora az "elég" és mekkora a "túl sok" ebből a képességből?
Dátum: 2015.08.05. 19:23:20
Idézet: Bíborhold - 2015.08.05. 11:10:26
- Vadászatkor kevesebb TP.
Hehe, örülnék, de meg is lepne, ha készítenének ilyet. Ha mégis, belevehetnék a Térkapu TP-jét is.

Nekem hirtelen két ötletem van, "régi" dolgok felújítása, az egyik kicsit merészebb.

- Arany védelmező "szerű" gyűrűk és láncok, tehát semmi TÖ, de kiemelkedő elnyelés varielnyelés egyben a szintkörnyezethez képest. Gyűrű volt pár ilyen ezen kívül kisebbe, pl Ultrapurifikátor, Ezüst védelmező, de lánc sosem és fentebb egyik sincs, csak külön-külön adnak vari vagy sima elnyelést és ahhoz képest, hogy 300+/-30 szintű cuccok nem is sokkal többet adnak a 160-ashoz képest. Pedig szerintem érdekes taktikai elem a kiemelkedő elnyelésekkel variálni.
Arany Védelmező gyűrű szint:160 védekezés:35 elnyelés:80 vari elnyelés:125 +30 sebgyógyítás, Bármilyen fókuszkristály belehelyezhető


- Büntető jellegű ékszerek, de nem CSP-t "lopnak", hanem PP-t. Ha gyűrű és lánc 50-50%-os lenne és összeadódhatna a hatásfok, akkor egész szett lenne.

- Beugrott +1: állatok találati esélyét csökkentő ékszerek (narancs kronit elve szerint)?
Dátum: 2015.08.05. 18:51:15
Nézd meg az épületeiknél a Kristályszív nevűt.
Dátum: 2015.08.05. 18:33:38
Kétszer.
Dátum: 2015.08.05. 14:26:24
Jó lenne, ha a harcolásra kijelölés/pihenni küldés sem igényelni oldalújratöltést, csak egyszerűen módosulna és rögtön, hogy 4 állat cseréje másik 4 állatra (vagy vegyesen) ne tartson tovább 4 másodpercnél és meg is történjen a kívánt csere, mert a jelenlegi rendszer átlag 75%-os teljesítménnyel működik.
Dátum: 2015.08.05. 14:22:10
Nem először fordul elő, talán mondhatjuk sokadszornak is és jópár ilyen szövi van (nem pont ilyen összetételben, de a lényeg kislétszámú és vagy 1 kézben több kari fut össze).
Ha nem tudsz jobb és egyben mindenki felé igazságos/abb rendszert javasolni, akkor nem lesz változás.
Korábban is ez volt a válasz.
Dátum: 2015.08.04. 07:44:04
Nem voltam itt az előzőn, de nem ez volt az első minievent? Szerintem akkoriban újdonságszámba ment az egész és elment ez a szint, csak azóta nem nyúltak hozzá, miközben a többi ilyen magasabbra tette a lécet.
Dátum: 2015.08.03. 15:50:34
Príma
Dátum: 2015.08.03. 15:50:05
Igazad van, ezt el is felejtettem (mert addig másik lapon mást szoktam csinálni), úgy lenne tökéletes.
Dátum: 2015.08.03. 15:32:15
Kösz, szép munka!
Két kérdésem van hirtelen, bővebben majd műszak után emésztgetem.

1.) A "Minden állat intelligencia++" gomb helyett nem lenne jobb az amit az omni tud? Nevezetesen egy checkbox: "Automata állatintelligencia növelés". Ha ez be van pipálva akkor minden állat szintlépésekor (vagy a szintlépést követő első "Állatok" oldalra történő látogatáskor, ha a szintlépéskor nem ott voltál) automatikusan rányomja a szakipontokat az intelligenciájukra amíg a korlát engedi.

2.)Ez csak mintakép és 5 sorban gondoltad? Merthogy 15 állat a max tudomásom szerint (nekem) de itt csak hatot látok 2x3-ban az 5x3 helyett.
Dátum: 2015.08.03. 12:05:40
Idézet: Turul77 - 2015.08.02. 11:00:48
Most hogy lassan jön landi jó volna egy-két dolgot tisztán látni
első
vajon adni fogja landis csata a szürke mitobigyókat és az asztrális kincset?
másik
mivel dupla csp egy csata vajon duplán fogja adni őket??
Idézet: Offsboy - 2015.08.02. 12:29:17
Nagyon jó meglátás, szerintem ezt a kérdést az üsz-en érdemes feltenni, és ezzel egy kis "emlékeztetőt" kapnának, hogy biztos jó legyen.
Azt hiszem célszerű idegyűjteni ezeket a felvetéseket.


+1 Felvetés: A Farsangi kristály megszerezhetőségét 80. szinthez kötötték, majd megígérték, hogy akik így "pont" lemaradnak róla azoknak megszerezhető lesz egy másik event keretében, azért, hogy ne kelljen egy évig várni a következő farsangig - miközben esetleg már 10 hónapja 80 fölé értek. Párszor jeleztem már ezt, de nem meglepően mindig elmaradt.

Esetleg a Landragóros epikus kincsesládából kivehető lehetne a Farsangi kristály (ha már vagy 80-as és még nem rendelkezel ilyen fókuszkristállyal).
Dátum: 2015.08.01. 11:03:20
Idézet: Miklós - 2015.07.10. 13:23:26
SZB-nél kincs, újratámadás felül legyen, ok, mehet.

Jöhetne. Kiegészítve annyival, hogy a győzelem/vereség ténye is látsszon felül.

Nem tudom a játékosok mekkora hányada rendelkezik Kamikazéval, de ugye azzal 15% alatt is lehet portyázni. Mivel marha unalmas és időigényes több száz csatát végig görgetni, így általában nem is szoktam. Nem először fordult elő velem, hogy több (jelen esetben 6) vesztes csata után vettem csak észre, hogy már 15% alatt vagyok egy ideje és bukom a csatákat kivégzéssel, mert a harci köröket végig bírom, a küldik is haladnak, mert a kábítás, krit ütés megvan, többet is sebzek a klónoknál és vissza is regenerálok annyit, hogy mehetek újra, csak kivégeznek a végén.

Ha felül lennének a kért dolgok nem lennénk rákényszerítve, hogy minden csatát végiggörgessünk. Ez napi 5-nél még nem is annyira gond, de amikor az ember 200-at akar ütni, akkor elég kellemetlen.