Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Quellon

Dátum: 2015.08.21. 12:57:53
A versenyhelyzet csak pénzügyileg lett nagyobb ezzel a szarral és azokat is sújtja akik nem akarnak elsők lenni csak haladni kedvük szerint a BU-ban ÉS a játék egyéb részeiben is, nem megakadni és kényszerpihenőt tartani a BU miatt.
Dátum: 2015.08.21. 09:04:13
A játék jelenleg adatbázis karbantartás miatt előreláthatólag 15 óráig szünetel. Megértéseteket köszünjük!

A rendszeridő igazításán kívül ezt sem ártana helyretenni.
Naponta többször, bármely időpontban belefuthat az ember ilyen üzenetekbe. Ne higgyen nekik senki, csak frissíteni/újrapróbálkozni kell (párszor) és bejön a kívánt oldal, megtörténik a tervezett cselekvés.
Dátum: 2015.08.20. 19:42:10
Kezdéskor már hiába szólunk, próbálunk változtatást kieszközölni, talán most még időben van, ha a többség által támogatott egyáltalán a dolog amit nemrég olvastam valakitől és én egyetértek vele:

El kéne törölni ezt a korlátozó feladat kvóta sokszorozást. Abszolút nem lesz tőle nagyobb a verseny, kb ugyanaz a sorrend alakul ki és csak a normál tempóban haladni kívánókat szopatja ez a rendszer.
Dátum: 2015.08.18. 04:32:03
A színes dukátitalok random jönnek vagy fix csataszámonként? (Azt tudom, hogy első fázis sárga, második kék, harmadik vörös és mindből max 20 lehet, elhasználni pedig csak event után.) Elfelejtettem és hirtelen nem találtam rá leírást.
Dátum: 2015.08.17. 09:32:58
Az eredményfa hónapok óta szar és késve érkezik (gondolom minden alkalommal kézileg), ebben a bajnoki javító csomagban jó lenne azt is jól megcsinálni, nem csak ígérgetni.
Egyébként v1-en normálisan lefutott maga a viadal.
Dátum: 2015.08.16. 11:52:21
Kösz, eddig jó
Dátum: 2015.08.15. 14:39:07
Flash alatt a flash playert érted vagy shockwave flash? És hol tiltottad? Kiegészítőkezelőben? Vannak ötleteim, csak mivel most úgy sem kell holnapig inkább a pontos választ olvasnám a kísérletezés előtt.
Dátum: 2015.08.15. 11:50:24
Nem használsz valami segédprogramot?
Én Foxszal GM-ezek Omni miatt és az új Fox verzió nem szereti (még?), behoz mindent, csak az oldaltöltés egyes funkcióknál nem akar befejeződni, így pl SZB csatáknál minden látható, de nem lehet mezőt kijelölni ütésre. Csak ha megszakítom a betöltést, frissítek és akkor normálisan csinálja és minden ok.
Dátum: 2015.08.13. 14:34:27
Az a gyanúm, hogy tapasztaltad is nem csak sejted
Nem csinálható, az a xenó event.
Dátum: 2015.08.13. 12:58:07
Erről kérdezd Offsboyt vagy Arielt. Én az esszenciákat csak gyűjtöm és használom, de nem vagyok a szakértőjük.
Dátum: 2015.08.13. 11:11:47
Ne csak ezt a 100 oldalt nézd át, hanem minden Landragór nevű topicot
Szerinted van értelme? Nincs, ha nem vagy végtelenül türelmes és idő valamint pénz milliomos is.

Itt olvashatod a legfontosabb Landi infókat!(Kattints a kékre!)
"Az esemény során megszerezhető relikviák" - idáig görgess le, ha a többi nem érdekel. Az alábbiakat olvasd el és ez alapján dönts, hogy neked megéri vagy nem a sárkányvadászat és ha igen mennyire.
Ahha, eddig félreértettem a leírást, azt hittem, ha megvan a mytokronit fétis, akkor asztrál csepp helyett találunk fétisszilánkot és az asztrál szilánkokból is azt lehet csinálni, de így már értem és logikusabbnak tűnik.
Offs, neked megvan a mytokronit fétis nem? Akkor mégis hogy kaphatnál több cseppet amikor az csak a mytokronit fétis összerakására alkalmas, semmi másra és gondolom csak egy ilyen fétise lehet mindenkinek. Viszont kaptál sok szilánkot, amiből rakhatsz össze/válthatsz be minden mást. Tehát akkor így rendben is vagy, nem?
Dátum: 2015.08.12. 21:02:00
Ezt mire alapozod? Változott valami? Régen az volt a menet, hogy 2 CSP egy csata, egyik LE-jét azonnal megkapod, másik megy a kosárba amit utólag visszaoszt a kis bónusszal a rendszer a tulokra.
Dátum: 2015.08.12. 20:56:56
A LE viszont kb felének tűnik ahhoz képest ami normál vadászatban jönne.
És nem arról beszélek, hogy 2 CSP-re jön 1 CSP-nyi, hanem a 2 CSP-re fél CSP-nyi LE jön.
Dátum: 2015.08.12. 20:42:53
Idézet: NEMESIS 13 - 2015.08.12. 15:56:13
Gondolok itt arra, hogy a mágusnak fejlesztett karakterek megeszik kenyér nélkül a harcosokat.
Ez milyen (szint)környezetben jellemző?
Dátum: 2015.08.11. 16:20:25
V1 már majdnem 5 percet csúszik a valós időhöz képest, ami probléma. A többi világot nem tudom.
Dátum: 2015.08.11. 11:03:26
Ez mind igaz és/de nem mond ellent az én állításaimnak.
Dátum: 2015.08.11. 10:15:53
Akkor igen csak megválogattad, hogy melyik küldit teljesíted és melyiket nem. Vagy szintedből adódóan lehetetlen volt.
Dátum: 2015.08.11. 09:49:44
Úgy érted mindig dupla áron adják az utócsomagot? Lehet, nem tudom, eddig nem figyeltem, nem vártam, most vártam, mert kíváncsi voltam és volt pár maradék napkristályom amit gondoltam esetleg kiegészítek valamire a csomag méretétől függően.
Nem verte ki a biztosítékot, tök higgadtan írtam ezeket a véleményeket. Az én biztosítékomat már eljátszották. Nem idegből "hőbörögtem", csak tettem egy megjegyzést, hogy említés nélkül ne maradjon az eset, mert még a végén úgy tűnne, hogy minden rendben van így.

Ha tényleg a többi minieventen is így volt, akkor az erre vonatkozó véleményeim azokra is érvényesek. Lehet akkoriban még megvolt a biztosítékom is és az általában pozitívabb kölcsönös hozzáállás jegyében elnézőbb/figyelmetlenebb voltam az ilyen dolgokra.