Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Quellon

Dátum: 2016.05.26. 16:10:58
Keress szubplazmát, az még a kalandnál is rosszabb, hiába a detektor meg az AFK.
Dátum: 2016.05.25. 19:32:02
1, Eddig is csak építettem vele és alkalmanként szb taktikát szerveztem, szóval építőt már nem csinálhatnál belőle, eddig is az volt, minden más eredmény és érdem az eredeti tulajé

2, Új Quellon nem lesz, ha csak nem valakinek az a perverziója, hogy megveszi amit én átneveztem aztán külön költ arra, hogy visszanevezze
Dátum: 2016.05.24. 20:16:42
Ha v1-en átvenné valaki, akkor v6-on sem maradnék. De azt a karaktert úgy kaptam, annak további sorsát az adományozóval is megbeszélném, ha úgy adódna.
"Relax, ez csak egy játék." Ez igaz és mindkét világon megszerettem a csapatom ahol játszom, ezért is játszom még mindig, de mégsem élhetek a játékért, a játéknak kéne értem lennie és itt ez nagyon megborult/fordult.
Dátum: 2016.05.24. 17:54:53
(Át)Vételi lehetőség.

A játék érzet és a játék öröme számomra már tovaszállt. Mivel Quellon (v1) hozzám nőtt, mint egy kedvenc háziállat, ezért nehezemre esne törölni (megölni, ha úgy tetszik, a kedvenc háziállatot, társat). Amíg és amennyi időm van, addig foglalkozom vele, annyira amennyi jól esik, nem teher.
Viszont, ha valaki átvenné (névváltoztatás után) pénzért, akkor nem törlöm, ha már nem tudok/akarok rá időt fordítani.
Egyenesen megmondom, ingyen nem adom, pénzért is csak azért, mert van olyan új hobbim amibe belefektetném azt a pénzt amit a karakterért kapnék esetlegesen.

112. szint
full-EH-s, megfelelő szakik, AFK-k mindig az elérhetőségtől a legrövidebb időn belül maximalizálva voltak
Tulajdonságösszeg: 5061 (7179)
Szakértelemösszeg: 4549
9000 aranydukát igény szerinti felhasználásra
Mindenféle gyorsítás, kényelmi funkció, VIP megvan
16 csatlós 120-260 szint között
35 vagy több sárga mytokronit képesség mindegyiken
35 Megaesszencia, 5 zöld, 235 szürke, 13 sárga
Szerintem az esszenciák az egyetlen a játékban amivel nem tartozom az élvonalba, de a szintkörnyezetben azt hiszem még így is kiemelkedő.
10 kék, 13 piros medál
Az ütőtávjában azt hiszem nincs ellenfele - ha valakit sértene e feltételezés, elnézését kérem és jöhet cáfolni - felfelé se sok.

Nem tudok konkrét árat mondani, akit érdekel, mondja neki mennyit érne és megmondom nekem megfelel-e. Nyilván a jobb ajánlat elsőbbséget élvez, de egy hetet mindenképp várok, attól függetlenül, hogy megkeres-e egyáltalán valaki - visszavonásig érvényes.

Nem tudom mit mondhatnék még? Ha valakinek ajánlata, kérdése van és/vagy olyan dolog érdekli amit külön nem részleteztem annak szívesen válaszolok, ha megkeres levélben.


*Nem frissítgetem folyton, ha érdekel a karakter és hogy jelen pillanatban (amikor olvasod a hirdetést) hogy áll, mennyit haladt, mivel rendelkezik, stb. arról is szívesen adok tájékoztatást levélben.
-------------------------------
Csak emailben keress: nemeth.nandor.62@freemail.hu
Ezt most azonnal kéne megcsinálniuk és már akkor is késtek vele x évet.
És mind hülyék vagyunk, hogy eddig nem jutott eszünkbe vagy nem harcoltuk ki.
Dátum: 2016.05.20. 13:36:41
Jelzem, az első hozzászólásod alapján nem értem miért kell PP-n alapulnia, kérlek pontosítsd.

Idézet: Miklós - 2016.05.18. 18:02:10
A csatlós portya tevezésekor a következő szempontokat vettem figyelembe:
- Egy új, a többi eseménytől független cselekvés.
- Ne szorítson ki más cselekvést (pl. portya, szövi bajnokság, ezért a napi 10-es maximum).


Ha PP-n alapul, az ezt a két szempontot haza is vágja szerintem, legalább részben, ha nem teljesen.
Mert, hogy lehetne független a több cselekvéstől, amikor azoknak az alap erőforrását használja (PP) és ha nem is teljesen, de ki is szorítja részben most, később meg jobban, ha több harcoló csatlósa lehet a játékosoknak, oké, csak 10 (vagy később több), de akkor is annyival kevesebb.

Szóval akkor fejtsd ki kérlek, miért nem kapnak a csatlósok napi X akármilyen erőforráspontot amivel mást nem lehet csinálni, mint csatlós arénázni, ahogy Tigrisnyul javasolta?
És szerintem Mordusnak is igaza van, kell a másféle rendszer ("tűz, víz, repülő vagy amit akartok") ahhoz, hogy értelme legyen az egésznek. De hogy mindenki tiszta lappal indulhasson, ne a portyát erősítsék ezzel, hanem önálló tevékenység legyen önálló erőforrással.
Dátum: 2016.05.19. 10:20:45
Te jó ég

Ugyanazt a játékot újra látszólag új köntösbe bújtatnák/ják és újra megveheti aki akarja.
Ez csak annak való aki enélkül is élvezte és tolta ezerrel, akinek nem is kell más a játékba csak mindig legyen mire költeni a pénzét és valamit még magasabb szintre fejleszteni. Ha elérte a maxot, akkor toljuk ki a maximumot, ha mindenkinél erősebb vagyok, akkor lehessek még erősebb, ha mindenből nekem van a legtöbb, akkor legyen valami új név alatt futó dolog amiből szintén a legtöbb lehet, a korábbi előnyökön alapulva.

Akinek ez még élmény, annak további jó szórakozást.
Dátum: 2016.05.19. 09:26:03
Grat, ugyanaz, mint az előző, csak már van barna kronit?
Dátum: 2016.05.18. 14:31:29
Bármi más is következhet belőle, ki mit vél felfedezni a számokban és/vagy milyen szempontból nézi, mi a fontos számára. Gondolom v5-ös első helyezett abszolút első is szeretne lenni a világok közt.
Lehet jól megfontolt dolog az hogy gyorsan halad (bármely világon bárki), a második piramisra akar több időt hagyni. Talán kíváncsi rá változott-e, lesz-e esetleg bármi újítás. Ami esetleg elérhetetlen lesz azoknak akik lassan haladnak.
Dátum: 2016.05.18. 14:09:21
Tessék

1. Archibald Cunningham 1150
2. LanMaffia, az univerzum ura 1050
3. II.Vlad 750
4. Smucci 750
5. Pupak 700
6. Herczegno 700
7. Griffin92 700
8. James Andrew 650
9. NME_Gabi 650
10. EdiFlo 650
11. Drizztian 600
12. Edward76 600
13. Eliteninja 500
14. F3rcsu 450
15. Tavaris 400
Dátum: 2016.05.18. 13:24:02
Köszönöm, Build lesz a nyerő
Dátum: 2016.05.18. 13:03:15
Mitől eshet vissza a zárójeles TÖ?
Tegnap (7111) volt, ma meg (7093)
o.O
Dátum: 2016.05.18. 13:01:10
30 relikviaforgáccsal kapcsolatos küldi nem volt? Az egy másik event vagy csak álmodtam?
Dátum: 2016.05.18. 09:55:10
V6-on is történt ilyen, keresd az ÜFSZ-t.
Dátum: 2016.05.16. 21:26:15
Idézet: Don Firenze - 2016.05.16. 17:49:58
Annyira nem lehet követni Leót, hogy legutóbb angliai és dán régészek jártak nálunk, hogy a szövetség kommunikációs rendszerét megfejtsék.
Megállapították, hogy az írásunk a lineáris c arámi nyelvet tartalmazza, az atlantiszi hétköznapi grammatikai szabályok szerint.
Vagy, ha nem erre gondolsz, csak megjegyzem elég régóta játszom vele, s nem szokása törölni.
Thor nem Leonárdról beszélt, hanem Leonardról, nem ugyanaz akivel te játszol együtt és akivel Thor játszott.
Leonárd - Lelkes999
Leonard - Dozer
Dátum: 2016.05.15. 20:27:14
arany univ. > Kryxónium fókusz
Dátum: 2016.05.15. 19:57:23
Köszi, ezt már el is felejtettem
Dátum: 2016.05.15. 19:41:59
A mytoaffinitások összeadódnak és a fétis is felszorozza. Plusz azért is éri meg affinitást kivenni, ha már kondenzátorod van, mert ezen kívül csak egy módon lehet szerezni: maxos őskővásárlással és költéssel akciókkor.
A többi jutalomhoz más módokon is hozzájuthatsz.
Dátum: 2016.05.14. 15:14:36
Néha játszik is az ember a fórumbalhék közt... arra jöttem rá (újra), hogy jó lenne, ha folytatódna/befejeződne az állatoldal reformja ami félbeszakadt.
Az meg maga lenne a tökély, ha beépítenék a kennelkalk-ot az állatoldalra (nyilván a jól működő, minden +TP-t figyelembe vevő verziót), ha ez nem haladja meg a Beho kapacitását.

*Azért ide írom, mert arra számítok, hogy ezt a felületet Miklós (előbb) olvassa.