Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Quellon

Dátum: 2015.11.07. 20:22:31
Folyton ott vagy valamelyik toplistá(ko)n, ez nem nyugi, hanem rohanás a mókuskerékben. Szerintem te a monotonitást unod, de mivel abba hagyni nem akarod/tudod, ezért minél változatosabb mókuskereket igényelsz amiben taposhatod a szokásos tempód.
Dátum: 2015.11.07. 12:07:29
A karácsony szerintem is minievent, de nem lenne baj, ha a xenó és a karácsonyi közt nem lenne betuszkolva valami, hanem nyugi lenne.
Dátum: 2015.11.06. 04:28:16
A következő tárgyak(at) találtad: 1 energiatégla, mytokronit csomag, fehér kristályital
Dátum: 2015.11.05. 20:55:05
Jaja, csak nem úgy van a xenó és a szb-ről meg nincs infó, ezért kérdezősködtem. Más karival teszteltem:

szb (ez fixen 5-önként és sorrendben jön):
fehér kristály ital
dukát
platina
támadás ital

xenó (ennek meg se a sorrendje, se a darabszáma nem fix):
kisebb pp ital 4. csata
gyógyital 18. csata
varázsital 26. csata
fehér kristály ital 37. csata
csatlóskristály 49. csata
gyógyital 64. csata
innentől csp. csata
varázsital 78. csata
fehér kristályital 85. csata
csatlóskristály 97. csata
kisebb pp ital 109. csata
varázsital 123. csata
Itt befejeztem, mert látszik, hogy nem csak keveri a sorrendet az 5-n belül, de ki is hagy tétel(eke)t, amit lehet később visszapótol és egyenlőre jön ki az arány, de nem biztos.
Dátum: 2015.11.05. 20:08:25
Idézet: LanMaffia - 2015.11.05. 20:00:24
Amúgy a Landragóros töltés azért nem fasza, mert itt valami szintes képlet van, azért van egy gomb. Ellenben javasoltam ÜSZ-re, hogy legyen olyan, mint a vadászatnál lenyíló menüben 1-től 100-ig egyszerre.
Ahha, kösz, úgy is jó lenne Idézet: LanMaffia - 2015.11.05. 20:00:24
Q ne már, tán 10 perc is van mire kideríted a jutalmakat magadtól is Aztán megosztod velünk, kiírjuk wikire és örülünk
Ha PP-t áldozva ki akartam volna deríteni, akkor már megtehettem volna 10-kor is. De pont nem akarok vaktában PP-t költeni. Azon gondolkodtam, hogy letoljam-e a xenókat csak CSP-ből és a PP-m mehetne SZB-be. Ez attól függ, hogy mi esik csaták után.
Csordulás előtt nyilván elköltöm valamelyikre, ha nem kapok addig választ, de komolyan nem tudja senki vagy csak szopatni akartok?
Dátum: 2015.11.05. 19:57:01
ma, 12:45
Quellon
Üdv!

Egyrészt Xenó:
7470 LE árán építem a taumaturgikus csapdát

Figyelmetlen vagyok vagy tényleg csak felajánlott x LE adagokkal lehet a csapdákat LE-ből építeni és nincs mód egyben y LE-t beletölteni? Így elég sok felesleges kattintásnak és oldalbetöltésnek van kitéve a rendszer és a játékos is. Lehetne úgy is építeni, mint a Landragór töltésnél, hogy megadom egyben mennyit szeretnék építeni?
És jó lenne, ha a xenó háborúk játékon belüli leírásában benne lenne amit alább a SZB leírásából is hiányolok, hogy a fix x csatánként potyogó jutalmak mik is?

Másrészt SZB:
Mindig elfelejtem és sosem találok rá semmi hivatalos leírást: Mit is kapunk x csatánként SZB-ben?
Aranydukát, kristályital, támadás ital, platina? Ezek vagy (még) más? Jó lenne, ha ez is benne lenne a játékon belüli szabályleírásban.

Kérlek titeket, hogy ne csak csekkoljátok, hogy "jól van hülyegyerek, köszönjük", hanem vagy mondjátok meg, hogy nem megy (esetleg, hogy miért nem) vagy ha lehet róla szó, akkor minél hamarabb.
*******************
ma, 16:24
Miklós
Szia,
A többszöri építést megnézzük, van-e valami egyszerű lehetőség rá, de nekem hirtelen nincs ötletem, és bevallom nekem az hogy félévenként meg kellett nyomnom egy gombot 40x a még belefért kategória volt.

Az, hogy a leírásban benne legyen a jutalmak felsorolása, ilyen egészen biztos nem lesz, ha a jutalmak változnak, ez megint egy hibalehetőség, hogy a szöveget elfelejtjük módosítani. De ha csatázol, úgyis látod, milyen jutalmak esnek

További jó játékot,
Miklós
********************
ma, 16:55
Quellon
Építés: Miért ne lehetne úgy mint a Landragór töltés vagy az épületbe építés? Hogy beírom mennyi Le-t szeretnék a csapdába építeni?
Ez nem fél évente 40 gombnyomás Ha csak a napi LE termelést be szeretném építeni, az napi 50-80 kattintás három héten át (/fő, ha szerverterhelés szempontból nézzük) és akkor még nem néztük, hogy mi van, ha hetek vagy hónapok gyűjtött LE-jét tolnánk bele.

Jutalmak: Rendben, akkor ne legyen véglegesen kőbe vésve, ha nektek ez gond (bár azért nem hiszem, hogy az a legjobb megoldás, hogy csatázzak 50-50-et SZB-ben meg xenóban is, hogy el tudjam dönteni melyikbe éri meg jobban beletenni a PP-im ), de akkor kérlek informálj, hogy jelenleg milyen jutalmak esnek fixen x csatánként SZB-ben és Xenókból.
*******************
ma, 18:02
Miklós
Szia,
Rendben, írtam, megnézzük, tudunk-e vmi gyorsitást rakni az építésre.
A megszerezhető jutalmakkal kapcsolatban nem tudok sajnos felvilágosítást adni

További jó játékot,
Miklós


Beszarás, ki tudja akkor?
Senki? Itt sem kaptam választ. Vagy csak nem akarjátok megosztani velem?
Vagy akik tudják még nem jártak erre (?).
Dátum: 2015.11.05. 19:52:08
Igen, előbb-utóbb cserélni kell, de mindig van őskő nélküli nem?
És igen, biztos több a különbség, mint 2 TÖ, de erre írta azt tegnap Taspi, hogy a csatlósok óta nem (sokat) számít. Persze biztos van kivétel is.
Dátum: 2015.11.05. 18:05:14
Azt hiszem nem egetrengető módosítás lenne, de ha mégis, nem fogom erőltetni, egy kérést viszont megér.
Dátum: 2015.11.05. 18:03:05
Talán úgy gondolta, hogy nem ősköves felszereléseket veszel.
Dátum: 2015.11.05. 14:54:14
Én meg írtam ÜSZ-re, hogy mi lenne ha...?
Dátum: 2015.11.05. 14:47:42
Ha mindig így volt, de nagyon nem jó ez így, akkor miért nem szóltál korábban? Vagy szóltál, csak nem lett belőle változás?

Én nem szóltam korábban, mert
- még sosem építettem (volna) LE-ből csapdát, mindig elég volt rá a konstrukció, ami napi 1 katt
- korábban nem voltak nálam egyszerre akkora LE mennyiségek amit hosszú perceken keresztül folyamatos kattintgatással és oldalbetöltéssel tudtam volna az eventbe ölni
Dátum: 2015.11.05. 11:28:45
Mindig elfelejtem és sosem találok rá semmi hivatalos leírást: Mit is kapunk x csatánként SZB-ben?
Aranydukát, kristályital, támadás ital, platina? Ezek vagy (még) más?
Dátum: 2015.11.05. 11:14:35
7470 LE árán építem a taumaturgikus csapdát

Figyelmetlen vagyok vagy tényleg csak felajánlott x LE adagokkal lehet a csapdákat LE-ből építeni és nincs mód egyben y LE-t beletölteni? Így elég sok felesleges kattintásnak és oldalbetöltésnek van kitéve a rendszer és a játékos is.
Dátum: 2015.11.05. 10:20:46
Sebződni lehet más módon is, nem csak xenókkal, szóval a söröket meg tudod inni, az meg csak jó, ha a xenó harcokhoz minél kevesebbet kell gyógyitaloznod, mert annál többet csatázhatsz és annál kevesebbet kell ráfordítanod. Tehát most pont a kecske is jól lakik, de káposzta is megmarad esete igaz rád, ennél jobb nem is lehetne Arra számíts, hogy ha szint(ek)et lépsz majd és másik királynőhöz kerülsz, akkor lehet nagyobb sebzéseket kapsz.
Dátum: 2015.11.05. 10:02:16
Nem biztos, csak úgy gondolom, hogy addig lehet venni a csomagot és addig fog esni a korsó is amíg át lehet venni a jutalmakat.
Biztos csak az amit az ÜSZ mond. És néha az sem, de az legalább számonkérhető, amit ők írnak le.
Dátum: 2015.11.05. 09:54:25
Korsók még potyognak, 5-6-7-8-adikai 3 köves csomag még vehető, esetleg lesz napi ajánlatban embléma - esetleg ÜSZ-en is adhat ilyen tippet a jv-knek akinek ez fontos, hátha maguktól nem jut eszükbe, de jó ötletnek tartanák, főleg mivel őskőbevétel.
Dátum: 2015.11.05. 09:37:14
Az tegnapelőtt lehetett.
Dátum: 2015.11.05. 09:29:12
.
Dátum: 2015.11.05. 09:21:48
Naiv
Az "egyetemes" "nép" mindig és állandóan morgolódik, meg ébredezik és vissza alszik, de fel csak akkor kel, ha már semmi veszteni valója nincs, ha már hajlandó vérét hullatni, de ez egyre ritkább. Egyre kényelmesebb az életünk, egyre kevésbé akarjuk feladni a kényelem morzsáit melyekért önként vesszük nyakunkba különböző rabigáink (hitelek, szolgáltatások, stb. hosszú a lista) melyek kényelmes illúzióvilágot építenek körénk látszat szabadsággal, miközben a valódi szabadságunk már rég elvesztettük és annyira ki vagyunk szolgálva (olyan felesleges, de fontosnak titulált dolgokkal) és le vagyunk butítva, hogy eszünk ágában sincs a dolgok mögé nézni, se komolyan ellenállni a rendszernek (nem a magyar xy aktuális kormánynak, hanem világszinten, függetlenül az aktuális vezetés színétől). És akkor még egy tényező: tegyük fel, hogy valaki nem az előző kategóriába tartozik vagy képes kiszállni az ördögi körből, DE van családja, gyerekei, akikért felelősséget érez, akiket szeret, általában Ő sem fog ugrálni (se a migránsok, se az ilyen-olyan megszorítások, nemtetsző színű kormányok vagy bármi más ellen), amíg a szerettei nincsenek veszélyben vagy ellehetetlenítve.
Szóval a migráns ügyhöz visszatérve, szerintem még nem tartunk ott, hogy a nyugati emberek hajlandóak lennének a vérüket adni. A keletiek már talán igen, ezért vannak itt. Hogy mennyi idő, atrocitás, ütközés kell míg a nyugat elveszti a kényelmét és biztonságát, azt nem tudom, de szerintem eljön az idő amikor vérbe borul Európa. Végső soron mindig csak az a megoldás az ember problémáira. Ez nem jó, de sajnos amíg van aljas, törtető, önző, aki hajlandó mást megkárosítani a saját érdekei miatt, addig sosem lesz "(végső) békés megoldás" bármennyire is üdvözítő lenne és próbálja ezt hangoztatni a világ, hanem marad a "(végső) véres megoldás" és addig a tűrés meg a háborgás. Majd elválik, hogy addigra melyik nép, nemzet, kultúra képviselői lesznek többen/erősebbek.
Dátum: 2015.11.05. 06:34:12
Megmarad. Az összes többi (mini)event szarságai is, gyűjtsd bátran