Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Quellon

Dátum: 2012.01.02. 10:23:01
.
Dátum: 2012.01.02. 10:18:17
V1-en is lezajlott, eredmények az előzőek és még mindig ott a kiírás a mai napra.
Köszönjük a javítást! Viszont én a magam részéről inkább kivártam volna amíg hibátlanra sikerül megoldani.
Dátum: 2012.01.01. 22:50:10
Tudom, hogy a játék gondjai és/vagy játékoshiány nem a ti hibátok. Lehet, hogy én is fogok a problémák mindkét oldalából tapasztalni.

Leheveredek: a fentiek. Ja, és persze nincs igazság ez biztos.
Aurri: próbáld ki te is a módszert. De azért arra is kíváncsi lennék, ha csak úgy tudnál játszani, hogy 15% alatt maradsz a nap felében (nem csak te, a többi csúcsragadozó is) akkor mit és mennyire élveznétek a játékban, netán ha naponta ugyanaz a 4-5 karakter min. 2x szétverne..?

Mindegy, mivel a konkrét portyapartnereitek nem ismerem nem mondhatok teljesen korrekt véleményt, csak felszólaltam a "szétvertek" védelmében - mert azt láttam/látok eleget.

Ami biztos: a játékbeli örök élet örök problémákat is felvet.
Ja és a portyaeredményekből szerintem elég lenne a győztest jegyezni, mint a kihívásoknál.
Dátum: 2012.01.01. 21:05:21
Az is totál igazságtalan, hogy bizonyos karakterek ütőmezejében csak 15% alatt van élet.
Van akit (lehet van ennél rosszabb arány is) ugyanaz a karakter naponta 3-5x agyonver.

Nagyon radikális vélemény következik: x+y db bajnoki győzelem és/vagy átlag LE diff x-szeresével rendelkezőkre pikkelő, kizárólag őket támadó nagyon durva (esélyük se legyen védekezni) kristály nem játékos karakterek bevezetése, hogy ők is tapasztalják a játék árnyoldalait.

Nah... viccen kívül elismerem az erős karakterek teljesítményét és a belefektetett időt, erőforrást is, viszont nem hiszem, hogy ha valami miatt kicsit kényelmetlenné válik a FARMOLÁS akkor egyből még jobban ki kellene herélni az aranytojást tojó tyúkokat (értsd: a napi egy/sokszor farmoltakat).
Dátum: 2012.01.01. 14:34:58
Köszi, erről az event jutalmazási módról nem tudtam
Dátum: 2012.01.01. 11:06:27
"A leggyengébb tárgyhoz minimum 15. szintűnek kell lenned, ha annál alacsonyabb szintű vagy, akkor nem találsz semmit." - wikiről az idézet

Ez régen sem működött így vagy csak újabban? 6-os 9-es tagok rohangálnak 2-2 db 10-es szintű bizsuval.

Módosítás: bocs, térkapuról van szó, nem biztos, hogy mindenkinek egyértelmű.
Dátum: 2011.12.30. 18:38:31
Az egész topicot nem olvastam, lehet nem mondok újat, de miért nem csak védekezéskor és csak nagyobb TÖ-s karakter ellen működik a segítő kéz?
Dátum: 2011.12.30. 18:29:46
Megkapod. Szerintem az idézőjelek közti mondat pontos választ ad, ha 16-31 időszakban veszed, akkor amint beér a pénz a Behohóz kapod az ajándékod, még ha a beérkezés csak januárban történik is meg.
Dátum: 2011.12.29. 12:17:50
Gyaktér, Védőfal és Nekrofun pluszok Térkapuzáshoz járnak esetleg?

Wikin olvasottak alapján gyaktér csak támadó portyában, védőfal csak védekező portyában, nekrofun mindenhez. De azért bólintson rá vagy helyesbítsen aki jobban tudja.
Dátum: 2011.12.28. 09:29:28
Lehet, hogy Nektek is igazatok van, de az is biztos, hogy ha meg sem próbál az ember változtatni, tenni a negatív dolgok ellen, hanem beletörődik és várja/nem érdekli mi lesz akkor csak egyre rosszabb lesz.

Mellesleg abból a küldött levélből mintha az derült volna ki, hog metin2 vagy vmi hasonlóra irányítatta volna át a pénzt, vszínű hogy az a karaktere él. A levél színvonalából ítélve egy hasonlóan léprecsaló, de okosabb levéllel (persze a belekeveredett játékok vezetéseinek együttműködve lehetne ezt vagy hasonlót megtenni) meg lehetne szerezni a valós adatait is.
Lehet, hogy ez "túl sok meló egy majdnem lopásért", nem tudom.
Ha a boltban lopott csokiért 72 óráznak szerintem ezért is ülhetne annyit.
De tényleg mi, mennyi, mekkora bűntény kell, hogy mozduljanak? (akár bolti, utcai vagy őskő lopás, esetleg szomszéd család felgyújtása?)
Dátum: 2011.12.27. 14:24:59
Pontosan! Elnézést, ha félreérthetően írtam.

Szerk.: Közben megérkezett Birka válasza is, köszönöm! Akkor ez van.
Dátum: 2011.12.27. 14:16:27
Persze tudom. De ez nem öncélú használat, nekem nincs belőle hasznom azt leszámítva, hogy nem kell megvárnom január 2-át a vadászattal.
Dátum: 2011.12.27. 13:55:34
Ha valakinek nincs még feltöltve a kútja akkor hiába van 3 szavazata akkor sem ürítgeti a kutat? Ha így van akkor miért?

Csak mert 14-es karakterrel 204 ezres kutat több mint félig töltöttem 1 hét alatt, aztán jött a karácsony meg jön a szilveszter és a kutas tagok nincsenek jelen, ezért egyikőjük adott szavazatot, hogy ürítgessem, mert én vagyok minden nap többször és ugye, ha megtelik a kút nem is tudom tovább tölteni.
Szerintem abszurd, vagy van valami visszaélési lehetőség a kútból építésnél egy olyan tagnak aki még nem végzett 100%-as a feltöltéssel?
Dátum: 2011.12.27. 13:48:05
Lan ne becsüld le a dolgok súlyát. Gondolom ha Téged lopna meg bárki bármilyen módszerrel akkor Te sem hagynád annyiban.

Lehet, hogy buta és kezdetleges próbálkozás volt, de nem szabad hagyni elburjánzani az ilyesmit.
A végén még itt is "megélhetési bűnözőkkel" leszünk körülvéve Akik más pénzén vennék az épp aktuális játékukhoz az erőforrást! Nem mellesleg a VU szerkesztő csapatát is belekeverve.

Apád helyében pedig a szomszédot is elrendeztem volna meg azt a rendőrt is akinek ennyi volt a reakciója.
Dátum: 2011.12.20. 15:49:27
Idézet: McMad - 2011.12.20. 14:39:11
HA pl. a Bajnoki cím már nem lehet valaki(k)nek elérhető, akkor legyen alternatíva


Mondj bármi olyan dolgot a VU-ban akár a játék kezdeti szabályaival akár későbbi újításokból fakadó bármit amiben az "egyszerű fürdőzőnek" több vagy legalább egyenlő esélye van a "cápákkal" szemben eredményt, célt elérni.
Dátum: 2011.12.16. 09:44:16
Rendben, köszi
Dátum: 2011.12.15. 20:49:29
Ez is egy vélemény, de semmi újat nem mondtál azon kívül, hogy van akinek tetszik vagy örömit okoz a jelenlegi kollekció.
Igazad van, a többi felszerelés közt is van röhejes, de nekem a fegyver a legkényesebb ezért ezzel írtam a példát. Talán pont mert a valóságban a pajzs, páncél lehet díszített szinte bárhogy csak ízlés kérdése, a varázslat önmagában is fantázia így lehet bármilyen a képe, de a fegyverek harcra/ölésre készülnek a díszítés/forma nem hátráltathat ebben. De ha el is tekintünk a realitásoktól és megtartjuk a jelenlegi garnitúrát azok közt van néhány szép kard meg tőr, néhány ötletes pálca, ha azok képét választhatnám az aktuális fegyvernek, mint a játékban alap avatarokat a beállításoknál akkor inkább néznék 1 képet 10-50-100 szintig, mint valamit amit inkább egy bohócnál tudnék elképzelni.
Egyébként sem lehet végtelen játékban végtelen felszerelést kitalálni.
Ha egyedül vagyok ezzel vagy a fejlesztők szerint nem éri meg a befektetett munkát, nem baj, nem halok bele, csak felvetettem.
Dátum: 2011.12.15. 19:04:06
Lehet, hogy írtak már hasonlót, de az is, hogy sokan nem fognak egyetérteni velem, nem tudom.
Szerintem, ha nem túl nagy munka akkor lehessen a fegyvernek állandó képet feltölteni vagy választani a meglevők közül őskőért vagy prémiumosoknak vagy amilyen reális árat a megszabtok érte.
Miért? Mert szerintem - főleg - 80. szint felett iszonyú rondák, némelyik hányadék. Remélem senki lelkivilágába nem gázoltam bele. Inkább legyen balta, lándzsa vagy bármi is a neve, de a képet amit nézni kell válthassuk.
Dátum: 2011.12.14. 21:39:54
Üdv!

A veszíts 100 LE-t úgy, hogy te támadsz küldetést teljesítettem. Mielőtt kérdeznétek, igen aktív volt a küldetés mielőtt támadtam.

Ma, 21:35 Quellon Ordasfarkas A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 102 lélekenergiát.

És mégsem vált teljesítetté a küldetés. Miért? És mi a teendő?