Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Quellon

Dátum: 2012.01.09. 14:10:35
Akkor a nevezés pillanatában és ha csapatot váltasz - talán szintlépésnél - érdemes nem a legerősebb cuccokkal megnyomni a nagy piros gombot vagy kompenzál valami (program/emberi minukaerő), ha pl. legkisebb szintű felszereléspakkal, állat/ok nélkül klónoztatjuk magunk?
Dátum: 2012.01.09. 12:42:25
Mindenben másol? (SZÖ, TÖ, felszerelés, állat/ok)
Legjobb variációt használja vagy a nevezéskori állapotot?
Dátum: 2012.01.09. 12:29:59
Lehetne (talán esetleg, ha nem vagyok ezzel egyedül és megéri a munkát) kényelmi funkció vagy prémeseknek választható menüpont ez is:
- mindenre kérdezzen rá
- csak a választott pontokra kérdezzen rá
- semmire ne kérdezzen rá

Biztos van minden kategóriához támogató. Szerintem pl. portyázáskor is elég zavaró mindig újra és újra biztosítani a szándékomról a rendszert.
Ha használható az ötlet finomítsatok rajta igény szerint.
Dátum: 2012.01.09. 12:10:51
A generált kristályklónok a nevezéskori állapota egy-egy karakternek? Vagy hogy "készülnek" a klónellenfelek?
Dátum: 2012.01.06. 19:43:00
Tapasztalt V4-esek: (mennyivel) több időt igényel a normál sebességű szerverekhez képest a gyorsított játékmenet?
Dátum: 2012.01.06. 12:39:13
Nincs a te aktuális kincstábládban vagy a szövi epikusának kincsei közt olyan hatású tárgy?

Nem kizárt, hogy elgondolkodnak a felvetéseden, de szerintem nagyobb esély van arra, hogy azt mondják: menj át 1 kisebb szövihez ideiglenesen ahol olyan epikus van amiből 60-as cuccok potyognak, segíts nekik epikust verni, cserébe ha olyan pottyan ami neked kell megkapod.
Dátum: 2012.01.06. 11:31:45
Lehet félreértettelek, de arra gondolsz, hogy legyűröd az első 15 (leggyengébb) entitást és szeretnél magasabb szintű kincsek közül választani? Erre a válasz, hogy ez nem nehézség kérdése, hanem pont azért vannak beszintezve a választási lehetőségek, hogy meg kelljen küzdeni az egyre jobb cuccokért.

Ha arra gondoltál, hogy mondjuk a második vagy harmadik 15-ös kör után is az első kincstáblából szeretnél választani azt nem tudom van-e akadálya, de szerintem nem fognak ilyen irányba sem változtatni, hogy a kincsválasztást meggondoltan tegye az ember.

Ha egyik válaszom sem felelt a kérdésedre akkor nem tudom, hogy értetted és majd valaki okosabb felel neked.
Dátum: 2012.01.04. 20:45:52
Én is lerabolnám, csak arra akartam felhívni a figyelmet, hogy a szabályok közt sok olyan dolog van amit butaság volt írásba adni és/vagy a kutyát sem érdekli.

Tehát: fizessen prémet aztán annyi karaktere lesz amennyi nem feltűnő. Mert ha senki levesébe nem köp bele az akárhány karijával akkor pontosan ugyanúgy senkit nem fog érdekelni mennyi van neki. Így volt 2008-ban is és gondolom még most is, bár most nem tudnék példát mondani.
Dátum: 2012.01.04. 19:53:46
De ha szerzel egy tesót akkor nincs gáz

Komolyra fordítva a behot igazából magasról nem érdekli ki mivel mennyit játszik amíg neki fizeti(k) a tag(ok) a kavicsokat és nem csinálja olyan feltűnően, hogy mások kiszúrják és/vagy valami többiekre nagyon-nagyon kártékonyt nem teszel.

Másrészt olvasd el a játékleírást, legfőképp a "játszhatok-e több karakterrel" részt.

Harmadrészt idézet a leírásból: "Egy karakter rendszeresen támad más karaktert, és rendszeresen sok lélekenergiát vesz el tőle. Ha a támadott karakter elvesztett lélekenergiájának nagy része mindig ugyanahhoz az egy-két karakterhez kerül, akkor az multizás még abban az esetben is, ha a két karaktert más játékos irányítja. "
Ilyen alapon mindenki multis aki naponta (többször) ugyanazt a más ember által irányított karaktert lerabolja!

Negyedrészt és igazán: mindkét karakter legyen prémium tag és kérd meg anyád/apád/akit akarsz, hogy legyen a (névleges) gazdája. Így nem csalás a szabályok szerint. A karakter indításakor pedig még az ajánló karakterhez beírhatjátok a tied. Baráti körök is játszanak együtt.
Rengeteg szöviben van építőkari - van ahol rosszabbak is.
Ne vándoroljon a LE köztetek. Bár sz9vetségi társak is leinformálják egymást a zsíros falatokról...
Dátum: 2012.01.04. 09:25:44
Értem már mire gondoltál és lehet, hogy a besorolásért emiatt nem kaptam vagy mert rossz helyre tettem, de a Kínzókamra akkor sem reagált le semmit, pedig a 0-át is írja máskor.
Dátum: 2012.01.04. 08:55:33
Nekem mindkét nap 2-nél több volt és semmi nem jött.
Egyébként 1 kérdésre is megküldi a szinted/2 LE-t, nem várja össze, hogy több legyen.
Dátum: 2012.01.04. 08:34:19
Jan. 03. és 04. nem jelent meg és nem íródott jóvá az ajánlás menüpontból a kamra (majdnem biztos 0LE de azt is ki szokta írni) és a kvíz kategóriabesorolás sem, pedig azt tudom, hogy mindkét nap kategorizáltam.
Ez hiba? Jelentsem? másnak is volt ilyen?
Dátum: 2012.01.03. 22:34:23
Köszönöm mindenkinek a különböző mértékű, de hasznos válaszokat, itt és pm-ben is.
Azt nem tudtam, hogy a láthatatlanság a befogás szaki százalékát is felezi, így már tiszta.
Dátum: 2012.01.03. 20:50:37
Zuhanó repülőben nincs ateista
Dátum: 2012.01.03. 20:48:57
És mi ebben a jó, ha ugyanannyi mint láthatatlanság nélkül? Feleolyan sebességgel haladhat?
Dátum: 2012.01.02. 20:05:52
Ahha. Köszi, igazad van! Jobb lesz, ha kialszom magam
Dátum: 2012.01.02. 19:40:10
transzcendális projekció:

Lélekenergiád egy részét elrejtheted ellenfeleidtől. Minden szakértelemszint után 100+2*szint LE-d érinthetetlenné válik, azaz ellenfeled nem tudja ellopni belőle a részét győzelem esetén. Ha pl. 4-es projekciód van, és 10. szintű vagy, és van 2000 LE-d, akkor ellenfeled csak az 1520 LE arányos részét lopja el. FONTOS! A szakértelem nem működik, ha ellenfeled szövetségével háborúban álltok, illetve ha te vagy a támadó fél!


Valaki magyarázza el, ha tévedek hogy miért, de nem 1580-nak kéne lennie annak az 1520-nak?
Dátum: 2012.01.02. 16:42:36
Nem pont neki (lásd: 12:55:53-as hszben), hanem pont utána. Nem számoltam hányan hányszor kérdezgették csak most fogalmazódott meg a fenti vélemény. Ha megint megkérdi majd valaki, attól szintén nem leszünk közelebb az eventhez.
Dátum: 2012.01.02. 14:11:49
Ha veritek az asztalt naponta sokszor amikor nem is dolgoznak attól nem lesz meg hamarabb. Igen, ma már hivatalosan is munkanap van, had vegyenek egy nagy levegőt mielőtt belefojtjátok őket a mindennapos problémákba és be(nem)tartott ígéretekbe.

Én is várom, még nem volt alkalmam részt venni ilyen eseményen! De nem hergelem magam azzal, hogy "mégmindignincsensemmipedigmártöbbmintkéthetebeharangozták".
Dátum: 2012.01.02. 12:55:53
A fél december arról szólt, hogy nincs információ a következő eventről. Csak nem azért mert még nem egyből jan. 2-án akarták indítani? És lehet még holnap sem. Talán először összetákolják ami 2 hét alatt összeomlott. És majd amikor úgy gondolják, hogy lassan lesz valami akkor közlik.
Miért kell naponta kérdezgetni, mint a kisgyerekek? (Nem Kvnoeminek szól, hanem mindenkinek akire illik a leírás.) Állítólag a játékosok többsége (közel) felnőtt.