Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Quellon

Dátum: 2012.01.18. 07:45:57
Mert azóta eltelt x hónap és annyival nagyobb lettél, több LE jár győzelmenként.
Dátum: 2012.01.17. 19:24:23
Hordatársat csak kufár csata listából tudsz támadni, karakterlapról nem, ezt én is tapasztaltam.
Dátum: 2012.01.17. 18:27:34
Szerintem ez jó ötlet, kár egyszerre eldurrogtatni az összes puskaport, inkább szép sorban.
Csökken a hibalehetőség és nem kell egyik hónapban kapkodni másikban meg "unatkozni".
Dátum: 2012.01.17. 09:58:13
Én is fenn voltam ma éjféltől fél 3-ig az 1 éves fiammal, de nem ültem ide. Azt is elismerem, hogy lehetnek indokolt esetek amiért szokatlan időben tesz az ember ezt-azt. Na de akkor a személyes témák befejezve.

Relikvia alatt a barátság karkötőt értitek?
Crasnek igaza van, akad jó pár kiherélt relikvia. És vannak olyan relikviák is amelyek alapból korlátozottak vagy korlátot szabnak/enyhítenek. A jogos aggódást az esetleges nerf miatt meg ugyanúgy kárpótolják, ahogy a korábbiaknál is.

Persze biztos fájó a célpontcsökkenés, de szerintem nem az a kulcs, hanem hogy x darab karakter kizárólag egy másik karakternek hajtja a hasznot, olyan mintha tarta(t)nék pár vadászkarit ahonnan folyamatosan a főkarihoz áramolna a LE. Csak nem "alapanyag" (LE) formájában, hanem "késztermékként" (TÖ).
Dátum: 2012.01.17. 08:37:57
Lehet, hogy Xena hevesebb a kelleténél, de szerintem érthető ilyen fokú érdektelenség után.
Szerintem ennél kisebb súlyú visszaélésekre is volt már nagyobb kompenzáció/büntetés. Mi ebben a visszaélés? Az, hogy folyamatosan igénybe vesz/vehet valaki olyan mértékű bónuszt amiért nem dolgozott meg és legfőképp: más (inaktív) karakterek nyújtják ezt. Ennyi erővel tarthatna az ember egy teljes szövetségnyi saját regisztrálású farmkaraktert, ami csak neki vadássza a LE-t.
Ez jó megoldás is lehet akár:
Idézet: Xena - 2012.01.17. 02:11:19
A bubis állatbefogáshoz hasonlóan meddig tartana negatív mérleghez kötni (természetesen fogadóként) a segítségnyújtást?

És talán időkorlát is lehetne, mint a katakombánál: ha x idő segítő kéz bónuszt fogadtál akkor y ideig nem fogadhatsz újra.
Módosítani, finomítani lehet az ötleteken. Vagy megindokolni, hogy miért nem jók/szükségesek.

Idézet: Vaczakka - 2012.01.17. 02:25:42
van élet a VU-n kívül is.

Azért ezt írni hajnal fél 3-kor, az se semmi. Szintén minden rossz szándék nélkül, hisz ki tudja, miért pont ekkor voltál itt.
Dátum: 2012.01.16. 09:49:09
Melyik világon zajlik ez?
Dátum: 2012.01.15. 19:33:31
Utólag is el lehet olvasni a sikeres/sikertelen kalandokat amikor már nem azon izgulsz, hogy agyonvernek-e mire végzel vagy csak közben?
Dátum: 2012.01.15. 19:30:32
Sajnos nagyobb dolgokra is mondták már (nem konkrétan a JV-k), hogy nem éri meg a munkát.
A helyesírási hibák még zavaróbbak mégis vannak.
Dátum: 2012.01.15. 12:50:29
2 másik választ kiegészítendő: 38-as tanulási szinten, 4-es Akadémia épület kell hozzá.
Dátum: 2012.01.15. 11:12:36
Szerintem a legrosszabb, ha a franciák döntenek valamiről.
A magánvéleményeinket félretéve, az nem a bor címe, neve, hanem egy szlogen, reklám.
Szerintem sem százas a kérdés (meg a másik sem), de indoklás nélkül ne írd rá, hogy sürgősen törölni.
Dátum: 2012.01.13. 12:12:36
Talán Ariel, ha sikerült elszívnia minden csepp LE-t. Múltkor utalt rá, hogy érdemes ráerősíteni a LE szívásra térkapuban.
Mert ugye a térkapus lény LE-je fix, ha többet szívsz kevesebb marad a végére jutalomnak és fordítva.

Viszok, Te ha nem szívnál LE-t mennyit kaptál volna jutalomként?
Dátum: 2012.01.12. 10:59:01
Meg is lehet fordítani: a jutalmat korlátozod (le). Ha valahányszor gyorsabban lehet javítani/értékelni, mint 100 helyes válaszonként, akkor annyival osztod a jutalmat - ugyanaz a végeredmény azt leszámítva, hogy elviekben hamarabb rendben lesz a kérdésadatbázis.
Dátum: 2012.01.12. 09:31:52
Jó ötlet, de amennyi hibás kérdéssel találkoztam rövid pályafutásom alatt azt hiszem lehetne sűrűbben is ez a javítási lehetőség nem csak 100 helyes válaszonként!
Dátum: 2012.01.11. 08:52:53
Legközelebb elolvashatnád, hogy milyen topicba készülsz épp írni, mindennek megvan a megfelelő helye.

mód.: Ahogy nézem a hszeket lehet én nem értem a topic címét.
Dátum: 2012.01.10. 20:51:19
Akkor nem szóltam.
Dátum: 2012.01.10. 19:34:30
Utána is néztem azóta, igazad van, de azt hiszem ez így jó is.
Tényleg az jó, rossz vagy kivitelezhetetlen ötlet, hogy X db harci kör helyett egy második varázsköre legyen annak aki inkább olyan irányba orientálódna?
Dátum: 2012.01.10. 19:01:57
Idézet: Craslorg - 2012.01.10. 18:58:16
a jelenlegi esszenciával +1 kör elérhető, így ezzel kompenzálni lehet a szívósság övének a hatását


Miért, akinek van szívósság öve az esszenciával nem szerezhet még 1-et?
Dátum: 2012.01.10. 15:46:01
Nem vagyok biztos benne, hogy nem bizonyította valaki az ellenkezőjét, de úgy hallottam és eddig be is jött, hogy ha az első 3-5 vadászatban van kisebb, apró módosító akkor az elindított sorozatban általában is több lesz. Ugyanígy, ha az első 3-5-ben nagyobb, hatalmas, óriás van vagy befogás akkor nagyobb eséllyel lesz még több is ezekből az indított sorozatban.

Tehát, elindítod 20/50/100-ra vagy amennyire tetszik, mire kitöltöd a kvízt legalább az első vadászat meg is lesz, ha gépnél üldögélsz akkor megvárod a hármat, ha nem akkor visszajössz pár perc múlva, megnézed kedved szerint való-e a kapás, ha jó hagyod, ha nem akkor lelövöd és újra elindítod.

Ha nem küldizel, hanem szimplán vadászol akkor értelemszerűen a pozitív módosítókat kell megtartani és a negatívat lelőni (amíg van türelmed, néha 3-4x is újraindítottam, de 80%-ban 1x elég). Saját megfigyelés szerint 15-20% különbség lehet a bevételben, de ha csak szerencsém volt és ez tévhit akkor szóljatok, ne lessem feleslegesen a vadászeredményeket.


A kiégett kavicshoz meg ott a szubtér érzékelés szaki és ilyen tulajdonságú tárgyak.
Dátum: 2012.01.10. 15:31:03
Köszi a választ!
Abban az időintervallumban nem szoktam játszani. Ha pár nap alatt nem javul meg és/vagy újra előfordul akkor kipróbálom az online segítséget.
Dátum: 2012.01.10. 13:04:51
Január 3-a, 4-e és 9-ei kamrabevétel/jelentés elmaradt!
Lehet máskor is volt ilyen hiba(?) de erről a 3 napról tudom biztosan, hogy kamráztam. Tudtommal csak a kiszabadulás esetében (értsd: nincs rá relikvia, szaki vagy más módosító) nem kapok értesítést sem, egyéb esetben legalább annyit oda kéne írni, hogy 0 LE volt a bevétel.

Aki valami olyat tud a témában ami megmagyarázza/megoldja a problémám az reagáljon legyen szíves!
És ne ajánljátok a info@vegzetur.hu-t mert onnan nem szoktak válaszolni. Köszi!