Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Quellon

Dátum: 2012.01.23. 19:05:54
Őskövet venni és használni csak folyamatosan éri meg, alkalmanként nem. Ugyanígy a prémiumtagság és a prémium felszerelések.
Dátum: 2012.01.23. 17:25:09
Ha most nem ér semmit hagyd ott, talán pár hónap múlva potyognak a kavicsok.
Minél nagyobb szakit felejtesz el, annál nagyobb a veszteség (mert ugye kb felét kapjuk vissza LE-ben). Ha mégis elfelejted lehet téged fognak hülyére rabolni, mert nem lesz védelmed. Vagy ennyire útban van?
Dátum: 2012.01.23. 15:09:15
Köszi, ez régóta a legjobb hír!
Dátum: 2012.01.23. 14:49:29
Nem találtam információt arról, hogy a sebgyógyítás morált is növel. Rossz helyen kerestem vagy egy bugban szenved az állatom?
Dátum: 2012.01.23. 08:05:40
Az állatok alapszintje fix. Olyan állatot tudsz befogni ami saját szinted +/-2 szint méretű, pld.: ha 100-as vagy akkor 98 ,99, 100, 101, 102, amikor 101-re lépsz akkor 99, 100, 101, 102, 103 és így tovább.
Az idomítás pedig mindig az állat alapszintje*300 LE.
Írott forrást nem találtam arról, hogy a befogott lényeknek van-e méretmódosítója, de régen is nagy találgatások/viták voltak a sajtolásból származó LE-ről, majd ha felébred egy "régi nagy" talán megoldja a problémát.
Állattartás: http://vegzetur.wikidot.com/allattartas
Sajtolás: http://vegzetur.wikidot.com/skill26
Dátum: 2012.01.22. 14:31:21
Szerintem azért nem úgy működik ahogy leírtad, hanem az eddigi módon, hogy küzdj/dolgozz meg a bónusz LE-ért.
Dátum: 2012.01.22. 11:40:10
Itt vadászni lehet elküldeni, de a helyedben nem hagynám ott éjszakára mert reggelre elrabolják a vadászatból származó LE-det.
Vadászni 15% ÉP alatt éri meg (portyázással lecsökkentheted 15% alá) és csak úgy, ha elköltöd a LE-t mielőtt 15% fölé érsz különben más erősebb, szemfülesebb karakterek kifosztanak.
Dátum: 2012.01.21. 22:51:06
Megértelek, itt ha valaki hibázik (talán mert sose játszott ilyet korábban, nem volt bétatesztelő vagy egyszerűen nem számol ki mindent tized TP-re meg LE-re) akkor soha nem tudja utolérni többet azt aki szerencséből vagy tapasztalatok miatt tudja előre mi lesz a helyes út. Lehet, hogy részben neked van igazad (?). De akkor is maximum 1x lehetne szerintem újraosztani a karakter életében bármit is és csak akkor, ha mindent pontosan ki lehetne számolni mi mennyi jár neki, tehát semmi jogtalanhoz nem juthatna senki. Nehéz dolog, mindkét eset.
Dátum: 2012.01.21. 22:31:08
Szerintem nem szabad újraosztósdit játszani, elveszik a felelősség.
Sosem adtam át karakterem és nem is vettem át másét. A saját elkövetett hibáimmal, sikereimmel akarok játszani
Dátum: 2012.01.21. 22:20:53
Nekem nagyon tetszik! Nem az, hogy vesztettél, hanem a módja.
Személy szerint én nagyon sajnálom, hogy javarészt egyenkarakterek készülnek mert 2 fősablon van azokon belül minimális eltérésekkel és más eredményes út nincs.
Dátum: 2012.01.21. 12:28:30
Idézet: McMad - 2012.01.21. 10:02:13
MINDEN akadály elhárult a vezető kufárhoz való csatlakozás elől... :S

Aki jégszív nélkül nem éri el az áhított szintet az valószínűleg azzal sem fogja. Ha a relikkel átáll az első csapatba csökken a célpontja, ha sokan vesznek jégszívet és állnak át akkor rohamosan csökken a célpontjuk, emellett elméletileg gyakrabban üthetik majd a kevesebbet, gyakorlatilag viszont egymás elől fogják lecsapni az áldozatokat (az ÉP regeneráció ugye nem gyorsult) és még kevesebb lesz a győzelmük.

Tehát az első csapatba átállást nem segíti, sőt csak akkor hasznos, ha egyenlőbb a játékos eloszlás vagy, ha valaki a kisebb létszámú csapatban keresi a boldogulást.

Abban igazad van, hogy alacsony szintűeknek jó dolog lehet, ha megéri neki az árát.
Idézet: McMad - 2012.01.21. 10:02:13
Egyébként van jelentősége (már komolyabb) annak, hogy lehet kufárt váltani a csatában?

Szerintem van. Első két nap csak figyeltem (úgyis félholt volt a rendszer, azóta normális ismét), utána beálltam a másodikhoz és így van esélyem relikviára is és így van a legtöbb ellenfelem is. Nevezéskor nem tudhattam (első kufár eventem), hogy hova csődül a tömeg, ha nem lehetne váltani esélyem sem lett volna bármit elérni.
A taktikázás esélyét adja mindenkinek az átállás lehetősége a vak verekedéssel szemben.
Dátum: 2012.01.21. 09:19:56
Nem tudom volt-e róla korábban szó, de a kényelmi funkciókba szerintem lehetne egy "kijelölt állat idomítása" gomb.
Így amelyiket kijelöli az ember az automatikusan idomul amíg van LE.
Dátum: 2012.01.20. 19:17:13
A kufárom jó, nem az éllovas csapatban ütögetek. "Rossz szinten" vagyok. Alacsony a szintem, kevesebb az aktív játékos. Akik vannak azok közül a fele pók a klónjaik is ugye olyan erősek.

De nem panaszkodom még így is jelentősen megnövekedett a bevételem.
Dátum: 2012.01.20. 15:35:38
Mióta elindult a kufáros esemény még nem láttam olyan hsz-t, hogy " túl sok a célpontom".
Megoldható-e és van-e értelme annak, hogy legközelebb nem nevezni kell annak aki részt akar venni, hanem alapból minden regisztrált karakter részt vesz. Aki pedig nem akar benne lenni, annak nem nevezés gomb lesz, hanem mondjuk "semleges maradok".

Lenne ennek valami hátulütője?
Dátum: 2012.01.20. 15:25:25
Hogy jól van-e azt döntsék el mások, de szerintem magasak a vastag bőr és bőrkeményedés értékeik a kristályaidnak, hogy a rengeteg verés miatt amit kapnak, ne dögöljenek ki hamar a kristályszellemeik.
Dátum: 2012.01.19. 21:23:13
Ha az eredetije átáll akkor a klón is vált ezt írta korábban azt hiszem Craslorg.
Dátum: 2012.01.19. 00:20:20
Kösz, ez hasznos tudnivaló
Amennyiben nem így van akkor remélem lesz tájékoztatás.
Dátum: 2012.01.18. 21:13:19
Szerintem az eddigi legjobb lehetőség a javaslatok alapján az, hogy a segítő kéz kristályok ellen sose és események alatt a résztvevők közt ne működjön.

Továbbra is fenntartom, hogy inaktív karakterektől (folyamatos) segítő kezet kapni egyenértékű a multizással, de egyiket sem tudják/szokták/fogják sem felderíteni sem büntetni a legszembetűnőbbeken kívül.
Már csak azért sem mert ugye az építőkarakterek is elméletileg szabályosak, de gyakorlatilag kétlem a játékértékét és élményét, a hasznot pedig a szövetség "normálisan" fejlődő tagjainak hajtja kizárólag. Így amíg nem bizonyítható, hogy több karaktert 1 személy - esetleg pont a segítő kéz élvezője - irányítja, addig úgyanúgy mondhatja valaki, hogy segítőké(s)z karakter, mint ahogy más építő.
Dátum: 2012.01.18. 19:48:18
És hogyha ugyanazon az emailen regizek és nem akarom majd átvinni a végén, de mondjuk maradt meg jelentős mértékű őskövem akkor azt a szerver végeztével megkaphatja a normál tempós világi karakterem?
Dátum: 2012.01.18. 18:29:46
A kristályklónok közül találkoztam olyannal aki az alap gyenge cuccát erősre cserélte - hasonló tapasztalatok valaki(k)nek?