Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Quellon

Dátum: 2012.02.07. 14:03:23
Kvízkérdéses, felejtős és szintlépős küldik (2, 3, 4, 5 szint), összesen 6 db.
Ha az ember nem tájékozódik a szabályokról, lehetőségekről akkor tapasztalhat gyanús dolgokat
Dátum: 2012.02.07. 10:46:24
Szerintem Egyéb/Fertőzés, de még nem néztem be V4-re viszont tudtommal minden világon így van.
Dátum: 2012.02.06. 13:42:54
Régen a túl gyors haladás volt a gond, mert nem bírtak hozzáfejleszteni. Mára megfordult?

Ez a kovácskodás alapötlet nekem tetszik! Bár biztos nem fogjuk tudni 100%-ban épen kiszedni a fókuszkristályokat, mert az ugye bevételcsökkenés lenne és ne is akarjunk ilyen nagyot, de kis százalékban sikerülhetne a kivétel. Esetleg pár pontot át lehetne gyúrni a tárgy bónuszai közül egyik tulajdonságról a másikra. Tényleg csak a fantázián (és realitás középútján) múlna, hogy milyen jó dolgokat lehetne kitalálni.

Mellesleg ha a fejlesztés-finanszírozás problémát vesszük: ez egy ördögi kör, ha az egyik akadozik a másik is fog. Sokkal szívesebben fizetnék akár többet is a játékért, ha azzal egyedibb lehetne a karakter, nem csak a ráfordított idővel lehetne kiemelkedni. És nem az egymás rommá verése lenne a fő vonal.
Dátum: 2012.02.04. 21:20:12
A butított mondjuk csak védekezést adna (mert mire is való a sisak), az őskövesekbe meg szabadon variálhatóan mehetnének a spec fókuszkristályok. Kitalálhattok jobbat is.
Dátum: 2012.02.04. 19:06:22
Tényleg mindenki maga tudja, hogy mire költi a pénzét és/vagy LE-jét, de Griffin92 1050-el vezette 2-3 nappal ezelőtt a listát amikor a 10-edik 3-400 körül állt kb. a legszorosabb üldözik is csak 800 körül és felitta magát 1600-ig amikor 1050-el is simán bent lett volna TOP10-ben vagy elég lett volna akkor innia amikor veszélyeztetetté válik a bentmaradása, hisz nem számít díjazás szempontjából, hogy első vagy tizedik. Szóval a V5-ös lista nekem inkább izgalmasnak tűnt, mint meglepőnek

V1 Legtöbb megivott gyógyital

1. Griffin92 1620
2. Bryganti 1089
3. Sasu 1000
4. Polkuz 895
5. Balumaci 782
6. Hilo 726
7. Aglar ManThoron 703
8. Slayerman 691
9. James Andrew 671
10. Djmorpheusz 643
LanMaffia 604
Tony Ramirez 496
Nefertem 294
Solem 284
Tripodex 230
Dátum: 2012.02.04. 19:02:15
Ha már úgyis ez a téma: én igazán nem akarok/fogok "csalást" kiáltani, mert a póklét messze áll tőlem és kevéssé ismerem a fortélyait, de ha nem kérek túl sokat akkor azt magyarázzátok már meg nekem - bárki aki érti, tudja vagy műveli - hogy 20-as szint alatt (V1-en - bár gondolom minden normál idős szerver átlag szintje 80 körül/felett van) miből lehet több százezres vagy milliós LE diff-et összeszedni? A bajnoki eredményeknél jól látszik mennyi az aktív karakter. Még ha évekig ül is az első x szinten akkor is, hogy találja meg a 10 000 inaktív közt a pár aktívat és hogy ver ki alacsony szinten annyi LE-t?
Dátum: 2012.02.03. 16:26:19
Ugyan nem kerestem meg benne a rendszert, de tudtam, hogy csak zongorázott a billentyűzeten. Ironikusnak szántam amit írtam, nem hiszem, hogy hosszútávú tervei lennének ennyi kreativitással.
Dátum: 2012.02.03. 15:28:18
A karakterneved is ilyen szép és könnyen kiejthető? Meghallgatnám a bemutatkozásod a találkozókon majd 1x
Dátum: 2012.02.02. 18:12:49
V5 szabályai nagyon eltérőek a másik 3-hoz képest. Igen a szabályok szerint csak egy karaktered lehet egy világon.
Dátum: 2012.02.02. 17:04:03
.
Dátum: 2012.02.02. 12:40:20
Valamit valamiért. Vagy minden nap összeszeded a maximum összeszedhető szilánkmennyiséget vagy csak egy részét és akkor lassabban lesz sisakod. Pont az a lényeg, hogy a végtelenségig optimalizálást keresztül húzza - szerintem. Ha a HT a fontosabb akkor naponta csak 1 portya, 1 kihívás, 1 vadászat, 1kaland (mert ugye, ha az eddigi HT-s módszered követed akkor megvan a napi 1 kaland teljesítés: amit a vadásznapodon gyűjtöttél be egyszerre majd elosztva oldod meg) és nem lesz 1 befogás.

"Leírom konkrétan, hogy vannak a szilánok:
1. cselekvés 1 szilánk, 2. cselekvés 2, 3. cselekvés 4, 4. cselekvés 6, 5.cselekvés 8. (összesen 21 naponta)
A boost AF képesség után 1,2,4,8,16 (összesen 31 naponta)"

Ebből láthatod is kb. mennyivel leszel lassabb annál aki 4 helyett 5 cselekvést csinál, viszont nincs HT bónusza. A szilánkok idővel ígyis-úgyis meglesznek.
Dátum: 2012.02.02. 12:22:14
Cras, neked maxos az IV?
Dátum: 2012.02.02. 06:33:51
Elnézést a félretájékoztatásért! Az utóbbi 1 hónapban volt kennelem, állatom és prémtagságom is, mégsem vettem észre ezt a gombot - nem volt rá szükségem.
Dátum: 2012.02.01. 23:35:57
Kennel gyakorlás megszakításra gondoltál? Ha igen akkor valószínűleg nem lesz, mert előre tervezhető, hogy hány órára küldöd gyakorolni vagy azt mondják, hogy tarts több állatot, akkor van váltás.
Dátum: 2012.02.01. 09:49:02
Wiki alapján úgy tűnik, hogy igen, csak nehezék.

Állatelengedés pedig: Állatok menüpont, szabadon engedés fül.
Dátum: 2012.01.30. 19:43:20
Engem nem zavar, hogy AF-hez kötötték csak nem értem miért. Vagy teljesen felesleges vagy nem látom, hol a csavar. De ha az elérhető legnagyobb kereskedelemmel számolom akkor is majd egy év mire érintett leszek, addigra kiderül minden és lehet még nerfelik is vagy megváltoztatják a feltételeket Viccet félretéve remélem, hogy sikeres, hasznos, zökkenőmentes és érdekes újítás lesz ez a sisakosdi.
Dátum: 2012.01.30. 18:13:59
Túl magas biztos nem lesz, az az érdekük, hogy minél többen használják az ősköves cuccokat.
Nem is értem mire kell az AF-hez kötés, aki tudja közölje
Dátum: 2012.01.30. 17:07:41
Elolvastam még egyszer. De így sem látom más fényben.
Az állatelfogás csak annak probléma aki pók vagy térkifordítással VF-EH-zik, mert ők amikor az egyiket használják akkor a másikkal járó tevékenysége(ke)t hanyagolják.
A szinthuszárokról meg annyit, hogy ők fogják a leghamarabb összeszedni a szilánkokat, mert ők a gyors szintlépésekhez minél több TP-t gyűjtenek, tehát majdnem biztos, hogy minden nap mind az 5 kategória meglesz nekik. Igen, több szintet lépnek mint egy lassan haladó mire meglesz a szükséges szilánk, de nagyobb választékból csemegéznek és minél feljebb ér, úgyis annál jobb sisakok várhatók.

Szerintem csak abban hibáztam az előző hsz-ben, hogy csak pici pókokat írtam és a pici térkifordítósokat elfelejtettem hozzátenni. Ha úgy gondolod tévedtem, világosíts fel kérlek - minden hasznos infót szívesen veszek, főleg, ha kiderül, hogy ezidáig valamit rosszul tudtam - akár pm-ben is, ha az már nem lenne ide illő
Dátum: 2012.01.30. 15:46:59
Akkor majd nem fognak állatot minden nap, megelégednek a napi 1 vadászat, portya, kihívás és kalandból származó szilánkmennyiséggel és lehet, hogy csak 1-2 nappal később lesz sisakjuk. Szegény pici pókok annyi LE-t rabolnak össze, hogy sisak nélkül is csúcsragadozók - ha nem így lenne, nem azt az utat választották volna.
Dátum: 2012.01.30. 14:35:51
A "B" variációnál csak járt volna a szilánk mérlegelési lehetőség nélkül, hogy mennyit teljesítsen az ember egy nap az öt lehetőségből. Az "A" variációnál mindenki felállíthatja a saját fontossági sorrendjét, ez szimpatikusabb. Főleg, hogy aki nem a végtelenségig optimalizál az gyorsabban haladhat kicsit.