Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Quellon

Dátum: 2012.02.23. 11:43:03
Nem a TP a bajuk, hanem a LE/TP - szerintem.
Ha ugyanazt a LE/TP-t kapják csak fordítottan, hogy nem a TP csökken, hanem a LE nő meg annyival akkor miért nyúznák meg?
Nem a haladás lenne a lényeg? Azt ne mondja valaki, hogy olyan baromi izgalmas hetekig-hónapokig ugyanazon a szinten, hogy ha lehetne ugyanolyan LE/TP-vel normál tempóban haladni, mint eddig a VF-el akkor is maradna a lassúság mellett.
Dátum: 2012.02.23. 09:13:11
2 nyitott oldal, jó net, még azt is kifigyeltem mikor kevesebb a játékos tehát kevésbé terhelt az oldal, le vannak tiltva a reklámok, felesleges betöltendő dolgok, minden szar ami elképzelhető.
Így lett 1 VP-m.
Dátum: 2012.02.23. 08:37:47
"Legyen pontosan 0 varázspontod, amikor belépsz a küldetések menüpontba!"

V4-en olyan gyors a manaregen, hogy amikor nincs leterhelve az oldal akkor sem elég gyors a frissülés, úgyis 1 VP-m volt pedig sem a nettel nincs gond, sem én nem aludtam be.
Tök jó lenne, hogy ha amikor 0-ra csökkentem a VP-m abban pillanatban teljesítetté válik a küldetés és nem kell még az oldal betöltése miatt nekünk szívni. Volt aki császári tekercset vett erre az alapból semmi küldetésre, vagy ez volt a cél?
Dátum: 2012.02.21. 18:30:45
Nyugodtan megsértődhetsz a magad és akár mindenki más nevében is, természetesen vannak értelmes emberek értelmes ötletekkel, mondandóval is. Én viszont olvastam végig 20+ oldalas topicokat, mert kérdésem volt a témában és csak időpazarlás volt, mert sok ellentmondásos dolog volt magyarázatok nélkül, szócsaták, veszekedések, poénkodások témán kívül, sokszor olyan szakszavakat, szlenget vagy idegen nyelvet használnak a játékosok és a játékvezetés is, hogy aki nem ült itt egész életében az néz, mint a borjú... Meg próbáltam figyelemmel követni mindent ami itt történik, de rá kellett jönnöm, hogy elenyésző az érték a szemét közt és nem vagyok időmilliomos.

Ezek fényében, nem olvasom vissza az eltelt oldalakat és ha a fentiek mellett mindenki aki tudna válaszolni inkább megsértődik a nem rá vonatkozó megjegyzés miatt akkor nem fogom tudni, hogy minek LE-t kiadni és ennyi.

Pedig nem is abból élnek a fejlesztők, hanem őskőből, tehát így csak veszteséget okoznak nekünk maguknak nyereséget nem. Belépőt, nevezést ott szoktak szedni ahol bevételhez akarnak jutni. Vagy ez a hülyeség vagy az, hogy a többi eseményen és bajnokin nincs nevezés. És mint tudjuk motiváció a jutalom lehet, nem a "büntetés".
Dátum: 2012.02.21. 15:49:01
Lehet kérdezték (5 oldal össze-visszabeszélést nem olvasok el, párszor szántam már ilyenre időt, többet nem teszem) vagy korábbról már mindenki tudja, de minek a nevezési díj?
Dátum: 2012.02.20. 13:45:25
Baraty!
Csak velem van ilyen gond vagy most már ez a normális: (a legutóbbi kvízolimpia óta) nem minden esemény sárgul be amikor kéne. A fertőzés működik, de ez az event nem jelentkezett és a kvízolimpiát sem jelezte, se V1-en se V4-en.
Dátum: 2012.02.19. 09:48:51
Amíg nem próbáltad az ő helyzetét és taktikáját addig ne ítéld el.
Dátum: 2012.02.18. 20:01:23
Szerintem csak karaktert nem lehet V5-re vinni.

Más: jelen V4-en járnak alanyi jogon a gyorsítások vagy nem?
Dátum: 2012.02.18. 19:19:52
Köszi. V4-en történt. Másodszorra tényleg nem 1-t dobtam.
Azért az is szép, hogy V4-en nincs felejtés, de a kalandokban lehet olyan próba. 7-esbe futottam, ami szerencsére dobással megvolt, de remélem nem lesz mondjuk 100-as felejtéspróba.
Dátum: 2012.02.18. 09:43:20
Cras, ez is a múltkor magyarázott problémák egyike a kalandoknál vagy ez más?
43. szintű csapdakészítés próba - 30 a maximuma és nekem annyi is, de így mégis sikertelen
Dátum: 2012.02.17. 18:53:55
Aha, köszi. Ezek szerint belefutottam a felületesség önhibájába.
Dátum: 2012.02.17. 17:48:52
"A gyógy- és varázsitalok használatánál a lehető legalacsonyabb szintűt használod..."

Kalandoknál ez van kiírva, de nekem már csak azért is a legnagyobbat használta el (nem gyógyításra, csak úgy ez volt a követelmény), ez gyakran előfordul? Mert 1x nem gond, de ha mindig átver és a nagyot dobja a kukába akkor mérges leszek.
Dátum: 2012.02.17. 17:34:15
Idézet: Miklós - 2012.02.17. 16:52:29
Egyébként ha van egy ezüst, és megint ezüstöt nyernél, akkor nem kapsz se aranyat, se végzet medált, akkor buktad a dolgot.


Ez biztos jó így? Nem játszottam még ilyen eventet, de nem jobb lenne, ha ilyen esetben választható lenne olyan ezüst amilyen még nincs, vagy akár bronz amilyen még nincs, az is több a semminél nem, ha már olyan szintet elért a tag?
Dátum: 2012.02.17. 09:05:43
Igaz, de aki abba a helyzetbe kerül, az előbb teszi le az olcsó/bb netet, mint a drágább kenyeret.
Na de, ebben a topicban ennyit erről.
Dátum: 2012.02.17. 08:50:25
Ez is kétségtelen és egyetértek.
Dátum: 2012.02.17. 08:21:40
A fejlesztőknek elméletileg az a céljuk, hogy minél többen (fizessenek,) játsszanak a játékukkal.
Az a két tény, hogy nulláról kezdeni és felérni a többiek szintjére lehetetlen valamint V4-en olyan karaktert összehozni amivel a régi világokon is lehet az ember eredményes szerintetek szintén lehetetlen szerintem azt eredményezi, hogy nem lesznek új játékosok* a régiek meg csak kopnak.

*pedig, ha úgy nézzük a dolgokat, megfelelő reklámmal vagy ajánlással évente új felnövekvő játékosréteget lehetne bevonni - értsd: minden évben x gyerek ér abba a korba (értelmi szintre), hogy már játszhatna itt, ha felkeltenék az érdeklődését.
Dátum: 2012.02.14. 15:18:05
A törvények nem ismerete a bíróságok előtt súlyosbító körülmény.
Értsd: nem mondhatod, hogy te ezt nem tudtad, mert akkor még nagyobb lesz a bünti.
Szerintem jó ötlet volt Morzkodtól a témaválasztás, bár elismerem, hogy az emberek nagy része - köztük én is - elég hiányos tudással rendelkezik a törvényekről, ha úgy egészében vesszük a dolgokat.
Dátum: 2012.02.14. 10:28:59
Jobbat mondok: két világon játszom és egyiken sem kaptam értesítést, hanem írod be a problémád, észre se veszem, hogy volt.
Dátum: 2012.02.14. 09:04:19
Az a tapasztalat, hogy bármi, csak te kezdeményezz.
Dátum: 2012.02.13. 19:52:25
Nem tudtam ki ő, se a szintjét. Így csak az első bekezdését tartanám fenn a neki írt válaszomból.
Hogy miért nem lehet fejlesztéssel megoldani a dolgot, azt rátok hagyom, a matek ilyen szintje nem vág az érdeklődésembe. De köszönöm a válaszokat.