Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Quellon

Dátum: 2012.04.17. 14:45:40
Végigolvastam mindent tegnap óta, és tapasztalom a küldiket is a templomban.
30. szint, 5x5-ös, 21 nap
- 3 db 5 napos nézelődős csak odafigyelős
- 3 db +3 TÖ fejlesztés (egyik sem az ultrásom)
- +3 szerencse 1 nap alatt
- 10 helyes kvíz
- 88 TP egy nap portyából
- bajnokira nevezés
- 2 szintlépés
- 12 kihívás 1 nap
- 1 nap alatt 5 állat
- összes CSP elköltés
- 3 szavazás
- 4 db +3 szakiszint (egyiket sem fejleszteném)
- állatátnevezés - prémes vagyok
- fókusz a spellbe - ősköves de oké - de ha már van benne akkor ne kelljen újra, 1x elég legyen már, hogy perkálunk nektek a munkátokért, ugyanazt ne kelljen többször megfizetni
- 5 ősköves gyógyital - ha csak 2-3 kavicsos küldi lenne akkor ok
- 3 állatfelszerelés - ha elég a vásárlás eladás akkor rendben, mert a kavics utána másra is használható, ha épp nem kellett az (új) állatfelszerelés
- 12.000 LE áldozás - na ez az abszolút szopatás semmi értelemmel, szerintem inkább 15 kavicsot áldozok majd - ha megéri a végső jutalom
- vegyek felesleges varázslatot ami nem kisebb mint a szintem


Összességében van aki rosszabbul járt és még akár jó is lehet a dolog, ha a kis jutalmakat motiválóvá alakítjátok, mert a fehér kristályital és gyógyitalok már 30-as szinten is ló...., emellett a templomkristályból vagy jóval többet osztogassatok vagy csökkentsétek a beváltás költségeit és a felesleges kavics és LE kidobásokat kiveszitek/kicserélitek normális küldikre, mert önként gyengülni és még kavicsot is költeni közben előny helyett hátrányt szerezve szerintetek ki fog?
Dátum: 2012.04.16. 16:02:59
A lélekkufárnál, a relikviák alatt megvásárolható Indiana ostora, amely segítségével a templom végső kincsében is találsz templomkristályokat.

Hányas szintű mert én nem látom vagy még nem vásárolható meg?


Egyébként az egész vagy nagy siker lesz, ha már minden szükséges infó birtokában leszünk vagy oltári nagy bukta. Kíváncsian várom a dolog végét és hogy estére hány oldalt írunk tele.
Dátum: 2012.04.16. 15:30:40
Mi a küldid pontos szövege? Mert ha pl. "legyél 1 hétig prémtag" akkor az 1 hét lejártakor lesz teljesített - gondolom én - és nem most rögtön.
Dátum: 2012.04.16. 15:29:24
Sain küldijei nekem is megvannak. Mi van, ha valakinek már van a spellben fókusz? Újra kell cserélni?

Büyük, csináld azt amihez nem kell kavics és nem húzza keresztül az eddigi terveket, aztán ha az 1. templom időkorlátjáig nem oldódnak meg a problémás dolgok akkor max nem leszünk templomba járó végzeturak
Dátum: 2012.04.16. 15:23:37
A sajtolós még könnyebb, mert összegyűjtheted a 10 sajtolandó dögöt és egyszerre zsigereled őket, de a fogj be egy nap 5-öt az randomon is múlik.
Dátum: 2012.04.16. 15:21:21
Nem kattintani kell, hanem teljesíteni az odaírtakat és akkor színes lesz. Párhuzamosan az összeset lehet csinálni így nem kell kattintgatással "felvenni" 1-1 küldit.
"Szavazz 3x szövetségedben!" - Nem rossz. Topic-os szavazás is számít vagy ki kell rúgjam a 2 piros és 1 szürke társam?
Dátum: 2012.04.15. 13:01:19
Előre leszegezném: nem vagyok zsidó és nem is ítélem el őket sem a vallásukat.
Viszont ilyen alapon nekem/bárkinek miért kéne tudnia bármit ami nem érdekli? - Példá(ka)t nem is írok, mert kifogyhatatlan a tárháza az érdektelen és/vagy idióta kérdéseknek.
Dátum: 2012.04.14. 22:27:56
Idézet: Poostmaster - 2012.04.14. 21:37:00
Egyébként ezért vannak a képletek. Miklósék mindenre tudnak kitalálni.
Ez egy ötlet, amit inkább finomítani kéne.

Idézet: Quellon - 2012.04.14. 19:06:08
De az ötletelés jó, gondold át úgy, hogy versenyképesek legyenek a szövetségek és egyének is.


Látod egyetértünk
Dátum: 2012.04.14. 19:09:37
Örülök, hogy segíteni tudtam. Szerintem tartsd még meg hátha feljebb jutsz a Landragór előtt és jobbat választhatsz, ha meg nem akkor sem leszel hátrányosabb helyzetben.
Dátum: 2012.04.14. 19:06:08
Ez jó lenne, ha a szövetségek közt esélyegyenlőség és versenyhelyzet lenne, de szerintem konzerválódott hierarchia/sorrend van inkább, így ez nem verseny lenne hanem az erősek tovább erősödése és a gyengék tovább gyengülése.

De az ötletelés jó, gondold át úgy, hogy versenyképesek legyenek a szövetségek és egyének is.
Dátum: 2012.04.14. 19:01:10
Talán a templom új jutalmai kevernek/mutatkoznak be?
Dátum: 2012.04.14. 11:12:13
15 megölt entitásonként 10 dukátért választhatsz 1 epikus tárgyat az entitás szintjének, és az azt megelőző kincstáblából. (A büntető jellegű tárgyak nem lesznek benne.)

Forrás: http://vegzetur.wikidot.com/entitas-csata

80-81-es dögökhöz 40-45-ös tábla tartozik a fentiek alapján.

Mód.: Egyébként úgy emlékszem, hogy ha rákattintasz az elhasználásra akkor megjelenik a választék, de nem vagy köteles választani is, hanem máskorra is hagyhatod. V4-en történt velem így februárban, ha esetleg ez bug volt akkor nem tudtam, hogy az.
Dátum: 2012.04.14. 08:30:52
.
Dátum: 2012.04.14. 07:59:52
Nem tudom egyedi-e a problémám, de hol kapok értesítést a Kvízolimpiára hol nem.
Most például megint nem kaptam, csak tegnap gyanús volt, hogy mintha ilyenkor lenne bajnokik előtt és ránéztem, oda volt írva, hogy holnaptól (ami ugye ma van), gondoltam hátha máig megjön az értesítő, de nem pedig már nevezhetnék rá.
Dátum: 2012.04.13. 22:02:55
Mintha olvastam volna valahol, de amikor meg akartam keresni már nem találtam, hogy az események alatti lények mindig a karakterekhez generálódnak, hogy mindenkinek legyen esélye.
Így van vagy rosszul emlékszem/értettem?
Dátum: 2012.04.13. 13:44:25
Mintha a karakterlapról indított (és folyamatosan frissített) támadásokkal lett volna gond.
Most már, ha jól gondolom csak portyaablakból lehet támadni és csak azt lehet (célcsoportra szűkítve) frissítgetni és kevesebb felesleges információbetöltés (karakterlapról).

mód.: Hát akkor mégse
Dátum: 2012.04.13. 12:28:37
Idézet: Ariel - 2011.12.30. 20:41:44
Mindenképp érdemes LE szívó cuccokkal menni. Ha eleget összeszedsz, akár az utolsó csepp LE-t is elszívhatod a térkapus lényektől. Ennyi LE-t LE szívás nélkül nem tudsz kiszedni belőlük.
Dátum: 2012.04.13. 09:29:42
Ha az event vége előtt újra lesz neted és addig nem csordulsz túl és el is tudod használni az erőforrásaid akkor azt hiszem semmi hátrányod nem lesz másokhoz képest az eltérő időbeosztáson kívül.
Dátum: 2012.04.12. 09:07:23
V1 25. szint körül megbeszélés nélküli siker az 1500 LE-s küldiben felér egy lottó 5-ös esélyeivel.
Akiknek több százezres negatív LE-diffje van azok már több éve inaktívak és/vagy 1-2000 vereség alatt apránként lett akkora a mínuszuk ami azt jelenti, hogy nem egyszerre akasztottak tőlük nagyot.

Syabo nem tudom milyen néven játszol, de én ugyanezen és 30-as vagyok, írj levelet és segíthetjük egymást amikor épp tudjuk. Nem tudom biztosan, de úgy emlékszem mintha +/-4 szintet tudnál te is meg én is ütni, akkor ha feljebb lépsz 1 szinttel megpróbálhatjuk - ha rosszul emlékszem az üthetőségi határokra javítsatok ki!
Dátum: 2012.04.11. 13:13:59
Hát ebben a megfogalmazásban 100%, hogy igazad lesz