Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Quellon

Dátum: 2012.04.19. 10:23:35
2 CSP elmegy meg az 1500 LE a szintemen csatánkénti minimumként, kapok érte 2 CSP-nyi TP-t és úgy tűnik 600 LE lesz kb. az átlag jutalom. Mivel portyából nem leszek milliomos itt lent ezért vadászni is kell mégis, hogy legyen miből tölteni a minimumot.
Ezzel nem számoltam, az az igazság, hogy azt hittem annyit kapok majd a sanyiktól, hogy nem kell vadászni, hanem minden SCP mehet az ölés/töltésre és a sikeres sárkányölésből folyamatosan fenntartható a töltés - jó kis rózsaszín köd volt, de akkor most már nem lesz több meglepi, így van rendjén, ahogy fentebb leírtam?
Dátum: 2012.04.19. 09:45:13
Időben nyugi, úgy van kitalálva, hogy a bajnokira és kvízolimpiára nevezés még 4x4-es templommal is minden esetben teljesíthető, legrosszabb esetben az utolsó napon.
Egyébként szerintem 29-30 lesz az olimpia, de lehet a tapasztaltabbak mást mondanak, viszont mindenképp meg tudod majd oldani a küldit.
Dátum: 2012.04.19. 09:41:24
Ha te mondod elhiszem, de 20. szint alattiaknál működik és a normál játékot játszó induló karakterek kedvét szegik - az enyém nem, mert hosszútávú céljaim voltak/vannak, nem bajnokikra koncentráltam és még nem is fogok (talán majd egyszer) és annyi tapasztalatom már volt, hogy ne akadjak ki az ilyeneken, hanem elkerültem őket és persze ismerem a játék lehetőségeit és, hogy abból én mit tudok és akarok kihasználni.
Dátum: 2012.04.19. 09:26:48
Ha 2 évig szintén nem csinálsz mást csak 60-100 kLE-t sütögetsz havonta (relikekkel 25 naponta vagy még kevesebb, nem tudom) akkor az is jelentős erősödés a szinten, csak mire jó ez ilyen? Ez játékromboló dolog, talán még hátránnyal is kéne sújtani.
Dátum: 2012.04.19. 09:01:25
Köszi, remélem neked van igazad
Dátum: 2012.04.19. 08:51:18
Szép lenne, de nem vagyok én olyan vadállat
Csak kíváncsi voltam a jövő lehetőségeire.
Az a baj ezzel a 350 kiégettes befizetési taktikával, hogy a regisztrációkor nulláról indulunk nem 350 kiégettről. Ha lett volna 350 kiégettem akkor egyből vettem volna 5200-ért rendes kavicsot, de így még nem érte meg csak 100-at venni és átváltozott még 100.

Miklós nem terveztek esetleg kiégett őskőt adományozni (akár úgy, hogy csak arra használható, hogy átváltozzon 5200-as befizetésnél és ha mondjuk 1 hónapon belül nem használják fel ilyen célra akkor eltűnik)?
Dátum: 2012.04.19. 08:39:51
Cras, már rájöttem, hogy nem voltam egyértelmű, csak magától értetődőnek gondoltam tegnap este, hogy a Landragórra vonatkozik a kérdésem. Tehát az event jutamaképp hogy és mennyi kiégetett kapunk? A többi módot ismerem.
Dátum: 2012.04.19. 00:19:28
Idézet: Miklós - 2012.04.18. 23:57:02
egy újdonság első hetében nagy piros betűkkel kiírjuk hogy "98%-os verzió csak a saját felelősségedre próbáld ki..."

Ez nagy buli lenne, ha tényleg kiírnátok, várom lesz-e ilyen

Idézet: Miklós - 2012.04.18. 23:57:02
konkrét karaktert végignéztünk miket vásárolt, ez mennyibe fájt neki. Konkrét példánál maradva, egy kari aki megvett minden ősköves felszerelést, fókuszkristályt, állatfelszerelést, relikviát, prémium tagságot, megveszi a (most már csökkentett árú) cuccokat minden állat idomitáshoz, sőt bepörgette a havi 60-at a szerencsekeréken és a templomi dekrétumot is őskőből fogja megoldani havi 2500 Ft jött ki. Ez nem mellébeszélés, konkrétum. Sok-e a havi 2500 Ft egy játékért, egy hobbiért? Szerintem nem.


Szerintem sem sok, ennyit fizetnék is érte, de biztos minden kijön belőle? Hogy számoltátok? Bankival egy 100-as és egy 20-as tétel feltételezve, hogy mindig van hozzá 120 kiégett is? Lehet igazatok van, kb sejtem is csak akkor a kezdeti pár hónap "nehéz" és utána beáll/hat ez a költség?
Vezessétek már le légy szíves vagy akár olyan játékosok akiknek megvan a tapasztalat és nem titkolják mire és mennyit költenek.

Mód.: prémtag vagyok, de az első 30 szint prém felszerelését még nem tartottam fontosnak V1-es állóvízben, már belőttem melyikeket, hányas szinttől éri meg megvennem és azokba a fókuszok.
Szerencsekerék bérlet+3xforog/nap és a *templom ősköveseit is megcsinálom+15-ért kiváltom a 12.000 LE áldozást. A 100 kavicsos relikek és famok buktatják az én 2500-as költségvetésem? Azok így hirtelen nem férnek bele vagy csak túl fáradt vagyok, majd kiderül.
*Amennyiben a végső jutalom megéri.
Dátum: 2012.04.18. 22:41:46
Azt tudjátok, hogy a kapható kiégett őskő mennyisége mitől függ?
Nekem még nem áll hegyekben és a májusi őskő vásárlás előtt jól jönne, ha minél többet szerezhetnék kiégettből.
Dátum: 2012.04.18. 16:23:59
Neked is köszi
Dátum: 2012.04.18. 15:01:33
Köszönöm/jük nektek a játékostársadalomért tett "apró", de igen lényeges lépést, jó ötlet volt!
Dátum: 2012.04.18. 14:53:46
Nem az 1 őskőért kell zaklatni őket, hanem a játék hibamentesítéséért!
Jó, hogy neked nem gond, ha bukod a kavicsaid, de nem mindenkinek van 16.000 forintja VU-ra havonta és főleg nem arra, hogy hibákra menjen el.
Egyébként nekem kavicsos forgatásra nem volt (és ne is legyen ) fekete.
Szimulációt meg értelmetlennek tartom.
Dátum: 2012.04.18. 14:29:02
Ha őskőből forgatsz akkor csak a második és harmadik pörgetés ami garantáltan nyertes lesz, az első körben ami ingyen van továbbra is lehet "nem nyerni".

Baal csak egy nagyon jót ötletként írta amit kiemeltél. Az (még) nem tény, hanem terv.
Dátum: 2012.04.18. 14:26:40
A VT 1. szinttől elérhető, de akkor az ostor miért nem?

Idézet: BaalCain - 2012.04.18. 10:28:10
rögtön bővül a prémtagsággal járó bónusz:
-az áldozz küldetésekben 30%al kevesebbet kell áldoznod ha prémium vagy.
-4 heti egyszerre történő prémbefizetés esetén +1 spec váltási lehetőség
- a 2. tekercs ára uannyi mint az elsőé

Szerencsekerék:prémes vagy az első pörgetésed sem lehet fekete

Nagyon jó ötlet a prémium tagság értékessé tétele!

Viszont szerintem a LE és AF ablakon kidobása (nekem 30-as szinten áldozz 12.000 LE-t) olyan küldetések amit ki kéne venni (és még a vegyél szintednél nem kisebb spell-t is ilyen ablakon dobálózás). Nem elegendő szerintem x%-al kevesebbet áldozni bármi eztán bekerülő relik/jutalom hatása képpen.
Kicsit érdekes, hogy ha Szerencsekereken vagy sor/oszlop jutalomként LE-t kapunk akkor jár hozzá a +TP, de az áldozásnál nincs -TP.

Ja és további két ősköves küldi, ami jó, de átalakítandó:
- hosszabbítsuk meg a prémtagságunkat x-el
Valakinél olvastam, hogy 2013-ig tag már enélkül is. Ezt a küldit feltételes módban kéne: Légy prémtag legalább 1 hétig mostantól kezdve, ha jelenleg nem vagy/eddig nem voltál az.
-4 heti egyszerre történő prémbefizetés esetén +1 spec váltási lehetőség

Ha viszont ez vagy ilyesféle dolog valósulna meg akkor szintén figyelni kellene, hogy 1 hónapokra előre prémtagságot váltott személy ne essen el így a bónuszoktól.

- vegyél fókuszkristályt a varázslatodba
Ha valakinek már van benne az legyen már teljesített. Esetleg, ha nem akarjátok, hogy Tűzfuvallatba tett szintén legkisebb szintű (és költségű) fókusszal váltsák ki minden templomnál ezt a küldit akkor kössétek szinthez a dolgot: Csak saját szint vagy max X szinttel kisebb varázslat és benne ugyanezen korlátnak megfelelő fókuszkristály felel meg, ha ilyen nincs akkor kéne újat venni.
Dátum: 2012.04.18. 13:57:25
Remélem nem csak cáfol, hanem megerősít is. Ha jól írtad, ha többet nem is csak annyit "Így lesz!", ha meg nem akkor megosztja velünk a helyes verziót.
Dátum: 2012.04.18. 11:48:12
Idézet: Jeriko - 2012.04.18. 11:13:44
A fejlécben található nagy flashes animációt érdemes kiszedni, az önmagában is sokat visz el.

Nekem az omni leszedi, de úgy vettem észre előbb betölti és utána vágja le, így csak a görgetést spórolja meg a letöltést nem. De egyáltalán nem értek hozzá, így lehet tévedtem, ezt mond meg Te.

A másik, hogy lehet a nem hozzáértésem végett van, de (VU-tól függetlenül is) idegenkedek attól, hogy bármit is az én gépemen tároljon rajtam kívül bárki más (pont mert ellenőrizni sem tudom, hogy mit csinál vagy nem csinál az amit beengedtem), főleg, ha neten keresztül babrálhat vele.Utálom a frissítgetésre buzdító programokat is bár vannak melyeknek fontosságát és/vagy előnyét elismerem, de egyre jobban zavar amikor jön egy újabb verzió valamiből, feltelepül és rosszabbul működik, mint a régebbi és valószínűleg még azt is megnehezíti, hogy a régi jobb verziót használhassam újra.
Mellesleg ez a gépre töltés dolgot nehezíti az is, hogy sokan telefonról is játszanak, arra is ajánlod ezt a csomagot?
Dátum: 2012.04.18. 07:58:36
Én is ezt mondanám, ha kérdeznék a véleményem.
Dátum: 2012.04.18. 07:29:22
Mintha a megszerzés időrendjében lennének, de lehet, hogy csak nálam van ilyen véletlen egybeesés.
Dátum: 2012.04.18. 07:27:16
Idézet: Viskos - 2012.04.17. 12:36:38
- Térkapu, epikus, entitás, manó, xenók: A csataleírásban nem jelenik meg a játékos karakterlapja.
Itt nem világos mit fogunk ezzel nyerni. Nekem segítség, hogy látom, hogy milyen varázslattal jön ellenem az akit épp támadok. Segít benne, hogy felszerelést váltsak, ha kell. Szóval ezt én csak úgy támogatom, hogy ha megmarad a lehetőség egy link formájában, hogy megnézzem a karakterlapját.


Szerintem félreértetted: Térkapu, epikus, entitás, manó, xenók ölésekor a saját adataid nem jelennek meg a csatában. Ha másik játékost támadsz akkor továbbra is látod mindkettőt.

Az oldalon szereplő ötletek jók, megvalósítandók - bár megjegyzem, az Omni már kattintásig összecsukja a relikeket, tárgyak leírásait, minimalizálja a képeket, csata tetején értékel, stb.
Ha majd kész ez a reform kikapcsolom 1 percre az omni-t és megnézem jobb lett-e az oldal a változás után vagy azért még visszakapcsoljam.
Dátum: 2012.04.18. 07:06:37
A kerék dobálhatna LE-s gyógy és mana ital helyett őskövest és máris sokkal boldogabb lenne mindenki, hogy legalább ennyi értelme volt forgatni őskőért 2-t, majd jó lesz a templomba.