Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Quellon

Dátum: 2012.05.09. 14:19:11
Ha nem volt sok akkor lehet, hogy tévedtem. A tisztogatás nem előtt nem sok karakterlapot néztem végig, így nem tudom mekkora mennyiségről lenne szó.

De akkor szigorú kikötés lenne, hogy csak olyat lehet becserélni amiből több van és marad a karakternél legalább 1 magasabb szintű relik, mint amit bead.
Dátum: 2012.05.09. 14:05:25
Kösz!

Akkor már csak ez maradt: a Beho talin lesz olyan promó?, mint most a holnapig tartó vagy "csak" a kedvezményes őskővásár? (Tehát lesz-e templomi pálca, barátság kristály, sorsjegy?)
Dátum: 2012.05.09. 14:04:11
Ha a kisebb fokozatú relikek amik értéktelenné váltak a nagyobb fokozatúak miatt melyekhez későbbi eventen jutottunk beválthatóak lennének relikkuponra az megfőzné a VT-t.
Dátum: 2012.05.09. 13:57:07
Bocs ha már kérdezték és nem figyeltem, de epikus kincsesládából csak 1 db eshet?
Epikus kincsesládát csak akkor találhatsz a 3. fázisban, ha legkésőbb a 2. fázis végéig elhasználod a korábbit!

A játék leírásában csak ennyi van, darabszámra nincs utalás.


Másik: a Beho talin lesz olyan promó, mint most a holnapig tartó vagy "csak" a kedvezményes őskővásár? (Tehát lesz-e templomi pálca, barátság kristály, sorsjegy?)
Dátum: 2012.05.09. 08:53:29
Engem mondjuk érdekel, mert nem sok ilyen tapasztalt játékos van akitől tanulhatunk, csak időnként nem sok mindent értek abból amit írnak
Dátum: 2012.05.09. 07:11:35
Kösz, ezt láttam. Talán átszerkesztették azóta, hogy találkoztam azzal a táblázattal.
Dátum: 2012.05.08. 21:55:21
Egyszer mintha láttam volna wikin egy táblázatot arról, hogy X. szerencse szinthez menny LE-t kell építeni, tételesen és összegezve is, hogy Y szintnyi szerencséhez összesen mennyi LE építés kell.
Lehet fáradtság miatt, de nem találtam meg most újra.
Ha tényleg van/volt ilyen akkor aki tudja linkelje be legyen szíves!
Dátum: 2012.05.08. 21:34:36
Úgy a legoptimálisabb, ha eventeken szerzel aranyat amit a köv. eventen platinává váltasz és csak azt tuningolod relikviakuponnal mithrilre, ami 5 db-ba fog kerülni.
Dátum: 2012.05.08. 13:42:31
Idézet: Jademaster - 2012.05.08. 13:30:56
a karakterek uniformizálódásának elkerülésére szélesíteném a portyákban/harcokban használható szakértelmeket egymást kizáró verziókkal

Idézet: Jademaster - 2012.05.08. 13:30:56
Ha mindenki felhasználná a csp-t, pp-t, tkp-t, kalandozna maxosan, akkor ez az egész probléma fel sem vetődött volna

Szerintem ez két fontos sarokköve a játéknak.
Dátum: 2012.05.08. 13:21:04
Prisma ha Jerikoval van bajod rendezzétek már egymásközt "lécci", mindegy milyen témában mit ír te homlokegyenest ellentmondasz és mindig olyan stílusban, mintha bizonyítani akarnád, hogy Jeriko bizony nem 100-as hozzád képest. Lehet nem így gondolod, de így néz ki.

Prisma - 62. szintű végzetúr
24 bajnoki medál + 3 utolsó vérig medál
Tulajdonságösszeg: 2663
Szakértelemösszeg: 1544
Zsákmányolt lélekenergia: 59.925.196
Elvesztett lélekenergia: 43.410

60-as V4-en 25 milla LE-t osztunk szét kezdéskor, te ~60 millát raboltál össze másoktól 62. szintig (a többi bevételed se elfelejtendő). Szép teljesítmény, de akiktől begyűjtötted szerinted igazságosnak vélik, hogy ott élősködsz rajtuk és behozhatatlan erőfölényed van mindenben? [Én a magam részéről úgy vagyok vele, hogy megdolgoztál érte, gondolom és remélem tisztességesen, nem irigykedem.] Pedig csak éltél a játék adta lehetőségekkel és viszonylag ritka játékstílust követsz. Mellesleg neked sem tart/tott senki pisztolyt a fejedhez, hogy a játékstílusoddal szintben maradj vissza és ne részesülj a szintben top karakterek által élvezett előnyökben és hátrányokban.


Témához:
Akárhogy is, szerintem 2008-tól kezdve a pókok voltak az első és legkárosabb csapás a játékra. Ott kezdődött a "fújjTP" mozgalom meg, hogy le kell maradni akkor erősek leszünk - ezt persze nem a pókok gondolták (a póklét szerintem nem a minimum TP, hanem a szinte korlátlan LE-ben rejlik, mert a portyázáson kívül minden más fix LE/TP-t ad), hanem az áldozatok és utána még sokan, mert könnyebb semmit tenni, mint előreverekedni. És ez ölte meg egy alapjában véve a szintlépésre és egyre magasabbra törésre épülő játékot. Kevesen és előrementek és egyre fogynak, sokan meg hátramaradtak és nem nyertek vele szerintem semmit, kivéve ha unalomra és lassúságra vágytak. A legtöbb élmény mindig elől/fenn van és még több lenne, ha egyenletes lenne a játékosok eloszlása.
Aki ezt értelmes érveléssel megcáfolja és kifejti, hogy nincs igazam ezért és ezért annak nagyon hálás leszek.

Szerintem nem a top szintlépését kéne még jobban lassítani, hanem mindenkinek előnyössé tenni az előre/felfelé haladást. És lehetővé tenni, hogy utolérhessük a(z él)mezőnyt, úgy hogy az ne tegye használhatatlanná se az elől loholók, se az utánuk szaladók karakterét.
Dátum: 2012.05.08. 09:44:10
Idézet: Jademaster - 2012.05.08. 09:24:53
Vagy ott van a bőr/aura evolúciója... A kivégzés szakértelem... Szóval én inkább ezen az oldalon változtatnék az uniformizáltságon, színesíteném tovább a lehetőségeket

Ez jó ötlet. Szerintem az a fő oka az "egyenkaraktereknek", hogy mindenkinek minden fejlesztés ugyanannyiba kerül. Ha lenne olyan specializálódási lehetőség, hogy kiválasztunk bizonyos előre kijelölt szakik (esetleg tulajok) közül egyet amit olcsóbban fejleszthetünk, de nem lehet váltogatni, mint az ultraspecet hanem végleges (esetleg vmi "ultraritka" lehetőség lehetne újraosztásra, mint az állatok szakipontjainál, de tényleg nagyon drága és/vagy ritka lehetőség legyen) akkor más-más irányba fejlődhetnénk és talán izgalmas csatákat is vívhatnánk egymással.

Érdemes ezen gondolkodni, hogy milyen irányok lehetnének vagy alapból megvalósíthatatlan/hibás/rossz ötlet?
Dátum: 2012.05.08. 09:18:39
Idézet: Yoghiii yo - 2012.05.08. 09:06:14
szépen pihengetek május 10-ig, és reménykedem abban, hogy legközelebb kapok egy értelmesebb templomot. Holott eddig ha összegyűlt a 400 CSP elvadásztam, oszt jól van most meg van 400 CSP és várok...


Attól még, hogy a jelen templomod nem tudod/akarod megcsinálni nem állt meg az élet/játék, nyugodtan tevékenykedj, attól max előnyösebb helyzetben leszel hátrányod biztos nem lesz.

A templom nem lassítja a játékot, kifejezetten meggyorsíthatja - azoknak akik minél hamarabb akarják az előnyeit begyűjteni és élvezni.
Szerintem azokat lassítja akik nem a megoldását keresik, hanem a hátrányait.
És azokat gyengíti akik az ősköves dolgokat (vagy türelmességet igénylő küldiket) LE-vel váltják ki.
Dátum: 2012.05.08. 07:28:27
Miklós, hol tartotok a VT javításaival (amiket ígértetek és esetleg amiket kértünk)? Szeretném hinni, hogy azért ekkora a csend mert annyira dolgoztok rajta...
Dátum: 2012.05.07. 10:42:03
Nekem csak 10 sorsjegyem volt, lehet túl keveset fizettem és csak a 350-es tételnél kattan be az UR mert 2x piros után 1x piros előtt állt meg a zöldön.

Kisebb portyázás itala
Kisebb portyázás itala
goblin nektár
680 Lélekenergia, 4 TP
3 Kiégett őskő
Kisebb portyázás itala
goblin nektár
Lélekgyémánt csomagocska
Fehér kristályital
A vadászat itala

De hát ez van, mondogatom már egy ideje, hogy ha nem adnak Ghalla istenei elég kiégett őskövet akkor nem éri meg 350-esével venni csak 100-asával.
Ajándék volt, ennek is örülök, mindet el (fogom) tudni használni a maga idejében.
Dátum: 2012.05.06. 21:50:48
1 templomi medál (+1% Közelharc sebzés, + 1 AF a Templom végső kincsében)

Az jutott eszembe, hogy ha a medálok közelharc sebzés +1%-ai összeadódnak akkor a +1 AFP bónuszok is összeadódnak?
Tehát pl. mire 60. szintre érek lesz mondjuk 6 medálom akkor ez lesz odaírva:
6 templomi medál (+6% Közelharc sebzés, + 6 AF a Templom végső kincsében)
és amikor legközelebb megcsinálom a templomom 6 AFP-t (is) kapok jutalmul, nem pedig 1-et?
Dátum: 2012.05.06. 13:56:29
Köszi (ezt is )!
Nyerési feltétel: A hatalom tornyának birtoklása, és minimum 80. epikus ellenfél legyőzése.


Most is ez lesz plusz az egyéni toplistás eredmények [szint, TÖ, SZÖ, LE-diff, állat szint, kaland, küldi, kvíz, sebzés]?
Dátum: 2012.05.06. 13:48:29
Köszi, efelett vagy elsiklottam vagy elfelejtettem azóta.

Isteni ital szerintem nem UR, már nyertem és nekem kék volt.
Dátum: 2012.05.06. 13:08:15
Miért, volt JV-s lista arról, hogy mi van a keréken és mi nincs? Lehet nem figyeltem, de én nem emlékszem hivatalosra csak a játékosok által megosztott tapasztalatokra.
Dátum: 2012.05.06. 13:05:58
Nekem email nem jött.
Mit kell tudni a köv. V4-ről, mik a célok, stb.?
Még nem voltam itt a régieken, csak az előző 60-ason.
Dátum: 2012.05.05. 19:29:46
Elindult a v4 előregisztráció! (2012-05-03)
Végzetúr gyors világ
A mai naptól már lehet előregisztrálni a Végzetúr online szerepjáték május 10-én, 10 órakor újrainduló szövetségi 4-es világára! A regisztrációnál a 4-es világot kell választani. A 4-es világ a többitől eltérően háromszoros sebességgel halad. Jó játékot!


Most vettem csak észre a belépő oldalon.
Erről tényleg ennyi volt az össz infó vagy csak én nem vettem észre (azt sem)?
Ahhoz képest, hogy mi volt a 60-as V4 előtt ezt nem lihegték túl...