Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Quellon

Dátum: 2012.05.14. 09:40:10
Idézet: Fecsu123 - 2012.05.13. 23:45:50
Már réges régen fel kellett volna állítania a JV nek hivatalosan pár játékosból álló úgymond nép hangját. Akik olvassák is ezt amit összehordunk és eléjük tárja,hogy ez van.
Igen, ez nagyon jó lenne.
Idézet: Fecsu123 - 2012.05.13. 23:45:50
Semmi sem idegesítőbb annál,ha nem figyelnek oda valakire. Egyszerűen ezzel némán kivégzik a játékot.
Ehhez hozzátenném, hogy ha mindent elolvasnak, de nem reagálnak szinte semmire az is beletartozik ebbe, nem elég csak hallgatni, válaszolni is kell.
Idézet: Truth80 - 2012.05.14. 08:04:33
Én úgy tudom hogy a JV dolgozik a templom fejlesztésén és figyelembe fogja venni az itt elhangzott javaslatokat.

Mi is úgy tudtuk csak eddig semmi látszatja nincs és nem igazán tartja bennünk a lelket, hogy "srácok már haladunk, itt tartunk, kb. ekkorra lesz vmi".
-------------------------------------------------------
Cras, szerinted akik elégedetlenek (lesznek) a VU-val azok majd belekezdenek az online TF-be a szerepjátékosabb vonal miatt? Akik itt játszanak és sose TF-eztek koruk vagy más tényező miatt azoknak itt kell megadni amire "vágynak".
Dátum: 2012.05.13. 18:19:41
De hiányzott egy kreatív, pihent elme aki megfelelően ismeri azt a világot ahová a játék be lett ültetve és így ilyen ötletes, szerepjátékos és felhasználóbarátabb, de a Beho szempontjából is előnyös (ha játékosbarátabb a VT akkor többen csinálják, több bevétel) fejlesztést/javítást javasol!
Baromi jó lenne! És lehetne esetleg a választott isten és templom szerinti a jutalmazás is.
Dátum: 2012.05.13. 13:03:29
Igen, a 3. fázis első napján első ütésre.
Dátum: 2012.05.13. 12:44:49
Nekem csak a bérlet nem esett ki eddig, 360+ leölt sanyi után, de még várom hátha...
Dátum: 2012.05.13. 12:22:04
Talán holnaptól, hisz 16-án lesz bajnoki.

Mód.: már ha nem kevert be a múltkori újraindítás.
Dátum: 2012.05.13. 11:54:47
3-4. szintet átugrottam 2 óra alatt, így azt nem tudom, de az 5. szinten van.
Dátum: 2012.05.12. 19:06:50
Szó szerint piros zászlót kapott, ami gondolom valamilyen szintű cselekvés korlátozás vagy tiltás.
Egyébként mit alkotott? Nem láttam

Kösz Cras a javítást!
Dátum: 2012.05.12. 19:04:05
Ha nem egy fél sort ragadnál ki 2 teljes posztból akkor értenéd.

Már többen felszólaltak, hogy jujj hétfőn jön a köv templom én meg hozzá tettem, hogy hűha az 51 alattiak már javában a másodikat csináljak vagy már végeztek is és az igazán "apró" 31 alattiak hétfőn már a 3, templomukat kezdik és ha esetleg most változtatnának a kisjutalmakon akkor ne felejtsék el a kicsiknek is megadni a jobb jutalmakat mert mi már részint/egészben megkaptuk másodszor is a jutalmakat melyekIdézet: Alendaar - 2012.05.12. 16:03:40
sz@rok


Remélem most már érted.
Dátum: 2012.05.12. 12:14:23
Azért még hozzátenném, hogy a 4x4-esekből hétfőn már a másodiknak is vége lesz és indul a harmadik, az 5x5-ből is már fut a második. És ugyanazokat a semmitérő fehér kristályitalokat kapjuk, mi is kérjük a szeletünk a tortából nem csak a 6x6-sak!
Dátum: 2012.05.11. 17:14:00
Aki prémes és van kényelmi funkciója annak lehetne bónusz, hogy az öltözetek közül az egyik slotot amit annak jelöl ki azt veszi figyelembe ha megtámadják függetlenül attól, hogy mi van rajta.

Hogy van-e állat vagy nincs azt meg ne vegye figyelembe a "gyengeségszámítás". Főleg, hogy akkor már nézhetné azt is, hány van nála, mekkora szintű, van-e az állat(ok)nak felszerelése, milyen, van-e familiáris, milyen, hány - ennyi jut most eszembe állatoldali csatát befolyásoló tényező.

Hajrá, repkedjenek a mínusz pontok, túl meleg van a napon, a felhő alatti árnyék jobb lesz
Dátum: 2012.05.11. 14:15:42
http://vegzetur.wikidot.com/vilag4
Láthatóan nem minden eredmény lett rögzítve, de jobbat nem tudok.
Dátum: 2012.05.11. 08:24:15
Idézet: Warlord8712 - 2012.05.11. 08:01:36
a fertőzés csökkentéshez pedig 20-100.000 LE (1-5 csökkentés)

És ez mégis hogy? Effektív vagy beleölt LE? Külön a Te szintedhez írta a választ vagy mindenkinek? Bár az elég húzós lenne, ha egy 5-ös karinak és egy 65-ösnek is ugyanaz lenne a limit.
Dátum: 2012.05.10. 22:30:37
A fertőcsökkenés csak a győztes hordának jár?
Dátum: 2012.05.10. 11:36:04
Agyvérzésveszély, erős idegzetű sok hülyeséget megélt, kulturált válaszra képes emberek olvassák el:

A portyát is választhatóan ki lehessen kapcsolni, mint a kihívást.
Aki kikapcsolja, tehát nem támadhatják az nem is támadhat senkit portyában.
Képzelem, hogy felhörren enne olvasásakor több tucat játékos, főleg akik másik legyalulásából élnek, de ez megoldana pár dolgot, ha elvakultság nélkül belegondolunk.

Innentől kezdve mindenki annyira marad le vagy megy előre amennyire akar. Aki vállalja a portyázást előnyeivel (élmény+LE) és hátrányaival (agyonverés+kirablás) az többet nem panaszkodhatna, aki kikapcsolná annak qrva mindegy lenne, hogy ki mekkora LE/TP-t hajt, hány szinttel verhet lefelé/felfelé. Erőpróbáknak megmaradnának a Bajnokik, de mondjuk úgy, hogy aki már nyert viadalt azok egymással küzdenek és akik még nem azok is egymással, de a külön.
Így a 100szoros bajnokok nem sírhatnak a paralimpia miatt, mert ők is tolhatják a saját olimpiájuk meg a többiek is. Az eddig sose nyertek közül aki nyer bekerül a "felső" kategóriába. Az alsóházban mondjuk zöld medált lehetne kapni így ezért sem sírhatnának a Bajnokok Bajnokai, meg lennének különböztetve az "alkalmi bajnokoktól".

Senki ne próbáljon megetetni, hogy "na de ez egy PvP játék ahol egymás hülyére verése a lényeg" mert akik tényleg így gondolják azok boxol(ja)nak IRL. Itt azért a legfontosabb a karakterfejlesztgetés akármennyire erőltetve van a portyázás és a karifejlesztéshez kell valamilyen szintű nyugalom is... próbált már valaki itt mindünk közül úgy, homokvárat építeni, hogy közben folyamatosan mindenki egymás várát rombolja és lopja a homokot akitől csak tudja?


Több, mint extrém, nem kiforrott és lehet baromság, de ha van benne hasznosítható ötlet akkor át is lehet gyúrni! Kíváncsi vagyok a véleményekre. Főleg tapasztaltakra, Miklósnak is örülnék.
Dátum: 2012.05.10. 10:41:20
15. szinttől.
Dátum: 2012.05.10. 10:36:17
Ebben biztos igazad van, de szerintem a KH-nál könnyebb farmokat találni (szinte?) lehetetlen.
Mindig van náluk LE, intelligencia nélkül "játszanak" (bár sok ember is), magas az egészségük, nem védekeznek, hülyére veritek az állataik és nem pótolják őket, nem rejtőzködnek, meg ki tudja mi még a gyengéjük. Tudom, hogy nem mindenki használja őket farmolásra, de a tiltakozás is úgyis csak azokra a csúcsragadózókra vonatkozik igazán akik kenterbe verik a KH-t mintha csak vadásznának CSP-ből.
Dátum: 2012.05.10. 10:09:01
Idézet: Jeriko - 2012.05.09. 23:00:01
Idézet: Kocos - 2012.05.09. 22:21:35

Minő véletlen egybeesés, hogy van egy kristály horda szerű valami, amit a kb. toplista első két oldala támadhat. Hovatovább pont kristály hordának hívják.

Nem mellesleg részben belőlük van annyi plusz TP, hogy elhúznak szintben a többi játékostól

És belőlük van több 10 millió, néhányuknak 100 milla + LE diffje! Előtte is jó játékosok voltak, de ezzel a stabil plusz erőforrással már jó ideje behozhatatlan előnyre tettek szert.
Vagy tévedek?
Dátum: 2012.05.09. 15:37:22
Én azért szeretném írásban látni, hogy lesz-e és ha igen mi is lesz az.
Tervezni jobban szeretek, mint (kellemetlenül) meglepődni.
Dátum: 2012.05.09. 14:31:07
Beho talin lesz olyan promó, mint most a holnapig tartó vagy "csak" a kedvezményes őskővásár? (Tehát lesz-e templomi pálca, barátság kristály, sorsjegy?)

Gondoltam itt jobban észreveszitek (JV-k), mint más topicokban
Dátum: 2012.05.09. 14:28:16
Kösz mindkettőtöknek, remélem nemsoká legalább egy szándéknyilatkozatot látunk a BEHOtól!