Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Quellon

Dátum: 2012.05.15. 22:11:36
Értem és megértem amit írsz, hogy kell a portyacélpont sokaknak, nem csak neked. Az éles reakcióm - amit talán már nem pont úgy írnék, ahogy tettem majd' 4 órája - az annak szólt, hogy te elvennéd vagy meg sem adnád a lehetőséget a kimaradásra azoknak akik nem akarnak részt venni a körbeverős játék/od/otok/ban.
Dátum: 2012.05.15. 19:36:22
Hát ha annyi infó lenne, mint a térkép és kufár eventnél a csapat váltással kapcsolatban akkor az azt hiszem elég lenne.
Dátum: 2012.05.15. 18:17:34
Az jó, ha egyértelmű volt mert akkor hozzájutottál a szükséges információkhoz.
De ne felejtsük el, hogy nem nekünk kötelességünk kihúzni a szabályokat és információkat azok felállítóiból, hanem nekik kötelességük minket jól informálni.
Dátum: 2012.05.15. 18:15:34
Az ősköveinket ne neked írják jóvá? Ez nem a "hogy lesz a legjobb Coronitának" című játék.
Aki megszökött előled felfelé az 100%, hogy nem akar se veled se más feltörekvővel bunyózni és semmi problémája a légüres térrel. Ugyanolyan joga elkerülni téged és mindenki mást, mint neked megtámadni aki marad vagy utolér.
Dátum: 2012.05.15. 18:03:49
Kitől kaptad ezt a választ? Légy kitartó, járj a nyakukra. 1 hónap melót nem adnék fel az első elutasítás után.
Dátum: 2012.05.15. 11:44:42
Bocs, tényleg, félreértettelek.
Dátum: 2012.05.15. 10:45:12
Ha valaki minden kérdésben önkényeskedik és visszaél a szavazat többletével akkor vegyétek vissza a szavazataitok és rúgjátok ki szükség szerint.

Ha egyébként jó döntéseket hoz csak ebben hajthatatlan akkor beszéljétek meg vele, ha nem megy akkor az első javaslatot ajánlanám ismét.

Ha a többség egyetért vele akkor szopjanak csak a templommal, mert ennyire elvakultan ellenállni butaság. A döntetlenes háborúból senkinek nincs hátránya - ha nem baromkodjátok el.

Extrém esetben a szövetségváltást is át kell gondolni, mint lehetőséget, de úgy tűnt, egyenlőre ilyesmit nem tervezel.
Dátum: 2012.05.15. 10:39:48
A jutalmak összeadódnak. A +1% sebzés és az AFP is.
1 templom után 1 medál van, ezért a második templom végső kincsében +1AFP
2 templom után 2 medál van, ezért a harmadik templom végső kincsében +2AFP
...kb. egy év múlva...
12 templom után 12 medál van, ezért a tizenharmadik templom végső kincsében +12AFP lesz
És nem mellesleg ekkorra +12% közelharci sebzésünk is lesz és szintén nem elhanyagolható a relikviakuponokból és TK-ból összejövő mithril cuccok valamint egyéb választott jutalmak.

Persze lehet, hogy Miklósék nem így gondolták, de akkor hibás a kiírás, mert akinek már megvan a második templom azok igenis ezt látják:
2 templomi medál (+2% Közelharc sebzés, + 2 AF a Templom végső kincsében)
Dátum: 2012.05.15. 08:40:44
Érthető, ha nem akartok farmháborúkat se indítani se elszenvedni, de azt miért utasítjátok el masszívan, hogy egy lebeszélt, döntetlenre kihozott háborúban oldjátok meg a külditeket? Vagy portyázni sem szoktatok?
Dátum: 2012.05.15. 08:13:57
A szimulációs küldi a(z egyik) legnagyobb baromság! Jobb lenne törölni, mint javítgatni vagy ha mindenképp 5 őskő költésre akarnak kényszeríteni akkor inkább legyen ahelyett is fókuszkristály felszerelésbe tétele, az legalább nem teljesen az ablakon megy ki.
Dátum: 2012.05.15. 08:08:53
Esetleg portyából/kihívásból származó fáradtsági mínuszokkal támadtad a sanyikat?
Vagy szintlépés előtt pont olyan zónába estek a sanyijaid, hogy nem sebző varázslattal mentek ellened a szintlépés után meg az új spell igen durva extrasebzést dob a csatáidba az eddigiekhez képest?
Állato(ka)t használtál amíg nyertél? És most? Hányat ezelőtt és mennyit most a vereségeknél? Váltottál-e kisebb szintű állatra amelyiknek lényegesen kevesebb az elnyelése?
Milyen szaki(ka)t turbóztál a győzelmek idején és most mit?

Jade kérdésein felül nekem ezek jutnak eszembe.
Dátum: 2012.05.15. 07:10:55
Akkor próbáld levélben megbeszélni a JV-kel vagy olyan topicba tenni amit olvasnak, mert ezt 99%, hogy nem követik figyelemmel.
Dátum: 2012.05.15. 06:54:08
Hordaváltás esetén minden statisztika elmentésre kerül, és nullázódik, visszaváltáskor az elmentett statisztikától folytatod! Az új hordában gyűjtheted előröl a statisztikát és ennek alapján leszel a toplistákon jelen, valamint ez alapján számít hogy a győztes hordába valónak számítasz-e majd. Természetesen végelszámolásnál az összes hordádban betöltött lé és csp összege alapján kapod majd a jutalmadat!

Ez a nem hivatalos forrásból van, teljesen igazad van, hogy a játékon belül (is) szerepelnie kellene.
A jutalmad nem veszítetted el, csak a medált amennyiben nem orvosolják a problémád. A medál nem veszteség mert semmit nem ad, kivéve, ha pont a plecsniért csináltad.
Ha visszaváltanál az előző hordádba akkor minden a régi lenne csak épp 100 kavics menne a levesbe. Ha én lennék itt a főnök akkor visszaváltás nélkül is megadnám neked a medált jelen esetben, sűrű bocsánatkérések között és betenném az összes szükséges információt a játékba nem csak a felesleges mesét.
Dátum: 2012.05.14. 22:52:21
A LE és kiégett kavics lehetőleg ne járjon automatikusan, hanem maradjon átvehető, mert az rabolható és nem biztos, hogy azonnal fel akarjuk használni amikor a sor/oszlop elkészül.
Texex haragjában nem mérlegelt, hogy lett volna jobb lehetősége is (elkölteni), mint felbukkanni pár másodpercre egy olyan csúcsragadozó karmai előtt, mint Aurri és olyanokat írt amit talán utólag bánni fog. De hogy te teljesen higgadtan kiröhögöd és lelúzerezed a másikat az szimplán seggfejség.
Dátum: 2012.05.14. 20:45:04
Hogy lenne csábító bárkinek felmenni, ha sose vívhatna egyenlő küzdelmet az ott levőkkel, mert ebben a játékban ha valamiben előnyt szerzel azt többet nem lehet behozni, ha nem adod fel önként az előnyöd és/vagy nem bakizol óriásit, még akkor sem, ha mindig mindent optimálisan csinált az üldöző csak éppen később regisztrált?

Amíg be nem láttam ezt addig én (is?) fel akartam rohanni, most kedvem szerint fejlesztek és keresem a saját utamat amiben a játék örömét és elérhető izgalmát megtalálhatom. (Pl.: igyekszem a templomokat, eventeket csinálgatni.)

Vagy tévedek?
Dátum: 2012.05.14. 20:33:18
Én nem is fújok rátok ezért, legszívesebben ott lennék veletek, de attól még jelenleg a többség (mindenki?) elsődlegesebb érdeke a VT játékosbarátabbá tétele.
Dátum: 2012.05.14. 19:15:08
Igazad lehet neked és a "védenceidnek" is, de a VT mindenkire érvényes, a legnagyobbakra is és a többiekre is míg a szintlépés lassítás csak arra a 168-ra. A VT javításig kemény játékbeli és IRL erőforrás kidobással jár ami idővel csak halmozódik és a türelem nem hoz pénzt/őskövet a zsebünkbe LE-t/AFP-t/LGY-t a játékunkba, míg azok a játékosok akik önként lőtték magukat az űrbe a türelemmel most már megkaphatják majd amit szeretnének.

Igen biztos népszerűtlen vagyok/leszek a 122 megszavazónál, de miért csak akkor jönnek/jöttek rá, hogy nem kéne maguk alatt vágni a fát, amikor már szakad le alattuk az ág?
Dátum: 2012.05.14. 18:20:17
A VT égetőbb lenne, mint a 4 db világon összesen 168 karakter által szavazáson átesett szintlépés lassítás... kicsit több játékost érint.
Nem akarok tiszteletlen lenni, de kb 2-3 nap alatt összegyűjtöttük a defektes dolgokat nem 1 hónap alatt. Azt hiszem játékosok többsége eddigre már a változtatásra számított.
Dátum: 2012.05.14. 17:04:26
Ha Baratynak írod meg akkor valószínűleg tud segíteni, itt szerintem el sem olvassák a problémád csak a játékosok.