Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Quellon

Dátum: 2012.05.19. 23:17:18
Nem vetted figyelembe, hogy minimum szint*50 LE-t töltöttél be 22x. Az 518 az már a visszaosztott volt (kb 0.02 körüli értékkel számoltak - legalábbis nálam), Ha jól sejtem olyan 23-as szintű lehettél/vagy.
Dátum: 2012.05.19. 22:13:14
Mivel kötelezővé (egymástól függővé) nem tehetitek utólag a két fő erőforrást ezért az egyetlen módszer arra, hogy mindkettőt használják ki (lehetőleg maximálisan) a karakterek az az, hogy aki PP-t és CSP-t is égeti annak olyan jó LE/TP(bónusz)-t kell kapnia amit csak az egyik használata esetén nem érhet el. Akármilyen új fejlesztést meg játékmódot kitalálhattok, amíg a LE mindennek az alapja addig a gondolkodó játékosok 90-99%-át az fogja mozgatni, hogy minél jobb LE/TP-je legyen és baromira nem fogja érdekelni, hogy milyen érdekes új eventeket találtok ki és mennyi követ ölhet bele az új dolgokba, ha a LE arányát nem javítja vagy jelentősen rontja.

Szerintem.
Dátum: 2012.05.19. 21:47:00
Valószínű azt szívtad meg amit Ariel fejtegetett még kezdés előtt: minél nagyobb 1-1 TÖ pont fejlesztése annál több LE tud beakadni 1-1 magas tulajon és a maradék LE elvész a süllyesztőben, pedig ha nem lett volna vmelyik tulod kiemelkedő/bb akkor még akár 3-4 másikon is lehetett volna +1-ed.
Dátum: 2012.05.19. 21:33:11
Nem találkoztam még ilyennel.
1.) Hiba.
2.) A spelledtől még nem ájult, de te az övéről igen, viszont az aurád már őt is megfektette - nem tudtam, hogy lehet(?) ilyen, de elképzelhető. Végül is, ha mindketten beájultatok akkor a döntetlen az igazságos, de csak mert az aurán múlt - egyazon körben feküdtetek meg mindketten. Ha már a spelledre dőlnie kellett volna akkor tisztán hiba lenne, hogy ő még varázsolhatott,
Dátum: 2012.05.19. 11:08:13
Növekedés a Xenóktól lehetséges, tudod ők az Ellenség "hátrahagyottjai".
Igen ezt láttam köszi. Azért nem értettem, mert először azt hittem, hogy Miklós nyitotta a topicot és szavazást, de már megnéztem (cirip).
Végigszörföltem a topicot, de nem láttam az indoklást, hogy miért vetették el az ötletet. Vagy máshol indokoltak?
Dátum: 2012.05.17. 15:35:07
Szerintem olvasd el még1x, mert baromi egyértelműen írtam.
Nem az a fő gond, hogy még mindig 100 LE 7 szintlépés után (azóta 8-as lettem), hanem hogy a kisjutalommal ellentétben a dekrétumos LE az nődögél.
Dátum: 2012.05.17. 14:38:21
Érdekelne, hogy V4-en az 1-es szinten kapott templomban 100 LE-s kisjutalom miért 100 LE még mindig 7. szinten is amikor a dekrétum költségét (...) nem felejtettétek el szintnövekedéssel együtt változóvá tenni? 330 helyett mindössze 4320 LE, akkor a 100 Le miért nem szorzódik fel?
Dátum: 2012.05.17. 13:36:28
Az 5 szimulációs küldit tessék kivenni!
Legyen helyette fókuszkristály vásárlás/felszerelésbe pakolás vagy bármi ahol a kavics nem a kukába megy!
Dátum: 2012.05.17. 13:32:29
Nem tudom, de érdekelne a válasz, mert ha ez megoldaná a dolgokat és megvalósulna akkor az alap 2-3 évnél is többet kéne gyűjtenem egy inspirátorra mire lenne esélyem síkra szállni érte a nagyokkal.
Dátum: 2012.05.17. 11:14:26
És egy ilyen spell után eltalálnak közelharcban? Mert ha nem akkor nincs mit visszacsatolni.
Dátum: 2012.05.17. 11:00:38
És eltaláltad az ellenfeleid?
A visszacsatolás is másodlagos képesség a varázslatoknál, mint pl a -10 támadás. Ha a varázskörödet úgy írja ki "csak ... ennyit sebeztél" akkor nem találtad el és visszacsatolás sem jön létre.

Ha olyan triviális dolgot írtam ami neked egyértelmű és nem ilyen természetű a problémád akkor ezer bocs, nem ismerlek, sem a játéktapasztalatod mértékét.
Dátum: 2012.05.17. 10:58:11
Valaki már írt ilyesmit (a kvízkérdésekkel kapcsolatos dolgokat nem igazán figyelem, így nem tudom volt-e rá reakció), de azért a megfelelő helyre rögzítsd szerintem te is a történteket, amikor van rá időd.
Dátum: 2012.05.17. 09:39:28
X CSP-re az aktuális szinted alapján kiszámolja, mennyi LE-t kaptál volna a Landragor lejártakor érvényes szinteden.


Ha ebben Cras-nek teljesen igaza van akkor a vadászoknak megéri minél több szintet lépni, mert az event végekori szintünkkel számolja az összes LE-t és az minden szinten egyre több.
Dátum: 2012.05.16. 21:03:17
Kösz a válaszokat!

Kár, hogy a JV-k csak akkor és azért jönnek ide, ha őket érdekli valami és elvétve vezérli őket segítő szándék sok játékossal ellentétben.
Dátum: 2012.05.16. 14:47:50
Idézet: Craslorg - 2012.04.18. 13:10:20
Akkor még egyszer: A csaták LE bevétele független az autosajttól! Egy véletlenszerűen visszakapott LE-d lesz, amit - Miklós korábbi állítása szerint - a spektrális befolyásolhat, érdemes arra tenni a turbót, bár én nem láttam sok különbséget, igaz, alapban arra raktam a turbót, ne ezen múljon. Azaz nem kell üres állathely a csaták közben.
Az event végén megnézi a szintedet, megnézi az elköltött CSP-t, ezt visszaszorozza az aktuális szintednek megfelelően, figyelembe véve a spekit, csapdát, sajtolást, megaesszenciákat, relikviákat, tárgyakat, amelyek erre bónuszt adnak (minden olyat, ami állandó bónuszt ad, de semmi olyat, ami időleges bónuszt ad: HT, ultraesszencia), hozzáadja az elköltött LE-t, abból levonja a visszakapott LE-t. Az egész kap kb +15-20%-ot és azt fogja visszaosztani a tulajdonságok között, ahol szintén figyelembe veszi az ultraspecet, megaesszenciákat, relikviákat, tárgyakat, amelyek akkor a birtokodban vannak és lépked a tulajdonságok között és amire van épp LE, azt növeli egészen addig, amíg a végén el nem fogy az összes LE.

Legalábbis a korábbiakban ez így volt, majd Miklós cáfolja, ha ez nem így fog történni vagy valamit rosszul írtam volna.


Látott bárki azóta megerősítést vagy cáfolatot? Én nem emlékszem, de világosítsatok fel, ha tévedek, mert borzasztó ez a sötétség
Értem, hogy megnéz mindent 2x is, hogy mi mit olcsóbbít, növel stb.
Az érdekel, hogy mi az összefüggés a betöltött LE és a csaták száma közt.

Az tűnik igazságosnak, hogy mindegy hány csata alatt töltjük a LE-t, mert csak a LE mennyiségét nézik, de ezt így nem láttam sehol kijelentve, csak vitákat láttam, hogy melyik is a jobb módszer.

Nem látom be miért jó, ha félhomályban tapogatózunk.

MIKLÓS nyilatkozz kérlek, ha még nem tetted!
Dátum: 2012.05.16. 09:11:18
Hát akkor gratulálok nektek Csak V1-et ismerem, ezért nem értettem.
Dátum: 2012.05.16. 08:47:25
Miért vannak egyes nevek kiemelve?
Dátum: 2012.05.15. 22:13:10
Én is gondolkodtam rajta első nap. Azért mert akkor nem férne bele több küldi sem (pl.: bajnoki, kvízolimpia nevezés, lépj be 8 egymás utáni napon).