Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Quellon

Dátum: 2012.05.25. 17:36:53
Ott van mindegyik ára csak alatta. Vagy mindenképpen mellette szeretnéd?
Dátum: 2012.05.25. 16:46:38
Meg tudod nézni egyesével a legördülő menüben a TK-ért vehető dolgokat, ha rákattintasz a karakterlapodon magára a TK-ra. Az is megnézhető amelyet még nem tudod megvenni, elérhető minden infó amit kérsz. Egyébként tényleg kényelmesebb lenne a te módszereddel látni egyben, de talán a kevesebb betöltés érdekében lett ilyen legördülő menüs kialakítású.
Dátum: 2012.05.25. 12:33:51
A végzet templománál javaslataitok alapján bekerült egy 3. dekrétum használati lehetőség, aminek a költsége ugyanaz, mint a másodiké.


Egyetértek NoFear-rel, miért pont ez és pont ilyen szarul valósult meg? 1 hónapig tartott összeírni a javaslataink és ennyi lett belőle? Vagy még majd jön a többi?

Hetekkel ezelőtt írtam - talán nem volt hülyeség - hogy ha nem 15-30(-30) lenne a dekrétumok őskő költésege, hanem 10-10(-10) akkor talán több lenne a bevételetek belőle annak ellenére, hogy nekünk személyenként kevesebb lenne a kiadás - de talán többen élnének vele, mert ugye "horror" LE-t/LGY-t/AFP-t kell különben áldozni.

Akik őskő nélkül játszanak és meg akarják csinálni a VT-t azoknak annyi LE megy el áldozásra és dekrétumra (már ha egyáltalán ki tudják váltani és nem több a kavicsigényes küldi, mint a dekrétumainak száma), hogy egy idő után még a TKP-ban is veszíteni fog annyira legyengül.
Szerintem így nem áll meg az az érv, hogy bárki megcsinálhatja, ha akarja.

Az őskőmentesek játékának megmentésére lehetne a dekrétum LE költsége akkora, hogy azzal ne heréljétek ki őket. Ez nem fogja az őskőbevételetek csökkenteni, mert akik kavicsból játszanak és dekrétumoznak azok ezután sem fognak LE-ből dekrétumozni az ősköves küldik helyett, mert pont minden csepp LE-t meg akarnak takarítani/begyűjteni őskőből amit csak lehet.

Pl.: Az első templomomban volt 4 ősköves küldi, mindet megcsináltam és 1 dekrétumot ellőttem az áldozz x LE-t küldire - ez kb. olyan volt, mintha kisütöttem volna a kutat. Ha pedig 15-30-30 helyett 10-10-10 kő lenne a dekrétum akkor kiváltottam volna a szintemnél nem kisebb varázslatvásárlást is, mint ahogy talán sokan kiváltanák a LE-LGY-AFP áldozásokat mindet, de azért 75 kavics már meggondolandó, főleg, ha előtte már 2-3 alap ősköves küldit is teljesítettünk.

Valamint a kisjutalmak "reformja", azzal mi lesz? Örökre fehér kristályitalokat fogunk kapni meg annyi LE-t ami az állatok fél fogára sem elég, nem hogy a miénkre? A többi még el is megy, mert erőforrás amit tetszőlegesen használunk fel.

És akkor még egy szót sem szóltunk a tulajdonságfejlesztésekről amik elméletben nem őskövesek, de gyakorlatban baromi nagy dilemma és egyén- valamint egyéni fejlesztési terv függő, hogy valaki a 2-3x3 TÖ fejlesztést ultraspeccel vagy anélkül ultradrágán csinálja meg.

Ja és a szimulációs küldi átalakulhatna valami fókuszkristály vásárlásra vagy tárgyba tételre vagy bármi hasznos őskőköltésre, mert a legelvetemültebb milliomosokon kívül nem hiszem, hogy más szimulálna amikor anélkül is pontosan lehet tudni ki ellen és mennyi esély van.

A VT nagyjutalma olyan, hogy hosszútávon aki nem csinálja az hátrányba kerül azokkal akik aktívan templomoznak - de nem feltétlen örömmel.

Szerintetek mit fogyasztunk szívesebben: amit leerőltettek a torkunkon vagy amit megkívánunk?
Dátum: 2012.05.24. 17:01:31
Értem, köszi! Úgy egyből értettem volna, hogy "A legnagyobb szintű karakternél 15 szinttel kisebb..." Persze lehet csak értetlen pillanatomban kapott el ez az "első találkozás" a harag italával.
Dátum: 2012.05.24. 16:33:06
a harag itala
Típus: relikvia
Szint: 40
Felhasználásakor megadhatsz egy végzeturat, aki ellen, ha megtámad, láthatatlannak fogsz számítani. Csak max-15 vagy alacsonyabb szintű karakter használhatja, és csak ilyen karakterre. Újabb ital felülírja az előzőt.
Mit jelent az aláhúzott szöveg?
Dátum: 2012.05.24. 09:13:14
Kb. augusztusra tippelem a jelen állások szerint, de még ki tudja.
Dátum: 2012.05.23. 13:09:33
Kösz a belépős válaszokat

Ja és Cras, értettem a vicced , de a kérdésem egyáltalán nem volt pontatlan, jól fogalmaztam csak mellémagyaráztál a poénnal.
Dátum: 2012.05.23. 11:43:40
Nem vezetek pontos statisztikát se róla se más játékosokról, de hallottam már még nagyobb nevektől több kihagyott büntetőt is. És a teljesítménymérlege szerintem eléggé pozitívban van még ezek ellenére is. Na de mindenkinek megvan/nak a favoritja/i és a véleménye róluk vagy azok riválisairól.
Ebben a totyikban nem folytatom
________________________________
2009-ben voltam találkozón utoljára, mennyire lehet számítani belépő díj szempontjából? Akkor legalábbis volt ilyen is bár ahogy emlékszem és látom ezt mindig elfelejtik megemlíteni a tali kiírásakor.
Dátum: 2012.05.23. 10:14:44
Idézet: Kocos - 2012.05.23. 09:58:26
Ballack átadja Schweinsteigernek, mellé!

Kár, hogy csak felvételről mehet majd a dolog, mert 19:45-kor lesz aznap meccs magyar idő szerint.


Én inkább ezt látnám szívesen:...átadja Schweinsteigernek, góól!
Nem néztem még meg a meccsek időpontját, de ha nem lesz aznap csak este akkor jó

Lehetne CSOCSÓ, esetleg verseny is, hangulathoz illene - már ha lenne érdeklődő.
Dátum: 2012.05.23. 09:47:01
Más ma (először) látni meg 10-15 évvel ezelőtt, egyébként is ízlések és pofonok, de szerintem az ország felének meghatározó élmények voltak majd 2 évtizeden keresztül


BEHO-talin lesz foci EB közvetítés?
Dátum: 2012.05.23. 08:32:56
Kedvcsinálónak tettem be
Dátum: 2012.05.23. 07:00:54
Itt megnézhető csak a szóban forgó jelenet a filmből, Pöttöm nézd meg
http://www.youtube.com/watch?v=nnTxomFiRdM
Dátum: 2012.05.23. 06:55:37
Már bocs a kitérőért mindenkitől, de van szlovák is?
Magyar, angol, orosz, szlovák...mi van még?
Dátum: 2012.05.21. 16:50:11
Én mondjuk a hordázást kérdeztem, de akkor az a kulcs, hogy mi jelenik meg karakterlapon is és mi nem?
Dátum: 2012.05.21. 16:24:56
Hát jó, köszi

Azért, ha valaki tud pontosabbat az írja meg bátran!
Dátum: 2012.05.21. 15:53:46
A kritikus varázslatom is nulla mégis megkapom +7-et a Nirdatar gyémántgyűrűtől.
Akkor hogy van ez?
Dátum: 2012.05.21. 12:12:05
Van egy "A Mester lánca" nevű epikus kincsem ami többek közt ad +10 hordázás szakipontot. Eddig nekem nullás volt a szaki. A gondom, hogy ha viselem a láncot akkor sem tudok 2 állatot harcba vinni, nem íródik a +10 a hordázáshoz, pedig bármi más tárgybónusz akkor is működik, ha a szaki egyébként nulla.
Ez most hiba vagy így lett tervezve?
Dátum: 2012.05.20. 13:09:53
Ha a Landragóron költötted volna el a lehető legtöbb CSP-d azzal sokkal jobban jártál volna, mint ha a Xenóba tolod bele amit csak lehet - már, ha a jutalom értékét nézzük.
A Xenóhoz elég a kvótát teljesíteni és tiéd a max jutalom, a Landiban meg annál több a jutalom, minél többet teljesítesz.

Sose volt még olyan, hogy 2 event közt ne lehetne erőforrást gyűjteni, a te döntésed volt, hogy felhalmoztál - valószínűleg feleslegesen - 300 CSP-t a hasznos elköltés helyett.

Ja és nem ütemtervet közöltek év elején, csak tervezett időpontokat, de senki nem mondta, hogy az szentírás.
Dátum: 2012.05.20. 10:56:54
Szerintem a LAndragór az első és egyetlen Zarknodot váltotta fel. A LAndi ismétlődik, de a Zarknod nem.
Dátum: 2012.05.19. 23:23:59
Akkor vagy számolni nem tudok vagy abszolút rossz adatokból indultam ki