Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Quellon

Dátum: 2012.05.30. 23:11:14
Nem tudtam, örülök neki
Dátum: 2012.05.30. 14:23:14
Az odautazás is elég költséges lehet, ha valaki nem a szomszédból megy át papucsban meg pizsiben, szóval gondolom az megy el aki úgy érzi/reméli, hogy megéri élmény és esetleg anyagi oldalól is. De ha a talit tényleg nem is zargatjuk, az őskővásárlás nélküli (más) játék talán sokkal stresszmentesebb...
VÚ talis fórumon? Az még 1 hónap, addig nem lesz semmi? Elég félévente egyszer reagálni a dolgokra?
Mellesleg úgy hallottam a huzalozott reflexek is VÚ-talin lettek megígérve és még sincs sehol.

Egyébként nem is tőled várom a "lázadást" aki 20 éve Behó-hű, neked (és a hozzád hasonlóknak) már V.I.P. bérletet kellett volna ajándékba adni a rendezvényeikre
Dátum: 2012.05.30. 13:44:06
Idézet: Quellon - 2012.05.25. 12:33:51
A végzet templománál javaslataitok alapján bekerült egy 3. dekrétum használati lehetőség, aminek a költsége ugyanaz, mint a másodiké.


Egyetértek NoFear-rel, miért pont ez és pont ilyen szarul valósult meg? 1 hónapig tartott összeírni a javaslataink és ennyi lett belőle? Vagy még majd jön a többi?

Hetekkel ezelőtt írtam - talán nem volt hülyeség - hogy ha nem 15-30(-30) lenne a dekrétumok őskő költésege, hanem 10-10(-10) akkor talán több lenne a bevételetek belőle annak ellenére, hogy nekünk személyenként kevesebb lenne a kiadás - de talán többen élnének vele, mert ugye "horror" LE-t/LGY-t/AFP-t kell különben áldozni.

Akik őskő nélkül játszanak és meg akarják csinálni a VT-t azoknak annyi LE megy el áldozásra és dekrétumra (már ha egyáltalán ki tudják váltani és nem több a kavicsigényes küldi, mint a dekrétumainak száma), hogy egy idő után még a TKP-ban is veszíteni fog annyira legyengül.
Szerintem így nem áll meg az az érv, hogy bárki megcsinálhatja, ha akarja.

Az őskőmentesek játékának megmentésére lehetne a dekrétum LE költsége akkora, hogy azzal ne heréljétek ki őket. Ez nem fogja az őskőbevételetek csökkenteni, mert akik kavicsból játszanak és dekrétumoznak azok ezután sem fognak LE-ből dekrétumozni az ősköves küldik helyett, mert pont minden csepp LE-t meg akarnak takarítani/begyűjteni őskőből amit csak lehet.

Pl.: Az első templomomban volt 4 ősköves küldi, mindet megcsináltam és 1 dekrétumot ellőttem az áldozz x LE-t küldire - ez kb. olyan volt, mintha kisütöttem volna a kutat. Ha pedig 15-30-30 helyett 10-10-10 kő lenne a dekrétum akkor kiváltottam volna a szintemnél nem kisebb varázslatvásárlást is, mint ahogy talán sokan kiváltanák a LE-LGY-AFP áldozásokat mindet, de azért 75 kavics már meggondolandó, főleg, ha előtte már 2-3 alap ősköves küldit is teljesítettünk.

Valamint a kisjutalmak "reformja", azzal mi lesz? Örökre fehér kristályitalokat fogunk kapni meg annyi LE-t ami az állatok fél fogára sem elég, nem hogy a miénkre? A többi még el is megy, mert erőforrás amit tetszőlegesen használunk fel.

És akkor még egy szót sem szóltunk a tulajdonságfejlesztésekről amik elméletben nem őskövesek, de gyakorlatban baromi nagy dilemma és egyén- valamint egyéni fejlesztési terv függő, hogy valaki a 2-3x3 TÖ fejlesztést ultraspeccel vagy anélkül ultradrágán csinálja meg.

Ja és a szimulációs küldi átalakulhatna valami fókuszkristály vásárlásra vagy tárgyba tételre vagy bármi hasznos őskőköltésre, mert a legelvetemültebb milliomosokon kívül nem hiszem, hogy más szimulálna amikor anélkül is pontosan lehet tudni ki ellen és mennyi esély van.

A VT nagyjutalma olyan, hogy hosszútávon aki nem csinálja az hátrányba kerül azokkal akik aktívan templomoznak - de nem feltétlen örömmel.

Szerintetek mit fogyasztunk szívesebben: amit leerőltettek a torkunkon vagy amit megkívánunk?


Ez és több más játékos hasonló véleménye eléggé népszerű volt a fórumozók közt, de semmi reakció a másik oldalról - szomorú.

Ha addig nem vennének a játékosok őskövet amíg le nem reagálják a JV-k a véleményeinket (esetleg még kicsit kedvezőbb irányba módosítanak is) akkor is ilyen síri csend lenne heteken-hónapokon át?

Vártam a beho-talit, de kezd elmúlni. Ha nem/kevesen mennénk bukta lenne a rendezési költség ugye? Ha annyira érdeklődnénk amennyire a mi véleményünkkel foglalkoznak akkor mi lenne?

Akár ki is röhöghettek, de szerintem, ha csak azok nem vennének/mennének akik olvassák a fórumot és szintén megírták a véleményüket vagy csendben egyetértettek velük az is elég nagy érvágás lenne.

Végülis ki fizet olyanért ami nem éri meg neki? Csak akiket be lehet palizni... ezek volnánk mi? Mert eddig úgy tűnik így kezelnek minket a jelen problémánkkal.

Nem feltétlen akarok bojkottot meg ellenséges hangulatot szítani, de ilyen passzív ellenállással amit velünk szemben tanúsítanak mit lehet kezdeni hasonlóan konok passzív ellenálláson kívül?

Mondjatok más megoldást, mert én sokat hezitáltam, hogy írjak-e ilyet, de nem tudtam jobbat kitalálni.
Dátum: 2012.05.29. 19:12:49
És mivel lehetett volna 20-ra növelni valamint miért nem úgy lett?
Dátum: 2012.05.29. 18:21:24
Kérdezzétek a "top szintlépés lassítása" topicban, mostanában Miklós csak oda írogat.
Dátum: 2012.05.29. 18:20:03
Milyen lehetőség volt és mi lett helyette?
Dátum: 2012.05.28. 14:03:01
Miért van az, hogy hol -70%-ig, hol -80%-ig enged kihívásozni pedig közben semmi nem változik?
Dátum: 2012.05.28. 12:56:56
Vagy, ha rákattintasz a karakterlapon a TK-ra. A legördülő menüben is látható minden szükséges információ. Nyugodtan nézelődhetsz, kattinthatsz bármelyikre, vásárlás csak akkor jön létre, ha "leokézod".
Dátum: 2012.05.27. 18:21:14
Egyetlen gond van ezzel az egyébként jó ötlettel:

- ha a jutalmazás kevesebb lenne, mint a jól bevált 3 küldi pörgetéséből származó (LE) haszon, akkor akkor semmi változás nem történne

- mindenkinek egyszerűbb a neki bevált 3-at pörgetni ami beleillik a játékstílusába ezért, ha a jutalom egyenértékű lenne a jelen rendszerrel elérhető haszonnal akkor nem túl sokan választanák a nehezebb utat

- ha a jutalmazás több lenne, mint a jól bevált 3 küldi pörgetéséből származó (LE) haszon, akkor a többség ráállna, de csak kényszerből, mert különben lemaradna

Szerintem.
Dátum: 2012.05.27. 14:37:20
Arra gondoltam, hogy ugyan nem rosszak a tervezeteid, de nem szeretném, ha az egyharmad hordabónuszok kiszorítanák az egyedi tárgyakat az (élő) aukcióról.
Dátum: 2012.05.27. 09:42:57
Érdekes lenne, ha a mezőny seggébe pakolnák a nagyokat és akkor mindenki futhatna előre, ahogy csak bír.
Dátum: 2012.05.27. 08:02:21
A sámán iszákot és Zu'lit lombikját lehetett volna eredetileg is úgy csinálni, hogy mindig a használójának a szintjének megfelelő LE-ért beszerezhető italt dob.

A V1-en Inpsirátorral rendelkezők nem rohantak vele az első helyig, így pl. a CSP-s eventeken minden alkalommal nagyon jól szolgál/hat nekik az a napi +10-20 CSP vagy akár csak gyorsítani őskő helyett, ha nem vadásznak aktívan.
Dátum: 2012.05.27. 06:27:14
Biztos van aki szívesen választana +1/3 hordabónuszt, de szerintem az egyedi tárgyak, relikviák sokkal érdekesebbek és kelendőbbek.
Dátum: 2012.05.26. 08:30:33
Jé ez érdekes, akkor naptárat kell vezetnie annak aki mindig tudni akarja mikor lesz, mert az előző időpontját a rendszer nem tárolja el vagy legalábbis én még nem láttam sehol.
Kösz Cras
Hát ez a tag nagyon felvette a szemellenzőt, hogy nem látja be: neki is jó ha kihívás "áldozatául" esik mert csak nyerhet rajta.
Azt tudnám csak elképzelni az elvakult "márcsakazértsenemakarom" hozzáálláson kívül, hogy láthatatlanul vadászik, esetleg 15% felett és mindig berottyant amikor meglátja, hogy sárga az eddigi csatái menü, hogy vajon mennyivel húzták le, aztán látja, hogy csak megint te vagy... na úgy én is idegroncs lennék
Hozzá kell tenni, hogy nem vagy egy diplomata alkat
Dátum: 2012.05.26. 08:13:04
Szerintem 4-5 nap múlva.
Bajnokik 2-án és 16-án vannak, kvízolimpiák meg előtte 2 nappal.
Dátum: 2012.05.25. 21:26:16
Én köszönöm az elismerést!
Remélem az illetékesek is pozitívan állnak majd hozzá!
Én és szerintem sokan mások igenis értékeljük a belefektetett munkájuk és erőfeszítéseik is, hisz különben nem fizetnénk a játékért és/vagy nem ötletelnénk (ki mit tud hozzátenni), segítenénk itt mi is amiben tudunk, hanem szarnánk a közepébe vagy keresnénk mást.
A korábban írtakkal nem fikázni, hanem mindkét fél szempontjából sikeresebbé szeretném tenni - persze nem csak egyedül és öncélúan, hanem most épp én, máskor mások a tömeg hangjai.
Dátum: 2012.05.25. 20:11:41
Mindent jól írtál, csak kötözködő, vicces kedvemben voltam, majd levered rajtam, ha összefutunk
Dátum: 2012.05.25. 19:59:56
A smiley mosolyt jelent, az itt nem volt egy szál se
(Nem tudom mióta késik a kavics, lehet én is így reagálnék bizonyos idő után.)

Mód.: Jade-nek akartam címezni.
Dátum: 2012.05.25. 19:57:20
A legördülő listában minden ott volt és van ami kell. Már értem és megértem, hogy - minden rossz szándék nélkül - féltetek a legördülő menü kipróbálásától az esetleges váratlan veszteség miatt, ebben igazatok van teljes mértékben, nekem azért nem volt ilyen gondom (és emiatt nem is értettem mire gondoltok), mert én még akkor lenyitottam amikor semmire nem volt TK-m így nem volt mit elveszíteni és mire lett annyim amiből már vehettem volna valamit addigra tudtam merre hány lépés.